Ukradł klocki wujkowi. Odpowie teraz przed sądem

  • 12.08.2017, 18:58 (aktualizacja 13.08.2017 16:46)
  • sierż. szt. Jakub Pialik
 Ukradł klocki wujkowi. Odpowie teraz przed sądem fot. Policja
Komenda Powiatowa Policji przyjęła zawiadomienie dotyczące kradzieży klocków znanej firmy. Do kradzieży doszło w okresie od 24 czerwca do 5 sierpnia br. Sprawca ukradł towar o łącznej wartości 3000 zł.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Złodziejem okazał się 20-letni siostrzeniec pokrzywdzonego. Mężczyzna pod nieobecność wujka ukradł i ukrył klocki Lego. Funkcjonariusze ustalili miejsce, w którym znajdowały się skradzione przedmioty.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz złożył obszerne wyjaśnienia.

Sprawa prowadzona była przez Posterunek Policji w Pełczycach i Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie.

sierż. szt. Jakub Pialik

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pyt
pyt 14.08.2017, 06:43
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
baca
baca 13.08.2017, 21:09
Klocki Lego? A co dopiero powiedzieć jak Amber Gold okradł 19 tys ludzi na 850 mln!!!
Jacek
Jacek 13.08.2017, 17:01
20-latek kradnie klocki? To jakas kompletna dzicinada. Co chciał się nimi pobawić?
nie jestem z konkurencji
nie jestem z konkurencji 13.08.2017, 15:56
Jaka konkurencja? Bo ktos wyraża swoje zdanie to od razu konkurencja? Z resztą jest w ogóle jakaś? To zwyczajna konstruktywna krytyka, a nie hejt dla hejtu. Ten portal ostatnio robi z czytelniow głupków dając chwytliwe tutuły, po czym okazuje się, że treść wcale nie dotyczy miasta. Ale są wejścia!!! A informacji, ktorych się oczekuje - nie ma. Np. Szukałem, dlaczego w ubiegłym tygodniu nad miastem latał helikopter? Dlaczego w ubiegłym tygodniu straż pożarna jeździła tyle razy na sygnale. Dlaczego wczoraj późnym wieczorem moje dziecko obudzily fajerwerki - czyżby ze Szczecina je było tak doskonale słychać? Za to informacja z Pełczyc. Albo pewnie zaraz napiszą, że ludzi w niedziele mało w mieście. Kiedyś były tu konkrety. Teraz jest chiński targ. Byle więcej, szybciej, a jakość jest gdzieś na ostatnim miejscu. A szkoda, ze portal z potencjałem idzie taką drogą. I nie jestem z konkurencji. Jestem przeciętnym czytelnikiem, który szuka rzetelnych informacji dotyczących swojego miasta. Pozdrawiam.
komentarz
komentarz 13.08.2017, 16:42
To prawda co piszesz, ale z drugiej strony co masz do wyboru? Gazetę z przestarzałymi informacjami co tydzień? Tu jest chociaż kilkanaście informacji dziennie z regionu. Ale swoją droga przydałby się jakiś nowy portal powiatowy uwzględniający te uwagi o których piszesz.
pusty śmiech
pusty śmiech 13.08.2017, 16:14
No dokładnie. :-) Ale swoją drogą to że dziennikarzyna prowadzący ten powiatowy portal sugeruje iż Choszczno jest w naszym powiecie, świadczy ewidentnie o jego poziomie kompetencji i wiedzy
głupich nie sieją
głupich nie sieją 13.08.2017, 16:52
Widać, że niektórym korzystanie z internetu sprawia trudności. Ale co się dziwić jak czytanie też. Gdzie masz napisane, że Choszczno powiat gryfiński? Sam sugerujesz bzdury. Nie wiesz jaki powiat Choszczno, to wujek Google ci wszystko wyjaśni. Poza tym, jeśli chcesz czytać info tylko z Gryfina i okolicy to w pasku u góry wybierasz "Gryfino" i masz informacje z Gryfina i gminy Gryfino. Trochę techniki i się gubimy?
Gabi
Gabi 13.08.2017, 11:17
Widocznie był dziecinny. Dobrze mu tak
ko_lego
ko_lego 13.08.2017, 00:06
Może jego wujek miał jeszcze mniej lat. Bawili się w piaskownicy?
proste
proste 12.08.2017, 23:53
Ostatnio marudzili przy artykule pt. "Jak jechać prosto zgodnie z oznakowaniem?". A że stary temat, a że ktoś to już poruszył, a że czytelnik podejrzany, a to, że robił zdjęcia podczas jazdy. Marudzenia na artykuł było dużo. Okazało się, że to jeden z najlepiej z najbardziej popularnych materiałów w ostatnich 4 dniach. Tutaj nie decydują frustraci z konkurencji, tylko czytelnik.
Robert
Robert 12.08.2017, 22:40
Rodzinne porachunki :))))))
oburzony
oburzony 12.08.2017, 21:49
To juz jest naprawdę śmieszne. Specjalnie nie piszecie we wstępie całej nazwy Komendy Powiatowej Policji - z nazwą miejscowości, żeby zmusić do czytania informacji kompletnie nie z naszego powiatu. Czemu to ma służyć? W gąszczu takich bezsensownych informacji, giną te wartościowe, faktycznie dotyczące powiatu. Jeśli macie ambicje ogólnopolskie to zmieńcie nazwę.
sezon ogórkowy
sezon ogórkowy 12.08.2017, 22:05
nie mam o czym pisać
ogórek
ogórek 12.08.2017, 22:38
Dziennie wrzucają ok. 20 art. do tego mnóstwo zdjęć, więc nie przesadzaj, w tygodniku nie masz tyle materiałów.
żenada
żenada 12.08.2017, 23:26
toż właśnie wszyscy piszą ze portal idzie na ilość a nie na jakość
proste
proste 12.08.2017, 23:46
Nie wszyscy, tylko konkurencja. Przecież jest prosty sposób: nie chcesz nie czytasz. Ten art. to dwa rzuty okiem. Nie odpowiada ci, wybierasz inny portal. Ale jak zostałeś rozbity przez konkurencję to wymyślasz bzdury, szukasz usprawiedliwień i piszesz, żę ci teksty nie odpowiadają.
najwazniejsze
najwazniejsze 13.08.2017, 00:39
Najważniejsze że zamieściliście komentarze.
Piotrek
Piotrek 12.08.2017, 21:07
Siostrzeniec ma 20 lat i ukradł klocki wujkowi. Nie mogli się razem bawić? :):):):)

Pozostałe