Czy kierowcom wolno ignorować znak STOP? – retorycznie pyta czytelnik i przysyła film

Czy kierowcom wolno ignorować znak STOP? – retorycznie pyta czytelnik i przysyła film fot. czytelnik igryfino
-Od jakiegoś czasu zauważyłem, że niektórzy kierowcy autobusów PKS czasami nie stosują się do znaków STOP na ulicach Asnyka i Jana Pawła II w Gryfinie. Czy to wina celowego ignorowania przepisów, czy stanu technicznego niektórych autobusów np. w postaci słabszych hamulców? – pyta nasz czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

- Jeżeli niektórzy kierowcy autobusów nie zatrzymują się przy znaku STOP, najwyraźniej zapominają jaka ciąży na nich odpowiedzialność za zdrowie pasażerów i jakie skutki może przynieść kolizja tak dużego pojazdu – dodaje internauta i na dowód łamania przepisów przysyła nagranie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krócik
krócik 15.08.2017, 19:16
Kierowca autobusu nr 1 ewidentnie zaliczył wpadkę.
wacha
wacha 13.08.2017, 13:12
dobrze ze poruszono ten watek kierowcow lini 1.Wymuszenie,szybka jazda,ignorowanie znakow,mocne chamowania.Jeszce chwila i nowe znaczy stare jedynki z berlina bedzie trzeba sprowadzic bo te padna na ryj.Leze wlasnie z takim kierowca co po poijaku latal autobusem i pajde wylapal.:)
pasazerka
pasazerka 13.08.2017, 00:28
Kierowca jeździ bardzo dobrze jak na taką drogę. Chcecie zdążyć do Sz-na i z powrotem? - to nie narzekajcie. Ja jadąc autobusem i nawet z taka prędkością czuje sie bezpiecznie bo wiem dobrze, że kierowca wie co robi.
dubler
dubler 13.08.2017, 00:25
A po co wsiadł do autobusu kto jemu kazał przecież taksówķą mógł jechać
Xxx
Xxx 12.08.2017, 15:05
Wczorajszy przypadek płonącego autobusu Lini nr1 pokazuje z jaką ogromną prędkością jeździ ten kierowca z Ukrainy a do tego jest nerwowy i niegrzeczny w stosunku do pasażerów i nie zna języka polskiego. Każda podróż z nim jest niebezpieczna!
Odp
Odp 12.08.2017, 17:44
To dlaczego wczesniej o tym nie informowales? Ludzie wyjdzcie w koncu spod kamienia, niech normalnosc zawita do tego miasta. Bac sie maja przestepcy i ci co źle robią, a nie normalni ludzie.
gwarek
gwarek 12.08.2017, 15:10
Jaki płonący wieżowiec. Jak woda się zagotuje to nie znaczy, że pożar.
jacek
jacek 12.08.2017, 12:14
tak myslalem nie dlugo bedzie jak w Anglji znienawidzimy Ukrainskich imigrantow tak jak Angole Polakow.Ale polak od urkainca ma wieksze zasady.
gryfino
gryfino 12.08.2017, 10:50
nie dlugo stanie sie jakas tragedia bo dzieci nie brakuje ,a w tedy bedzie za pozno.Po przyjmowali wariatow na wariackich papierach i lataja jak z manekinami na fotelach....
anna
anna 12.08.2017, 10:40
w dniu wczorajszym godzinach popoludniowych jechalam i na ulicy krasinskiego tak wymusil kierowca pierwszenstwo ,ze musialam zjechac na lewy pas.To co robia ci kierowcy to jak na ruskich ulicach zero jakis zasad.
jacel
jacel 12.08.2017, 10:35
na codzien kolo cmentarza na skrzyzowce to jest codzienosc autobusy lini 1 malo kiedy sie zatrzymuja na znaku STOP.Wczoraj na krasinskego jedynka wymusiala na mnie pierwszenstwo na krasisnskiego.Nieraz przydala by sie kamerka.Kubie dzisiaj bo to co robia kierowcy jedynki to szok.
Pasażer autobusu
Pasażer autobusu 12.08.2017, 09:04
Ja to bym się zajął wczorajszym przypadkiem palącego sie autobusu lini numer 1 gdzie również jechał rajdowy kierowca ukrainiec. Może jak ktoś się zajmie tą sprawą to zrobią porządek z tymi autobusami bo wydaje mi się że niektóre to nawet przeglądu nie przeszły.
