Ukradł golfa i odjechał ulicą Szczecińską

Ukradł golfa i odjechał ulicą Szczecińską
-Potwierdzam, że samochód zginął w Gryfinie w biały dzień. Prowadzimy w tej sprawie postępowanie - mówi nam Grzegorz Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. - Kradzieże samochodów są u nas rzadkie. Zawsze chciałoby się aby ich nie było w ogóle, ale przypadków kradzieży aut nie mamy dużo w porównaniu z danymi z innych komend - dodaje oficer policji.

Do kradzieży volkswagena golfa doszło przy ul. Szczecińskiej, a konkretnie na parkingu przy pubie Wrota do sławy. Złodziej zaczaił się w poniedziałek (6 listopada) rano, kiedy właścicielka zaparkowała auto i poszła do pracy.

 

Gdyby władze Gryfina zamontowały monitoring uliczny, to do takich kradzieży mogłoby nie dojść lub byłyby one jeszcze rzadsze.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie biedny
nie biedny 18.11.2017, 16:47
Po co kraść takie fajne niemieckie auto? Przecież można sobie kupić! Sam posiadam trzy modele tej marki. Polecam!
knaga
knaga 18.11.2017, 13:59
Do lowcy ciot ty j.....na konfituro
Aga
Aga 17.11.2017, 22:16
A skąd wiadomo, że ukradł? Może ukradła, ukradli, ukradły?
łuna
łuna 17.11.2017, 22:30
Że niby sama zleciła???? Puknij się w czoło.
macius wykopany
macius wykopany 15.11.2017, 10:20
bardzo mnie siem POdoba ta insynuacja rze to burmiszcze som winne tej kradzieszy golfa bi jeszcze nie dziala pelna inwigikacja miszkancuf miasta i gminy, brafo wy!!!
xyz
xyz 15.11.2017, 10:01
VW idzie na szczesci jak cieple buleczki , dlatego nigdy nie kupie takiego auta , jest tyle dobrym aut , a ludzie kupuja to badziewie i placza pozniej ze im ukradli.
knaga
knaga 15.11.2017, 08:37
to j,,,,,,,, ku,,,,a
Nypel
Nypel 14.11.2017, 19:46
Szukam kota
radziu
radziu 14.11.2017, 19:44
Jak to harry z nyplem
Atomek
Atomek 14.11.2017, 19:39
Czy to prawda ze kierowcy w CUWie zarabiają po 2200 a konserwator w nowym zlobku 2700 to jak to jest ze konserwator ma większe plecy w Gminie niż ci kierowcy w CUWie nie wstyd naszej Gminnej wladzy
Monika
Monika 14.11.2017, 21:08
Każdy nowo zatrudniony ma więcej niż strarzy pracownicy. Taki ot mieli pomysł na Gryfino.
Ewunia
Ewunia 14.11.2017, 20:55
Bo w żłobku są nowoczesne rzeczy i trzeba się znać!
Poszkodowana
Poszkodowana 14.11.2017, 19:34
Nie wieżę, że auto odnajdzie się bo jak wcześniej pisano poszło z pewnością na czesci. Mam jednak nadzieję, że policja odnajdzie złodzieja i nie będzie więcej poszkodowanych. Przykre jest to, że człowiek pracuje i stara się jak tylko może, a złodziej w kilka minut pozbawi go dorobku....
Waldi
Waldi 14.11.2017, 20:56
Nie takie dziuple wpadają wiec trzeba mieć nadzieję i czekać. A autko było ubezpieczone?
Poszk
Poszk 14.11.2017, 21:32
Niestety brak Ac
ona
ona 14.11.2017, 21:49
Przykre... Tez mi ukradli kiedyś, co prawda grata ale nie było jak do pracy dojeżdżać.
KOT
KOT 14.11.2017, 19:31
*** nypla
podpowiedź
podpowiedź 14.11.2017, 18:37
Tam chyba radny Warda ma sklep o ile się nie mylę. On może mieć dobry monitoring. Podpowiadam aby sprawdzić.
Simon
Simon 14.11.2017, 18:05
Gdyby założyli monitoring to Straż Mietka, yyy znaczy Miejska musiałaby się wziąć do pracy. Teraz mogą udawać że nie widzą, a z monitoringiem nie można by było polemizować..
lol
lol 14.11.2017, 17:38
Władze zamontowały monitoring na targowisku i dzięki temu pomidory już nie gniją tylko śmierdzą :D
heh
heh 14.11.2017, 18:36
Dobre to!
girl
girl 14.11.2017, 16:51
Wiadomo, że golfy idą na części a i monitoring by nic nie dał, jak auto jest namierzone, obserwowane to znane są zwyczaje właściciela kiedy idzie do pracy albo wraca do domu, złodziej jak ma ukraść to ukradnie, założy czapkę, golf okulary a zdjęcie, a żadna kamera nie jest na tyle dobra żeby przybliżyć akurat sprawcę, może warto zrobić prowokację jak na zachodzie wystawić atrakcyjne auto na poboczu i do zabezpieczenia patrol aby obserwował i wtedy schwytać sprawcę i odkryć dziuplę i powiązania.....
sygnalista
sygnalista 14.11.2017, 17:02
Dobrze gadasz -szukajmy dziupli
draka
draka 14.11.2017, 19:31
Ciekawe kto przyfilował.
łowca ciot
łowca ciot 14.11.2017, 15:58
Dajcie mi tę ciote co ukrała golfa a gwarantuje wam że w ciagu godziny w zębach tego golfa przytarga
Poszkodowana...
Poszkodowana... 14.11.2017, 19:24
Byłabym szczęśliwa!
dopytuję!
dopytuję! 14.11.2017, 15:28
Który to z nich?

Pozostałe