W środę puszczą ruch po nowo utworzonym rondzie

W środę puszczą ruch po nowo utworzonym rondzie TWS
Rondo utworzone został w ciągu drogi wojewódzkiej 120 na poszerzonej ulicy Wojska Polskiego koło wiaduktu kolejowego w Gryfinie. Jego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu. Prace rozpoczęły się w sierpniu 2017 r. i miały zakończyć się w końcu września. Jeszcze trwają. Jednak puszczenie ruchu ma być możliwe w środę 6 grudnia br.

Mikołajki będą zatem szczęśliwym dniem na na razie bezimiennym rondzie. Ruch samochodowy będzie przebiegał normalnie, ale nadal na pewne utrudnienia mogą natrafić piesi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wpuszczony w ruch
wpuszczony w ruch 9.12.2017, 15:43
Aż w głowie mi się kręci!
88
88 7.12.2017, 13:28
Dzisiaj jest czwartek. W końcu otworzyli to rondo, czy nie ?
JOLKA.
JOLKA. 6.12.2017, 19:54
Ktoś tu robi ludzi w Bam-Buko,ŻADNEGO ODDANIA RONDA DO RUCHU.OSOBIŚCIE CHCIAŁEM PRZEJECHAĆ Z GÓRKI W DÓŁ i WIELKA LIPAAAAA.!!!
ciekawy
ciekawy 6.12.2017, 13:27
Czy od przedszkola będzie można zjechać w dół? Mam nadzieje, że nie zamkną tej drogi...
Mieszkanka 9 Maja
Mieszkanka 9 Maja 7.12.2017, 09:18
Ja też mam nadzieję, że ta droga nie będzie zamknięta... Uprzedzając głupie komentarze tak, wiem, że JUŻ jest zamknięta, ale zrobiony jest z tej ulicy zjazd na rondo, a teraz jeszcze robotnicy przy tym właśnie zjeździe pracują, więc jest szansa, że to otworzą:) Poza tym zamknięcie tej ulicy wcale nie zwiększyło bezpieczeństwa dzieci z pobliskiej szkoły i przedszkola. Codziennie kilkadziesiąt jak nie set samochodów przywozi tędy swoje dzieci, a później próbują wykręcić jakoś na tej wąskiej drodze, albo parkują na DRODZE dwukierunkowej i blokują przejazd. Poza również tym nie ma jeszcze śniegu, a jak spadnie śnieg to życzę wszystkim powodzenia w hamowaniu bo wtedy już nie będzie miejsca na manewry takie jak są teraz.
ech
ech 6.12.2017, 13:49
Już zamknęli, to droga powiatowa!
jej
jej 6.12.2017, 14:19
Głupota. Robią co chcą bez konsultacji z mieszkańcami.
ojojoj
ojojoj 6.12.2017, 15:35
Sama jesteś głupota. Będzie teraz znacznie bezpieczniej przy SP2 i przedszkolu
do ojojoj
do ojojoj 6.12.2017, 21:11
A bylo niebezpiecznie? Codziennie tamtędy chodzę i jakoś nigdy nic mi sie nie przytrafiło. Może dla bezpieczeństwa nad wszystkimi przejściami dla pieszych powinny zostać zamonotwane kładki???
a ty jesteś tępota, że ojojoj!
a ty jesteś tępota, że ojojoj! 6.12.2017, 16:04
Za to ty tępota! ZNACZNIE MNIEJ bezpiecznie będzie przy zejściu ze schodów i wyjściu z tunelu!
Wprost na DWUKIERUNKOWĄ Kolejową!
najbardziej niebezpieczne przejście w mieście!
najbardziej niebezpieczne przejście w mieście! 6.12.2017, 19:05
Były dwie JEDNOKIERUNKOWE SZEROKIE ULICE. Będą dwie DWUKIERUNKOWE wąskie ulice - jedna osiedlowa, druga tranzytowa - z wyjściami z tunelu i schodów wprost pod koła samochodów!
ale śmieszne ojojoj
ale śmieszne ojojoj 6.12.2017, 17:59
Na której ruch jest wyhamowany przez rondo
najbardziej niebezpieczne przejście w mieście!
najbardziej niebezpieczne przejście w mieście! 6.12.2017, 19:01
Ty nie jojcz tylko chociaż raz pomyśl, co bredzisz, „refleksjo o hałasie w mieście”! JAKIE SPOWOLNIENIE RONDEM PRZY SCHODACH NA GÓRNY TARAS? I Z OBU STRON? Wyjście ze schodów wprost pod jadące od przejazdu rozpędzone samochody. I wyjście z tunelu wprost pod rozpędzające się po przejechaniu ronda samochody!
