Mistrz parkowania przy drodze rowerowej

Mistrz parkowania przy drodze rowerowej fot. czytelnik igryfino
-Pomysłowość mistrzów parkowania nie zna granic - napisał nasz czytelnik z Gryfina i przysłał zdjęcie.

Kierowca tego auta parkując w ten sposób udowadnia, że nie za bardzo przejmuje się znakami oraz przepisami ruchu drogowego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kodsk
kodsk 9.10.2017, 23:01
zamiast Igryfino lepiej foto pstryk
kępy
kępy 9.10.2017, 21:50
A od kiedy przepisy precyzują, czy zakaz zatrzymywania się dotyczy chodnika? Nie określają tego
D
D 9.10.2017, 20:55
Kolejny mocher w akcji
czarno - biały
czarno - biały 9.10.2017, 18:09
A teraz pół żartem pół serio - do ,, rowerzysty,, A jak by tam zatrzymał się pieszy ( stanął ) albo jakaś Pani z dzieckiem w wózku to rowerzysta by ich staranował , co ??
:)
:) 9.10.2017, 18:18
Dobre, che, che - kilka postów niżej "troszczą się o "rodziny z dziećmi na spacerze' - po ścieżce rowerowej! I to się nazywa paranoja, albo chęć wyżycia się i dowalenia innym.
Hehe
Hehe 10.10.2017, 08:03
Widac tutaj Twoje parcie na przekór i brak logicznego myslenia. Pieszy zejdzie i zawsze schodzi rowerzyście z drogi. Zaparkowany tak samochód utrudnia ruch.
ciekawe
ciekawe 10.10.2017, 10:41
I taki ktoś uczy kultury kierowców samochodów?
To idąc za tokiem rozumowania "samochód większy od pieszego, rower może ominąć", cha, cha

