Złodzieje okradli w nocy autobus

  • 6.11.2017, 20:07 (aktualizacja 06.11.2017 20:58)
  • Admin Admin
Złodzieje okradli w nocy autobus
Złodzieje weszli do autobusu nr 1 przez otwarcie pneumatycznych drzwi. Autobus zaparkowany był przy ul. Łużyckiej w Gryfinie, w pobliżu stacji paliw. Do włamania doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Celem włamania była kradzież. Złodziej (złodzieje) ukradł pieniądze i… dwie gaśnice. Pieniędzy w bilonie było… około 18 zł. Gaśnice wycenione zostały na  178 zł.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

patriota
patriota 12.11.2017, 18:33
Niemożliwe, przecież tu mieszkają sami katolicy i patrioci a oni nie kradną.
gmiter
gmiter 8.11.2017, 22:17
To musiał być ktoś, kto wcześniej jechał tym autobusem.
noc
noc 7.11.2017, 16:21
Jak ciemno to, przyjemno
Anita
Anita 7.11.2017, 12:23
pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która zapewnia pożyczki na całe życie. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i wiele innych. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie wyglądaj już tak, jak my tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że zapewniamy niezawodną i pomocną pomoc, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci pożyczkę.
Następnie wyślij nam wiadomość e-mail na adres: (...)
Część komentarza usunięta. administrator
łuzycka
łuzycka 7.11.2017, 11:59
to banda ukraincow......
33
33 7.11.2017, 07:47
Zauważyłem ,że autobusy PKS mają bazę postojową na terenie byłej bazy transportowej STW i magazynów WZGS . Teren ten był zawsze ogrodzony pilnowany, aż dziw bierze, że obecnie gdy stoi tam całodobowa stacja paliw, kilkanaście autobusów i ciężarówek ,nie ma dozorcy, nie wspominając o monitoringu terenu. Nie uwierzę w żadną złodziejską akcję, to zrobił ktoś z kierowców albo na złość drugiemu kierowcy. Czasem, włamanie nie miało miejsca do autobusu którym jeździ ukraiński kierowca ?
gops
gops 7.11.2017, 12:18
On już nawet nie pracuje tam!
masakra
masakra 7.11.2017, 07:09
Pobliska mafia i Al Capone wymiękają przy takich gryfińskich gangsterach
WSI
WSI 7.11.2017, 06:56
A straż tzw. miejska patroluje miasto tylko po widnemu .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.11.2017, 13:39
Straż miejska woli sie w dzien wozic swoim wypaionym Jeeppem po parku
kodziasz
kodziasz 6.11.2017, 23:24
To prawdopodobnie niewidzialna ręka harcerzyków wiernych idei róbta co chceta.

Pozostałe