Marszałek Geblewicz i radna Dudar odwiedzą inwestycje drogowe w Gryfinie

Marszałek Geblewicz i radna Dudar odwiedzą inwestycje drogowe w Gryfinie arch.
Wciąż modernizowana jest sieć dróg wojewódzkich na Pomorzu Zachodnim. Zmiany widać również w Gryfinie, gdzie na drodze wojewódzkiej 120 wróci ruch aut po nowo utworzonym rondzie. W środę 6 grudnia br. inwestycje odwiedzi marszałek Olgierd Geblewicz oraz radna województwa Ewa Dudar.

Spotkanie odbędzie się na skrzyżowaniu ulicy 9 maja i alei Wojska Polskiego, przy przedszkolu. Rondo utworzone w ciągu drogi wojewódzkiej 120 usprawni ruch i poprawi bezpieczeństwo. W gminie Gryfino trwają wciąż prace w ramach dwóch innych inwestycji: przejścia przez Wełtyń oraz na odcinku szlakowym Gryfino-Gardno.

 

Ostatnia dekada to olbrzymie nakłady na poprawę stanu infrastruktury drogowej w regionie. Tylko w samym powiecie gryfińskim w latach 2007-2016 Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich zrealizował inwestycje o wartości ponad 73 milionów złotych, przy wydatnym wsparciu unijnych środków: Regionalnego Programu Operacyjnego i INTERREG.

Marszałek odwiedzi inwestycje drogowe w Gryfinie
Środa 6 grudnia br., godz. 13.00
Skrzyżowanie ul. 9 maja i al. Wojska Polskiego
Gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (122)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czy żona wie?
czy żona wie? 7.12.2017, 09:44
Zawsze razem. Ona blondynka, a on chyba też blondyn
fryzjer
fryzjer 7.12.2017, 10:59
Nie wiadomo czy blondyn bo prawie łysy!
obcy
obcy 6.12.2017, 22:22
Pani Dudar sprawdza kiedy gotowa będzie droga do jej domu w Wełtyniu
sami swoi:)
sami swoi:) 6.12.2017, 22:56
To dlatego pan Sawaryn dokładał z gminnej kasy do powiatowej Armii Krajowej? Nie sądź innych podług siebie, nie oberwiesz rykoszetem:)
hejhoł
hejhoł 6.12.2017, 16:49
Tutaj to umieją w internety. Przyjechał się polansować Geblewicz ale i tak tego prawie nikt nie widzi bo wszyscy jadą po Nikityńskim i Milerze.
retoryuczne pytanie
retoryuczne pytanie 6.12.2017, 16:55
Jak tu być zadowolony z takich nieudaczników? No jak?
88
88 6.12.2017, 08:48
Może by tak pan Geblewicz i i pani Dudar spotkali się z mieszkańcami na ul. Łużyckiej i określili się jak długo jeszcze będzie trwał remont tej drogi i czy powstanie jakaś alternatywna droga dla ul. Łużyckiej np. Armii Krajowej przez Górkę do drogi krajowej 31 na wysokości Pniewa ?
Czy nie warto by było rozważyć likwidacji przystanku kolejowego Nowe Czarnowo z którego nikt nie korzysta i wybudowanie nowego w Pniewie ?
niedojdy gminne
niedojdy gminne 6.12.2017, 09:00
Zgredo, z mieszkańcami Łużyckiej to nie chce się spotkać Sawaryn i Nikitiński z Milerem, więc nie oczekuj od marszałka załatwiania spraw w gminie!
Bóbr
Bóbr 6.12.2017, 14:25
Sugerujesz że marszałka interesują tylko wybrane drogi krajowe? Np. ta zawsze zalana przez Międzyodrze
gdzie logika?
gdzie logika? 6.12.2017, 22:55
Skoro władzom gminy to nie przeszkadza, to znaczy, że widać tak mieszkańcy chcą!

