Któremu włodarzowi gminy mikołaj przyniósł rózgi, a komu dał podarek

Któremu włodarzowi gminy mikołaj przyniósł rózgi, a komu dał podarek
Podobno w mikołajki Mieczysław Sawaryn znalazł dużą skarpetę. Zdziwił się bardzo, że oprócz kilku słodkości zobaczył także pęk rózg. Nas to jednak nie dziwi. Podobno to ostrzeżenie za lekceważenie radnych (rzadko bywa na sesjach) i mieszkańców (m.in. często nie odpowiada na zadane mu przez media pytania). Wójtowa Bań skarpet w pracy nie nosi, ale rózgi dostała za brak dbałości o mieszkanie komunalne. Za dzielenie ludzi według własnego widzimisię i wskazówek sekretarza zdaniem czytelników oraz mikołaja tym razem nie zasługiwała na prezent.

W kategorii „rózg ekonomicznych” burmistrz Chojny dostał ich najwięcej. Za co? Ogólnie za zapaść finansową gminy.

Co do innych wójtów i burmistrzów? Mikołaj wróci na Wigilię i wtedy obdaruje pozostałych włodarzy gmin.

 

Jakie typy mieli czytelnicy? Czytaj tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26128,mikolaj-przyjdzie-tez-do-osob-publicznych-komu-wre

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PYTEK
PYTEK 7.12.2017, 19:17
Podnośnik pracował na placu podczas imprezy. Co na to PIP i policja ?
Lokis
Lokis 8.12.2017, 08:21
Kapusi POwinno się wieszać zanim POlecą POdpierdzielać na POlskę do Brukseli
wieszali to ozdoby w czasie imprezy dla dzieci
wieszali to ozdoby w czasie imprezy dla dzieci 8.12.2017, 08:41
Mówisz o skargach do Brukseli "smoleńskich" i Rydzyka na rząd PO, czy o reagowaniu na zagrożenie bezpieczeństwa dzieci?
mania wielkości
mania wielkości 8.12.2017, 08:52
Widać "cesarska" mania wielkości wytknięcie zakładania ozdób z wysięgnika w czasie zabawy dzieci nazywa zdradą wartą szubienicy!
Lokis
Lokis 8.12.2017, 09:12
Niczego nie widać - idz do okulisty a potem wsiadaj na zwyżkę bo z góry lepiej widać :-)
kichać na takich
kichać na takich 8.12.2017, 10:14
Paweł, czego nie widzisz? Wezwania do wieszania za pytanie o prace z podnośnikiem między bawiącymi się dziećmi?

PYTEK Wczoraj, 19:17 Podnośnik pracował na placu podczas imprezy. Co na to PIP i policja ?
Lokis
Lokis Dzisiaj, 08:21 Kapusi POwinno się wieszać
Lokis
Lokis 8.12.2017, 11:50
Kichać na ciebie wieprzu
Infoludek
Infoludek 7.12.2017, 14:32
Vic burmistrz Tomasz to powinien dostać pęczek ruzg
klakier
klakier 8.12.2017, 15:08
Ortografia się kłania.
zelota
zelota 7.12.2017, 20:13
Za uratowanie naszych milionów utopionych przez POprzedników w buraczanych polach, znalezienie inwestorów na wszystkie działki, rozliczenie projektu unijnego wsparcia, za uchwałę o dopłatach do kotłów CO i przydomowych oczyszczalni ścieków, za stworzenie plazy i wyporzyczalni sprzętu wodnego, za..... Należy mu się pęk róż i skrzynka szampana!!!
Inka
Inka 7.12.2017, 22:02
Tomasz Miler jest the best!
lekarz
lekarz 7.12.2017, 20:26
I darmowa wizyta u lekarza specjalisty
niemiło zdziwiony
niemiło zdziwiony 7.12.2017, 12:49
A Miler tak bez rózgi?
baniak
baniak 7.12.2017, 10:41
chachachachachacha
puszek
puszek 7.12.2017, 04:06
Ciekawe co przyniesie im gwiazdor!
z Gryfina
z Gryfina 7.12.2017, 00:44
Gryfinska władza tylko rózgi. Nie zrobili nic co zaslugiwaloby na pochwałę. Nawet pl. Barnima na dzisiejsze Mikolajki stroili podczas imprezy z dziećmi. Choinka na skwerze jest najmniejsza i najbrzydsza w historii miasta.
Lokis
Lokis 8.12.2017, 09:13
Sam jesteś najbrzydszy w historii naszego miasta
Podnośnik pracował wśród dzieci. Co na to policja i bhp.
Podnośnik pracował wśród dzieci. Co na to policja i bhp. 7.12.2017, 19:15
Fakt ! W trakcie imprezy ozdabiali plac. Są całkowicie nieudolni. Tam nie ma kierownictwa. Normalny pogrzeb i stypa. Nawet z urzędu nikogo nie było. To chyba ze wstydu. Jak się uczciwie pracuje to potem nie ma się czego wstydzić.
Lokis
Lokis 8.12.2017, 08:23
Ty i uczciwość, bo pęknę ze śmiechu ;-))))))))))
 z zawiści
z zawiści 7.12.2017, 01:10
I nawet śniegu nie załatwili na czas nieudacznicy!!!
obiektywnie
obiektywnie 7.12.2017, 09:22
Nie, nie za śnieg targaliby poprzednika. Oni sknocili ozdoby i choinkę.
spać!
spać! 7.12.2017, 03:39
Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!
Lokis
Lokis 8.12.2017, 11:52
O proszę :-) Santo subito obudził się w środku nocy :)))))))
Nemezis
Nemezis 7.12.2017, 07:27
Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?
a kuku!
a kuku! 8.12.2017, 08:43
Nemezis to Nikitiński?