Hehe Dzisiaj, 08:03 Pieszy zejdzie i zawsze schodzi rowerzyście z drogi.
Mateo
Mateo 10.10.2017, 08:22
Masz rację, ale wtedy gdy widzi!
pyt
pyt 9.10.2017, 15:25
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
ciekawy
ciekawy 9.10.2017, 13:56
A może by się wypowiedziała Policja lub Straż Miejska czy samochód zaparkowany jest prawidłowo?
!!!
!!! 9.10.2017, 18:20
Że też ci ormowcy nie fotografowali skandalicznej ul. Armii Krajowej, gdzie puszczono ruch w środek placu budowy! Nieporównywalnie większe zagrożenie, brak znaków, część poprzewracanych od czwartku nikt nie podniósł, chodniki pozastawiane, ludzie muszą chodzić jezdnią, brak znaków poziomych – ALE CHOLERA JASNA NAJWIĘKSZYM PRZESTĘPCĄ W OKOLICY JEST TEN JEDEN KIEROWCA?????
black
black 9.10.2017, 22:42
I ty baranie
baran
baran 9.10.2017, 23:18
black, a tobie co do tego?
kodak
kodak 9.10.2017, 23:02
kondon
glick
glick 9.10.2017, 23:17
Pisze się "kondom"! nawet nie wiesz czego używasz.
rynek
rynek 10.10.2017, 09:37
jeden hu, dla mnie to i pajac mozesz sie nazwywac.
sorry
sorry 9.10.2017, 20:48
No nie da się ukryć – ci chcący niemal linczować kierowcę, jakoś są pobłażliwi wobec partactwa urzędników. Różnica polega na tym, że ten kierowca ze zdjęcia, niezależnie od oceny prawidłowości, jakiegoś szczególnego zagrożenia nie stwarza. A urzędnicze zaniedbania są śmiertelnie niebezpieczne!
Hehe
Hehe 9.10.2017, 19:07
Przeczytaj portal. Informowali :) nic im nie umknie, zadna glupota :))) twoja tez!
33
33 9.10.2017, 11:30
Pusta okolica , żywego ducha, żadnego ruchu, ale jest czujny ormowiec który leczy swoje kompleksy. Panie redaktorze, jak się nie wstydzisz takich bzdur opisywać ? Co z wyrokiem na oprawcę dzieci, pełniącego rolę dziekana ?
black
black 9.10.2017, 22:46
Komuch rusza na kosciul ZOMO i ORMO RUSZA z wpisami . merkel dobrze placi a jak .
!!!
!!! 9.10.2017, 18:24
To trochę przypomina ludzi, którzy po pracy w której byli poniewierani idą odreagować i idą poawanturować się z ekspedientką w sklepie!
hehe
hehe 9.10.2017, 13:51
Spójrzmy inaczej. Niedzielne, słoneczne popołudnie. Czas spacerów wielu rodzin z dziećmi. Założę się, że podczas postoju tego auta minęło je co najmniej kilkanaście osób. Z pewnością przejechało też kilku rowerzystów. Bywa, że ludzie w tym miejscu parkują, ale stają obok bramy wjazdowej na teren ENEA, bo myślą żeby innym nie utrudniać. Ale zawsze się znajdzie taka "menda społeczna" jak ty, która przyklaskuje tym, którzy generują bałagan od ustalonych norm i zasad. Lepiej Ci jak wylejesz trochę żółci?
co za język?
co za język? 9.10.2017, 18:20
„generują bałagan od ustalonych norm i zasad” – „menda społeczna”? Ty naprawdę w promieniu kilometra jedynie tego kierowcę znalazłeś, żeby „dbać o porządek”? Urzędniczych zaniedbań nie widzisz?
ciekawe
ciekawe 10.10.2017, 10:43
z tym "generowaniem bałaganu od ustalonych norm i zasad" to faktycznie pojechane:)
rynek
rynek 9.10.2017, 10:19
moze awaria.Schwoaj ten aparat konfituro
:)
:) 9.10.2017, 13:52
Szczekaj, szczekaj to ci budę kupię
kodak
kodak 10.10.2017, 09:41
aparat sobie kup frajerku
hm
hm 9.10.2017, 09:59
Droga rowerowa jest za znakiem. Ze zdjęcia wynika, że kierowca zaparkował przed znakiem.
pieszy
pieszy 9.10.2017, 11:12
Idz do okulisty
!!!
!!! 9.10.2017, 18:26
To ty idź. No chyba że jesteś urzędasem, który na biurku ma plany i uważa, ze taka jest rzeczywistość.
Gdzie jest jakiekolwiek oznaczenie poziome, że to ścieżka PRZED znakiem?
Re:
Re: 9.10.2017, 19:10
Napisz ze udajesz...
sorry
sorry 9.10.2017, 20:48
Ale na zdjęciu faktycznie wygląda, jakby ścieżka zaczynała się dopiero od tych słupków! Ktoś nie dopilnował oznakowania poziomego! A argument „każdy w Gryfinie wie” to faktycznie odjazd!
Mario
Mario 9.10.2017, 08:55
Te betonowe słupki są bezsensowne i stanowią tylko zagrożenie dla rowerzystów. Kierowca samochodu jak chce wjechać na ścieżkę rowerową to i tak wjedzie bez problemu omijając słupki.
!!!
!!! 9.10.2017, 18:22
Ale niebezpiecznych słupków ormowcy nie widzą. Bo tu trzeba byłoby zadrzeć z urzędnikami?