Bóbr Dzisiaj, 14:25 Sugerujesz że marszałka interesują tylko wybrane drogi krajowe? Np. ta zawsze zalana przez Międzyodrze
piast
piast 6.12.2017, 11:48
niedojdy ma rację, nikt za gmine nie będzie robił roboty, to Sawaryn podpisywał umowę z Elektrownnią na roboty na Łużyckiej, we władzach której to Elektrowni jest!
gdzie logika?
gdzie logika? 6.12.2017, 22:54
Ale przecież gmina nawet nie ogarnia, kto co gdzie i kiedy robi! I to na drodze którą chodzą dzieci do dwóch szkół!
matka siedzi z tyłu
matka siedzi z tyłu 7.12.2017, 08:07
i trzeciej malutkiej
88
88 6.12.2017, 09:47
Na remont ul. Łużyckie,j trójca MPT nie ma raczej wpływu, bo to odcinek drogi krajowej.
Mieszkańcy jak się chcą spotkać z burmistrzami, to przecież są wyznaczone w urzędzie godziny przyjęć interesantów.
gdzie logika?
gdzie logika? 6.12.2017, 22:53
To ty zgredo usprawiedliwiasz tercet gminny, bo "są godziny przyjęć w urzędzie" (brrr) a wymagasz od marszałka, żeby przyjeżdżał załatwiać sprawy gminy w Gryfinie?
lunata
lunata 6.12.2017, 08:55
Przeciez to sprawa elektrowni i ceipłociągu
Santo subiti
Santo subiti 6.12.2017, 00:41
Brawa dla Pani Ewy ratującej honor i dobre imię gryfińskiej PO !!!!
o dzięki
o dzięki 5.12.2017, 20:51
Całe szczęście że gmina tego nie robi bo by o pierwsze sparali a po drugie ruskie miesiące by się ciągnęło.
Marco
Marco 5.12.2017, 20:03
A najlepsze jest to że trolle wszędzie widzą Nikitińskiego i to w każdej postaci ;) to już obsesja:)) Ja pitole facet musiałby nic nie robić tylko tak jak oni nawalać w klawiaturkę.Co ta kampania z ludzi robi jeszcze się na dobre nie zaczęła a towarzystwo dwoi się i troi tak bidaki chcą wrócić do utraconego koryta :)
PAMIĘTAMY dobrze napisałeś niech przeprowadzą analizę swoich dokonań i przemyślą dlaczego mieszkańcy im podziękowali. Ale widać do trolli nic nie dociera takie mają parcie na szkło :)
Taaaka prawda
Taaaka prawda 6.12.2017, 00:21
No , a co maja do roboty ? Nigdzie ich nie ma i nic nie robią.
niedojdy gminne
niedojdy gminne 6.12.2017, 09:01
Sądząc po wyglądzie miasta w tej kadencji - masz rację.
z zedo:)
z zedo:) 5.12.2017, 20:53
A co innego robi? I robił? Nie było kiedyś już sprawy?

Marco Dzisiaj, 20:03 A najlepsze jest to że trolle wszędzie widzą Nikitińskiego i to w każdej postaci ;) to już obsesja:)) Ja pitole facet musiałby nic nie robić tylko tak jak oni nawalać w klawiaturkę.
coś sobie przypominam...
coś sobie przypominam... 5.12.2017, 21:29
Che che - było coś tam, było z tym nadużywaniem komputerów...
niedojdy gminne
niedojdy gminne 6.12.2017, 09:01
Było, było...
macius wykopany
macius wykopany 5.12.2017, 20:16
jakbys osiongnol sukces sfiatowy organizujonc POpijafe golfowom f mondrym lesie to teszbys teras mial kupe wolnego asz do emerytury
sala ślubów z prześcieradłami
sala ślubów z prześcieradłami 5.12.2017, 22:09
Ta gomułkowska pogarda do "burżuazyjnych" zwyczajów typu golf...
Po prostu obciach, jakby ktoś spoza gminy czytał, że tak traktują golfistów - jak pijaków i nierobów!
kupa
kupa 5.12.2017, 20:11
A co to za różnica czy on czy kto i trolle.
szperacz
szperacz 5.12.2017, 20:52
Już sami się przyznali, że od 2012 obecna ekipa była "dogadana". Czyli wszystko ukartowali krętacze!

Łowca komuchów z BBSu 2.12.2017, 19:37

Przecież nasz triumwirat był dogadany już w 2012 roku gdy stworzyliśmy zjednoczoną opozycję aby POgonić komunistów i złodziei ustawionych z plebanem i prywaciarzami w swoim skorumpowanym układzie. Wszyscy doskonale wiedzieli kogo wybierają i ze całą waszą złodziejską bandę odsyłają w niebyt

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26044,ile-drzew-wytna-w-parku-i-z-jakiej-okazji
te typy tak mają!
te typy tak mają! 6.12.2017, 00:19
Ze dwa tygodnie temu przyznali się do wynajęcia "profesjonalnych płatnych trolli" podbierających nicki osób krytycznych i zarzucających śmieciami kopiuj wklej!
macius wykopany
macius wykopany 5.12.2017, 21:11
nowlasnie te krentacze fczesniej ukartofali te dlugi i fszystkie POronione POmysly POpszednikuf i to ih wina cosmy spiepszyli a nie nasza
Pawełek
Pawełek 5.12.2017, 20:11
Odpocznij
odpocznij?
odpocznij? 5.12.2017, 20:50
Paweł, nie gadaj z lustrem. Jak ten z drugiej strony ci coś mówi, to lepiej zażyj leki!
Andrzej
Andrzej 6.12.2017, 16:47
Bracie kochany, dobrze Ci piszą.
My pamietamy
My pamietamy 5.12.2017, 19:38
NO TO TO JUŻ SKANDAL !
Ci, którzy okradali Gminę oszuści i złodzieje dziś krzyczą na ludzi, którzy po nich brudy sprzątają, przypisują im swoje postępowanie. I kto tu da się oszukać, macie ludzi za idiotów ?. My to wszystko pamiętamy minęły od tego " SŁYNNEGO DOBROBYTU" :))) dopiero 3 lata. i JESZCZE ANALIZY BĘDĄ PRZEPROWADZAĆ. PRZEPROWADŹCIE ANALIZĘ SWOICH DOKONAŃ A Z RESZTĄ 3 LATA TEMU TĄ ANALIZĘ PRZEPROWADZILI MIESZKAŃCY.
pamięć psychopaty
pamięć psychopaty 5.12.2017, 20:08
Bredzisz
my też pamiętamy!
my też pamiętamy! 5.12.2017, 20:01
Ależ skandalem jest to, co obiecywali obecni "oszuści, kłamcy i złodzieje", zanim doszli do władzy!
I to pamiętamy! I obecne zachowanie też.