Samo życie
Samo życie 6.12.2017, 20:45
Jak mogą być rozpędzone samochody skoro wyjeżdzają z ronda? Jak mogę matkę przejechać gdy matka siedzi z tyłu?
Snake
Snake 6.12.2017, 12:45
Za miesiąc zamkną, bo bedzie naprawda nawierzchni zniszczonej przez tiry :D robia z gównolitu to tak to wyglada. Za granica lepsze drogi maja na wsiach :)
Na takich inwestycjach nie ma co oszczędzać. Lepiej zrobić raz a porzadnie, ale co ja tam wiem...
Wolność
Wolność 6.12.2017, 08:12
Brawo. Może tak Łużycka doczeka się finiszu. A jednak robotnicy i radni są zaradni. Odpowiednia współpraca się opłaca i popłaca. Mieszkańcy będą zadowoleni...
JOJ
JOJ 6.12.2017, 11:18
Jacy radni. To chyba inwestycja wojewodzka
?????
????? 6.12.2017, 11:34
Aaa JOJ w województwie nie ma radnych????????
P Dudar jest TAKĄ RADNĄ, ( w sejmiku) twoja wiedza kończy się na gminie ???
bez kitu
bez kitu 6.12.2017, 07:27
Proponuję nazwę ronda im. kaczora donalda, bo to osłabia bliską lokalizację cmentarza / brrrr. / a obecność przedszkola i szkoły obok ronda i "bohaterstwo" tej postaci rodem z tragikomedii, spowoduje kolejny nawrót sprzedaży gumy balonowej donald oraz jakieś takie inne skojarzenia...
;)
Jolka
Jolka 6.12.2017, 05:44
Pewnie to nowe rondo, jak uważam bardzo potrzebne będzie nosić imię jakiegoś księdza, albo Kaczyńskiego. Uważam, że imię Anklewicza było by neutralne.
lokis
lokis 6.12.2017, 03:01
Proponuję nazwać rondo imieniem księdza Rydzyka , adekwatny patron do dzisiejszych elit...złodziej, krętacz, obłudnik
Testoviron
Testoviron 6.12.2017, 00:24
Hahahhaha polskie kuhwy hahaha tylko w Gryfinie takie ronda powstają bezużyteczne
Infoludek
Infoludek 6.12.2017, 00:20
Ciekawe jak będą jechać tiry
A niby jak?
A niby jak? 6.12.2017, 05:17
Będą jeździć zgidnie z przepisami ruchu drogowego
Marian Paździoch
Marian Paździoch 6.12.2017, 00:17
Ale jajca Panie Ferdku, po roku otworzyli :D
Juliusz cezar
Juliusz cezar 5.12.2017, 23:42
Teraz wyremontujcie te drogi po których poruszał sie ciężki tabor i je rozwalil
Oko
Oko 5.12.2017, 23:17
Dlaczego nie zrobili tego ronda o dodatkowe 10m wiekszego? Wieksze to przeciez drozsze. Wieksza koperta by byla :) Przeciez ciezarowka wykreci juz na rondzie od 4m.
kielich
kielich 5.12.2017, 23:12
Rondo Ankiewicza? Za co?!
John
John 6.12.2017, 08:09
A chociażby za PISANIE PRZEMÓWIEŃ i pięknie wygłaszanych przez poprzedniego burmistrza
Smoleńsk wiecznie żywy!
Smoleńsk wiecznie żywy! 5.12.2017, 23:42
Za to że Bronek chlał z Heniem więc obaj skompromitowali się na wieki wieków amen
wstyd!
wstyd! 6.12.2017, 19:07
Obecna ekipa "abstynentów" widać preferuje mniej oczywiste używki?
POgłębiarka
POgłębiarka 6.12.2017, 05:20
Faktycznie, ze znanych gryfinian to tylko Anklewicz nie jest umoony w złodziejsko- korupcyjno- komunistycznym bagnie
sb
sb 6.12.2017, 09:06
Oj mylisz się bardzo.
pytanie
pytanie 6.12.2017, 00:16
A z kim ćpają ..... i ......?
czytelnik
czytelnik 5.12.2017, 23:47
Cham albo kretyn
w szoku jestem
w szoku jestem 6.12.2017, 07:23
Kto? Anklewicz????
szok
szok 6.12.2017, 08:27
Nie, ćpun! Nie wiesz kto? Zrób narkotest:)
ojojoj
ojojoj 6.12.2017, 15:38
Marian ćpał?
do psychopaty!
do psychopaty! 6.12.2017, 16:02
Zapytaj Pawła, czy dzielił się z kimkolwiek swoimi dragami!

