Martwy pies leżał przez kilka godzin pod drzewem w centrum miasta

Martwy pies leżał przez kilka godzin pod drzewem w centrum miasta
Pod drzewem obok „Bistra” na rogu ulic Chrobrego i Piastów w Gryfinie przez wiele godzin leżał dzisiaj, 11 sierpnia 2017 r. martwy piesek.

- Nieżywe zwierzątko leżało tam od rana, co najmniej od  godz. 10. Służby były poinformowane. Martwy pies zabrany został dopiero późnym popołudniem – napisała do nas czytelniczka i przesłała zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smt
smt 13.08.2017, 22:44
widocznie tam zdychał biedak ...ale widac nikt nie zwrócił uwagi.A wystarczyło zadzwonic na straż miejską ..może by żył Trudno uwierzyc że ktos zdechłe zwierzę tam wyrzucił.
Anita
Anita 13.08.2017, 23:40
Straż Miejską? Żartujesz? Sama spróbuj tram zadzwonić z czymkolwiek.
Lulek
Lulek 13.08.2017, 11:38
Krzykaczy w Gryfinie nie brakuje jak to niby pieski kochaja.
Ja tego biduli nie widzialem.
Trzeba bylo do jakiegos pudelka i do wetrynarza zaniesc? To tak blisko!
mika
mika 12.08.2017, 11:40
Może ten psiak by żył, gdyby ktoś zareagował wcześniej? Jeżeli samochód potrącił tego pieska i kierowca nie pomógł to mam nadzieje, że karma wróci. Znieczulica totalna.
klar
klar 12.08.2017, 11:16
W UMiG muszą powołać rakarza miejskiego to wtedy nie będzie takich sytuacji.
@
@ 12.08.2017, 16:44
UMIG niech się za sprzątanie zabierze,skoro PUK nie może,taki syf w tym mieście i to centrum jest,a do konkursu startują ? "kwiatki w śmietniku" to nasze miasto , śmiechu warte
gość
gość 12.08.2017, 10:54
jakiś czas temu dzwoniłem na sm, żeby poinformowali kogo trzeba bo także martwy pies lezał na środku drogi i w sumie szybko go zabrali.
tym się chyba puk zajmuje.
Magda
Magda 12.08.2017, 09:19
I znowu okazuje się, że procedury w takim wypadku w naszym mieście nie funkcjonują. I to jest przykre.
Magda
Magda 11.08.2017, 23:23
Mam nadzieję, że nie został wyrzucony z jakiegoś samochodu.
Ntlv
Ntlv 11.08.2017, 23:10
Szkoda mi jak patrzę co wy ludzie robicie
Selfie jeszcze z nim zróbcie Hihi;)
Wika
Wika 2.09.2017, 23:57
To nie smieszne
Wika
Wika 29.09.2017, 14:17
No wlasnie noe smieszne
miron
miron 11.08.2017, 23:20
Ty tylko oglądasz? Bo chyba nie czytasz! Przecież ten artykuł jest o tym że służbom nie było spieszno zabrać martwego zwierzaka przez kilka godzin.
delfin
delfin 11.08.2017, 23:50
A czy oni potrafią czytać ze zrozumieniem?
miłośniczka czworonogów
miłośniczka czworonogów 11.08.2017, 23:09
Trochę empatii proszę w komentarzach panie Rex i Treser!
D
D 11.08.2017, 23:05
Ja również dzwoniłam po południu na straż miejska sama mam 3 psy i lzy.mi poleciały na widok tego pieska Ale jak widac nie było spieszno nikomu
Rex
Rex 11.08.2017, 23:05
A gdzie miał leżeć
treser
treser 11.08.2017, 23:06
To po komendzie "leżeć!".
ene
ene 11.08.2017, 23:04
A czyj to pies?
Wika
Wika 2.09.2017, 23:58
????????????????????????
.
. 11.08.2017, 23:02
pozdrawiam osobe ktora robila to zdjecie i odrazu nie zawiadomila nikogo ...
mem
mem 11.08.2017, 23:07
Kropa, przecież masz w tekście, że zawiadomiła. Nie "czytaj" tylko obrazków!
.
. 11.08.2017, 22:59
najlepsze ze pelno ludzi w restauraji a kilka centymetrów dalej on lezal i nikt nie zareagował ... masakra ..
Iwona
Iwona 11.08.2017, 22:40
Smutne to. Zawsze mi łzy z żalu leca jak widze coś takiego.
Wika
Wika 29.09.2017, 14:19
Ja bardzo kocham psy
gosia