A psychopatyczna nienawiść do każdego, kto ma inne zdanie w jakiejkolwiek sprawie blokuje i niszczy całą gminę!
macius wykopany
macius wykopany 5.12.2017, 20:19
ale totylko ja mam inne zdanie bo fszyscy uwielbiajom te ekipe ktura zarok znowu POzamiata totalnom oPOzycje 19 do 2 w radnyh
borsuk
borsuk 5.12.2017, 20:08
Zaraz zaraz chwileczkę na jakiej podstawie oczerniasz ludzi i nazywasz ich oszustami i złodziejami? Czy jakieś sprawy karne są toczone przeciwko nim ? Bo mi nic w tym temacie nie wiadomo a o poprzednikach wiadomooooooo . Odszczekaj to gościu.......
do borsuczka
do borsuczka 5.12.2017, 21:27
Co, boli prawda, borsuczku?
Bóbr
Bóbr 6.12.2017, 14:29
Prawda boli tylko ciebie psychopato
Fakt
Fakt 5.12.2017, 20:24
Wystarczy,że są członkami organizacji, którą ja uważam za przestępczą i która powinna być zdelegalizowana
porada za darmo
porada za darmo 5.12.2017, 20:48
Fakt, skoro tak, to zgłoś się do psychiatry.
Fakt
Fakt 5.12.2017, 23:30
W kaftanach i kajdankach was wyprowadzą krętacze i złodzieje!!!
analiza treści wypowiedzi psychopaty
analiza treści wypowiedzi psychopaty 5.12.2017, 19:13
Psychopata gabinetowy ma widać głębokie kompleksy. Stalinowskie zwyczaje którymi nasiąkała ta ekipa w czasie wizyty w mieście urodzenia swego wzorca w Gruzji, nadają ton stalinowskiej propagandy kultu jednostki nawet wobec zmarłego burmistrza!

Ale analiza treści jest ciekawa:

1. rozświetlał naszą przyszłość

PRAWDA: rozświetlał miasto. Prawda – od początku grudnia były ładne dekoracje. Prawda – lampy w parku były sukcesywnie naprawiane. O oświetleniu zabytków nie wspominając.


2. budując estakady

Żebyś ty choć jedną dziesiątą dróg gminnych wybudował, nawet wliczając obciachowe drogi z płyt betonowych

3. budując parkingi,

PRAWDA! OBECNA EKIPA PO TRZECH LATACH MA UJEMNY BILANS MIEJSC PARKINGOWYCH!!! Więcej ubyło niż przybyło!!!

4. budując mosty i wiadukty

Żebyś ty wybudował jedną kładkę i JEDNE ŚWIATŁA NA ULICY! I ŻEBY DZIAŁAŁY!

5. windę na Górny Taras

PRZECIEŻ TO MILER PROJEKTUJE WINDĘ Z POZIOMU 9 MAJA DO TUNELU!
A że mniej sprawni i tak nie dostaną się na perony czy na dworzec?

6. i port pasażerski dla czterech statków i wodolotu.

Tak. W innych miejscowościach kursują od trzech lat stateczki – wożąc dziesiątki tysięcy ludzi rocznie. Ale jak teraz gmina uruchamia fontanny w drugiej połowie wakacji, to co wymagać, żeby zorganizowała jakieś stateczki?

7. To on - Burmistrz na burmistrze

Tak, mimo swoich ludzkich wad, śp. Henryk Piłat nie zgrywał się na NIEOMYLNEGO GURU SEKTY!

8. był ojcem i dziadkiem gryfińskiej obwodnicy

PRAWDA! Niestety osierocił gminę, a obecni nieudacznicy nie potrafili przeforsować sprawy w rządzie! Bo przecież to nie jest gminny projekt
9. oraz bocznicy kolejowej

MILER JAKO REDAKTOR ŻĄDAŁ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH NA zlikwidowanej trasie kolejowej – A ILE KILOMETRÓW WYBUDOWAŁ?


10. do strefy buraczanej w Gardnie.

MÓWIĆ O STREFIE JAKO O BURACZANEJ? I TO CIĄGNĄC PODATKI?


