Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Mikołaj przyjdzie też do osób publicznych. Komu wręczy upominek, a kto dostanie rózgę?

Mikołaj przyjdzie też do osób publicznych. Komu wręczy upominek, a kto dostanie rózgę?
Mikołajki to szczególny dzień, który słynie z obdarowywania. Mikołaj przynosi tego dnia nie tylko prezenty. Niektórzy dostają rózgi. Mikołaj odwiedzi również wiele osób publicznych, które swoje wynagrodzenie otrzymują przede wszystkim z pieniędzy podatników. Zastanówmy się zatem kto zasłużył na upominek, a kto na pęk witek.

Pobawmy się i kolejny raz zasugerujmy, komu ze względu na działalność publiczną przyznać smakołyk, a komu rózgę. Weźmy pod uwagę zasługi i wpadki, jakie miały miejsce podczas mijającego roku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ada
Ada 10.12.2017, 10:53
A jednak niektórzy włodarze gmin cieszą się popularnośćią. Miło czytać.
Mieszkańcy
Mieszkańcy 10.12.2017, 10:34
Dużo, dużo prezentów dla Pani Wójt ze Starego Czarnowa - za wszystko : za inwestycjie, za ogólnie mówiąc bardzo dobre żądzenia Gminą
Marian Wantuch
Marian Wantuch 7.12.2017, 07:14
Worek smakołyków dla całego Zarządu Miasta i Gminy Gryfino za wyciąganie miasta z mroków średniowiecza w jakie zostało zepchnięte przez wielką smutę skorumpowanych POprzedników!
zelota
zelota 7.12.2017, 18:19
Uczciwie zapracowali.
Staszek spod czwórki.
Staszek spod czwórki. 7.12.2017, 05:48
A kogo obchodzą te wasze gierki ratuszowe. Portalik ciągle atakuje jedną stronę - wszystko krytykuje. A normalnego mieszkańca obchodzą jego własne sprawy. Czy ulice wyremontował Sawaryn czy Kaczyński to nieważne - ważne się dobrze jeździ.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:21
Po owocach ich pracy dla mieszkańców poznajemy ich wartość Staszku spod czwórki. Brawa dla Zarządu Gryfina
prywatny detektyw
prywatny detektyw 7.12.2017, 11:39
Najważniejsze, że proburmistrzowskie trolle jeżdżą po portalu, dzięki któremu mogą u swoich mocodawców funkcjonować.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:21
może to dla ciebie najważniejsze - mieszkańcy mają jednak inne priorytety
Buh
Buh 7.12.2017, 05:07
Rozga a raczej pała nalezy sie dla burmistrza Piatka za kolesiostwo. Brak własnego zdania. Za zatrudnianie bez konkursow mało konkretnych pracownikow. Za brak obiektywizmu. Za upadek kiltury i zniszczenie ciezkiej pracy poprzednikow. O ciagu dalszym epoki lodowcowej juz nie wspomne.
Mieszkaniec gminy od wielu, wielu lat
Mieszkaniec gminy od wielu, wielu lat 6.12.2017, 22:26
Smakołyk dla Pani Wójt ze Starego Czarnowa za bardzo dobre rządzenie gminą, inwestycje, pozyskiwanie funduszy unijnych itp itd, - szacun!
Urzędas
Urzędas 6.12.2017, 21:12
Rózga dla jednej pani naczelnik za donosicielstwo.
Swoja.
Swoja. 7.12.2017, 10:21
I batem ją i na szczaw.
czat
czat 6.12.2017, 20:46
Kija dla Sawaryna za wiepełnianie obietnic wyborczych!
sprawiedliwość
sprawiedliwość 6.12.2017, 20:03
Dla wójt Bań za to, że przedszkolance nie darowała a sama po nieprawomocnym wyroku bezwstydnie sprawuje funkcje.
obserwator
obserwator 9.12.2017, 12:13
ma prawo po nieprawomocnym wyroku sprawować fukcje wójta ale radnym BANI rózga i to bardzo duża może nie dla wszystkich ale wiekszości radnych
Mikołaj
Mikołaj 6.12.2017, 19:37
Rózga dla Rady Gminy Widuchowa. Słabiutka Rada.
okoń
okoń 6.12.2017, 19:46
I jeszcze co chwila obijana przez panią wójt.
Nieudolność ?
Nieudolność ? 6.12.2017, 18:20
Rózgi dla całej ekipy - za historyczny rekord pobity w Gryfinie - po raz pierwszy od 1945r, przez ponad trzy kolejne lata nie wybudowano ani jednego mieszkania komunalnego i nie wybudują do końca kadencji bo nie. A przecież poprzednia ekipa zostawiła im dwie uzbrojone działki, montaż finansowy i gotowe projekty.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:58
POprzednia ekipa jedyne co zostawiła to POronione wizje i prawie sto milionów długów
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:10
jakwidac POwyszej mnie siem nalerzy smakolyk bo jestem taki zaje rze hej
iszak
iszak 6.12.2017, 15:33
Sawarynowi za straszenie pracowników PUK
ufa
ufa 6.12.2017, 19:47
Pracownicy PUK sa uświadomienie i nie boją się przetargu!
Piotr
Piotr 7.12.2017, 01:11
Jak Rethmann wygra przetarg albo jakaś jego spółka córka to chłopaki odbiorą tylko wypowiedzenia, Operatorzy i nowy sprzęt przyjadą ze Szczecina ale kilku chłopaków znajdzie pracę u Niemca. Nie lękajcie się. To dobry pan i zapłaci lepiej niż PUK. Oj będzie stypa. Do prywatyzacji zostaną ścieki i wodociągi. R. poluje na Gryfino już od ponad 20 lat i wreszcie się udało.
smutne Piotrze
smutne Piotrze 7.12.2017, 03:19
Znajdzie albo i nie - przecież nie powiedziane, że firma niemiecka weźmie ludzi z PUK a nie swoich ze Szczecina. Czy mniej wymagających zza wschodniej granicy.
Przecież ich celem będzie zarobek - a nie ROZWÓJ gminy!
Prawdy nie zakrzyczysz
Prawdy nie zakrzyczysz 7.12.2017, 07:17
PUK nie jest od rozwijania gminy tylko od wywożenia takich śmieci jak ty na wysypisko
krętactwo!
krętactwo! 6.12.2017, 20:19
Skoro tyle osób wie, że ten NIEPOTRZEBNY przetarg to ma być ściema, to nic dziwnego, że nikt nie zgłasza się na ogłaszane przez tych krętaczy przetargi!

