Będą niczym Hiszpańskie Schody w Rzymie

Będą niczym Hiszpańskie Schody w Rzymie
W okresie Bożego Narodzenia, na tarasie Hiszpańskich Schodów w Rzymie ustawiana jest szopka. Wieczorami Piazza di Spagna wraz ze schodami jest ulubionym miejscem imprez. Podobnie może być i w Mieszkowicach, gdzie najszersze schody w powiecie przechodzą remont.

Schody były tak zniszczone, że trzeba było uważać aby bezpiecznie przejść i się nie wywrócić. A było to w centrum Mieszkowic na placu Wolności. Remont będzie kosztował gminę 420 tys. zł. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Di trevi
Di trevi 5.12.2017, 07:13
Faktycznie porównanie ze schodami hiszpańskimi trafioneeeee że ho ho ho. :))) Rozumiem ze redaktor nigdy nie był w Rzymie ale żeby się tym faktem tak publicznie chwalić?
hiperbola
hiperbola 7.12.2017, 00:45
Pewno do tego nie ma nawet internetu :))))))
użytkownik
użytkownik 4.12.2017, 18:46
Ktoś w końcu od dłuższego czasu o ten remont zabiegał , w końcu się doczekał i wielkie uznanie i podziękowanie dla tej osoby, a dla burmistrza, że zauważył tak bezpieczny i ważny temat dla mieszkańców całej gminy. Faktycznie schody były w bardzo złym stanie, wymagały natychmiastowej naprawy.
budżet obywatelski
budżet obywatelski 4.12.2017, 17:32
Żadnych schodów w tym miejscu nie będzie ,po olbrzymiej dotacji z Unii tubylcy jako pierwsi w powiecie a drudzy w Polsce postanowili zbudować metro,no może pół metra aby z centrum bezpiecznie przemieszczać się do dyskontów jak również na stację PKP oraz stadion.Nie było na co czekać z tą inwestycją bo wkrótce Unia zakręci kurek z kasiorą więc teraz albo nigdy,i co gryfiniusie i chojnusie kopary z wrażenia wam opadły,pytam sie kopary wam opadły?
dumny
dumny 4.12.2017, 17:40
Potwierdzam,mamy też jaki pierwsi w powiecie prom,no może nie kosmiczny ale rzeczny co pływa na wodach międzynarodowych to dlaczego nie mozemy mieć metra znaczy się pół metra?
Pieter Fronczeski
Pieter Fronczeski 4.12.2017, 15:58
Schody! schody! schody! schody! Jak na filmie z Hollywood. Nie mogą schody wyjść nigdy z mody,
merol
merol 4.12.2017, 17:33
Cena za kilka stopni faktycznie jak za Hiszpańskie Schody.
Józik
Józik 4.12.2017, 17:40
Zżera cię zazdrość?

Pozostałe