Przekładanie ciepłociągu trwa (?). Kiedy gryfińskie drogi wreszcie będą przejezdne? – pyta poirytowany czytelnik

Przekładanie ciepłociągu trwa (?). Kiedy gryfińskie drogi wreszcie będą przejezdne? – pyta poirytowany czytelnik fot. czytelnik igryfino
-Od miesiąca niewiele się dzieje. Rozkopane dziury, zamknięte przejazdy, miejsca wyglądają jakby były zapomniane przez robotników. No i niektórym z nas już nerwy puszczają nie bez racji – napisał do nas czytelnik z Gryfina i przysłał zdjęcia.

-Na budowie 9 października 2017 r. trzech izolerów i pusta koparka. Tak ma wyglądać ta inwestycja? Gryfińscy kierowcy zaczynają skakać sobie do oczu z frustracji, nerwów i irytacji. Kiedy skończy się to przekładanie ciepłociągu?! – pyta czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bez kitu
bez kitu 11.10.2017, 07:50
Można odnieść wrażenie, zresztą całkowicie uzasadnione, że ten rurociąg przekładają z lewa na prawą i odwrotnie
Sąsiad
Sąsiad 10.10.2017, 14:22
Jaką firme mają to tak jest a zresztą Gryfino jak pamiętam zawsze jest rozkopane był czas sie przyzwyczaić
Cionek
Cionek 10.10.2017, 11:59
Praca wre jak za czasów Sławomira Nowaka. Umowy podpisane w czasie rządzenia PO-PSL. Dzięki pani Premier Beacie Szydło i Premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu kończymy z takim partactwem.
brawo, cionek!:)
brawo, cionek!:) 10.10.2017, 12:50
Buchacha! A tak się Sawaryn z Nikitińskim prężyli, że to ich zasługa. A tu proszę - jeden pisowiec i sprawa się rypła!
Umowa poprzednich, wykonanie obecni!
dekold
dekold 10.10.2017, 13:05
Wszystko to dlatego, że nie potrafią przypilnować sprawy
Drogowiec
Drogowiec 10.10.2017, 07:36
Robota nie zająć, nie ucieknie.
macius wykopany
macius wykopany 9.10.2017, 21:23
pszeciesz robiom f kilku miejscah ruwnoczesnie wienc co siem dziwi jakis POpapraniec rze jezd czech ludzi w jednym miejscu ?
normalny
normalny 10.10.2017, 12:42
dlaczego gość nie dostał jeszcze bana?
czarny
czarny 9.10.2017, 21:10
Fakt , faktem - krajobraz i utrudnienia gorsze jak po inscenizacji bitwy ,, pod Arnhem ,, ... Najwyższy czas zacząć ten ,, bajzel ,,porządkować !
mistrz
mistrz 9.10.2017, 20:56
co za luśnia,zadaje takie pytanie,jak zrobią to będzie-dajcie czas-więcej czasu,żeby zrobione było porządnie,na lata a nie szybko i do remontu- no proszę ,myślenie nie boli.
dylemat z reklamy
dylemat z reklamy 9.10.2017, 20:45
Czy piesi mogą zrozumieć kierowców, a kierowcy pieszych? Czy mieszkańcy mogą zrozumieć budowlańców od ciepłociągu, a budowlańcy mieszkańców?
JJ
JJ 9.10.2017, 20:24
Firma na pewno wygrała następny przetarg i przerzuciła swoje siły a Gryfino co tam prowincja niech będzie bajzel.
kierowca
kierowca 9.10.2017, 19:58
Mnie bardziej irytuje rondo na wojska polskiego. łużycką przynajmniej można przejechać
kierownica