Zniszczył wagę na Lagunie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

  • 20.10.2017, 14:20
  • Policja
Zniszczył wagę na Lagunie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji
W dniu 28 sierpnia 2017 roku o godzinie 16.05 na terenie Centrum Wodnego "Laguna" w Gryfinie przy ul. Wodnika 1 dokonano uszkodzenia wagi sensorowej.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia wagi znajdującej się na terenie CW „Laguna” w Gryfinie przy ul. Wodnika 1. Urządzenie służyło do zarobkowego pomiaru wzrostu i wagi ciała. Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 sierpnia 2017 r. o godzinie 16:05.

Poniżej publikujemy wizerunek sprawcy. W przypadku rozpoznania osoby ze zdjęcia lub posiadania istotnych dla sprawy informacji, prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie pod nr 997 lub 112 bądź bezpośrednio z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie asp. Gracjanem Gadowskim nr tel. 91 4326832, podając numer sprawy l.dz. 9554/17.

Policja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do złodziei
do złodziei 25.10.2017, 19:20
Patrzcie, jak łatwo się ześwinić. To przestroga dla nas, byśmy przyjrzeli sie własnym namiętnościom i temu, czy w ogóle pracujemy nad sobą.
Rak
Rak 21.10.2017, 20:02
Niech sobie sami szukają, za to im płacą.
pyt
pyt 21.10.2017, 15:44
A skąd wiadomo, że to on?
liroy
liroy 20.10.2017, 23:57
To Heniek Paciaciak.
Granatowi w akcji
Granatowi w akcji 20.10.2017, 18:06
Szybka reakcja policji dwa miesiące). Pewnie musieli przyjąć zgłoszenie bo Laguna miała dowód - film I popsuli im statystykę.
żółwik
żółwik 21.10.2017, 00:10
Tempo imponujące. Powiedzcie - czy pamiętacie, co robiliście 28 sierpnia? Bo jakby się mnie dzisiaj policja spytała, miałbym kłopot z odpowiedzią...
Katia
Katia 20.10.2017, 17:11
Moze za dużo ważył?
wacha
wacha 20.10.2017, 16:23
to jakas wydziarana pipa.Szczur z poza gryfina.Paluszka w *** i spuscic cisnienie farjera
0.7
0.7 20.10.2017, 15:51
tak się własnie zachowuje elektorat PIS-u
Polak
Polak 21.10.2017, 09:08
Kwik i skowyt POlszewika, to muzyka dla Polakow.
DW
DW 20.10.2017, 23:17
0,7 to chyba wynik twojego IQ
Knaga
Knaga 20.10.2017, 15:49
Jakiś łeb skórzany
nutria
nutria 20.10.2017, 16:31
paluszka w dupke i spuscic cisnienie tego wydziaranego brudasa
macius wykompany
macius wykompany 20.10.2017, 15:17
zaropkowe warzenie na lagunie? pszeciesz to skandal, morze jeszcze nieh jakis rarofnik gra tam w tszy kupki jak tak bardzo czeba ludzi naciongac
Abc
Abc 21.10.2017, 06:31
Gamoniu, ortografia pytala o Ciebie
Jesteś nowo narodzony ?
Jesteś nowo narodzony ? 21.10.2017, 00:16
To sobie kup bidoku. Wszystko kosztuje.
pyt
pyt 20.10.2017, 15:04
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
rafi
rafi 20.10.2017, 15:01
wiem ale nie powiem :)
Samir
Samir 20.10.2017, 14:54
Faktycznie wojowniczo wygląda!
pani Ola
pani Ola 21.10.2017, 14:04
Dzisiaj rano jak bylam na basenie to byl bardzo podobny facio z podobnymi dziarami na nodze i ramieniu

Pozostałe