11. To właśnie On, nasz wielki wizjoner

Można dyskutować z wizjonerskimi pomysłami – ale przynajmniej nie było wstydu z salą ślubów. Ani z halką na 300 miejsc – jaka do Raciechowic byłaby za mała (Raciechowice to gmina wiejska z 5 tysiącami mieszkańców)

12. i nauczyciel,

NIEPRAWDA – TO TERAZ RZĄDZĄ DWAJ NAUCZYCIELE HISTORII (i dziennikarz)

13. dokonał przebudowy Łużyckiej ,

Niestety, nie zdążył. Ale GORZEJ NIŻ OBECNI NA PEWNO NIE ZORGANIZOWAŁBY PRAC W MIEŚCIE! Nie da się gorzej!

14. wybudował wszystkie szkoły,

URATOWAŁ WSZYSTKIE SZKOŁY WIEJSKIE! Co więcej, dzięki decyzjom śp. Piłata o rozbiciu molocha gimnazjum na cztery – OBECNA REFORMA jest praktycznie bezbolesna.
Mimo że OPOZYCJA WÓWCZAS KWĘKAŁA, ŻE TE CZTERY GIMNAZJA TO „MARNOTRAWSTWO”!!!!

15. przedszkola

PRAWDA: BILANS PRZEDSZKOLI LEPSZY NIŻ U WAS!

16. i żłobki.

Nie było programu rządowego. Ale były oddziały żłobkowe w przedszkolach, prawda?

17. Uratował nasze zatrute ujęcie wody "Tywa"

PRAWDA: Po prostu znał się na tym, więc teraz można wyłączać ujęcia wody w razie awarii.

18. załatwiając z samym Prezydentem

A CZY SAWARYN, NIKITIŃSKI BYLI NA SPOTKANIU Z DUDĄ W GRYFINIE? Czy tchórzliwie czekali, kto wygra?


Santo subito Dzisiaj, 17:01
finał
finał 5.12.2017, 21:04
Tak czytam i czytam i myślę sobie, że ten Burmistrz Zwykłych Mieszkańców, jak Go tu niektórzy nazywają, niczym Królowa Ludzkich Serc setnie się bawi z tych komentarzy, bo co by o burmistrzu Piłacie nie powiedzieć, miał człowiek poczucie humoru :)
"Rozświetlał, ocalił, uratował, załatwił, dokonał, no i budował, budował, budował..." :)
PS: Psychopaci nie mają kompleksów, a już zwłaszcza głębokich.
Pozdrawiam i polecam melisę na noc.
racja
racja 5.12.2017, 21:25
Masz rację. Psychopaci, którzy starają się niszczyć pamięć o zmarłym burmistrzu nie cofną się przed metodami z Korei Płn.

A ten "santo subito" to wyjątkowo podły psychopata!
Santo subito
Santo subito 6.12.2017, 00:07
Nie pozwolimy zniszczyć pamięci o naszym ŚP. Burmistrzu nad burmistrzami i na nic tu twoje prymitywne prowokacje i komunistyczne insynuacje. Pamięć o Panu Henryku Piłacie będzie wieczna i czas aby jego następcy poczynili kroki w kierunku Jego beatyfikacji!!!
czytelnik
czytelnik 6.12.2017, 00:10
Prymitywny tępak.
diagnoza cd
diagnoza cd 6.12.2017, 00:21
Raczej schizofreniczny ćpun I nienawistny psychopata!
finał
finał 5.12.2017, 21:33
Mam rację w dokładnie czym "racja"?
racja
racja 5.12.2017, 22:02
W określeniu wpisów nienawistnego psychopaty, "finał" Bo przecież to analiza psychopatycznego wpisu z 17.01.

I nieprawda że psychopata nie ma kompleksów. Natomiast prawda, że ktoś tego psychopatę wykorzystuje...
finał
finał 5.12.2017, 22:26
racja Dzisiaj, 22:02
Ależ ja się w ogóle nie odnoszę do wpisów z 17.01 ale do komentarza -analiza treści wypowiedzi psychopaty- z 19:13. Ochłoń, to szczera i życzliwa rada. Henryk Piłat nie miał tylu oddanych wyznawców za życia, co obecnie. Bo przecież nie chodzi o przeszłość, ale o teraźniejszość. Były burmistrz jest dla krytykujących obecną władzę wygodnym kontekstem, bo niemym.... że tak powiem. Sarkazm to nie to samo, co profanacja. Więcej dystansu, zdrowiej :)
analiza meandrów tłumaczeń finalnych:)
analiza meandrów tłumaczeń finalnych:) 6.12.2017, 00:00
Właściwe psychopatom dorabianie rzeczywistości do własnych potrzeb!

finał Dzisiaj, 22:26
Ależ ja się w ogóle nie odnoszę do wpisów z 17.01 ale do komentarza -analiza treści wypowiedzi psychopaty- z 19:13.