spać! Wczoraj, 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis Wczoraj, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?
mania wielkości
mania wielkości 8.12.2017, 08:54
Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...
Lokis
Lokis 8.12.2017, 08:52
Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.

A kuku to ty masz na muniu :-)
mania wielkości
mania wielkości 8.12.2017, 09:06
Uderz stół a nożyce... nicka nie zmienią:)
Lokis to Nemezis:):):)????

a kuku! Dzisiaj, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

spać! Wczoraj, 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis Wczoraj, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?

mania wielkości Dzisiaj, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis Dzisiaj, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.

tłumaczenie dla dziecka specjalnej troski:)
tłumaczenie dla dziecka specjalnej troski:) 8.12.2017, 10:20
Skoro o 3 w nocy pojawia się tekst: "panie Nikiński, przestań gwiazdorzyć" a o 7 wpis "Nemezis": a kim ty jesteś "knurze, żeby MI życie ustawiać"
NO TO KTO MÓGŁ W PIERWSZEJ OSOBIE WPISYWAĆ? Mieczysław Sawaryn?:)

A skoro na słowa o takich samych wyzwiskach odzywa się "lokis" - który ma pewność, że "Nikitiński to Nikitiński Nemezis to Nemezis"
TO SKĄD MA TĘ PEWNOŚĆ?
borsuk
borsuk 8.12.2017, 11:31
Chłopie czy ty nie masz zajęcia? Bo jak ja zaraz zacznę zgadywać kim ty jesteś to będzie weselej :)))
Lokis
Lokis 8.12.2017, 11:53
Borsuku :-) Nie trzeba zgadywać kim jest ten knur bo przecież widać ze to nawiedzony idiota :-)
grozisz?
grozisz? 8.12.2017, 11:39
Ale czy to samo "ja" które w pierwszej osobie odpowiadało na wezwanie żeby Nikitiński "nie gwiazdorzył"?

spać! Wczoraj, 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis Wczoraj, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?
Lokis
Lokis 8.12.2017, 10:31
lecz sie na nogi bo na głowę juz za późno
Lokis
Lokis 8.12.2017, 09:15
POje... cie do reszty?

mania wielkości Dzisiaj, 09:06
Uderz stół a nożyce... nicka nie zmienią:)
Lokis to Nemezis:):):)????

a kuku! Dzisiaj, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

spać! Wczoraj, 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis Wczoraj, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?

mania wielkości Dzisiaj, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis Dzisiaj, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.
kichać na takich
kichać na takich 8.12.2017, 10:17
Raczej ciebie całkiem pogięło, skoro wrzucasz ten sam post przy artykule o zagrożeniu PUK!

Lokis
Lokis 8.12.2017, 11:54
I co z tego wynika psychopato?
Claus
Claus 7.12.2017, 00:40
Wyśmignął się!

Pozostałe