Powiesił się ojczym, który zamordował pasierba. Brat wiceburmistrza wykorzystuje wizerunek zamordowanego

Powiesił się ojczym, który zamordował pasierba. Brat wiceburmistrza wykorzystuje wizerunek zamordowanego
Andrzej N. podczas pobytu w areszcie, czekając na proces, popełnił samobójstwo! Powiesił się w celi. Był oskarżony o to, że udusił swojego pasierba. O tragedii, która rozegrała się przy ulicy Kościelnej w Gryfinie pisaliśmy w czerwcu. To nie koniec nieszczęść w tej rodzinie. Matka uduszonego Rysia, która została przewieziona do Domu Pomocy Społecznej w Dębcach, wkrótce zmarła.

Tymczasem brat wiceburmistrza Milera – Kamil zamieszcza wizerunek śp. niepełnosprawnego Rysia przy informacji o powieszeniu się oskarżonego Andrzeja N.

Gazeta powiązana jest rodzinnie z jednym z wiceburmistrzów. Gmina opiekowała się rodziną z ul. Kościelnej. Teraz w artykule o samobójstwie oskarżonego ojczyma, wykorzystano wizerunek zamordowanego Rysia.

O tragedii rodzinnej w Gryfinie pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,23610,tragiczna-smierc-rysia-wstrzasnela-gryfinem-o-udus.html

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezduszność
bezduszność 15.11.2017, 10:00
Gdyby ta rodzina była "cwańsza" nie dałaby się eksmitować do nory, zostałaby w swoim mieszkaniu i jeszcze nowy właściciel płaciłby za nich czynsz.
Ale byli nieporadni - i "system" ich przemielił...
Trzy tragedie w jednym roku w jednej rodzinie. Pod "opieką" (brrrr.) gminy...
podatnik
podatnik 15.11.2017, 11:21
Ale ten system jest z naszych podatków. Chce wiedzieć co na to dyrektor opieki społecznej.
marzyciel
marzyciel 17.11.2017, 19:02
Jak władze Gryfina nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania, oczekujesz, że odpowiedzą na tak niewygodne?
Trzy tragedie w jednej rodzinie w kilka miesięcy!
Bo się nikomu nie chciało zająć tak naprawdę...
netoperek
netoperek 15.11.2017, 01:02
Fakty są takie, że Miler wykorzystuje zdjęcie Rysia już któryś raz. Dodatkowo w sprawie trzech śmierci zdaje się nie zauważać roli pomocy społecznej. I nie ma w tym przypadku.
biurokracja
biurokracja 15.11.2017, 07:44
Nie jest ważna pomoc potrzebującym, ważne jest, "żeby w papierach się zgadzało". Trzy groby. Jak się z tym czują dzisiaj?
duzek
duzek 15.11.2017, 09:03
Dyrektor wybrany bez konkursu, to jak się mają czuć? To proste - czują się prawdopodobnie jak sami swoi, którzy nie mają kontroli.
malek
malek 15.11.2017, 12:47
Widać w konkursie by nie przeszła.
ha
ha 15.11.2017, 16:05
No ale ma inne atuty haha,a te pewnemu panu bardziej się podobały ,niż to co ma w głowie
Sojka
Sojka 16.11.2017, 14:41
Oj lubi jej atuty nasz rozkoszniaczek, lubi!
arko
arko 14.11.2017, 21:16
A "patrioci" z Gazety Gryfińskiej nie napisali żadnego porządnego artykułu z obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Jakieś krótkie podpisy pod fotki na końcu gazety są tylko. Jak widzę liczą się sensacje, fotki zamordowanego Rysia, plotki z ratusza a na treści patriotyczne zabrakło miejsca. Wstyd!
Smutek
Smutek 14.11.2017, 19:05
Ja pier*** dopiero teraz doczytalam ze to Rysia zamardowali. Brak slow. Rysio zawsze spokojnie i uprzejmie chodzil po miesie. Cale miasto byli wobec niego kultularne. Nawet nigdy nie bylam swiadkiem aby mu jakies dzieci dokuczaly. Zawsze bylam i jestem z tego dumna i opowiadam na zachodzie ze "u nas" to uposledzony tak samo szanowany. Kurcze... Rysiu :(
sympatia
sympatia 14.11.2017, 21:13
Tak, Rysio "Samochodzik" budził powszechną sympatię. I był grzeczny, uprzejmy. Szkoda, że tej drobince nikt nie pomógł. Zresztą jak całej tej rodzinie!