ALE JEDYNYMI SŁOWAMI CYTOWANYMI PRZEZ CIEBIE BYŁY WŁAŚNIE OKREŚLENIA Z 17.01!

Ochłoń, to szczera i życzliwa rada.

TY NAWET NIE WIESZ, CO TO ŻYCZLIWOŚĆ I SZCZEROŚĆ!!!

Henryk Piłat nie miał tylu oddanych za życia

PO PIERWSZE NIE WSTYDZIŁ SIĘ CHODZIĆ PO MIEŚCIE (także po skończeniu trzeciej kadencji), PO DRUGIE - WIDAĆ BYŁO NA POGRZEBIE!

wyznawców

ALE TO PSYCHOPATO WŁAŚNIE JAKAKOLWIEK KRYTYKA Nikitińskiego w szczególności, Sawaryna i najmniej Milera powoduje wściekły atak WYZNAWCÓW obecnej władzy!

Pojąć nie możecie, że śp. Henryk Piłat nie miał ułamka manii wielkości obecnej ekipy i nie potrzebował KULTU JEDNOSTKI jak obecni włodarze!
I że nie reagował na krytykę tak jak wy.

za życia, co obecnie.

OD CZTERECH MIESIĘCY W GROBIE - A W TWOJEJ PSYCHOPATYCZNEJ JAŹNI NIE MA odpowiedzi na żaden zarzut, żeby nie atakować byłego burmistrza!

NO I PRZECIEŻ TO AKURAT dobra CECHA BYŁEGO BURMISTRZA, ŻE NIE SKREŚLAŁ CZŁOWIEKA ZA KAŻDA KRYTYKĘ!

Bo przecież nie chodzi o przeszłość,

OD CZTERECH MIESIĘCY W GROBIE - A WY NADAL ATAKUJECIE, JAK TO ROBILIŚCIE ZA RZĄDÓW, PO ZMIANIE WŁADZY I NAWET PO ŚMIERCI!
TYLKO PSYCHOPATA TAK POSTĘPUJE!


ale o teraźniejszość.

TO DLACZEGO KAŻDA KRYTYKA POCZYNAŃ TERAŹNIEJSZEJ WŁADZY SPOTYKA SIĘ Z ATAKIEM NA ZMARŁEGO BURMISTRZA?
I to najpodlejszym z podłych atakiem?

Były burmistrz jest dla krytykujących

RACZEJ DLA KRYTYKOWANYCH!!! Jeśli nadal nazywacie strefę "buraczanymi polami" a nabrzeże "poronionym pomysłem" - CHOCIAŻ JUŻ Z LOKALIZACJĄ HALI TAK NIE MACIE!!!


obecną władzę

WY TEŻ BĘDZIECIE CZYIMIŚ POPRZEDNIKAMI! CHCECIE, ŻEBY NASTĘPCY TRAKTOWALI WAS TAK, JAK WY POPRZEDNIKÓW?

wygodnym kontekstem, bo niemym....

PODŁE. ALBO ZDRADZAJĄCE NIEZROZUMIENIE SŁOWA KONTEKST. ALBO JEDNO I DRUGIE.
A że niemy - czyli martwy - to myślicie, że możecie PONIEWIERAĆ GO BEZ KARY I BEZ KONSEKWENCJI? MORALNYCH?

że tak powiem.

ŻEBYŚ TY MNIEJ MÓWIŁ A WIĘCEJ ROBIŁ. BYŁOBY Z CZEGO "KONTEKST" :) ROBIĆ DO WASZEJ EKIPY...

Sarkazm

SARKAZM, CZYLI "IRONIA, SZYDERSTWO KPINA, DRWINA" - w polskiej tradycji nie przystoi tak robić ze zmarłych. Przynajmniej wśród ludzi normalnych i na jako takim poziomie wychowania


to nie to samo, co profanacja.

PROFANACJA TO BEZCZESZCZENIE. także PAMIĘCI. odpowiedz sobie sam, czy ty "drwisz i szydzisz" (sarkazm), czy bezcześcisz pamięć (profanacja).


Więcej dystansu,

A TO SPRÓBUJ TAKICH SAMYCH OKREŚLEŃ UŻYĆ WOBEC NIKITIŃSKIEGO, SAWARYNA - ZOBACZYSZ, CO TO "dystans"

zdrowiej :)

NIE KAŻDY MOŻE, SĄ PRZYPADKI BEZNADZIEJNE, ALE ODPOWIEDNIA KURACJA WIELU POMAGA. WIĘC JESZCZE JEST CZAS!

finał Dzisiaj, 22:26
Lokis
Lokis 6.12.2017, 00:09
POpier.... cię już zupełnie?
diagnoza
diagnoza 6.12.2017, 00:29
Zabolała analiza? I dobrze! Rokuje jeszcze poprawę!
niekoniecznie
niekoniecznie 5.12.2017, 23:54
Burmistrz Piłat za życia też miał wielu zwolenników. 3 kadencje, 12 lat rządów o czymś świadczą.
diagnoza
diagnoza 6.12.2017, 00:31
Tylko że wtedy jakoś nie zająknął się nikt z "tercetu" że to TRZYKROTNIE demokratycznie wybierany burmistrz...