wacha
wacha 12.08.2017, 10:42
ale to zaczelo sie teraz jak poprzyjmowali ukrajnskich kierowcow
wacha2
wacha2 12.08.2017, 20:42
z kaszubskiej piszesz ?? haha
Wacha
Wacha 12.08.2017, 21:36
Na spacerze jak jestem
zdzwiony
zdzwiony 13.08.2017, 00:00
To komórek wam nie zabrali na spacerniaku?
wacha
wacha 13.08.2017, 13:06
nikt niczego nie zabiera chyba ze tobie
silnik
silnik 12.08.2017, 09:13
To dobrze, że odpalił.
arek
arek 12.08.2017, 06:46
Budżetówka nie musi
Tom
Tom 11.08.2017, 23:32
Dzisiaj widzialam jak zasuwal Kollataja!! Przemknal tak szybko, ze tylko powiew wiatru poczulem!! A tam pelno dzieci spaceruje przeciez!!
anna
anna 12.08.2017, 10:42
to ten sam ukrainiec co ostatnio
viral
viral 12.08.2017, 10:55
Przecież Ukraińców jest kilku!
moze
moze 12.08.2017, 12:09
ale jazda nic sie nie roznia i jeszce brak jezyka
Odp
Odp 12.08.2017, 09:48
Gryfinska policja i straz miejska udaja ze jest super. ZERO PREWENCJI! Zrobia cos dopiero (mowie o policji, bo SM to juz nic do pracy nie ruszy) jak cos powaznego sie wydarzy.
Elka
Elka 11.08.2017, 23:11
Prawda jest taka ze jedyne osoby stosujace sie do wszystkich przepisów ruchu drogowego to kierujacy eLkami....i to nie sa nawet jeszcze kierowcy
Cała reszta jeździ jak chce.....
JA
JA 11.08.2017, 23:09
W tym Gryfinie na prawdę nie macie czym się zająć :))))) Niezatrzymanie się na STOPIE (większość przypadków wystarczy zwolnić aby ocenić czy droga wolna) ale frustrat nie ma co robić tylko filmy kręci :))) a jak chcecie sensacji to proszę - TOALETA NA DWORCU KOLEJOWYM W GRYFINIE (WC zamknięte a śmierdzący TOI TOI straszy przyjezdnych) może szanowne igryfino coś z tym zrobi :)))) POZDRAWIAM
Obserwer
Obserwer 11.08.2017, 23:06
Bo Policja ani razu nie stanie na stopie na JPII czy Asnyka. Nie tylko pks sie tam nie zatrzymuje. Kolejne ciche gryfinskie przyzwolenie?
Mmm
Mmm 11.08.2017, 23:06
Brawo dla super Ormowca fotografa !!!
Pełno ich teraz w Gryfinie
ormowiec wyławiający menty
ormowiec wyławiający menty 11.08.2017, 23:10
Kierowco nierozważny, niedoszły zabójco, bój się!
Odp
Odp 11.08.2017, 23:09
Skoro policja i straz miejska sa tak zapracowane nicnierobieniem to ktos musi :)))) Oby takich ormowcow wiecej, moze uratuje to komus zycie.
filmik
filmik 11.08.2017, 22:52
Na filmie dobrze to uchwycone. Teraz z kamerkami nie zawalczysz.
Bogdan
Bogdan 11.08.2017, 22:42
Są rozliczani z czasu to co się dziwić że lekceważą głupie znaki/! Ja na jego miejscu też bym tak jechał.
kiper
kiper 11.08.2017, 22:39
Jakoś w grafiku trzeba się przecież zmieścić!
Gośka1981
Gośka1981 11.08.2017, 22:29
Abstrahując od znaków- nasi kierowcy z Ukrainy nie jeżdżą, tylko zapitalają. Szczególnie jeden. Jeździ tak nieostroznie, że strach do takiego autobusu wsiąść. 0
ja
ja 12.08.2017, 12:11
raczej cisna jak by buraki wiezli to jest jakas tragedia.
Aga
Aga 12.08.2017, 06:57
Sama ostatnio w szoku byłam, ze zwała potrafi tak szybko jechać. A pózniej zorientowałam sie, ze kierowca nie mówi zbytnio po polsku.
Gwiazda
Gwiazda 12.08.2017, 00:41
Zgodził się z tym ostatnio wysiadam wcześniej w obawie o swoje życie. Ten kierowca kiedyś krzywdę zrobi nie tylko sobie. Myślę że czas coś z tym zrobić
passanger
passanger 12.08.2017, 11:06
To dobry i sprawny kierowca. Jeden i drugi!
passanger
passanger 12.08.2017, 11:06
To dobry i sprawny kierowca. Jeden i drugi!
piesik
piesik 11.08.2017, 22:26
Wstyd! Autobus to powinien jechać przepisowo. Przecież buraków nie wiezie tylko mnóstwo ludzi zazwyczaj.

Pozostałe