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:17
Nie czytałeś nowej reguły ruchu drogowego? „Każdy w Gryfinie wie”, że stoją słupki. I już nie trzeba ich malować kontrastowo, nie trzeba ponosić odpowiedzialności za ich słabą widoczność.
P
P 9.10.2017, 07:24
Ormowiec z Pissu chodzi i fotki robi !!!!
Rowerzysta
Rowerzysta 10.10.2017, 23:53
A.K.
:)))
:))) 9.10.2017, 07:52
Zabolało ? ;))))
GG
GG 8.10.2017, 23:17
Pora ze sobą wlepki nosić z ,,karnym kut..." i takim delikwentom na przednią szybę naklejać. W niektórych miastah podobne akcje przyniosły skutek, i kierowców którzy nie wiedza gdzie parkować nauczyły co trzeba.
głupi pomysł
głupi pomysł 9.10.2017, 00:42
Mam pierwsze kandydatury. Słynny parking "za szlabanem". Może to by przyspieszyło myślenie o potrzebach mieszkańców!
Wolność
Wolność 8.10.2017, 22:49
Pomysłowość narodu polskiego nie ma granic. Tylko przepisy stanowią barierę.
józek
józek 8.10.2017, 22:39
A straż miejska to gdzie się ukryła?
głupi pomysł
głupi pomysł 9.10.2017, 00:43
Przecież nie wystawi mandatów burmistrzom. Za brak zabezpieczenia drogi do szkół dla dzieci z Łużyckiej. Za ciągłą likwidację miejsc parkingowych!
Wolność
Wolność 8.10.2017, 22:50
Mecz oglądała. :D
Rowerzysta
Rowerzysta 8.10.2017, 22:28
Po co takie artykuły?! Współczuję komuś kto robi te zdjęcia... Nie jest to szczyt wakacji żeby przeszkadzało to rowerzystom. Owszem ktoś mógł o wiele lepiej zaparkować, ale bez przesady.
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:20
Oczywiście, że tak. Nie chodzi mi o kierowcę samochodu, tylko o odpowiedzialność urzędasów, którzy ZA NIC nie odpowiadają!
Chcą karać za takie parkowanie?
A GDZIE MA ZAPARKOWAĆ CZŁOWIEK, KTÓRY PRZYWIÓZŁ ROWER SAMOCHODEM?
odp.
odp. 9.10.2017, 13:46
100m wcześniej jest parking przy działkach. Poza tym rowerzysta wie, że w tym miejscu jest droga rowerowa. Dodatkowo jak wskazuje rejestracja autko jest z Gryfina, a to miasto nie jest tak rozległe żeby trzeba było wozić rower samochodem do ścieżki.
!!!
!!! 9.10.2017, 18:21
Jakbyś nie zauważył, to Armii Krajowej jest rozkopana, więc nie „polecaj” tam parkowania. Wystarczy że urzędnik wpatrzony w kartkę „zaplanował” puszczenie ruchu po placu budowy. Tu ormowcy zdjęć nie robią? Dziwne...
Odp
Odp 9.10.2017, 07:49
Osle, na drodze rowerowej jest zakaz parkowania niezaleznie od ruchu. Kazdy w Gryfinie wie, ze ta zaczyna sie od ul. Armii Krajowej.
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:11
Od dzisiaj urzędnicy mają nową regułę ruchu drogowego” „każdy w Gryfinie wie”!
nie każdy musi wiedzieć...
nie każdy musi wiedzieć... 9.10.2017, 08:22
"ośle, każdy wie"? A ja WIDZĘ znak a PRZED NIM samochód! Czep się urzędasie oznakowania a nie "każdy wie".
Nigdy urzędnik nie jest winien?
rowerzysta
rowerzysta 9.10.2017, 08:50
Droga rowerowa zaczyna sie od ul. Armii Krajowej i chyba kady w Gryfinie to wie. Musiales to chyba ty zaparkowac, ze teraz glupoty wypisujesz? W dodatku KAZDY KIEROWCA MUSI TO WIEDZIEC. JAK NIE WIE TO NP. MANDAT jest srodkiem wychowawczym. Takie mamy prawo w Polsce. Czy tez nie kazdy musi wiedziec ze jakies prawo w Polsce obowiazuje wg Ciebie?
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:15
A gdzie OZNAKOWANIE POZIOME ścieżki? Samochód stoi przed znakiem. I jak wymagasz przestrzegania przepisów – zacznij od góry. Potem zejdź do kierowców.
GDZIE PRZED ZNAKIEM JEST JAKIKOLWIEK ŚLAD, ŻE TO ŚCIEŻKA ROWEROWA?
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
hehe
hehe 9.10.2017, 08:45
buahaha czego ma byc winien tutaj urzednik? prawidowo oznakowanej drogi rowerowej? To obowiazkiem kierowcy jest patrzec na znaki. PS. Poza tym ze zdjecia widac, ze czesc, jak nie polowa auta stoi za znakiem. Koa stoja na trawie. Oczywisty, ksiakowy przyklad zlego parkowania. Chcesz sie dalej kompromitowac?
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:13
Urzędasie – to jest PRAWIDŁOWO OZNAKOWANA ŚCIEŻKA ROWEROWA? Może od znaku. Ale do znaku – gdzie masz jakiekolwiek oznakowanie?
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!