Potrójna tragedia i hańba dla tych, którzy zapomnieli, że są od opieki i pomocy...
konstatacja
konstatacja 14.11.2017, 18:43
Tych trzech krzyży w tym roku mogłoby nie być gdy opieka działała lepiej.
pamiętam!
pamiętam! 14.11.2017, 18:51
Tylko opieka społeczna nie zadziałała. Nie zobaczyła tykającej bomby zegarowej zamkniętej w tym pokoju. Taka prawda. Bardzo smutna prawda.
Agata
Agata 14.11.2017, 19:08
Skóra cierpnie normalnie jak sie to czyta.
lament
lament 14.11.2017, 18:32
Za mieszkania socjalne i zastępcze odpowiada pan wiceburmistrz Tomasz Miler. I co robi w tym zakresie? Chyba nic bo o takich lokalach nie słychać. Wyciągnijmy chociaż jakieś wnioski z tych trzech śmierci. Jeśli w gminie stworzymy godne warunki dla ludzi ciężko doświadczonych to możę nie będzie więcej dochodziło do tragedii.
to nie ja?
to nie ja? 14.11.2017, 18:52
Ładnie to przepychać winę na kolegę? Przecież wiadomo, któremu podlega opieka społeczna! I to brak pomocy doprowadził do tej POTRÓJNEJ tragedii! Gdzie byli od czasu eksmisji do tego jednego pokoju?
W PAPIERACH SIĘ ZGADZAŁO, "bo planowaliśmy, zamierzaliśmy, pisaliśmy sprawozdania"?
rak
rak 14.11.2017, 18:14
Czy to prawda, że na dzień przed śmiercią H.Piłata wysłano kontrolę czy oby nie symuluje choroby?
Henias
Henias 15.11.2017, 02:38
Wnioskował o to jego adwokat
krętaczysz!
krętaczysz! 15.11.2017, 07:33
Znowu krętaczysz, sąd kazał biegłego sądowego a adwokat powiedział, że stan zdrowia nie pozwoli na dotarcie na badania! A komentarze „zelotów” przy tym artykule na dwa dni przed śmiercią śp. Henryka Piłata pamiętamy!

http://www.igryfino.…
macius wykopany
macius wykopany 15.11.2017, 08:14
ty cus masz hyba z glowom rze piszesz o sobie f liczbie mnogiej "pamnientamy" albo jezdes POprostu komuhem i zlodziejem
flaga z kirem na urzędzie!
flaga z kirem na urzędzie! 15.11.2017, 09:54
My, mieszkańcy pamiętamy, pamiętamy! I coraz więcej sobie zapamiętujemy! I to cię widać boli!
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 15.11.2017, 08:46
Pawcio najarany? Ależ cię boli! To coś nazywa się sumienie. U ciebie nieużywane, ale widać jeszcze jest. A żeby wyzywać innych od złodziei to trzeba najpierw samemu być uczciwym!
flaga z kirem na urzędzie!
flaga z kirem na urzędzie! 15.11.2017, 09:56
Przywykli do przepełnionego nienawiścią obrazu, w którym sami za nic nie odpowiadają, krytykują innych i jeszcze każdego, kto ma inne zdanie zwyzywają!
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 15.11.2017, 09:05
Jak ktoś jest zakłamany i niestabilny, to żeby na niego nasr.... będzie mówił, że to spa!
macius wykopany
macius wykopany 15.11.2017, 08:57
a tutej wyjontkowo masz racjem komuhu i zlodzieju
Pawcio upalony
Pawcio upalony 15.11.2017, 09:04
Paweł, tak rano, a ty już w pracy? Hohoho!
ustawa antykorupcyjna
ustawa antykorupcyjna 15.11.2017, 09:04
Ustawę antykorupcyjną przeczytałeś? To wytrzeźwiej, zanim się ośmieszysz do końca, człowieku bez sumienia!
pamiętam!
pamiętam! 14.11.2017, 18:48
Nie wiem, czy dotarła, ale postanowienie sądu było. I obrzydliwe komentarze na forum różnych zelotów - na dwa dni przed śmiercią...
krętacze!
krętacze! 15.11.2017, 07:35
Niektórzy nawet tutaj krętaczą, że to adwokat był "nieludzki", bo prosił o niedowożenie konającego do lekarza sądowego, tylko o wizytę lekarza sądowego u chorego!
