To koparka uszkodziła gazociąg

To koparka uszkodziła gazociąg fot.ilustracja
-Gazociąg uszkodziła koparka podczas prac ziemnych - informuje informuje portal igryfino Michał Zaniewski z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. -W wyniku tego uszkodzenia nastąpiło rozszczelnienie gazu - dodaje policjant.

Stało się to w okolicach Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Łużyckiej w Gryfinie w poniedziałek 4 grudnia 2017 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 5.12.2017, 11:07
Czyli to Ci co remontują plac przed Straż Pożarną?
klapki na oczach
klapki na oczach 5.12.2017, 12:15
Przeciez piszą, ze przed szkołą.
PurySRA
PurySRA 5.12.2017, 12:46
Napisali przed szkołą a na zdjęciu co innego widać a nie szkołe.
jaki pan taki kram
jaki pan taki kram 5.12.2017, 14:07
A ty tylko obrazkami jedziesz? W bibliotece tylko komiksy wypożyczasz?
A
A 5.12.2017, 04:40
Redaktor powinien napisać.Pracownik firmy X uszkodził gazociąg podczas prac koparką.
jakub
jakub 5.12.2017, 10:20
No i o co chodzi z tym ROZSZCZELNIENIEM GAZU , chyba panie bystry powinno być napisane że GAZOCIĄG ULEGŁ ROZSZCZELNIENIU.
purysta
purysta 5.12.2017, 11:10
Oj, Jakubek, Jakubek - biedaku nie zrozumiałeś?
A w domu pokazując na rurkę z gazem mówisz "przewód gazowy" czy "gaz"?
Jakubek
Jakubek 5.12.2017, 12:44
Purysta , zależy w którym domu jest ,,gaz,, a gdzie elektryka buraczku.
rura z prądem?
rura z prądem? 5.12.2017, 13:19
Jakubek, pytaj swojego historyka prądu - PRĄD NIE PŁYNIE RURAMI!
Choć mogą podobnie wyglądać!:)

purysta Dzisiaj, 11:10 Oj, Jakubek, Jakubek - biedaku nie zrozumiałeś?
A w domu pokazując na rurkę z gazem mówisz "przewód gazowy" czy "gaz"?
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 5.12.2017, 14:06
Kompetencje tego historyka prądu widać wszędzie. W organizacji robót w gminie też. I bezpieczeństwa dzieci idących do szkół.

Ale żeby nie rozróżniać we własnym domu "rurki z gazem" od kabla z prądem?

purysta Dzisiaj, 11:10 Oj, Jakubek, Jakubek - biedaku nie zrozumiałeś?
A w domu pokazując na rurkę z gazem mówisz "przewód gazowy" czy "gaz"?
Wolność
Wolność 5.12.2017, 08:09
Remont się przedłuży. Robotnik dobrze znalazł sposób na przedłużenie kontraktu.
mentos
mentos 4.12.2017, 22:28
I kto teraz za to zapłaci?
Abc
Abc 4.12.2017, 20:27
Co za patałachy...

Pozostałe