Zachłanni na życie – ciekawe, pogodne i z myślą o innych

Zachłanni na życie – ciekawe, pogodne i z myślą o innych czytelniczka igryfino
-Z polecenia pani prezes Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wczoraj, 10 listopada 2017 r. brałam udział w debacie na temat ,,Jakość życie osób w wieku senioralnym". Debata odbywała się w Operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w Sali Kameralnej. Organizatorem był Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie – mówi nam Urszula Kwietniewska-Łacny z Gryfina.

Plakat profesora Akademii Sztuki w Szczecinie Lecha Żebrowskiego był zarzewiem całej debaty. Plakat przedstawia twarz starszej osoby - babci pana profesora i ma przewrotny tytuł ,,Miłość za miłość?". Pani Emilia Krakowska to przecudna kobieta, z urody, mądrości i pogody ducha. Debata została przepięknie przygotowana. Ludzie, którzy tam przyszli, to pasjonaci, którzy cieszą się, że żyją i że dane im jest to, iż mogą być na tym świecie dla innych. Bo człowiek bez drugiego człowieka nic nie znaczy i jego życie nie jest nic nie warte.

A pan Aleksander Doba to źródło energii i humoru.

W debacie udział brali: Anna Mieczkowska - członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego (reprezentująca marszałka województwa zachodniopomorskiego), dyrektor Wydziału Współpracy Społecznej Anna Nowak, dr Beata Bugajska, aktorka Emilia Krakowska, podróżnik Aleksander Doba, profesor Lech Żebrowski. Moderatorem debaty był redaktor Dariusz Baranik.

Oprawa muzyczna - trio akordeonowe w składzie: Grzegorz Uran, Michał Wiśniewski, Grzegorz Snopek.

Wszyscy goście debaty z dużą dozą humoru i zachłanni na życie - życie ciekawe, pogodne, szczęśliwe i uśmiechnięte, czego i Wam wszystkim życzę, przekazując te życzenia od zacnych gości wspomnianej debaty.

Urszula Kwietniewska-Łacny

 

Debatę zapowiadaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25715,krakowska-doba-zebrowski-przyjada-aby-porozmawiac-

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paulina
Paulina 12.11.2017, 19:34
Ten artykuł chwyta nie tylko za pośladki ale i za wargi sromowe mniejsze i jest taki molestacyjny

na oko
na oko 12.11.2017, 18:41
A ja sądzę, że dziewuchy jakby wypiły więcej wody rozmownej, toby kankana jeszcze odtańczyły.
Basia
Basia 12.11.2017, 17:33
Pani Ulu, gratuluję pani formy, poczucia humoru, dystansu do siebie, odwagi i talentu. A zazdrośnicami nie ma co się przejmować.
uwaga
uwaga 12.11.2017, 08:41
Pani Emilia Krakowska prawdziwa DAMA,a P Łacny w mini uffff jednak chyba przesadziła jak na seniorkę
zazdrosna kwoka
zazdrosna kwoka 12.11.2017, 17:49
Klasyczny hejt – nic złego kobieta nie zrobiła – ale jakaś kwoka się uczepiła...
zazdrośnica!
zazdrośnica! 12.11.2017, 10:58
A co – po czterdziestce to wór pokutny, spódnica po kostki? A co komu szkodzi? Więcej tolerancji, mniej zazdrości!
dodawanie
dodawanie 12.11.2017, 13:15
he he po czterdziestce czy tak bliżej siedemdziesiatki ??
zazdrosna kwoka
zazdrosna kwoka 12.11.2017, 17:50
No i co z tego?
Klara
Klara 12.11.2017, 09:50
Bez przesady, kazdy ubiera się jak mu wygodnie.
!!!!
!!!! 12.11.2017, 10:12
Jasne, takie jest twoje zdanie. Ale tłuściutka seniorka w mini? Daruj sobie!!
zazdrosna kwoka
zazdrosna kwoka 12.11.2017, 17:52
A ty co? Kreator mody jesteś, który każdej, która nie ma figury młodego chudego chłopca mówi – „jesteś za gruba”?
zazdrośnica!
zazdrośnica! 12.11.2017, 10:59
Podła i prymitywna zazdrośnica jesteś. Do kościoła nie szła, niech się kobieta ubiera jak chce. Tylko stare zołzy obmawiają, bo uważają, że jak ktoś starszy to wór pokutny albo habit!
A właśnie nie – niech będzie kolorowo, nawet ekstrawagancko!
!!!!
!!!! 12.11.2017, 13:05
Kurde litości kobiety, ja kumaty jestem i nie mam jeszcze problemów ze wzrokiem i nie jestem zazdrosny, bo i o co ?? Moja dziewczyna jeszcze TAK nie wyglada. Lubię babki na luzie i kolorowe, ale ty uważasz,że ta aktorka wygląda jak wór,bo stosownie do wieku jest ubrana i musi coś ukryć? Przecież wszystko ma swoje granice drogie panie !
Tysio?:)
Tysio?:) 12.11.2017, 17:54
A co to znaczy "ubiór stosowny do wieku"? Takie prymitywne myślenie!
Skoro wyśmiewasz „tłuściutką seniorkę w mini” (obiektywnie nie widzę na zdjęciach żadnej tłustości) to wolisz chudą seniorkę, czy tłuściutką juniorkę w mini?
100%
100% 12.11.2017, 11:16
Z całą pewnością to zazdrosna koleżanka tak obsmarowuje koleżankę!
Rolnik.
Rolnik. 12.11.2017, 17:18
Polska natura do walić a co tam.
Tysio?:)
Tysio?:) 12.11.2017, 17:52
Była niedawno wypowiedź jednego z pożal się Boże „kreatorów” że „grubsze powinny się chować”. Ta sama mentalność – albo podła zawiść kwoki...
dzik
dzik 12.11.2017, 17:39
Rolnik bo zapewna jak wiesz, natura jest dzika!
Krysia
Krysia 12.11.2017, 17:11
To już wiadomo, która. Zapewne za namową koleżanki.

Pozostałe