Natomiast teraz słowo krytyki obecnie rządzących i wrzask że "podnoszą rękę na DEMOKRATYCZNIE wybraną władzę"
Lokis
Lokis 6.12.2017, 00:11
Świadczą o tym że ludzie zmądrzeli i dlatego w ostatnich wyborach miał tak żenujący wynik - czyli adekwatny do poziomu i jakości zarządzania gminą jaki reprezentował
atomówka
atomówka 6.12.2017, 00:24
coś ponad półtora tysiąca osób. Po trzech kadencjach i zmasowanej czteroletniej akcji "triumwiratu"!
A ile osób poszło na atomowe referendum Nikitińskiego?


Łowca komuchów z BBSu 2.12.2017, 19:37

Przecież nasz triumwirat był dogadany już w 2012 roku gdy stworzyliśmy zjednoczoną opozycję aby POgonić komunistów i złodziei ustawionych z plebanem i prywaciarzami w swoim skorumpowanym układzie. Wszyscy doskonale wiedzieli kogo wybierają i ze całą waszą złodziejską bandę odsyłają w niebyt

krętactwo zeloty?
krętactwo zeloty? 5.12.2017, 23:24
finał Dzisiaj, 21:04
"Rozświetlał, ocalił, uratował, załatwił, dokonał, no i budował, budował, budował..." :)

Przecież te określenia, z których szydzisz to właśnie od psychopaty z 17.01!
Tego wpisu nie widziałeś?

finał Dzisiaj, 22:26
Ależ ja się w ogóle nie odnoszę do wpisów z 17.01 ale do komentarza -analiza treści wypowiedzi psychopaty- z 19:13
zelota? chyba nie...
zelota? chyba nie... 5.12.2017, 23:30
Che, che – bo psychopaci swobodnie dobierają fragmenty rzeczywistości. I widzą wpis z 19 nie widząc, że to odpowiedź na podły wpis z 17!
cytat
cytat 5.12.2017, 19:27
można, jak się chce! 2 dni temu, 22:54 Jak się nie ma mózgu przejaranego, i nie myśli o prowizji ze sprzedaży nabrzeża, to można zobaczyć samorządy, które się potrafiły zorganizować i dwa stateczki przewiozły w tym roku 22000pasażerów Stateczki nazywają się „Laguna” i „Zefir” przewiozły po Odrze 22 tysiące ludzi. No ale w Raciechowicach widać ich nie spotkaliście... Wożą trzeci rok, i te 22 tysiące wcale nie w jakichś Wrocławiach tylko w dużo mniejszych – i uboższych gminach.

Statek Laguna opływa następujące porty: Cigacice, Nowa Sól, Bytom Odrzański i Głogów. Natomiast statek Zefir: Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Frankfurt nad Odrą oraz Krosno Odrzańskie.


Santo subito Dzisiaj, 20:30
Santo subito Dzisiaj, 22:17
Santo subioto Dzisiaj, 22:30
bravo
bravo 5.12.2017, 19:24
Analizator treści bardzo celnie.
też pamiętamy
też pamiętamy 5.12.2017, 20:04
Gdyby obecna ekipa od prześcieradeł na stołach w czasie ślubów rządziła wcześniej - nie byłoby ani nabrzeża, ani strefy, ani Laguny!

Bo to wszystko poprzednicy. Z różnych kadencji.
A obecni nawet uszanować tego co mają w zarządzie nie potrafią!
czytelnik
czytelnik 5.12.2017, 20:18
Bo obecna ekipa to banda zakompleksionych nieudaczników
Młotek
Młotek 5.12.2017, 18:23
Marszałek Geblewicz i radna Dudar odwiedzą inwestycje drogowe w Gryfinie.

Pytanie a w jakim celu??? A gdzie ci państwo byli do tej pory ? Odbiór ronda przesuwany jest już 5 razy o reszcie nie wspomnę. Chyba że lubią sobie wycieczki pod publikę robić :) Co ja gadam przecież to już pora -kampanię czas zacząć :))))
123
123 5.12.2017, 23:23
Dokladnie. Nie musza odwiedzac i przecinac wstazek dla samopromocji. Rondo jakie jest kazdy widzi. Niech zostana w biurach i tam niech pracuja (za nasze pieniadze) a nie wycieczki...
inny styl!
inny styl! 5.12.2017, 18:28
No przecież nie będą jak Sawaryn z Konarskim wstążek przecinać na środku placu budowy!

