Wyważył drzwi, żeby ukraść konsolę i biżuterię

Wyważył drzwi, żeby ukraść konsolę i biżuterię Policja
W Gryfinie na ul. Łużyckiej włamano się do jednego z mieszkań. Złodziej, żeby dostać się do środka, wyważył mocowania drzwi balkonowych.

Z mieszkania skradziono konsole do gier marki Sony oraz biżuterię o łącznej wartości 4000 zł. Do zdarzenia doszło 8 sierpnia 2017 roku.

Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lukacz
lukacz 15.08.2017, 13:12
Prędzej czy później wpadnie, a wtedy nie będzie mu wesoło...
Poprawność
Poprawność 11.08.2017, 15:30
Konsolę! Musi być ogonek przy ę, bo jeśli go nie ma, to znacze, że skradziono więcej niż jedną konsolę właśnie. ..
ta twarz brzmi znajomo
ta twarz brzmi znajomo 11.08.2017, 12:56
Poznaje gościa na zdjeciu, to był po prostu Robin Hood z ops ;-)
dog
dog 11.08.2017, 12:44
To włam na chama.
do próznych
do próznych 11.08.2017, 12:40
Wiele kradzieży to wynika z próżnożci właścieli smartfonów. Chodzi taki o ulicy i ostentacyjnie wyma***e smartem, bawić się funkcjami aparatu, tak aby wszyscy to widzieli. A potem się dziwi.
do...
do... 11.08.2017, 12:44
Bardzo sorry nie pod tym art wpis. Miało być o kradzieży komórki w autobusie. Jeszcze raz sorki.
karol
karol 11.08.2017, 11:22
Łapska złodziejom obcinać!
Andżej
Andżej 11.08.2017, 18:16
Ale, jak to obcinać.. Są przecież prawa człowieka. Jak można złodziejom obcinać ręce, kłamcom języki, pedofilom ptaka, a morderców wrzucać do lochu, żeby umarli z głodu? Przecież to niehumanitarne.. Trzeba ich wypuścić po roku więzienia, albo najlepiej dać wyrok w zawieszeniu, bo przecież są już zresocjalizowani i bardzo, ale to bardzo żałują tego co zrobili..
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 11.08.2017, 12:01
To musiał być ktoś z POprzedniej ekipy rządzącej gminą - oni mają najwięcej wprawy
obrzydliwość!
obrzydliwość! 11.08.2017, 13:11
Tydzień po pogrzebie pana Piłata a ty nadal podlecu nadajesz?
Wy niżej miliona nie kradniecie? Drobnicą się nie zajmujecie?
Dość takiej podłej propagandy - zaszczuliście człowieka, teraz nadal własną nieudolność pokrywacie obelgami wobec Zmarłego i jego przyjaciół/
Oj zapamiętamy, zapamiętamy...
rozdwojenie jazni
rozdwojenie jazni 11.08.2017, 20:53
Zapamietajcie.....obaj zwei :)

Pozostałe