Gmina Gryfino odżegnuje się od organizacji golfowej imprezy Greenfield Open?

Gmina Gryfino odżegnuje się od organizacji golfowej imprezy Greenfield Open?
Po ostatniej publikacji pod tytułem „Szczecin wycofał się z Greenfield Open” otrzymaliśmy dwa sygnały. Jeden od dyrektora pola golfowego, drugi od sekretarz Ewy Sznajder. To ostatnie stanowisko podobne jest w treści do tego, które dużo wcześniej przedstawiał na naszym portalu Tomasz Miler, wiceburmistrz Gryfina.

Tomasz Miler, mimo że pytaliśmy także ile gmina zapłaci za Greenfield Open, nie odpowiedział na to pytanie. Wiadomo tylko, że ma to być mniej niż w poprzednich edycjach.

Nie potwierdza się stanowisko Sławomira Pińskiego, dyrektora pola golfowego w Binowie co do partycypowania miasta Szczecina w kosztach imprezy. Okazuje się, że nie tylko miasto Szczecin nie będzie finansowało imprezy. Z zaproszenia wycofał się też marszałek.

-Gmina Gryfino jest jedynie jednym z partnerów wydarzenia organizowanego przez pole golfowe Binowo Park Gol Club – napisała do nas sekretarz Ewa Sznajder, zaprzeczając że gmina jest organizatorem przedsięwzięcia.

Prawdopodobnie jednym z głównych partnerów finansujących imprezę dla inwestorów może być… gmina Gryfino.

Czy ktoś jeszcze oprócz gryfińskich podatników wyłoży pieniądze? 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gracz
gracz 15.10.2017, 17:34
Takie rzeczy mogą się dziać tylko w takim grajdołku jak Gryfino.
Tomek
Tomek 11.10.2017, 22:44
Sumienie mam czyste bo nieużywane!
lekką ręką nie za swoje
lekką ręką nie za swoje 11.10.2017, 00:07
Znowu 27 tys pójdzie nie wiadomo na co?
Co?
Co? 11.10.2017, 19:39
Tyle poszło z gminy na konferencję i turniej w Binowie?
Lulek
Lulek 10.10.2017, 22:49
Za swoje grajcie!
czarny
czarny 10.10.2017, 21:38
Po co to , takie dziwne zamieszanie ...? Jak rozumiem pola golfowe, klub są prywatną własnością .I niech sobie organizuje zawody w ramach swojej działalności ... Gmina może podkreślić swoje poparcie dla inicjatywy fundując puchar z nagrodą ale nie wchodzić w koszta organizacji !
Coś stoi.
Coś stoi. 10.10.2017, 16:53
Co on tak dziwnie stoi. Paker na sterydach ?
Anka
Anka 10.10.2017, 20:56
Kret go w du...pe liże ;-)
ryszard
ryszard 10.10.2017, 15:31
Szczecin się wycofał, Marszałek się wycofał. Kto więc został? Gryfino jako jedyne finansuje imprezę, do której się zresztą nie przyznaje. Do tego chyba kłamią, bo na zdjęciach z konferencji widać, jak Miler jako jedyny wręcza nagrody w turnieju. Po co Gryfino chyba jako jedyne finansuje konferencję Greenfield skoro jej się wstydzi?
stefan
stefan 10.10.2017, 15:17
Pan wiceburmistrz bardzo zadowolony - widać po spodniach :)
Oko
Oko 10.10.2017, 10:26
I przestańcie z tym Milerem i przestańcie nabijać mu wyniki w google. Przecież wiadomo że to tylko rzecznik prasowy i kozioł ofiarny.
On rządnych decyzji nie podejmuje.