No i przynajmniej zaglądają na budowy w Gryfinie - czego burmistrzowie nie robią od trzech lat!
goguś
goguś 5.12.2017, 18:31
Nie będą przecinali ?? A to się zdziwisz tak się będą pchali że wstążkę porwą bez nożyczek :)))))
Olo
Olo 5.12.2017, 19:09
Ale najpierw poczekają na skończenie, a nie jak Sawaryn z Konarskim na Armii Krajowej!
Czekam niecierpliwie
Czekam niecierpliwie 5.12.2017, 20:22
A kiedy skończysz ze sobą?
do nieleczonego PSYCHOPATY!!!
do nieleczonego PSYCHOPATY!!! 5.12.2017, 20:49
Czekasz niecierpliwie na samobójstwo kogoś, kto krytykuje twoje metody? TY PSYCHOPATO NIELECZONY!!!

Czekam niecierpliwie Dzisiaj, 20:22 A kiedy skończysz ze sobą?
Krystian
Krystian 5.12.2017, 21:30
No, no, niech uważają, karma wraca!!!
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 6.12.2017, 00:13
Karma nie wróci gdy nie masz koryta
służna publiczna to nie koryto!
służna publiczna to nie koryto! 6.12.2017, 00:27
Karma wróci, gdyż nie wszystko jest twoim korytem!

Słuchaj Krystiana!
zgroza
zgroza 6.12.2017, 00:02
Życzyć samobójstwa? Niedobrze... I groźnie!

Czekam niecierpliwie Dzisiaj, 20:22 A kiedy skończysz ze sobą?
racja
racja 5.12.2017, 22:04
No cóż "czekanie niecierpliwe aż skończy ze sobą"? To faktycznie nieco mrozi psychopatycznym zachowaniem...

Czekam niecierpliwie Dzisiaj, 20:22 A kiedy skończysz ze sobą?
???
??? 5.12.2017, 19:15
A co Sawaryn z Konarskim robili na Armii Krajowej?
drogowiec
drogowiec 5.12.2017, 18:05
A łopaty i taczki wzięli??
Taksówkarz
Taksówkarz 5.12.2017, 18:01
Pani Ewo stanowisko burmistrza czeka.
Turysta.
Turysta. 6.12.2017, 02:43
Burmistrz taxi o tam czekać może .
Maciek.
Maciek. 5.12.2017, 18:33
Gryfino nie może się cofnąć pani Ewo. Czas na ogrodnictwo dobre zajęcie.
Maciuś.
Maciuś. 5.12.2017, 18:23
Pni Ewo miejsce na BURMISTRZA Gryfina jest zajęte.
macius wykopany
macius wykopany 5.12.2017, 19:10
pni efo niestety to prafda bo na burmiszcza czeba fahofca takiego jak ja
Jolancia
Jolancia 5.12.2017, 17:58
Marszałek Geblewicz i radna Dudar odwiedzą inwestycje drogowe w Gryfinie

A kogo to obchodzi pytam się kogo?
Słowny Tomek
Słowny Tomek 5.12.2017, 17:52
Brawa dla Marszałka i Pani Ewy! Od czasu gdy PO pogoniło w naszym powiecie tych skorumpowanych obleśnych oszołomów widać wyraźne i sensowne działania na rzecz mieszkańców.
Maciek.
Maciek. 5.12.2017, 19:05
Słowny ,ty nie wiesz co piszesz jesteś jednym z przegranych- rada odwrócić się i cmoknij się w tył.
mieszkaniec
mieszkaniec 5.12.2017, 17:22
Pan marszałek z pania Dudar niech się zajmą lepiej rondem przy cmentarzu gdzie się już 5 razy przekłada termin zakończenia.
dzisiaj 17.22
dzisiaj 17.22 5.12.2017, 21:59
Ty jesteś debil nie mieszkaniec. "Wiesz,że dzwonią tylko kurde w którym kościele?" Spuscili ze smyczy kundla trochę za póżno i nie doczytał? Będzie bura!
bim bam:)
bim bam:) 6.12.2017, 00:58
Bo mu płacą za pisanie a nie za czytanie i to jeszcze ze zrozumieniem:)

Dlatego nie rozumie, że lepiej przekładać, niż puszczać ruch w środek placu budowy jak w październiku na Armii Krajowej!

dzisiaj 17.22 Wczoraj, 21:59 Ty jesteś debil nie mieszkaniec. "Wiesz,że dzwonią tylko kurde w którym kościele?" Spuscili ze smyczy kundla trochę za póżno i nie doczytał? Będzie bura!
Zaproszenie
Zaproszenie 5.12.2017, 17:14
Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia z mieszkańców wyczyszczonych kamienic,poszkodowanych przez AmberGold,górników /wczoraj była Barbórka/ do których strzelano, gdy chcieli bronić kopalń...........
bim bam
bim bam 6.12.2017, 00:59
Wprawdzie kilka lokali w gryfińskich kamienicach dość makabrycznie zostało oczyszczonych, ale górników to u nas chyba nie ma?

