Jedziemy na mundial do Rosji!

  • 8.10.2017, 19:51 (aktualizacja 08.10.2017 20:26)
  • Admin Admin
Jedziemy na mundial do Rosji!
Piłkarska drużyna Polski wygrała mecz z Czarnogórą 4:2 i jedziemy na mundial do Rosji. Sporo bramek i nerwowa końcówka. W tych ostatnich momentach strzeliliśmy po 2 gole. Biało-Czerwoni utrzymali liderowanie grupy E, mają na koncie 22 punkty.

Nasz był początek i koniec. Po kwadransie meczu prowadziliśmy już dwoma golami (bramki Krzysztof Mączyński i Kamil Grosicki). Później tempo meczu spadło. W drugiej połowie początkowo nic ciekawego się nie działo, dopóki nie wszedł Mugosa, który po kilkudziesięciu sekundach na boisku w 78. minucie meczu strzelił gola. Za kolejne 5 minut strzelił Tomasewić i stało się gorąco. Wtedy Duńczycy już remisowali w z Rumunią.  Nasi piłkarze się jednak ocknęli. W 85. minucie Robert Lewandowski powalczył o piłkę. Dodatkowo po dotknięciu przez niego piłki Czarnogórzanin strzelił gola samobójczego i zakończyło się na 4:2. Król Stadionu Narodowego w Warszawie zdobył 21 bramek w 17 meczach. W europejskiej strefie mundialowej strzelił ich najwięcej w eliminacjach, bo 16! 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uuuy
uuuy 9.10.2017, 12:28
to wina tuska
rynek
rynek 9.10.2017, 10:17
redaktorek nie zla fote walna na telewizorze brawo za refleks
Cionek
Cionek 9.10.2017, 09:11
Dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości graliśmy na ostatnim Euro we Francji. Teraz będziemy grać na Mundialu w Rosji. Dziękujemy pani Premier.
Arbat .
Arbat . 9.10.2017, 07:03
Tytuł - Jedziemy na mundial do Rosji . Rosji która okupuje Krym , Rosji która morduje na Ukrainie , Rosji która atakuje Gruzję . Ot obłuda !!!!!
jeż
jeż 9.10.2017, 09:46
no arbat a najwazniejsza to ta gruzja w mordę jeża
tokar
tokar 8.10.2017, 22:19
Taktyka nawąłki była fatalna. NAwałka nie odmienił ich po przerwie. W drugiej połowie zamiast dobić rywala na 3:0, to podawaliśmy jeden do drugiego w obronie. A najlepszą obroną jest atak! nasi biegali jakby ołów mieli w nogach. Czarnogórców nie mogli wyprzedzić, ani dojść do dobrych pozycji. I całe szczęście, że Lewandowski wziął sprawy w swoje ręce-nogi, bo inaczej byłby przegrany mecz. Lewandowski zrobił różnicę!
piłka
piłka 8.10.2017, 22:03
bardzo słabiutki mecz z tzw. kelnerami. byliśmy bezradni w pewnych momentach. Na mistrzostwach nawet z taką sobie Kostaryką nie poradzimy
kamyk
kamyk 8.10.2017, 22:17
Nie z Kostaryką ale z Urugwajem gramy i Meksykiem. I będzie też dobrze!
piłka
piłka 9.10.2017, 08:18
kostaryka mistrzu juz dawno awansowała. z meksykiem i urugwajem to towarzysko gramy i tez popłyniemy
Wolność
Wolność 8.10.2017, 22:02
Oby nie skończyło się jak w Smoleńsku. Niech wygrają. Powodzenia.
mgła
mgła 8.10.2017, 21:27
Po 12 latach przerwy jest mundial. Cuda się zdarzają jednak ??
Wiara czyni cuda
Wiara czyni cuda 9.10.2017, 00:08
Różaniec bez granic uczynił ten cud.
Hubert
Hubert 8.10.2017, 20:59
Bije się w piersi! Chciałem dla reprezentacji dużego zagranicznego trenera. Boniek postawił na Nawałkę. I to było to. Mamy wielkie nazwisko trenera. To jest własnie NAWAŁKA!
kapiszon
kapiszon 8.10.2017, 20:47
Prawie godzinę się nudziłem po tym jak było 2;0, aż tu taka końcówka. W 8 minut strzelili 4 bramki. Szok! Co dwie minuty bramka!
Polak
Polak 8.10.2017, 20:45
Pomimo błędów, Brawo Polska!
pesymista
pesymista 8.10.2017, 20:42
Za dużo niepewności, za dużo straconych goli. Źle to wróży!
Kamil
Kamil 8.10.2017, 20:44
Mamy fajterów, będzie dobrze!
kira
kira 8.10.2017, 20:38
Prezydent Duda powiedział, że cały mecz nie był dobry.
Hetero
Hetero 9.10.2017, 00:15
A Lewy (normalny profesjonalista) brał prysznic i nie słyszał wynurzeń Adriana. Nie wiele brakowało a wlazł by pod prysznic. Dziwny ten Adrian.
kira
kira 8.10.2017, 20:40
Tylko pomylił Lubańskiego ze Smolarkiem!
adi
adi 8.10.2017, 21:28
Jatrek nie będzie zadowolony, że prezydent Duda podczas meczu z byłym prezydentem Kwaśniewskim przybijali sobie piątki!
Damian
Damian 8.10.2017, 20:32
Ale nerwówkę zafundowali w końcówce.
bez kitu
bez kitu 8.10.2017, 20:29
Nie cieszcie się, bo pisiory w swojej anty rosyjskości na znak dany zza oceanu, na złość pootinowi nie pojadą na mundial...
Życie nie znosi pustki i idiotów
Życie nie znosi pustki i idiotów 9.10.2017, 00:17
To pojedzie Dania (choćby przegrała baraż ) i Czarnogóra.
karol
karol 8.10.2017, 20:13
Po raz ósmy na Mistrzostwach Świata!!!!!!!!
ferrari
ferrari 8.10.2017, 20:10
Brawo MY!
kolarz
kolarz 8.10.2017, 20:01
A kogo to kuzwa obchodzi,pytam się kuzwa kogo?
hahaha
hahaha 8.10.2017, 20:33
Mnie :)))))))))))))))))))))))) i całą Polskę!
kibic
kibic 8.10.2017, 20:01
Nie mogło być inaczej!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe