Problem z odebraniem przesyłki. Kiedy naprawdę ta poczta jest czynna? [list czytelniczki]

Problem z odebraniem przesyłki. Kiedy naprawdę ta poczta jest czynna? [list czytelniczki] fot. czytelniczka igryfino
Za pomocą portalu iGryfino chciałabym zapytać, czy Państwo także macie wrażenie, że placówki Poczty Polskiej w Gryfinie pracują, mówiąc kolokwialnie - kulawo. Szczególnie rozbrajająca jest placówka przy ul. Łużyckiej, a jeszcze szczególniej informacja o godzinach jej urzędowania. Oto przykład z życia wzięty.

W skrzynce na listy znalazłam awizo, na nim informację, że przesyłka do odebrania w Placówce przy ul. Łużyckiej.

Na awizie brak informacji w jakich godzinach pracuje lacówka, więc posiłkowałam się stroną internetową Poczty Polskiej. Tam znalazłam informację:

dni robocze: Pon.: 09:30-16:30 Wt.: 09:30-16:30 Śr.: 09:30-16:30 Czw.: 13:00-20:00 Pt.: 13:00-20:00 soboty: placówka nieczynna

niedziele i święta: placówka nieczynna

W środę godz 10.40 zameldowałam się pod drzwiami i...... okazało się, że niepotrzebnie. Placówka zamknięta na cztery spusty. Na zewnątrz sprzeczne informacje o godzinach otwarcia, podane w sposób, co najmniej chybiony. 

Czy  Państwo uważacie, że w ten sposób jesteśmy szanowani jako klienci? Czy ktoś nad tym panuje?

Pozdrawiam wszystkich.