Zaproszenie Wczoraj, 17:14 Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia z mieszkańców wyczyszczonych kamienic,poszkodowanych przez AmberGold,górników /wczoraj była Barbórka/ do których strzelano, gdy chcieli bronić kopalń...........
Sztygar
Sztygar 6.12.2017, 04:23
Jak to nie ma? A kto cie wykopał ???
nie zwolennik
nie zwolennik 5.12.2017, 16:52
No pewnie kapania za pasem trzeba ruszyć w teren i szukać naiwnych.
A gdzie byli przez te wszystkie lata no właśnie gdzie? Nie będę się już pastwił na leżącymi. Tym państwu podziękujemy za rok.
St. Klaus
St. Klaus 5.12.2017, 16:48
Dzięki Pani Ewo. Jutro w Gryfinie Mikołajki bez choinki, bez jakiejkolwiek świątecznej ozdoby w mieście. Smutno i przykro. A prezes firmy od nieczynnych fontann i szczurów na Placu Barnima bywa ostatnio w pracy ? Proszę, żeby pracownicy przypomnieli mu choć o Bożym Narodzeniu, jak by wpadł do pracy do świąt. Mówią, że jest bardzo zajęty pracą w swojej spółce, z czym się zresztą nie kryje. Pisze o tym w oświadczeniach majątkowych i łamie ustawę antykorupcyjną. Dzieciaczkom, rodzicom i dziadkom życzę jutro wesołej zabawy i dużo, dużo prezentów dla maluchów. Zapraszamy burmistrza i zastępców do wspólnej zabawy.
P.s. Na trasie od Wrocławia do Gryfina to jedyne nieozdobione miasto. Słyszałem albo nawet gdzieś czytałem, że nasze gospodarne władze wykorzystają fontannę przy Biedronce na 1 Maja na basen dla karpi. Brawo. Choć karpik po żydowsku przypomni nam o świętach.
Będę jutro w Gryfinie. Mimo wszystko. Mam prezenty dla maluchów i rózgi dla leni.
Olo
Olo 5.12.2017, 17:04
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Miasto wyglada bardzo nieatrakcyjnie. Jest brudno, ponuro, ozdób świątecznych nie ma. Zatrudnili wielu fachowców do gminy i co? Żaden z nich nie sprostał zadaniu? Czy to jest wasz pomysł na Gryfino? Niestety tak. Ale gryfinianie jeszcze nic straconego. Zjednoczmy sily i pokażmy, że nie ma naszej zgody na bylejakość.
macius wykopany
macius wykopany 5.12.2017, 20:25
jako dosfiatczony fahowiec mogem was sjednoczyc pot moim sztandarem, wykopani s fszystkih partii POlonczcie siem!!!
Picolnad
Picolnad 5.12.2017, 17:18
Olo haaaaa nie pisz sam do siebie :))))
Słowny Tomek
Słowny Tomek 5.12.2017, 17:54
A do kogo ma pisać? Tylko on sam jeden jest sfrustrowany przez dożywotnią utratę wycieczek do Cannes
inny styl!
inny styl! 5.12.2017, 18:31
To w Raciechowicach też nie wywieszają ozdób świątecznych? To ja jednak wolę brać przykład z innych wzorców.
Mikołaj prawdziwy
Mikołaj prawdziwy 5.12.2017, 17:01
Weź już przestań te baje opowiadać bo nikogo to nie wzrusza chyba ze ciebie samego. Mikołaj Święty się znalazł uważaj żebyś od tych światełek jeszcze oczopląsu nie dostał jak rozbłysną .
monter
monter 5.12.2017, 16:56
Żebyś się nie zdziwił.
inny styl!
inny styl! 5.12.2017, 18:32
A co, akcja "spalony naleśnik"? Będą zakładać stare po nocy, żeby zdążyć na jutro?
burza
burza 5.12.2017, 16:27
Brawo Pani Ewo. Piękne i potrzebne rondo DZIĘKUJEMY.
Kobieta
Kobieta 5.12.2017, 17:30
Trzymam za panią kciuki w przyszłorocznych wyborach. Tylko kobieta jest w stanie posprzatać ten gigantyczny bałagan.
mieszkaniec
mieszkaniec 5.12.2017, 18:33
Pani Ewa ma takie poparcie w Gryfinie, jak jej partyjna koleżanka Zofia Ł. w Stargardzie, która w przedterminowych wyborach uzyskała 5% poparcia.
Picoland
Picoland 5.12.2017, 17:43
:)))))))))) haaaaaaa tak tak :)))))) dowcip dnia...... haaaaa
haaaaaaaaaa
haaaaaaaaaa 5.12.2017, 18:33
Paweł, zakrztusiłeś się? Haaaa. Czy czkawki dostałeś z nerwów haaa?
Picoland
Picoland 5.12.2017, 18:53
Haaaaaa co z tym Pawełkiem na imię mi Bonifacy haaaaa :) Poluzuj gościu :))
Monika
Monika 5.12.2017, 16:44
Brawo Pani Ewo. Kibicuję Pani!
mistrz
mistrz 5.12.2017, 15:39
co prawda , to prawda-jechać husaria z nimi!!!

Pozostałe