A co parkowania na poboczu - co ci przeszkadzają koła na trawie? Trawnik kosisz?
hehe
hehe 9.10.2017, 11:11
Widzę, że dalej się kompromitujesz :D

Skoro jestes taki oblatany w przepisach to nie wiesz, że za parkowanie na zieleni w miescie rówież taryfikator przewiduje wysokość mandatu? Poza tym to nie pobocze a pas zieleni :).

Czepiasz sie byle sie czepiac. Gdyby urzadzac Gryfino Twoimi kategoriami, to pieszy i rowerzyści musieliby jeździć.... trawnikiem? Bo chodnik i droga rowerowa mają służyć jako parking. BRAWO!
jorky
jorky 8.10.2017, 21:29
Moze inwalida! Nie wiadomo, więc nie oceniajmy!
czarny
czarny 8.10.2017, 21:20
No cóż , stanął przed znakiem ( droga dla rowerów ) - zakazu zatrzymywania nie ma - SIADŁ na ROWER i pojechał dalej ...!
czarny
czarny 9.10.2017, 13:51
Oj , ,, rowerzysto ,, ! Parkowanie pewnie , że nie fortunne ... Ale tam jest wjazd i wyjazd z firmy energetycznej a znaki ,,droga dla rowerów,, powtórzone po lewej i prawej stronie tego wjazdu w odległości około 15 m tak , że rowerzysta musi też być czujny ! Więcej pogody życzę !!!
Rowerzysta
Rowerzysta 9.10.2017, 07:51
Widac ze trollujesz dla zasady. Stanal na drodze rowerowej, gdyz ta zaczyna sie od ul. Armii Krajowej.
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego!
„każdy w Gryfinie wie” – nowa reguła ruchu drogowego! 9.10.2017, 09:24
A niby skąd mam widzieć po tym zdjęciu? Muszę wjechać od strony Armii Krajowej? Potem będziesz przekonywał, że "kołami stoi za linią znaku"? Idź, wypij kawusię!

Było lepiej ormowcu zdjęcie zrobić, bo tu za ch... nie widać, żeby przekraczał linię znaku. Poza tym, stoi PRZED słupkami. Pewnie ich nie zauważyłeś, ale kto by się przejmował niewidocznymi słupkami. Kawusia wystygnie...
hm
hm 9.10.2017, 10:02
google street view się kłania ;)
Wolność
Wolność 8.10.2017, 21:54
Jak dalej droga dla rowerów, to samochodem nie można.
głupi pomysł
głupi pomysł 9.10.2017, 00:45
Siadł na Rower i pojechał dalej. Czytaj uważnie.
Gosc
Gosc 8.10.2017, 21:27
Dokladnie nie stoi na sciezce
Grażyna
Grażyna 8.10.2017, 20:47
Taki konfident chodzi po JPII z telefonem i czatuje. Zrobię mu zdjęcie teraz i dam tu linka do niego. Czekajcie normalni.
Re
Re 8.10.2017, 21:18
Wg ciebie to nagrody trzeba dawac takim jak na zdjeciu? Jakim trzeba byc tępym zeby taki post napisac? Ps. Pamietaj o ochronie wizerunku. Z pewnoscia bedzie cie to troche kosztowalo haha
oburzony
oburzony 8.10.2017, 21:30
A ochrona wizerunku samochodu Re?
Podbipięta
Podbipięta 8.10.2017, 21:01
Chyba nie czaisz, bo to kobieta była.
głupi pomysł
głupi pomysł 9.10.2017, 00:46
"Kopernik była kobietą"!
Franek
Franek 8.10.2017, 20:36
Może czekał na czołówkę z rowerem?!
Pieszy
Pieszy 8.10.2017, 20:01
Trzeba byc osłem albo ignorantem.
deena
deena 8.10.2017, 20:00
A tak ładnie się ukrył :)

Pozostałe