Burmistrzem jest MIECZYSŁAW SAWARYN.
gruzja
gruzja 10.10.2017, 10:35
I jeszcze Gryfino ma wójta Gryfina:):):)
A tego faktycznie chyba wzięli, żeby przed wyborami powiedzieć - to-nie-my - to on winien!
krakra
krakra 10.10.2017, 10:35
To po co sobie wziął takiego beznadziejnego wicka który prawie za co by się nie wziął top śmiech na sali (niewybudowanej jeszcze).
gość
gość 10.10.2017, 09:42
Ja się zastanawiam nad tchórzostwem wiceburmistrza T.Milera. Już sam nie odpowiada po swoich wpadkach tylko wyręcza się panią sekretarz. Problem w tym, że to zupełnie nie kompetecja pani Sznajder, a za sprawy inwestorów bierze pieniądze nie kto inny jak wiceburmistrz T.Miler.
@
@ 10.10.2017, 08:37
Pani sekretarz Sznajder jak zwykle doinformowana i kompetentna. No ale czego się nie robi dla kasy ??
Propos
Propos 10.10.2017, 17:09
Nie urośniesz do pięt pani Sznajder, nawet jeśli codziennie będziesz karmić się swoją nienawiścią.
kompetencja
kompetencja 10.10.2017, 09:02
Podpisała to co jej podsunęli. Ha ha teraz nagle jak wpadka za wpadką i długopis sekretarz dobry. Żenada
taxi
taxi 9.10.2017, 22:15
Parking miał być w tym roku ale jak widać wszystkie inwestycje są odkładane żeby burmistrz zabłysną przed wyborami.
blamaż
blamaż 10.10.2017, 00:09
Nie ogarniasz geniuszu naszych władz. Przecież parking jak był tak jest i będzie. Tylko teraz na utrzymaniu gminy.
Burmistrze namalują nowe linie i ogłoszą - oto parking na miarę naszych aspiracji!
ciekawe
ciekawe 10.10.2017, 10:37
Widać, że starosta zachowuje się ciekawie - utrzymanie parkingu powiatowego bierze gmina, do remontów dróg powiatowych ma dokładać gmina (ale do remontu wojewódzkich na terenie powiatu to województwo ma płacić "haracz" za chęć budowania za własne środki)
 straty
straty 9.10.2017, 21:53
Ale numer. Z gryfińskimi włodarzami juź nikt nie chce współpracować, a traci na tym miasto i mieszkańcy, najpierw sami ludziom robili świństwa ..hmm to złe zaczęło wracać ??
blamaż
blamaż 10.10.2017, 00:10
Jak się okazało, że nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem ustawy antykorupcyjnej, i od tygodnia wydać komunikatu, to co się dziwić, że się boją mieć fotkę z jakimkolwiek biznesmenem... Jeszcze by się jakiś przyplątał na to pole golfowe i potem byłby kłopot
Propos
Propos 10.10.2017, 17:11
Rafał, absolutorium nie masz i nie będziesz miał nie zasłużyłeś, nie bij piany bierz się za normalną robotę.
Klonowski
Klonowski 9.10.2017, 21:53
Po prostu nie należy się dać nabierać i znowu wybierać tych ludzi.Jeszcze trochę i wybory samorządowe. Nie dam się już nabrać na wielbicieli Straży Miejskiej!
Propozycja
Propozycja 10.10.2017, 08:18
Proponuje zmienic nazwe na Lenie Miejskie.
Propos
Propos 10.10.2017, 17:11
Ewka, rondo w Wełtyniu fatalne.
lekarz
lekarz 10.10.2017, 19:46
Propos weź leki. Kogo jeszcze chcesz zobaczyć?
MECENAS
MECENAS 9.10.2017, 21:51
I JA MAM NA WAS GŁOSOWAĆ NIGDY!
zdjećiarz
zdjećiarz 9.10.2017, 21:34
Widać, że pan Miler połknął kij od golfa!
limonka
limonka 9.10.2017, 21:33
Nie ma co zapeszać, może będzie to udana impreza z wieloma inwestorami, którzy później zechcą zainwestować w naszej gminie.
Jak w ubiegłym roku
Jak w ubiegłym roku 9.10.2017, 23:23
A wysłali zaproszenia. Znów urzędnicy zapełnią Binowo.
Ernest
Ernest 10.10.2017, 09:45
Pan dyrektor Piński ma wielu znajomych golfistów więc nie trzeba od razu wysyłać tylu zaproszeń, a wystarczy przecież kilka telefonów i esemesów.
ciekawe
ciekawe 10.10.2017, 10:38
Gmina dokładnie z tego samego założenia wychodziła biorąc rok temu urzędników do robienia "tłumu" cha, cha!


Ernest Dzisiaj, 09:45 Pan dyrektor Piński ma wielu znajomych golfistów więc nie trzeba od razu wysyłać tylu zaproszeń, a wystarczy przecież kilka telefonów i esemesów.
macius wykopany
macius wykopany 9.10.2017, 21:19
czeba sobie jasno usfiadomic rze skoro gmina pszystompila do rozliczania unijnego fsparcia dla strefy w gardnie to znaczy rze niepoczebujemy wiencej golfowyh POpijaf kture konczom siem takom rzenadom jak te pot hoszcznem i nieh nam igrefino niefciska dziecka f brzuh
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 9.10.2017, 21:45
Pawcio najarany? Chyba inaczej nie da się zrozumieć cyrku z tą imprezą. A tak wyśmiewali w poprzedniej kadencji - a tu ani zorganizować ani nawet NIE ZORGANIZOWAĆ nie potrafią!
macius wykopany
macius wykopany 9.10.2017, 22:18
nie ma pszeciesz sensu POwielanie gupot POpszednikuf
obiektywny
obiektywny 9.10.2017, 22:43
To po co powielacie!
doratca
doratca 9.10.2017, 21:32
Powiedz to Milerowi. W pracy!
Poszukiwacz
Poszukiwacz 9.10.2017, 23:25
Trzeba go tam najpierw uchwycić.
Golf TDX
Golf TDX 9.10.2017, 21:11
A kiedy zaproszenia wyślą?
lenie
lenie 9.10.2017, 21:46
A po co zaproszenia wysyłać? Jeszcze by ktoś przyjechał...

Pozostałe