ufa Dzisiaj, 19:47 Pracownicy PUK sa uświadomienie i nie boją się przetargu!
zelota
zelota 7.12.2017, 18:23
nie kręć tyle bo się zakręciłeś
chojniak
chojniak 6.12.2017, 13:01
Dla burmistrza i wiceburmistrza za doprowadzenie do takiego stanu Chojnę
Mnieszko I
Mnieszko I 6.12.2017, 14:02
To jeszcze przy okazji Andrzejowi za 9 mln długu!
gus
gus 6.12.2017, 12:02
Rózga dla pana mecenasa Sawaryna że nie reagował jak w PUK i PEC byli ludzie u sterów, którzy prowadzili działalność gospodarczą.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:24
Sawaryn nie ma nic wspólnego z PECem - PEC to firma rozkradziona i sprzedana za Henia
abc
abc 6.12.2017, 16:33
Rózga za bezczelne łamanie ustawy antykorupcyjnej i milczenie dwa miesiące od ujawnienia skandalu!
Zakaz działalności gospodarczej jest jasny i klarowny!
CBA
CBA 6.12.2017, 14:42
PEC Gryfiński sprzedał i zlikwidował był Heniek jakieś dziesięć lat temu aby ukryć dowody w sprawie karnej prowadzonej o "remont wydłużonego o 700mb. ciepłociągu"
pani Jadzia
pani Jadzia 7.12.2017, 07:20
No właśnie więc jak według czerepacha gus Sawaryn miał reagować na coś w czym był umoczony dekadę temu Heniutek?
paragraza psychopatycznego psychiatry:)
paragraza psychopatycznego psychiatry:) 6.12.2017, 16:35
ciepłociąg na utrzymaniu gminy - źle. Na utrzymaniu elektrowni - też źle. Skąd bierze się ta "psychopatyczna wściekła i nieuzasadniona krytyka?"

Robią przetarg - źle, nie robią przetargu - też źle. Skąd się bierze ta psychopatyczna wściekła i nieuzasadniona krytyka?
Dyżurny psychiatra
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:13
czemusz ludzie czepiajom siemtak fszystkiego zamist POgodzic siem z dogmatem o mojej nieomylnosci i wyjontkofej wyjontkowosci?
gminny
gminny 6.12.2017, 12:19
To zwyczajny brak nadzoru nad podległymi spółkami.
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:15
mogem siem POsfiencic i zostac szefem puku s pensjom ministra albo conajmniej premiera
abc
abc 6.12.2017, 16:36
Pomyłka - to NADZWYCZAJNY brak nadzoru nad całą gminą:(

