Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Mikołajkowo, ale niezimowo na placu Barnima

Mikołajkowo, ale niezimowo na placu Barnima fot. TWS
Na placu Barnima w Gryfinie dzisiaj 6 grudnia 2017 r. pogoda wietrzna i zimna, ale na scenie śpiewnie i tanecznie. Przedszkolne maluchy z Kasią Pawlak robią co mogą, żeby rozgrzać i roztańczyć zebraną na placu publiczność. I udało się. Jest samba, walc i disco polo. Na placu niewiele osób. Przyszli rodzice z dziećmi, jest też kilku „młodzieżowców”. Jak zwykle są organizatorzy, czyli pracownicy Gryfińskiego Domu Kultury oraz aktorzy teatru „Eliksir”. Mikołajkowe Śnieżynki rozdają cukierki. Nie zabrakło ani strażaków, ani ratowników. Niestety zabrakło „przypisanej” mikołajowi śniegowej atmosfery.

Nowością na placu była choinka, stająca się z każdą chwilą coraz bardziej kolorowa. Każdy kto napisał list do mikołaja i wrzucił do specjalnej skrzynki, zawieszał na choince bombkę.

Mimo braku białego puchu było wesoło, a pojawienie się roztańczonego mikołaja sprawiło dzieciom dodatkową radość.

Na drzewach przy placu pojawiły się srebrno-niebieskie światełka, te same jak każdego roku. Może i ładne, ale na pewno już nieco nudne.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (46)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aniołek
Aniołek 7.12.2017, 21:11
A ja bym chętnie obejrzała więcej zdjęć :) jest taka możliwość! I naprawdę pochwała się należy bo było to wszystko zorganizowane z sercem, ciekawie i z pomysłem a także bardzo atrakcyjnie! A Mikołaj rewelacyjny w tym roku :)
ból glowy
ból glowy 7.12.2017, 21:20
47 to i tak o połowę za dużo.
Strapiona matka
Strapiona matka 7.12.2017, 15:04
I jak zwykle banda gówniarzy podająca sie za ratownikow ktorymi nie są "zabezpiecza" impreze na ktorej są nasze dzieci... Skandal trzeba to w koncu gdzies zgłosić!
rom
rom 7.12.2017, 13:44
jak można dzieciom śpiewać piosenki dla dorosłych-disco polo.Skąd potem dzieci mają znać dziecięce przeboje.Fasolki i Arfik nadal nagrywają płyty i nowe piosenki.Kiedy Arfik ze Szczecina przyjedzie do Gryfina?Znowu oszczędza się na dzieciach i co roku to samo.
Igor
Igor 7.12.2017, 13:31
Lipa, lipa, Lipa !!! Zero organizacji , pomysłu...jedna z najgorszych imprez wszech czasów. Kompletna klapa...Skakanie z Panią Kasią...i przedszkolaki...szkoda słów.
DŁUGI
DŁUGI 7.12.2017, 16:08
Oj tam, oj tam za pół roku będziecie mieli wojenkę przy moście ,to się pobawicie,a póki co oszczędzać trzeba," gmina ma długi" cha cha
mateusz
mateusz 7.12.2017, 12:54
To niestety jedna z najsłabszych imprez w ostatnich latach.
kpiarz
kpiarz 7.12.2017, 10:44
Najważniejsze, że pięknie miast przystrojone ;)
zewa
zewa 7.12.2017, 10:43
Proszę organizatorzy nie równać w dół. Śpiewanie przedszkolaków na scenie to ma być prawie całą imprezą?
W
W 7.12.2017, 10:32
Brawo organizatorzy, brawo Burmustrz Sawaryn.
zawiedziona
zawiedziona 7.12.2017, 10:05
Mikołaj za późno przyjechał,moje dziecko czekało kiedy się pojawi .a że było tak zimno to poszliśmy do domu.Mikołaj powinien być od początku imprezy.
nudy
nudy 6.12.2017, 23:59
Co roku to samo,
straszne nudy
straszne nudy 7.12.2017, 07:36
Skandal!!!

Ponoć nawet wigilia ma być jak zwykle 24 grudnia i jak zwykle będzie to samo jak co roku
Wybierzcie mnie!
Wybierzcie mnie! 6.12.2017, 23:53
Nie ma śniegu? To ewudentna kolejna wpadka ekipy Sawaryna. Te niedojdy gminne nic nie potrafią załatwić
Snickers
Snickers 7.12.2017, 09:23
Nie gwiazdorz gościu. Idź obejrzyj choinkę byle jaką.
kazuba
kazuba 6.12.2017, 23:21
Śliczne dwie Mikołajki :)

Pozostałe