TX2 Hańba
TX2 Hańba 14.11.2017, 17:54
"Powiesił się ojczym, który zamordował pasierba...."

Chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę na haniebną obrzydliwość powyższego cytatu z tytułu niniejszego artykułu zamieszonego na igryfino. Człowiek był podejrzanym /oskarżonym/zatrzymanym/osadzonym ..... ale dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok jest absolutnie niedopuszczalne PISANIE ZE JEST MORDERCĄ !!! Od stwierdzania winy są w tym kraju sądy
czyżby?
czyżby? 14.11.2017, 18:16
Mylisz winę z wyrokiem. Sąd ocenia dowody i bada okoliczności. Na przykład stan psychiczny spowodowany poczuciem opuszczenia i braku pomocy.
Podejrzewam, że skoro aresztowano go od razu po śmierci "Samochodzika" były mocne podstawy...
Olson
Olson 14.11.2017, 18:06
Tytuł nie przesądza przecież o winie tylko stwierdzony jest fakt. Czy można mówić o śmierci aresztowanego? Mozna miec tez taką wątpliwość, bo przecież trzeba mieć na to dowód lekarza sądowego, który taką śmierć potwierdzi - akt zgonu. No chyba nie tędy droga.
Oburzony
Oburzony 14.11.2017, 16:43
Widzę że Pan redaktor wykorzysta wszystko żeby dowalić władzy nawet nieszczęście ludzkie. A poplecznicy wtórują i tylko na takie artykuły jak to można nazwać artykułem czekają. Żenada miesiąca Panie redaktorze.
Na kogo się oburzasz?
Na kogo się oburzasz? 14.11.2017, 18:13
Ale artykuł powyżej jest o ARTYKULE Z GAZETY brata wiceburmistrza! Więc jeśli mówisz o zejściu na psy z powodu poruszania tematu z tamtej gazety, to NA JAKIM POZIOMIE JEST TAMTA GAZETA WEDŁUG CIEBIE?
doEwy
doEwy 14.11.2017, 18:11
Oburzony sugerujesz, że ten samobójca miał jakieś związki z władzami? Przeczytałem artykuł i nic tu o władzach nie widzę. Chyba, że ty Ewa wiesz coś więcej :))))
pamiętam!
pamiętam! 14.11.2017, 18:54
Hmmm, no właśnie NIE MIAŁ ŻADNEGO ZWIĄZKU! Zostawiono go samego z problemami z własną psychiką i jeszcze z opieką nad pasierbem, obłożnie chorą żoną - i bez nadziei!
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 17:20
czeba tu dodac rze pszekas jezd jasny bo POrtal jedzie sobie po bracie wiceburmiszcza anie pszykladowo po synu wicestarosty czy po szfagrze siostry rzony
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 14.11.2017, 18:11
Pawcio najarany? Ale wicestarosta nie prowadził gazety. A wiceburmistrz jak najbardziej. Tak ci nie pasuje powiązanie z gminą?
Sąd ostateczny
Sąd ostateczny 14.11.2017, 17:02
To hienogazeta młynarzy zaniża standardy. Nie kupuj jej. Wystarczy popatrzeć na okładkę. Hieny do zoo za kraty. Tak atakowali św. p. Henryka. Aż do śmierci. Dzień przed śmiercią sąd wysyłał mu kontrolę do łóżka. Zaszczuto przychylnego ludziom, uczciwego, pracowitego człowieka. .
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 17:22
gupi jestes bo sont wyslal kontrole dlatego rze siem nie stawil na rosprawie a paupga chenia pszetstawila zwolnienie lekarskie nie wystawione pszes sondowego lekaza
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 14.11.2017, 18:10
Pawcio najarany? Bo człowiek w agonii miał jeździć szukać lekarza sądowego, żeby mu wystawił zwolnienie?
