W nagrodę otrzymali odblaski [FOTO]

W nagrodę otrzymali odblaski [FOTO] fot. dost.
Funkcjonariuszka Straży Miejskiej w Gryfinie wraz z ratownikiem z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego w ramach programu Bezpieczna Gmina przeprowadzili spotkanie w Przedszkolu nr 3 w Gryfinie.

Głównym tematem pogadanki było jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych. Spotkanie zostało przeprowadzone praktycznie na przejściu dla pieszych w pobliżu przedszkola. Najmłodsi zadawali  szereg pytań, za aktywność wszystkie dzieci otrzymały odblaski, które zostały przypięte do kurtek. Elementy odblaskowe zakupione zostały przez Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 12.10.2017, 21:49
Coś często jest ostatnio o SM... Ta Pani jako jedyna bardzo miła.
No
No 13.10.2017, 12:13
A kto jest jeszcze w straży u nas?
mika
mika 12.10.2017, 19:50
hehe dobre kasę dostali 10000 tysięcy od gminy za przeprowadzenie akcji bezpieczna gmina kasa wzięta a tutaj trzeba coś ściemnić :)
pan radny dobrze kombinuje :)
GSR zbieranina dzieci i nic poza tym
Rozbawiony :D
Rozbawiony :D 12.10.2017, 22:23
Mika gdzieś dzwoni tylko w jakim kościele zerknij kiedy była kasa i na co :D
a przede wszystkim co to jest Bezpieczna Gmina i ile z jej realizacji otrzymuje GSR :)
19.50
19.50 12.10.2017, 19:57
dobrze napisane radny dobrze kombinuje ,bo on tylko kombinuje
L4
L4 12.10.2017, 09:21
Przynajmniej zwolnień nie biorą tak jak w innych formacjach solidarnie....Fakt, że praca trudna lecz dobrze, że jest to uświadamiane i publikowane, bo jak robią to inni w przedszkolach to nie ma hejtu na portalu, ale i tak kasy na dofinansowanie innych slużb nie otrzymają od tego jest resort inny....
Piotr
Piotr 12.10.2017, 10:15
Hejtem nazywasz krytykę? Nie kompromituj się brakiem zrozumienia słowa!
ha ha
ha ha 12.10.2017, 09:07
Slogany! Po co dorabiają gębę do zwykłego szkolenia dzieci. Jaki program bezpieczna gmina? Śmiechu warte, bo niczego nie robią. Nawet przy szkole patrolu nie uświecisz. Dobrze się sprzedaje taka trefna propaganda?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.10.2017, 09:54
O czym Ty gadasz ??
Codziennie rano są są pod szkołami i w przeciwieństwie do Ciebie pracują!
kolega
kolega 12.10.2017, 13:54
Jasne,pracują ? p Kaminski ma ochotę na kolejną kadencję radnego no bo coś trzeba robić skoro do nauki "za mądry "ale tym razem nikt mu nie uwierzy
Znajomy
Znajomy 12.10.2017, 19:23
No kolega fajny tylko dla kogo :D
bo jak widać opozycja nie śpi :D
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.10.2017, 18:10
Ale w co ma nie uwierzyć ?
gapso
gapso 12.10.2017, 13:57
Ty toi jesteś wredny kolega!
Jakub
Jakub 12.10.2017, 06:40
A ja bym wolał dostać ,klapsika, od tej ,blondi w mundurku, niż odblask na kurtke.
Jurcyś
Jurcyś 12.10.2017, 06:43
I jak byś potem chodził z czerwoną gębą?
Jakub
Jakub 12.10.2017, 14:13
Klapsika na gołą pupe

Pozostałe