Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Reklamowali mapę zagrożeń i zachęcali do wstąpienia w szeregi policji

  • 5.12.2017, 18:19
  • KPP w Gryfinie
Reklamowali mapę zagrożeń i zachęcali do wstąpienia w szeregi policji
Komendant Komisariatu Policji w Chojnie mł. insp. Miłosz Bogdański, naczelnik WP i RD KP Chojna podkom. Robert Panna wraz z dzielnicowymi asp. szt. Małgorzatą Skowrońską i sierż. szt. Arturem Bułgajewskim przeprowadzili konsultacje społeczne połączone z debatą ewaluacyjną w Centrum Kultury w Chojnie.

W konsultacjach i debacie wzięło udział 32 mieszkańców gminy Chojna, w tym lokalni samorządowcy - między innymi burmistrz Chojny Adam Fedorowicz. Tematem spotkania było omówienie obszaru funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa po roku funkcjonowania, z jednoczesnym promowaniem danej formy zgłaszania zagrożeń. Dodatkowo omówiono aplikację mobilną ,,Moja Komenda” oraz stronę internetową ,,Mój Dzielnicowy”. Podczas spotkania dnia 28 listopada 2017 r. przeprowadzono ankietę dot. debaty.

Przed debatą oraz po jej zakończeniu mł. insp. Miłosz Bogdański oraz podkom. Robert Panna opowiadając o swojej służbie zachęcali uczniów klasy mundurowej wojskowej do wstąpienia w szeregi policji.

KPP w Gryfinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pablo
pablo 6.12.2017, 11:05
Zachęcajcie młodych do policji, żeby zmarnowali sobie życie.... Pracowali za marne grosze i użerali się z patologią!
logika
logika 6.12.2017, 11:45
To na spotkaniu z policjantami chcesz powiedzieć, że przyszła patologia?
rada
rada 5.12.2017, 19:50
Kulsona trzeba było zaprosić!
Lasaard
Lasaard 5.12.2017, 20:02
Siadaj Kuuulson. Opowiedz państwu o policji
Jolka
Jolka 5.12.2017, 18:55
Po tej dobrej zmianie jakoś młodzież nie garnie się do policji. Pewnie naoglądali się jak policja jest wykorzystywana przez polityków. A to już było!!!.
rachmistrz
rachmistrz 5.12.2017, 19:09
Klasa policyjna i klasa wojskowa + 2 nauczycieli+burmstrz to tylko 32 osoby?

Pozostałe