gminny Dzisiaj, 12:19 To zwyczajny brak nadzoru nad podległymi spółkami.
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:16
nagminie znam siem tesz nagminnie i mam otPOwiednie kfalifikacje
zelota
zelota 7.12.2017, 18:26
w to nikt nie wątpi ale może poszukaj sobie jakiejś innej gminy odpowiedniej dla twojego POziomu?
rózga z kolcami
rózga z kolcami 6.12.2017, 12:00
rózga dla burmistrza..za to ze nic nie robi a przypisuje sobie zasługi innych... na planach świat się nie kończy :P
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:17
waszniejsze som wizje i wlasne POtszeby
Kolec
Kolec 6.12.2017, 12:05
Pod warunkiem że tą różga z.kolcami najpierw wychlastasz siebie a byłoby za.co oj byłoby:)))
sprostowanie
sprostowanie 6.12.2017, 12:03
rózga z kolcami pomyliłeś Sawaryna który prawie nic nie mówi bo rzadko jest w UMiG z Milerem!
Mosiek
Mosiek 6.12.2017, 11:53
Rozga dla pana marszalka za rondo że 5 razy przesuwali termin odbioru.
wykrywacz bezczelnych kłamczuchów
wykrywacz bezczelnych kłamczuchów 6.12.2017, 12:06
O tym, że 5 razy przesuwali termin to było w gazetce Milera. Kłamał, że ma być 12 grudnia a będzie dziś!
ptak
ptak 6.12.2017, 12:19
Kamil Miler jako syn wicestarosty ma interes aby pisać tak o marszałku wszak starosta koty drze z Urzędem Marszalkowskim w Szczecinie.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:27
Masz jakąś obsesję paranoidalną na punkcie Milerów?
wdzięczna
wdzięczna 6.12.2017, 11:41
Duży prezent dla pana marszałka za rondo!
Hipolit
Hipolit 6.12.2017, 11:49
Brawo pan marszałek, brawo radna Dudar!
króliczek
króliczek 6.12.2017, 11:40
Mikołaju, poproszę o rózgę dla wiceburmistrza Nikitińskiego za to, że nie odpowiedział na pytania. A my pamiętamy i czekamy na krótkie tak albo nie.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:28
Nie
macius wykopany
macius wykopany 6.12.2017, 22:20
ino rzeby to tak albo nie niebylo znofu o halasie f miescie zurbanizowanym nieco
zelota
zelota 7.12.2017, 18:28
Tak
Gryf
Gryf 6.12.2017, 12:00
Mikołaju pochwała dla pana wiceburmistrza że ze stoickim spokojem znosi te wszystkie pomówienia i nie zrobił z tym towarzystwem porządku. Powinniście być mu wdzięczni bo macie za co.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:29
Dokładnie :)))
gryfiniak
gryfiniak 6.12.2017, 12:16
To Nikitiński sam siebie pomawia? A to ciekawe Gryf co piszesz. Może chce wzbudzić żal i współczucie?
zelota
zelota 7.12.2017, 18:29
Nie pomawia.
stoicki spokój
stoicki spokój 6.12.2017, 16:37
Pawełek ślicznie o sobie pisze...
Tylko myli spokój z tępotą i głuchotą na jakiekolwiek argumenty...
zelota
zelota 7.12.2017, 18:30
A ty wiesz lepiej od niego co on robi? Lecz się
Dzisiaj Mikołaj
Dzisiaj Mikołaj 6.12.2017, 10:11
Jak już tak sobie dajemy to ja daję róge dla naszego Pana redaktora kochanego.
A za co?????
A za brak obiektywizmu, stronniczość i brak poczucia humoru i za to że usuwał moje komentarze choć były takie ładne::))))
Z Mikołajkowym pozdrowieniem wierny fan portalu.
zelota
zelota 7.12.2017, 18:30
Uczciwie na tę rózgę zapracował :)))
Gruza
Gruza 6.12.2017, 15:35
Przekleństwa i niesłuszne pomówienia powinny być usuwane automatycznie
pani Jadzia
pani Jadzia 7.12.2017, 07:23
A słuszne pomówienia powinny być automatycznie pogrubione
Lokis
Lokis 6.12.2017, 14:20
Moje komentarze też cenzuruje i usuwa. Rózgą dziada!!!!
rada
rada 6.12.2017, 14:26
Naapierw jeden z drugim naucz się wpisywac poprawnie to systsem ci nie zje.
zazdrosny
zazdrosny 6.12.2017, 11:50
Dziś MIkołaj fajnie masz, że możesz sobie tak w Urzędzie pisać.
SPWC...
SPWC... 6.12.2017, 08:54
Kolejarzom za dwa razy robiony przejazd w Chojnie i zawracanie d... kierowcom. rózgi oczywiście.

Pozostałe