Nagle osunął się na ziemię

Nagle osunął się na ziemię fot. TWS
Mężczyzna siedział dzisiaj 12 października ok. godz. 14 na ławce na placu Barnima w Gryfinie. Czekał na autobus. W pewnym momencie zasłabł i osunął się na ziemię.

Zaalarmowano pogotowie ratunkowe. Mężczyznę zabrała karetka.

Mamy nadzieję, że jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

33
33 13.10.2017, 13:43
Przydałaby się jakaś informacja, czy ten pan przeżył ?
chyba
chyba 13.10.2017, 13:48
Przeciez to chyba nie jest informacja zza światów!
Mirek
Mirek 13.10.2017, 10:27
A lekarze na strajku
jadlospis
jadlospis 13.10.2017, 09:40
moze nekrologi codzienne
macius wykopany
macius wykopany 12.10.2017, 23:34
Osunol siem na ziemie bo zaauwa cale rzycie a nic s tego niema- do Kannes na fczasy jedynkom pszeciesznie POjedzie :-(
Antykretyn
Antykretyn 13.10.2017, 06:49
Niektórzy inteligentni ludzie lubią zsiebie robić skonczonych debili i myslą że to jest śmieszne.
!!!
!!! 12.10.2017, 23:48
Najarany prymitywny debilu! Kpisz z czyjejś tragedii? To może twoje słowa wrócą do ciebie i twoich bliskich!
prawda
prawda 13.10.2017, 23:59
Fakt, ta wypowiedź jest jakiegoś prymitywnego psychopaty! Żeby tak durno kpić z tragedii?
Yy
Yy 13.10.2017, 05:37
Co ? Zapiekła du@pa ?
zawał nie wybiera...
zawał nie wybiera... 13.10.2017, 07:36
Ale trzeba być prymitywem pozbawionym ludzkich uczuć, żeby kpić z czyjejś tragedii, w dodatku takiej, jaka może się przytrafić każdemu!
33
33 12.10.2017, 22:38
Właśnie m.in. takie informacje powinna przekazywać lokalna gazeta.
Oby gościu szybko wrócił do zdrowia.
jAdlospis
jAdlospis 12.10.2017, 20:56
no jak ma sie ubogie reportaze to cos trzeba napisac
!
! 12.10.2017, 21:36
Ludzka tragedia to dla ciebie „ubogi materiał na reportaż”? Weź sobie na wstrzymanie, bo tobie też się może stać to samo!
rynek
rynek 13.10.2017, 09:47
nekrologi piszmy
kapsuła
kapsuła 12.10.2017, 22:06
Małe Milerki już nie mogą z zazdrości na popularność tego portalu.
!!!
!!! 12.10.2017, 23:50
Tak, no jakoś ostatnio co chwilę pojawiają się "zatroskane głosy", o czym portal nie powinien pisać.
Boli, co?
Chociaż bardziej boli chyba magistrat, niż "konkurencję"...
?
? 12.10.2017, 19:27
To już o tym sie pisze ?

Pozostałe