Podlec!
szkoda słów
szkoda słów 14.11.2017, 16:41
Porażka OPIEKI społecznej, która zamiast opieki wydawała decyzje, przekładała teczki na stertę „odfajkowane”. Eksmisja trzyosobowej rodziny do tego pokoju była tykającą bomba zegarową. Pozostawiony sam sobie człowiek z problemami z własną psychiką, na którego spadła codzienna opieka nad obłożnie chorą żoną i pasierbem, wymagającym opieki, znanym wszystkim Rysiem „Samochodzikiem”. I to wszystko wciśnięte w jeden pokój.
Zabrakło empatii, pomocnej dłoni, pokazania, że sytuacja nie jest tak beznadziejna.
Niepotrzebne, niekonieczne, do uniknięcia TRZY GROBY W TYM ROKU...
cytat
cytat 14.11.2017, 18:18
Bardzo mądre słowa:
Zabrakło empatii, pomocnej dłoni, pokazania, że sytuacja nie jest tak beznadziejna.
Niepotrzebne, niekonieczne, do uniknięcia TRZY GROBY W TYM ROKU...
Abyli tacy wyrywni.
Abyli tacy wyrywni. 14.11.2017, 17:18
Brak mieszkań komunalnych, brak mieszkań socjalnych, brak mieszkań zastępczych. Przez trzy lata wicek od inwestycji doprowadził do swoistego rekordu Gryfina. Od 1945r. nie wybudowano nic. Ani jednego mieszkania. I to przez 3 lata. Waśnie nieudolni wchodzą w 4 rok swojej władzy.
Ewa
Ewa 14.11.2017, 14:22
A co mnie interesuje że ktoś w areszcie powiesił się w Szczecinie? Piszcie o Gryfinie! Rysiu to dla tego samobójcy nie była żadna rodzina więc po co wiązać te fakty?
oj, Ewka
oj, Ewka 14.11.2017, 16:31
Ewa, a za co siedział w tym areszcie?
miruna
miruna 14.11.2017, 11:21
Zdjęcia Rysia wykorzystali już w kilku wydaniach gazety. Ale jak Rysiu żył to nie słyszałem żeby mu pomagali i przyznawali się, że go znają.
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 12:09
pszeciesz ten POrtal to tesz za rzycia rysia niczego o nim nie napisal wienc skunt to zdziwienie
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 14.11.2017, 16:33
Pawcio najarany? Ile wpisów! A jak rechotałeś z zasłabnięcia człowieka na przystanku to tylko jeden wpis!
disco
disco 14.11.2017, 14:20
Ja przed chwilą znalazłem trzy linki gdzie portal relacjonował imprezę dla niepełnosprawnych gdzie widze zdjecia Rysia. GG nie robi relacji z tego rodzaju imprez
pikieta
pikieta 14.11.2017, 15:27
Ostatnio burmistrz nawet nie wyszedł przed UMiG do pochodu niepełnosprawnych. Na imprezę oczywiście nie przyszedł. Wstyd! Więc media sprzyjające władzy nie chciały potem tej imprezy relacjonować.
uny
uny 14.11.2017, 16:37
Teraz to żeś walnął jak łysy grzywką o kant koła :)))) Sam jesteś jak ta pikieta.....
czyżby?
czyżby? 14.11.2017, 18:20
Przecież nie wyszedł. Ale w przyszłym roku wyjdzie i będzie sobie robił fotki - jak wójt Gryfina z teatrem...
czyt.
czyt. 14.11.2017, 10:44
Według mnie to obrzydliwe wykorzystywanie wizerunku zmarłego, a do tego niepełnosprawnego. Ale rodzina się już nie upomni i na tym żerują.
Precz z konsumentami padliny
Precz z konsumentami padliny 14.11.2017, 17:10
Hieny mają żer.
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 11:12
pszeciesz karzden jeden pretekst jezd dobry byle ino dokopac milerom co pszytulily se samorzondofe koryto
umig
umig 14.11.2017, 11:15
Pawełku nieortograficzny nieładnie tak pisać o koledze.
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 11:23
pszeciesz on nie ma koleguf wienc czemu nieladnie
racja
racja 14.11.2017, 11:27
Jak się podszywa to i nie ma.