ojojoj Dzisiaj, 15:38 Marian ćpał?
ojojoj
ojojoj 6.12.2017, 18:01
Z Pawłem ćpacie? Jakiś dobry towar chociaż???
towar
towar 6.12.2017, 19:42
Paweł? On się nawet dragami nie podzieli z nikim!
diagnoza
diagnoza 6.12.2017, 00:12
Raczej schizofreniczny ćpun I nienawistny psychopata!
drogowiec
drogowiec 5.12.2017, 22:32
I stąd wizyta marszałka i pani Dudar. Śmiech na sali tyle miesięcy po terminie a czemu nie przyjechali we wrześniu ??
Mikołaj
Mikołaj 6.12.2017, 06:47
Grudzień też fajna pora
kolejność
kolejność 6.12.2017, 00:15
Jak w październiku gryfińskie urzędasy miały w papierach koniec remontu Armii Krajowej, to puściły ruch mimo że NIE BYŁO CHODNIKÓW I MASZYNY JEŹDZIŁY MIĘDZY SAMOCHODAMI I PIESZYMI CHODZĄCYMI PO JEZDNI!

Więc to chyba dobrze, że NAJPIERW kończą prace, POTEM otwierają dla ruchu?

O przecinaniu wstążek na Armii Krajowej to się i pisać nawet nie chce...
Orest
Orest 5.12.2017, 22:40
A słyszałeś "drogowiec" o bombie? A słyszałeś o kościach? No chyba że ty to wszystko przewidziałeś i podłożyłaś!
Jaś Fasola
Jaś Fasola 5.12.2017, 21:59
Kolejne rondo ktore jest krzywe, i na grzyba potrzebne. Wyrzucone pieniądze, podobnie jak rondo i wysepki na Armii Krajowej... Śmiechłem :) ...
Greifenhagen
Greifenhagen 5.12.2017, 21:26
Cieszę się bardzo ,że będzie to rondo im. Mariana Anklewicza.
Faszystowskie oszołomstwo ma już wystarczająco dużo swoich patronów. Mam nadzieję , że kiedyś zmieni się te wszystkie militarne nazwy, a patronami nie będą wojskowi i politycy którzy mają krew na rękach.
Anty Santo subito
Anty Santo subito 5.12.2017, 23:45
Należy promować i upamiętniać właśnie takie osoby które dokonały coś w swoim życiu dla lokalnej społeczności
intrygant
intrygant 5.12.2017, 20:34
A Miler dziś dał w gazecie że rondo dopiero 12.
Mikołaj
Mikołaj 6.12.2017, 06:49
Bo zakończenie wszystkich robót planowane jest na 12 stego
mayby
mayby 5.12.2017, 22:42
Może chciał odwrócić uwagę od swego ojca którego ekipa przecinał wstęgę na ulicy gdzie jeszcze kierowcy w korku stali?
Słowny Tomek
Słowny Tomek 5.12.2017, 20:13
Trzeba podkreślić że owo rondo im ŚP. Mariana Anklewicza jest mieszkańcom bardzo potrzebne
sb
sb 6.12.2017, 17:07
Poszukajcie w Internecie wpisów o tym człowieku.
88
88 6.12.2017, 17:38
czytałem- wszystkie pozytywne
wstyd!
wstyd! 6.12.2017, 19:10
Napoleon jest tylko jeden! Nie może być żywego czy martwego lepszego od niego! W dziedzinie historii regionalnej również!
tato
tato 5.12.2017, 20:47
Najgorzej na tym przedszkole wyszło.
ciekawy
ciekawy 6.12.2017, 11:02
dlaczego?
Aga
Aga 6.12.2017, 06:30
Chyba nie tak najgorzej, jak przed furtką nie będą tiry śmigać ;)
???
??? 6.12.2017, 19:11
Furtka przedszkola była z boku???

Pozostałe