Ukradli mi w nocy węgiel

Ukradli mi w nocy węgiel
Do pomieszczenia gospodarczego włamano się przy ulicy Flisaczej w Gryfinie. Stamtąd skradziono węgiel. Właścicielowi trudno określić straty. Wycenił je na ok. na 100 zł.

Do zdarzenia doszło w nocy w sobotę 4 listopada 2017 r.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dętka z Robura
Dętka z Robura 7.11.2017, 21:42
Do "Ostrzeżenie "uważaj zeby ci czasami dekla nie poderwało
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 7.11.2017, 20:29
To pewnie typ z baraków ze szczecinskiej zap........ł
Dętka z Robura
Dętka z Robura 7.11.2017, 20:27
Ale fajnie mi sie jara ten wyngiel kopci sie ze siwy dym przy okazji mozna kable wypalic
ostrzeżenie
ostrzeżenie 7.11.2017, 21:06
To teraz czekaj, aż do ciebie złodzieju zapukają. I zapewniam cię, że to nie będą kolędnicy....
sklepowa
sklepowa 7.11.2017, 08:45
i pierogi ukradli
Rychu
Rychu 7.11.2017, 08:51
Pierogi w garnku były w budynku gospodarczym?
Gość
Gość 6.11.2017, 23:26
Na pewno były to Dorosłe Dzieci Rodziny Wielodzietnej, które w ten sposób pragnęły wyrazić protest przeciwko dyskryminującym rodziny Wielodzietne przepisom podatkowym. Pozwalają one Dzieciom Wielodzietnym na dokonanie opisu na zdychajace konie w miejsce odpisu na pomoc udzielana wlasnej Matce Wielodzietnej, która nie wypracowała sobie w latach, gdy rządzila komuna i jej pogrobowcy, wymaganej podstawy świadczenia emerytalnego w ZUS. Przykre, ze trzeba uciekać sie do takich akcji, by zwrócic uwagę na ten ważki problem społeczny !
emptatia
emptatia 6.11.2017, 21:31
Pojawiają się tutaj podłe i prześmiewcze wpisy. A dla niektórych 100 złotych to pół miesiąca życia!
Ile niejednemu emerytowi czy renciście zostaje po opłatach i lekach?

Równie dobrze oni mogliby powiedzieć o kradzieży waszego samochodu czy portfela "na biednego nie trafiło"
knaga
knaga 6.11.2017, 21:07
komus bylo zimno co za zloczynca ale sie oblowil
empatia
empatia 6.11.2017, 21:32
Więc teraz temu okradzionemu będzie zimno. Brawo za empatię!
zdjęcie
zdjęcie 6.11.2017, 19:50
Tyle węgla za 100 zł?
Sm
Sm 6.11.2017, 19:27
Na flisaczej samym plastikiem i styropianem palą co zwiną spod media expert
Xomo
Xomo 6.11.2017, 18:45
Patole obrobili patoli ha ha ha
znafca
znafca 6.11.2017, 18:45
Ukradli mi w nocy węgiel
To niech pali oponami tylko koniecznie zimowymi bo właśnie one daja więcej ciepełka niz opony letnie
rysiek
rysiek 6.11.2017, 15:47
wungiel ! wungiel je we wiosce !
arek
arek 6.11.2017, 15:55
Wojna bedzie, przed wojną tyż był
mietek
mietek 6.11.2017, 15:34
Potzebujący widocznie był.
Miś
Miś 6.11.2017, 15:05
Słuchaj, ukradli tobie węgiel. Ukradnij komuś i ty, ja ukradnę!
Wolność
Wolność 6.11.2017, 14:43
Kradzież za 100 zyla? Ktoś był w desperacji.
Monitoring
Monitoring 6.11.2017, 14:33
Polskie złoto. Było trzeba kraty założyć i schować w sejfie. Policja powie, że to znikoma szkodliwość i nie przyjmą zgłoszenia. Jak widać złoto złotu nierówne.

Pozostałe