Andrzej „złota rączka” remontuje byłą salę ślubów. Wiemy, co w niej teraz będzie

 Andrzej „złota rączka” remontuje byłą salę ślubów. Wiemy, co w niej teraz będzie
Sprawdziliśmy dziś (13 listopada 2017 r.) jak przebiega przemeblowanie sali nr 25 w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Od pewnego czasu remontem pokoju (gdzie kiedyś funkcjonowała sala ślubów z meblami za ponad 50 tys. zł) zajmuje się konserwator – znany tu jako Andrzej „złota rączka”. Dziś jednak go nie było, ponieważ kierował pracami w byłym hotelu Platan… A co będzie w byłej sali ślubów, skoro kupowane są nowe meble?

Sekretarz Ewa Sznajder odpowiedziała na nasze pytania odnośnie urządzania sali nr 25 i zamówienia nowych mebli za prawie 20 tys. zł.

-Sala 25 zostanie przeznaczona do pracy Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Podkreślić należy, że ostatnie klęski żywiołowe w postaci huraganów i powodzi zobowiązują samorządy do szczególnej staranności w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców. Do tej pory Urząd nie dysponował miejscem odpowiednim do pracy w sytuacjach kryzysowych.

Dodatkowo sala ta służyć będzie szkoleniu pracowników, radnych, sołtysów, co umożliwi realizację celów statutowych Gminy w zdecydowanie szerszym zakresie.

Meble, które znajdowały się w sali 25 kiedy pełniła funkcję pomieszczenia biurowego, służą jako wyposażenie w pomieszczeniach biurowych Wydziału Działalności Gospodarczej, Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie znajdujących się w budynku banku.

Ponieważ wyposażenie biurowe pomieszczenia Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego zostanie zakupione na podstawie zamówienia publicznego, informacja na ten temat znajduje się na stronie biuletynu informacji publicznej Urzędu.

Zgodnie z treścią zawartą powyżej, sali 25 nie zostanie przywrócona funkcja sali ślubów.

Wszystkie remonty i zmiany lokalowe w Urzędzie służą poprawie warunków pracy i podniesieniu jakości usług dla mieszkańców – odpowiedziała na nasze pytania sekretarz Miasta i Gminy Gryfino Ewa Sznajder.

 

O zamówieniu nowych mebli do sali nr 25 napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25725,kupia-meble-za-prawie-19-tysiecy-zlotych

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dynamo
dynamo 15.11.2017, 09:13
Niepotrzebnie wydane pieniądze bo przecież mogły zostać meble te, które były.
strażak
strażak 14.11.2017, 21:40
dziwnie napisano że takiej sali urząd nie ma, ale na pewno miał przynajmniej 5 lat temu, na samym dole była, może nie miała super drogich mebli ale była, tam nas nie raz szkolono pani Ewa nie pamięta??
domyślna
domyślna 14.11.2017, 22:22
Ale jak od początku kadencji tak wciskali kolejne biurka, że się nie mieścili i wynajęli bank i zajęli bibliotekę pedagogiczną to nic dziwnego, że musieli zakwaterować urzędników z ich biurkami...
ABC wspak
ABC wspak 15.11.2017, 00:15
A stary komisariat pusty czeka na złomiarzy i czyścicieli. Komu zależy na obniżeniu wartości tej nieruchomości.
trafostacja
trafostacja 15.11.2017, 07:20
Developerom. Z Trafostacją Sztuki w Szczecinie było tak samo, tylko właścicielem była prywatna osoba a miasto walczyło. Tu nie ma kto walczyć.
Budynek działający, z wymienionymi oknami i dachem i sprawnymi wszystkimi instalacjami...
kinol
kinol 14.11.2017, 21:50
Pewno woli nie pamiętać!
Podpis
Podpis 14.11.2017, 19:21
Takie spotkania mozna robic np w szkole... poniewaz takie spotkania sa potrzebne "raz na ruski rok" (im rzadziej tym lepiej). Znow nieprzemyslana, egoistyczna decuzja Sawaryna. Oczywiscie za NASZE pienadze. Lwy sie sypia. Moze znowu jakies tranzakcje wiazane i raczka raczke myje.
domyślna
domyślna 14.11.2017, 22:23
Ustawa antykorupcyjna w gminie łamana, burmistrz milczy półtora miesiąca od ujawnienia skandalu...
cdn
cdn 14.11.2017, 23:39
...kuna na strychu urzędu zjada lustra z sali ślubów...
Królikarnia ?
Królikarnia ? 14.11.2017, 18:02
A śluby pan burmistrz dalej pomiędzy prześcieradłami udziela ?!
mary
mary 14.11.2017, 19:05
Dwa prześcieradła po bokach a na środku katafalk (trzeba zrobić przetarg)
domyślna
domyślna 14.11.2017, 22:22
Ale w katafalki własne chałupy meblują tylko goci albo psychopaci...
kiler
kiler 14.11.2017, 17:45
mebelki za 10 % :) chcesz miec zlecenie zaplac panu :)
polowa gminy stoi pusta ale trzeba dac zarobic i samemu zarobic !
miałem pomysł na...
miałem pomysł na... 14.11.2017, 16:52
W tym oświadczeniu nie ma słowa, dlaczego szkoleń sołtysów nie można robić w zazwyczaj wolnej sali obrad?
A sztab kryzysowy albo w sali obrad, albo w gabinetach burmistrzów?
Bo co, przetarg na mebelki przydało się roztrzygnąć?
domyślna
domyślna 14.11.2017, 22:25
Sala obrad raz w miesiącu na kilka godzin. Gabinety burmistrzów - w czasie obrad sztabu przecież puste...
gospodarność
gospodarność 14.11.2017, 23:41
Widać panu Nikitińskiemu jego gabinet już za mało! Nie wstyd? Po co salę ślubów zamieniać w pokój sztabu kryzysowego - kiedy jest sala obrad i gabinety burmistrzów?
ona
ona 14.11.2017, 16:26
hehe zatrudniaja wszystkich !! a gadali na poprzednika
:)
miałem pomysł na...
miałem pomysł na... 14.11.2017, 16:44
Za tej kadencji objęli cały budynek przy Niepodległości (nawet biblioteki kawałek zabrali), bank, pod platanem też są, w głównym budynku biurek nie ma gdzie wcisnąć!