Czytelniczka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obca
Obca 6.10.2017, 23:10
Poczta ma godziny otwarcia ale również przerwy. Wszystkie informacje są tam dostępne. Na pewno nie można mieć pretensji do pracowników,to nie oni ustalają godziny pracy placówki.
Panie pracujące na Łużyckiej cudowne. Wiele razy byłam świadkiem ile mają cierpliwości do aroganckich i bezczelnych klientów.
mieszkanka
mieszkanka 7.10.2017, 08:31
Problem w tym, żeby zgadzało się to ze stanem faktycznym!
Obca
Obca 7.10.2017, 10:11
Przechodzę tam kilka razy dziennie. Zawsze jest otwarte w godzinach podanych na budynku.
kawalarz
kawalarz 6.10.2017, 22:19
Wraca gostek zawiany z imprezki i spotyka pana
Kazia - rejonowego listonosza.
- Witam Panie Kaziu!
- Witam, witam, widzę że była ciężka nocka.
- Ano była Panie Kaziu. Mieliśmy małą imprezę z sąsiadami. Graliśmy w taką grę "Kto ja jestem".
- Tak? A na czym ona polega?
- Facet ubiera się w wielkie prześcieradło z dziurką, przez którą wystawia "małego", a kobiety po dotyku muszą odgadnąć kto jest pod prześcieradłem.
- To szkoda, że i mnie tam nie było.
- No, nie wiem, nie wiem, panie Kaziu... Parę razy padło Pana imię...
tradycjonalista
tradycjonalista 6.10.2017, 21:33
- I pamiętaj! E-mail nie cieszy, tak jak zwykły list! - rzekł do kobiety listonosz, z szelmowskim uśmiechem dopinając spodnie.
Obserwator
Obserwator 6.10.2017, 11:51
Problemy to mają pewnie damulki bo obsługa jest naprawdę miła i godziny otwarcia zgodnie z podanymi godzinami
Paula
Paula 5.10.2017, 21:35
Nigdy nie miałam problemu. Zawsze godziny otwarcia i przerw się zgadzały. Obsługa jest przemiła.
Grzegorz
Grzegorz 6.10.2017, 10:41
Paula, proszę cię, gdzie?
Lucjan
Lucjan 5.10.2017, 21:21
Łapka w góre kto popiera że tamtejsza placówka to pomyłka co do obsługi klienta.
petent
petent 5.10.2017, 17:36
A co na to Naczelnik Poczty? Moim zdaniem sobie nie radzi?
Mela
Mela 5.10.2017, 17:31
Jak to jest z tymi przesyłkami? Nie tak dawno walały się po kwiaciarniach i iinych podobnych przybytkach, dzisiaj rozprowadza je poczta. Tylko rozprowadzanie a doręczanie to zazwyczaj duża różnica.
klientka poczty
klientka poczty 5.10.2017, 17:26
Panie tam pracujące /poza jedną/ są naprawdę miłe. Dzisiaj np. urzędowała tam pani, która okazała się być miłą, uprzejmą i bardzo życzliwą. Powstał problem w kwestii pełnomocnictwa do odbioru ale nie była to wina pani urzędniczki, a systemu komputerowego. Gdyby trafiła na niecierpliwego klienta zebrałaby burę, a przecież to nie jej wina.
Pozdrowienia dla miłej Pani z poczty :)
Obserwator
Obserwator 5.10.2017, 16:51
Przecież to nie jest zdjęcie poczty na Łużyckiej cymbały !!!!
Ula
Ula 6.10.2017, 10:21
Już zmienili , to było zdjęcie ze strony Świnoujścia o napadzie szału gostka na pracownice MOPRu , ha ha ha ha ha
Gość
Gość 5.10.2017, 18:40
Sam jesteś cymbal i analfabeta powiększ sobie zdjęcie i poproś kogoś żeby ci przeczytał
Z łużyckiej
Z łużyckiej 5.10.2017, 18:09
A gdzie niby cymbale?
Ula
Ula 6.10.2017, 10:22
Świnoujście RULE
bezradna
bezradna 5.10.2017, 17:26
Dokładnie popatrz Filia Urzędu Pocztowego Gryfino 1 ul. Łużycka 125/2U
Zła jestem sama wiele razy odchodziłem z niczym poczta pracuje jak chce
bezradna
Bezradny radny
Bezradny radny 5.10.2017, 15:57
Wszystkie jej usługi i obsługa klienta to pomyłka. Zlikwidować to jak najszybciej i zwolnić komuchów nie nadających się do roboty. A gryfino zaorać wraz z urzędasami.
Trauma
Trauma 5.10.2017, 15:15
Sypie się to Gryfino. Jeden wielki śmietnik, niechlujstwo,lenistwo i kolesiostwo.
AntyPOPiS
AntyPOPiS 5.10.2017, 16:26
Gryfino to syfiaste miasto z idiotami na czele. Coraz mniej chętnych do zamieszkania w tym grajdole i płacenia tu danin na urzędasów. Radni są bezradni. Szefowie miasta sprawy komplikują. Urzędasy więcej zdzierają od obywateli pracujących (tzn. charujących w prywatnych firmach). Mało urodzeń na poziomie ok 1.2 a oni qwa place zabaw buduja, zamiast zdzierać coraz mniej kasy. Kto by siedział na takim zadupiu poza urzędasami. Kto mądrzejszy to opuścił to bagno.
umig
umig 5.10.2017, 15:24
Przykład idzie z góry!
X
X 5.10.2017, 14:28
Żenada
Y
Y 5.10.2017, 13:59
Idz nadaj tam paczke ha ha pół godziny motania przy ladzie !! Wciskania ci ubezpieczeń ! Gazet ! Przepisów kulinarnych ,!!
I hu@j wie czego jeszcze !!
Seba
Seba 5.10.2017, 16:15
Ale ja pamiętam że kiedyś kiedyś kiedyś tam wcześniej pracowała taka blondyneczka młodziutka, fajna miła ,,laseczka,, i było ok , ale to było kiedyś. Osobiście jak nie muszę to teraz tam nawet nie zaglądam bo i po co jak tam teraz ,,mydło i powidło,, wszystko tylko noe to co na prawdziwej dawnej poczcie potrzebne było klientom.
makulatura
makulatura 5.10.2017, 14:13
Gryfińską wciskaja? chachacha
Klient
Klient 5.10.2017, 13:54
Poczta to ostania ostoja komuny !!!
Zapraszam na poczte glówna przy dworcu ,masakra ludzie stojà jak cielaki a purchawy ruszają się jak muchy w smole !!!
Totalny zlew na klienta !
Ewka
Ewka 5.10.2017, 16:19
Prawda , potwierdzam , kiedyś tam stałam z awizo na list 40 minut i też się okazało że ,,szanowny,, listonosz nie był łaskaw dopisać kiedy jest do odboiru i 40 minut patrzenia na to tam to masakra , awizo odebrałam na drugi dzień dopiero ale byłam o 07.50 pod drzwiami i już nie musiałam czekać i patrzeć na ten cyrk i dno.
seniorka
seniorka 5.10.2017, 13:53
Bojkotować to dziadostwo!!!
mgła
mgła 5.10.2017, 15:05
Staram się nie korzystać z uslug poczty po ostatnich perypetiach. W ubieglym roku zapłaciłam abonament za rok z góry, po 6 miesiącach dostałam wezwanie do zapłaty z karnymi odsetkami. Pisanie wyjaśnień trochę trwało...po kolejnych 5 miesiącach byla powtórka z rozrywki. Proszę mi wierzyć, że się zagotowalam. Pozdrawiam wytrwałych.
Nf
Nf 5.10.2017, 13:51
A to zdjęcie to do czego ????
Seba
Seba 5.10.2017, 16:21
Do tego całego cyrku , tylko milicja i pogotowie ma czas tam stać i czekać aż ,,łaskawa,, otworzy szanowne drzwi.
poczty lion
poczty lion 5.10.2017, 15:25
Przyjechali po nich :))))))))))
Lonia
Lonia 5.10.2017, 13:35
Tak, tam trzeba lekarza!
bez kitu
bez kitu 5.10.2017, 13:03
Przygotowują się na współpracę chińską pocztą...

Pozostałe