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 12:10
jak siem niePOtszywa to tesz ih niema
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 14.11.2017, 16:35
Pawcio najarany? Jakiś ty masz dobry humor przy tym temacie! Jeszcze bardziej niż przy zasłabnięciu człowieka na przystanku!
jesień średniowiecza
jesień średniowiecza 14.11.2017, 10:36
Dzieciobójcy w więzieniu nie mają lekko
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 14.11.2017, 10:15
To nikczemne. Tak samo jak pokazywanie wizerunku arabskiego kata i ofiary zamachu w Berlinie. Robiliscie tak wtedy?
miara
miara 14.11.2017, 10:33
Porównujesz osobę poszukiwaną z zamordowaną?
pytanie
pytanie 14.11.2017, 10:06
Jaki ma związek gmina z tą rodziną się pytam?
Kumasz coś osiołku
Kumasz coś osiołku 14.11.2017, 17:14
To byli mieszkańcy naszej gminy. Tworzyli z nami gryfiński samorząd. Gryfińską gminę. Byli pod "opieką" opieki społecznej. A gmina im nawet lokum nie zapewniła. Na chusteczkę taka gmina.
urząd
urząd 14.11.2017, 10:19
Odpowiadam jak nie wiesz; OPS MA OBOWIĄZEK pomagania i zajmowania się właśnie TAKIMI rodzinami, a że OPS podlega gminie no to jasne, że jest związek. Dalej czegoś nie rozumiesz ?!
blond
blond 14.11.2017, 10:34
Ty z 10.19 sugerujesz że w związku z tym te informacje spływają do urzędu i są wykorzystywane dalej?
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 14.11.2017, 16:36
czyli OPS to znowu "nie moja kompetencja"? Ale do przecinania wstążeczek - to jak najbardziej "dzięki nam"?
Wstyd
waszka
waszka 14.11.2017, 10:04
zobaczie kamlka jak on chodzi jak Pipa mine robi jak by pochodzil z lodzkiej osmiornicy.W podstawowce zwykly lalus karakan
W
W 14.11.2017, 10:04
....gmina opiekowala się rodziną z ul. Koscielnej.... taaaa, sytuacja podobna jak w N Czarnowie. Gdyby nie sołtys i radna oraz my mieszkańcy wsi,którzy poprosilśmy telewizję o pomoc,to kto wie jak tam by się to skończyło...przecież wicek i dyrektorka OPS nie wiedzieli powodu do pomagania !!
Roksio
Roksio 14.11.2017, 10:29
No chwała wam za to Hehehe, wstydu nie macie "pomagacze" od siedmiu boleści.
wstyd
wstyd 14.11.2017, 16:38
Nie wyśmiewaj "pomagaczy", bo żaden z nich nie brał forsy na etacie "pomocy społecznej"!
I wstyd, że do Czarnowa musiała telewizja przyjechać, dopiero Nikitiński przed kamerami zapewniał o "trosce i opiece"!
??
?? 14.11.2017, 10:51
Oj reksio a kto tu sie powinien w s t y d z i ć ??
!!
!! 14.11.2017, 10:55
Oczywiście wstydzić się powinni ci, którzy z naszych podatków powinni ustawowo pomagać takim rodzinom.
memory
memory 14.11.2017, 09:54
Kamil to jeszcze nic w porównaniu jakie fotomontaże np. śp. Henrykowi Piłatowi robił Tomasz Miler.
pamiętamy
pamiętamy 14.11.2017, 15:49
Nikomu nie wolno źle życzyć, ale nikt mocniej jak Miler i jego pan Sawaryn, nie przyczynili się do tego, że Henia nie ma już wśród nas. Karma wraca Miler i Sawaryn.
macius wykopany
macius wykopany 14.11.2017, 17:35
pszeciesz oni mu rzyczyli jaknajlepiej i dzienki temu rze nogi wyciongnol to teras ma sfienty spokuj i po sondah siem nie szfenda - patsz sprawa karna o pszekrenty w pecu, patsz srawa karna o angielskie drogi, patsz sprawa karna o lefe delegacje, patsz sprawa....
Nekrofil
Nekrofil 14.11.2017, 10:43
Zwlaszcza te po smierci
bitwin
bitwin 14.11.2017, 09:47
To niestety norma.
Śmierdzą
Śmierdzą 14.11.2017, 17:19
Norma u hien.

Pozostałe