TO SIĘ TEJ WŁADZY UDAŁO, TRZEBA PRZYZNAĆ.
Tylko czy to był ten "pomysł na Gryfino"?
gospodarność
gospodarność 14.11.2017, 23:38
Pomieszczeń urzędu (i urzędników) coraz więcej, a stowarzyszenia z dworca wyrzucone liżą stopy "cesarza" (albo są wciśnięci w jakieś piwnice)
domowy sposób
domowy sposób 14.11.2017, 10:08
Podłożenie mokrej szmaty pod drzwi powoduje,z ę kurz się tak bardzo nie roznosi po urzędzie!
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 14.11.2017, 09:07
Pytanie: ile mebli w tej kadencji kupiono bez umieszczania na BIPie, skoro pojawiło się takie wyjaśnienie:


"Ponieważ wyposażenie biurowe pomieszczenia Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego zostanie zakupione na podstawie zamówienia publicznego, informacja na ten temat znajduje się na stronie biuletynu informacji publicznej Urzędu."
bystry
bystry 14.11.2017, 09:55
Dlatego kupuje się etapami zauważ!
miałem pomysł na...
miałem pomysł na... 14.11.2017, 16:45
Chodzi o to, że na jeden raz za bardzo rzucałoby się w oczy?
komunista
komunista 14.11.2017, 08:55
Mietek tworzy takie remontowe brygady robotniczo-chłopskie, podejrzewam.
gminna organizacja
gminna organizacja 14.11.2017, 08:45
To cały remont pod platanem też robi ten jeden biedny człowiek? A kiedy ma czas na zwykłe obowiązki konserwatora? No i wiadomo, czemu wszystkie organizacje popakowane w pudła czekają pół roku od wyrzucenia z dworca!
liczna rodzinka
liczna rodzinka 14.11.2017, 08:53
A kto ci powiedział, że konserwator jest jeden? Zapytaj lepiej ilu zatrudnili na to stanowisko!
88
88 14.11.2017, 08:24
Ślub to się bierze w kościele. W urzędzie jest tylko rejestracja.
Janusz
Janusz 14.11.2017, 12:27
A odpowiedz mi mądralo jak ktoś nie będzie
chciał albo nie może wziąć ślubu w kościele .
Gruba Berta
Gruba Berta 14.11.2017, 08:31
To dlaczego wygląda w urzędzie to tak jak sala pogrzebowa? Pogrzeb to się robi na cmentarzu!
obciach
obciach 14.11.2017, 08:48
Na dom pogrzebowy to sceneria z obrusami też obciachowa. Czerepachy nie ogarniają że XXI wiek i trochę się pozmieniało...

http://www.igryfino.…
Pokuj 43
Pokuj 43 14.11.2017, 07:56
Bob budowniczy da rade
Olo
Olo 14.11.2017, 06:28
Ludzie! macie nieudane życie rodzinne? Zamiast spać z żoną, albo szykować się do pracy siedzicie i wylewacie pomyje! Ciekawe, czy któryś się zastanowił nad tym , co pisze?
Czy Wasze dzieci już zostały nakarmione poranną porcją jadu?
burza
burza 14.11.2017, 08:14
Olo a twoje dzieci,rodzina? Chyba ze ich nie masz haaaaaa i co ty sam tu robisz o 6.28 ? A kot nakarmiony?? Dodatkowa sala posiedzeń i spotkań? A gdzie sala ślubów? Czy wiesz ile slubów odbywa się w innych miejscowościach i że nasza gmina traci ?? Taki foch? Tak zrobię,bo tak chcę ? To jest infantylne zachowanie. Ludzie na pewno to zapamiętają !!
Duchnik
Duchnik 14.11.2017, 08:19
To już władza zagląda ludziom pod kołdrę? I tak odpowiada na krytykę?
zazdrość rządzi
zazdrość rządzi 14.11.2017, 08:32
Może z zazdrości tacy złośliwi? Obciachowa sceneria do ślubów, teraz teksty z zaglądaniem pod kołdrę...

