Wkrótce nowa inwestycja drogowa. Będzie obowiązywał ruch wahadłowy

Wkrótce nowa inwestycja drogowa. Będzie obowiązywał ruch wahadłowy
Na krajowej 31 na odcinku Szczecin Gryfino przez Radziszewo, Daleszewo, Nowe Brynki, Czepino prowadzone są pomiary. Z informacji od robiących pomiary dowiedzieliśmy się, po ich zakończeniu ten odcinek ma zyskać nową nawierzchnię i wyregulowane studzienki. O szczegóły poprosiliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

-Po 15 sierpnia planujemy rozpocząć się remont DK nr 31 na odcinku Radziszewo – Daleszewo o długości 6,2 km. Roboty będą obejmowały wymianę warstwy ścieralnej nawierzchni i regulację studzienek umieszczonych w jezdni (jest ich bardzo dużo – ponad 140). Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami – podczas robót będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Roboty powinny się zakończyć do połowy października - i informuje nas Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rusza
rusza 15.08.2017, 13:25
Zacznie się dla kierowców gehenna!
13
13 12.08.2017, 10:16
Trzeźwi nie wyląduje pod kołami.
Mieszkaniec Radziszewa
Mieszkaniec Radziszewa 11.08.2017, 22:24
Mogliby pomyśleć o barierkach koło chodnika. Strach chodzic tam, jedno potknięcie i jest możliwe ze wylądujesz pod kołami rozpędzonego tira.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.08.2017, 21:50
kiedy generalna dyrekcja przebuduje wiadukt kolejowy w Gryfinie na ulicy szczecińska - pomorska tak aby pod wiaduktem powstało duże rondo i ruch odbywał się płynnie , oraz obwodnice Gryfina do drogi S3 oraz A6
ja
ja 11.08.2017, 21:46
a może generalna dyrekcja zrobiła by wkoncu obwodnice tym miejscowości aby mieszkańcy mogli wkoncu odpocząć od tych samochodów
kslw
kslw 11.08.2017, 20:03
..tylko, żeby zrobili studzienki równo obrobione..
TW Boleś W.
TW Boleś W. 11.08.2017, 20:03
Do emeryta ,znaczy przybłędy gdzieś z wiochy . Obok drogi do Szczecina była droga dla SIECZKOPĘDÓW. Buraku . A kocie łby były POniemieckie . Bardziej równe jak drogi PO i PSLu .
Drogowiec
Drogowiec 11.08.2017, 19:58
Droga krajowa jest w bardzo złym stanie, czas najwyższy.
kierowca
kierowca 11.08.2017, 18:02
Nie jest źle , zostanie albo przez Mescherin albo S-3.
Adaśko
Adaśko 11.08.2017, 15:42
Pamiętam drogę do Szczecina w 1960 , kocie łby. Ale była lepsza od tego czegoś co zrobiła Platforma z PSLem .
emeryt
emeryt 11.08.2017, 18:44
Jakżeś furmanką ze starą chabetą człapał, to może i ci wtedy było lepiej. Jeszcze powiesz, że „za komuny to dopiero drogi były dobre”?
józek
józek 11.08.2017, 15:34
Cudowna informacja! Teraz podróż na Szczecin będzie przyjemnością!
33
33 11.08.2017, 15:23
igryfino napisał: remont DK nr 31 na odcinku Radziszewo – Daleszewo o długości 6,2 km.
< cholera, nie wiedziałem ,że ten odcinek jest tak długi.Dziwne trochę bo ta droga była nie tak dawno gruntownie remontowana a i jej stan jest w miarę dobry. Lepiej jakby zrobili drogę z Gardna a nawet Starego Czarnowa do Gryfina, bo to dopiero horror.
13
13 13.08.2017, 14:10
Tam czeba jeszcze długo poczekać
emeryt
emeryt 11.08.2017, 18:45
Też mi się to wydaje dziwne, czy ktoś w ogóle to koordynuje? Czy nie ma w gminie i powiecie dróg bardziej wymagających remontów? Gdyby posądzać o złą wolę, to można byłby powiedzieć, że tu może chodzić o „remontowanie wyremontowanego” – taki trik, żeby wykazać się na odbiorze i skonsumować forsę?
13
13 13.08.2017, 14:13
Emeryt głupoty piszesz .
Pati
Pati 11.08.2017, 19:13
Fakt, przecież to nie taka zła droga, o co tu chodzi?
atrapa
atrapa 11.08.2017, 19:32
Droga niezła ale Dom Zły tak postanowił.
TW Boleś W.
TW Boleś W. 11.08.2017, 15:13
Dlaczego za PO i PSLu nic nie robiono w gminie ????? Teraz widać na co idą moje PODATKI . Brawo PiS !!!!!! P.S. oPOzycja to tylko pod sądami sieje fermęt .
Pati
Pati 11.08.2017, 19:14
Tak, na "remonty" niezłych dróg - gdy faktycznie potrzebujące remontów niedługo całkiem się rozpadną - to dopiero "mądrość wydawania"...
Duda się za takich weźmie.
Duda się za takich weźmie. 11.08.2017, 15:26
Bo wystarczy nie kraść.
kiero
kiero 11.08.2017, 14:58
Widziałem ich dziś na trasie Gryfino - Szczecin - Gryfino. Dwa razy.

Pozostałe