Tyle dni po orkanie Ksawery, a my nadal nie mamy prądu i wody

Tyle dni po orkanie Ksawery, a my nadal nie mamy prądu i wody
-Dlaczego połowa miejscowości ma prąd, a druga połowa nie ma? Nikt nie odbiera w energetyce telefonów. Już dość nasłuchałam się tej melodyjki „ Cztery pory roku”. Podobno wystarczy włączyć korek. Gdzie centrum zarządzania kryzysowego? - pyta zdenerwowana Monika Rogowska z Czachowa.

W wielu miejscowościach naszego powiatu nie ma jeszcze prądu. Nie mają całe wsie. Nie chodzi tu tylko o małe miejscowości. Przykładowo w Cedyni duża część miasteczka nadal nie ma prądu. W Orzechowie, jak i Czachowie pół miejscowości ma światło, druga płowa nie. W Piasku nie mają prądu ani wody.  Na kilka godzin włączają agregat i w ten sposób jest woda. W Klępiczu połamanych jest kilka słupów energetycznych.

-Nasi energetycy pracują teraz w gminie Trzcińsko-Zdrój. Nie ma nawet korków komu sprawdzić, bo nie ma komu przyjechać – mówi Monika Rogowska.

Brygady elektromonterskie zaczynają od przywrócenia zasilanie na  liniach wysokiego napięcia. Dodzwonić się do firmy jednak nie sposób.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FC Golice
FC Golice 8.10.2017, 20:37
Będziecie mieli okazje podziękować za rok na wyborach !!! W Golicach nawet na sekundę prądu i wody nie zabrakło ;)
Mieszkaniec Cedyni
Mieszkaniec Cedyni 8.10.2017, 18:14
Właśnie gdzie jest Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego na czele z panem Starostą ? Pytam się ? Kto odpowiada na szczeblu powiatowym za to... Jakie podjęto działania aby pomóc ludziom ?? Przecież to jest śmieszne... Moze artykuł Akorek zrobi .................
energetyk
energetyk 8.10.2017, 12:35
A po co wam prąd? Abyscie głupoty pisali na kompie? Brak pradu ma swoje plusy które nie zasłaniają minusów przykładowo: można pracować nad 500+.Do roboty,do roboty.
Ja
Ja 8.10.2017, 12:03
Lubiechów Górny cały czas bez prądu i wody. A Ci "mądrzy" od kupna agregatów niech ruszą te szare komórki i pomyślą że w tych naszych wioseczkach przeważnie starsi ludzie mieszkają i starcza im ledwo do następnej emerytury.
Wasz Pan
Wasz Pan 8.10.2017, 15:29
A kogo to obchodzi że nie macie prądu,wody,łączności itd.W tym roku nie ma żadnych wyborów,za rok "Dobra zmiana" przypomni sobie o was więc dajcie se siana wyluzujcie się i cierpliwie czekajcie.Co do emerytury to przypominam że dostaliście od tej zmiany,dobrej zmiany srednio po 7 zł podwyżki więc nie fisiujcie tylko idzcie sie zabawić za tę kasę.Bawcie się in chwalcie zmianę ,dobrą zmianę.Za Tuska mieliście po 40 zł podwyżki chcieliście więcej..... bu ha ha ha.A cha jeszcze jedno,masło już po 10zł za 250 gram,smacznego
obserwator
obserwator 8.10.2017, 16:29
wszystko zwalasz na PIS kretynie jeden może i ten huragan to też przez PIS co za głąb
wiki
wiki 9.10.2017, 08:51
"głąb" ?? A pamiętasz modły w sejmie o deszcz i późniejsze powodzie ?? tsza sie umieć modlić!!
Wasz Pan
Wasz Pan 8.10.2017, 16:57
Pisiorku a może to wina Tuska?
Wasz bUl
Wasz bUl 9.10.2017, 08:42
POlszewicka gluPOta nie zna granic , TuSSkomatoł z przetraconymi łapkami przy okradaniu ludzi jest tego dowodem. POwinienes zażyć czopka na bUl doopy lewacki POmiocie
łowca propagandzistów typu goebbelsowskiego
łowca propagandzistów typu goebbelsowskiego 9.10.2017, 08:52
Ty nie tylko czopek powinieneś zażyć, "pomiocie goebbelsowskiej propagandy" idąc w stronę twojej retoryki. Te prymitywne sztuczki z wielkimi literami w środku wyrazu to właśnie taka obrzydliwa propaganda
nierób
nierób 8.10.2017, 11:01
Kup sobie agregat i nie narzekaj na tych co po nocach ciężko pracują.
klient
klient 8.10.2017, 10:13
Brak odbierania telefonów to zwykła bezczelność.
wybierać!!
wybierać!! 9.10.2017, 11:26
mają pracować czy posadzić ludzi do odbierania telefonów.... wybór należy do Ciebie... a komórki zazwyczaj jak piły pracują nie słychać
Andżej
Andżej 8.10.2017, 08:37
Witajcie w Polsce?
Pazdzioch
Pazdzioch 8.10.2017, 15:36
Nie podoba się to wynocha na Białoruś,biegusiem karwasz twarz
km
km 7.10.2017, 23:22
I popadają sklepy co miały lodówki a nie mają prądu!
dobra zmiana
dobra zmiana 8.10.2017, 00:49
Wystarczy odmawiać różaniec i zakupić sobie agregat prądotwórczy a uzdrowiona będzie chata Twoja
pustak
pustak 8.10.2017, 07:59
lecz sie
dobra zmiana
dobra zmiana 8.10.2017, 15:35
Przepraszam,niby gdzie mam się leczyć? W NFZ?
Weterynarz
Weterynarz 9.10.2017, 08:43
Takuch to u mnie lecze
Grzegorz
Grzegorz 7.10.2017, 23:14
U mojej ciotki też nie ma!
wnuczek
wnuczek 8.10.2017, 15:32
Wójkowi prąd nie potrzebny,wsiadzie na rower podskoczy do miasta zakupi mózgotrzepy albo inne wynalazki i da się zyć a co?
Marcin
Marcin 7.10.2017, 23:07
Tyle dni? Przecież to było przedwczoraj!
Gośka
Gośka 7.10.2017, 23:13
Czwartek, piątek, sobota = 3!
Haha
Haha 8.10.2017, 07:36
I dzis niedziela.

Pozostałe