http://www.igryfino.…
Ela
Ela 14.11.2017, 06:24
A redaktor, ma jeszcze jakieś Asy na Burmistrza? Strach się bać
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 14.11.2017, 09:09
"Ela ma Asa, As to pies Eli" Alfabet to abc, cba.

Ela Dzisiaj, 06:24 A redaktor, ma jeszcze jakieś Asy na Burmistrza? Strach się bać
halo
halo 14.11.2017, 08:19
To burmistrz ma asa budowlańca!
miałem pomysł na...
miałem pomysł na... 14.11.2017, 16:47
Tego pana Andrzeja to dać na burmistrza! Chłop da radę lepiej niż te lenie, które nim tyrają!
Ratownik 11
Ratownik 11 14.11.2017, 06:08
Popieram bezpieczeństwo ponad wszystko. Plujki piszą aby do walić. A jak sie pali to ratujcie. Ale co tu tłumaczyć skoro nawet nie ma sie zielonego pojecia o tym co musi być. Super. ..
żywioł:)
żywioł:) 14.11.2017, 08:34
Buchacha! Jak się żywioły dowiedzą, że Nikitiński ma wypasioną salkę na nasiadówki do będą Gryfino omijać szerokim łukiem!

Bo to chyba Nikitiński jest w tym sztabie, prawda? A co, mają małe gabinety?
namiętny pakacz
namiętny pakacz 14.11.2017, 08:40
Jak jest wiceburmistrz NIkitiński to podejrzewam, że najważniejsze żeby można było palić papierosy, więc musi być dobra wentylacja. Krewny złota rączka już o to zadba.
urząd
urząd 14.11.2017, 08:27
Jesteś DEBIL nie ratownik. Najpierw nauka czytania ze zrozumieniem i myślenie włączamy.
zerkał
zerkał 14.11.2017, 08:24
A jest jakieś zagrożenie przeciwpożarowe? Widać, że gaśniczka pod drzwiami stoi!
miałem pomysł na...
miałem pomysł na... 14.11.2017, 16:49
Popielniczek nie zamówili, to i gaśnica potrzebna. Byłby wstyd na całą Polskę, jakby im się sfajczyła salka sztabu kryzysowego od papierosa:)
pełka
pełka 14.11.2017, 00:44
Za te tysiące wydane na meble jakby kryzys przyszedł, niejednej rodzinie by można pomóc.
inspekcja pracy!
inspekcja pracy! 14.11.2017, 00:24
Czy Inspekcja Pracy nie powinna zająć się tym wykorzystywaniem pracownika? Konserwator to powinien zamek w drzwiach naprawić, zlew przepchać – a nie budować, remontować elewację i w środku, przygotowywać bank, remontować pod platanem itp.!
I TO WSZYSTKO W RAMACH JEDNEGO ETATU KONSERWATORA? I w osiem godzin dziennie?
nie nie
nie nie 13.11.2017, 23:32
Ewcia czy ty możesz jeszcze spojrzeć w lustro?
firma przeprowadzkowo meblarska
firma przeprowadzkowo meblarska 13.11.2017, 23:58
Lustro z sali ślubów kuna zjadła:)
pieniądze w błocie
pieniądze w błocie 13.11.2017, 22:57
Powódź raz na 100 lat, wichura raz w roku czyli dwa razy w roku będą na tej sali antykryzysowcy się spotykać. No może jeszcze ze dwa szkolenia!
zapamiętamy!
zapamiętamy! 14.11.2017, 00:20
A co – w gabinetach burmistrzów niełaska? W sali obrad niełaska? Ślub można, sesję rady można a „sztab kryzysowy” nie może w tych miejscach?
Oj zapamiętamy!
firma przeprowadzkowo meblarska
firma przeprowadzkowo meblarska 13.11.2017, 23:59
No, to teraz wiadomo jak burmistrz z wójtem Gryfina odpór wichurom dają – odpicują salkę na nasiadówki – I ŻADNA WICHURA IM NIE BĘDZIE PODSKAKIWAĆ! Jak wichura zobaczy dzieło naszych władców ucieknie!!!
zapamiętamy!
zapamiętamy! 14.11.2017, 00:21
Jak zadekretowali, że trawę skoszą w lipcu, trawa nie posłuchała. Teraz wiatrom będą kazali wiać omijając gminę? Niebezpieczne...

Pozostałe