Remont DK nr 31 między Gryfinem a Szczecinem. Uwaga na utrudnienia!

Remont DK nr 31 między Gryfinem a Szczecinem. Uwaga na utrudnienia! fot. GDDKiA Oddział Szczecin
Od poniedziałku, 21 sierpnia 2017 r. rozpoczyna się remont drogi krajowej nr 31 na odcinku Radziszewo – Czepino o długości 6,2 km. Realizowane roboty będą obejmowały wymianę nawierzchni na tym odcinku wraz z regulacją studni kanalizacyjnych znajdujących się w drodze. Roboty zakończą się do połowy października tego roku – informuje nas Mateusz Grzeszczuk, starszy specjalista w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie.

Podczas prowadzenia robót będzie wprowadzony na tym odcinku ruch wahadłowy. Ze względu na duże natężenie ruchu na tym fragmencie DK 31, utrudnienia mogą być mocno odczuwalne przez kierowców, dlatego zalecamy korzystanie z dróg alternatywnych.

- Remontowany odcinek można ominąć jadąc od Gryfina drogą wojewódzką nr 120 do węzła Gryfino na S3 i dalej w kierunku na Szczecin. Można również skorzystać  z drogi przez Niemcy - od Gryfina mostem przez Odrę do Mescherin, następnie drogami B113 i B2, przekraczając ponownie granicę w Rosówku – radzi Mateusz Grzeszczuk.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GDDKiA
GDDKiA 21.08.2017, 11:46
Zalecana trasa Alternatywna TRATWĄ PO REGALICY Do Centrum Szczecina
wacha
wacha 20.08.2017, 23:17
Pizzer men sie pojawi :)))
Precz z PO
Precz z PO 18.08.2017, 08:34
Tylko czekać jak totalna oPOzycja ( ta z POd sądu ) przywiąże sia do sprzętu budowlanego .
Trump
Trump 21.08.2017, 11:48
precz z tym co to nabazgral
rynek
rynek 20.08.2017, 23:15
teraz rzadzi pis
obywatel
obywatel 18.08.2017, 08:37
Chyba Wam od tej władzy poprzewracało się w głowie.
Mieszkaniec Wełtynia
Mieszkaniec Wełtynia 17.08.2017, 21:37
Brawo dla drogowców remont DK 31 - zalecany objazdy przez rozwalony Wełtyń ( remont trwa cały czas) 120 - i jeszcze rondo w Gryfinie - proponuje też remont kostki w stronę granicy.
33
33 17.08.2017, 21:32
Kiedy remont drogi pomiędzy Gryfinem a Mescherin ?
To skandal, aby tak wyglądała droga do granicy państwa. Naczelny iGryfino sobie włosy wyrywał z głowy jak chodziło o budowę parkingu dla księdza przy Pawła Jana 2, ale w tej sprawie , jakoś nie ma tematu.
...33?
...33? 18.08.2017, 10:25
zgr-edo czy 33 wsio ryba,bo jedna osoba, pisałeś,ze od dawna nie mieszkasz w Gryfinie,no to co ciebie robaczku obchodzi co tu się dzieje ??
33
33 18.08.2017, 11:36
może chcę wrócić, ale powstrzymuje mnie to, że przyzwyczaiłem się do życia w mieście. Gryfino, to teraz niestety , senna, zapadła wiocha z pseudo rondami.
...33 ?
...33 ? 18.08.2017, 13:56
to nie jest odp na moje pytanie,co do reszty to trafiłeś w punkt, też tak uważam
fanka
fanka 18.08.2017, 10:43
A ja jestem wielbicielką ZGRedo bo ma takie inne spojrzenie, jednocześnie z zewnatrz i wewnątrz.
Gosc
Gosc 17.08.2017, 23:10
Na miedzyodrzu to droga zabytkowa jest byla i bedzie kostka
33
33 17.08.2017, 21:26
ciekawe, czy polscy urzędnicy pytali Niemców o zgodę na zwiększenie ruchu pojazdów przez Mescherin ?
15
15 19.08.2017, 17:52
33niech zapyta Niemców czy w poniedziałek musi iść do pracy .
d
d 17.08.2017, 19:41
Trzeba być kretynem, żeby wskazywać jako alternatywę drogę przez Wełtyń, który też jest dokumentnie rozryty! Niech żyje koordynacja służb drogowych!
B
B 17.08.2017, 21:43
Cieszyć się z inwestycji a nie marudzić ,to jest kretynistwo .
kiero
kiero 17.08.2017, 19:52
A co ma napisać, że lepiej przez Niemcy jeździć?!
miś
miś 17.08.2017, 14:56
Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Lis
Lis 17.08.2017, 12:19
To jeb@ane krety znowu zryją wszystko
jj
jj 17.08.2017, 12:01
Droga w sumie nie jest w takim złym stanie, ale ok, będzie przynajmniej ciszej jeżdżąc po tych studzienkach jak je wypoziomują.
Dziwi mnie jedynie że na odcinku 6,2 km wymiany warstwy ścieralnej asfaltu będzie trwało 2 miesiąc. Znając polskie realia dot. budowy i remontów dróg będzie jeszcze jakieś opóźnienie, bo pogoda, bo plaga pasikoników, bo jaskółka ma gniazdo na budynku obok, to remont potrwa do połowy listopada.
Jak
Jak 17.08.2017, 19:38
Tylko narzekać, zamiast być zadowolonym że poprawi się stan nawierzchni, szok.
jaskółka
jaskółka 17.08.2017, 12:13
dobre :)))))))
Marek
Marek 17.08.2017, 10:45
Dobrze, że zapowiadacie z wyprzedzeniem to można odpowiednio zaplanować i wybrać inną trasę. Dzięki.

Pozostałe