Zatarasował całe przejście

Zatarasował całe przejście czytelnik igryfino
-Koło byłego hotelu Platan samochód Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie przyjechał ze żwirem. Stał na chodniku dość długo, tarasując całe przejście – skarży się czytelnik.

-Zatarasowanie przez samochód PUK drogi spowodowało, że wózek z dzieckiem musiałem pchać po trawniku – dodaje nasz czytelnik i przesyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kawał grzmota
kawał grzmota 14.11.2017, 17:30
Take pierdołami sie zajmujeta że mi w piwnicy kartofle gniją
waszka
waszka 14.11.2017, 17:14
ma do tego sygnaly swietlne na dachu jak mial wlaczone to moze stac i zaden ormo mu nie przeszkadza
elektryka nie tylka
elektryka nie tylka 14.11.2017, 18:25
Najpierw by musiał wkręcić żarówki
Wolność
Wolność 14.11.2017, 12:33
Nieporadność kierowcy, czyt. wy..ne na innych. :D
Obserwator głupoty
Obserwator głupoty 14.11.2017, 12:00
Rzeczywiście. Kierowca miał targać kilka ton żwiru taczką bo komuś nie chciało się wyminąć stojącego auta innym chodnikiem. Ludzie co z Wami ???
Infoludek
Infoludek 14.11.2017, 10:16
Puk i elwi parkuja gdzie chcą i jest na to przyzwolenie przez straż miejska
waszka
waszka 14.11.2017, 17:14
ma prawo parkowac tam gdzie roboty ida
fejsbukowiec
fejsbukowiec 14.11.2017, 08:38
Jednak najmocniejsze komentarze i zdjęcia są w tej sprawie na facebooku.
mroźny poranek
mroźny poranek 14.11.2017, 08:36
Ale dzisiaj przymroziło! I ch... trawę strzelił!
88
88 14.11.2017, 07:42
cyt. ' Stał na chodniku dość długo, tarasując całe przejście – skarży się czytelnik.' < to znaczy, konkretnie, ile stał?
Na zdjęciu widać rowerzystę, jakoś bez problemu przejechał. Mam być dumnym ,że jestem Polakiem ,kiedy wśród nas tylu Ormowców ?
Senior
Senior 14.11.2017, 18:00
To są sygnalizatorzy z obrony terytorialnej, ormowcy już nie żyją, a jak żyją to nie umieją obsługiwać aparatów cyfrowych.
stoper nie stoperan
stoper nie stoperan 14.11.2017, 08:22
2 godziny. Dość długo? Zaliczysz?
Zdzichu
Zdzichu 13.11.2017, 23:28
Ormowiec się spocił najwidoczniej z tym wózkiem, że aż zdjęcie trzeba było cyknąć i info wysłać do igryfino. Chojnę jeszcze trzeba było powiadomić
powiatowiec
powiatowiec 14.11.2017, 08:22
Cały powiat przeciera oczy ze zdumienia :))))))))))))))))
Miś
Miś 13.11.2017, 23:19
Takie awantury są bardzo niebezpieczne tym bardziej że mogłaby się awanturować również bezdomna staruszka ! A to przecież mogła być akurat wasza matka ! Albo co to by było jakby tak z samego rana zatarasowała tam chodnik procesja ?
ZUK
ZUK 13.11.2017, 23:17
To trzeba było ciągnąć kto Ci kazał pchać trapie!!
popylacz
popylacz 13.11.2017, 22:52
Bo najważniejsza jest trawka!
Waszka
Waszka 13.11.2017, 22:20
Ormo na grunwaldzkiej z aparatem, a gdzie miał stanąć na trawniku? Tępy ormo
plotkarz
plotkarz 13.11.2017, 21:58
Ktoś powiedział, że ktoś widział jak ktoś coś zrobił...
Ewa
Ewa 13.11.2017, 21:46
Piękne komentarze, bo was - komentujących nie dotyczą...
Maciek gb
Maciek gb 13.11.2017, 21:25
Nie mial do czego to misial sie przy....c ze szedl po yrawie jak by mu ciezko bylo ominac samochod inna droga...szuka sobie sensacji......
z okna
z okna 13.11.2017, 21:40
Problem w tym, że to autko nie stało kilka minut tylko długo!
wc-picker
wc-picker 13.11.2017, 22:30
osiedlowy monitoring ........ za dużo wolnego czasu..... do roboty
a sr.....ć.. to chcesz do kibelka czy toi-toia robią ci kanalizację żeby szczury ci czegoś nie podgryzły
Waszka
Waszka 13.11.2017, 22:22
No i co z tego?
Aisa
Aisa 13.11.2017, 21:21
No szkoda ,że taczką nie przywieźli tego żwiru ,,,było by więcej miejsca ,,, ludzie opamiętajcie się ,zawsze można przejechać wózkiem no około
C.
C. 13.11.2017, 21:15
W tym miejscu trawa to świętość :D
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.11.2017, 21:13
Bo w Gryfinie mozna parkowac na chodniku i drogach rowerowych bez ponoszenia konsekwencji. Strazy Miejskiej rekomenduje odswiezenie wiedzy i wywiazywanie sie z obowiazkow.
Iza
Iza 13.11.2017, 21:13
Ludziskom to nie dogodzisz.

Pozostałe