Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Zemsta burmistrzów?

  • 9.01.2018, 20:51
Zemsta burmistrzów?
Gryfińskie Koło Ligi Polskich Rodzin Nie będzie już miało lokalu przy ul. Krasińskiego 85. Gmina nie przedłuży umowy. Niektórzy obserwatorzy mówią wprost: to zemsta za organizację przez Józefa Lewandowskiego referendum o odwołanie burmistrza Mieczysława Sawaryna.

-To likwidacja z urzędu Koła Powiatowego Ligi Polskich Rodzin. Jak wykazują dotychczasowe działania, są to wybiórczo podejmowane decyzje , bo dotyczą tylko naszej organizacji. Może to wskazywać na dyskryminację – mówi prezes Józef Lewandowski.

To właśnie Józef Lewandowski.

–Lokal był wykorzystywany nie tylko do celów statutowych. Jeśli jest umowa na wynajem lokalu, to jest prawo do odstąpienia od niej – tak decyzje urzędu uzasadnia wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (386)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polit.
polit. 14.01.2018, 09:48
Ewidentna zemsta!
Pewny swego
Pewny swego 12.01.2018, 23:52
Niedlugo wybory. Nikityński musi w końcu polecieć na zbity pysk.
Antoni
Antoni 13.01.2018, 15:22
Nikita dla Sawaryna jest jak Antoni dla PiS.
car?
car? 13.01.2018, 00:50
Tak, bo „car batiuszka” dobry, tylko podwładni źli? Co złego to „oni”, bo to „nie moja kompetencja”?
przecieki
przecieki 12.01.2018, 18:55
Podobno chcą się z tego wycofać, tylko jeszcze nie wiedzą jak.
przecieki? Nie wierzę...
przecieki? Nie wierzę... 12.01.2018, 19:13
Trzeba było mieć sumienie, a nie mściwość w sercu - nie byłoby problemu...
odwracanie tematu?
odwracanie tematu? 12.01.2018, 18:45
Czy kolejna wpadka Nikitińskiego w tych dniach - tutaj z zemstą i pokrętnymi tłumaczeniami oraz żenującymi fejsami ma coś wspólnego z "przeciekiem" z urzędu gminy w sprawie ewentualnej dymisji Milera?


https://ibb.co/iSsE7R https://ibb.co/hZfJhR
car?
car? 13.01.2018, 00:51
Zobaczył że przesadził z różnymi działaniami, to rzucił „na pożarcie” temat, żeby przestali gadać o nim...
przeciek? Nie wierzę!
przeciek? Nie wierzę! 12.01.2018, 19:13
"przeciek" z do tej pory szczelnego urzędu, żeby ludzie przestali zajmować się Nikitińskim i jego decyzjami - nieźle, nieźle..
car?
car? 13.01.2018, 00:52
Nie ma w urzędzie sprawy, o której nie wiedziałby Nikitiński....
odwrócony
odwrócony 12.01.2018, 19:23
To żaden przeciek skoro Miler sam tak głosi. Co innego jakby o jego dymisji mówił Nikitiński.
car?
car? 13.01.2018, 00:52
Ale wyraźnie napisano, że Miler powiedział to w urzędzie. A wiadomo, że nic w urzędzie nie dzieje się bez wiedzy drugiego!
:-)
:-) 12.01.2018, 00:06
Kiedy są godziny pracy burmistrzów? Jak to wszystko obserwuję to wydaje mi się,z ę to funkcjonuje na zasadzie: jak przyjdę to jestem!
dyskurs
dyskurs 11.01.2018, 22:56
Nie wyobrażam sobie jak można dłużej żerowac na krzywdzie mieszkańców!
:)
:) 11.01.2018, 23:36
cha cha, coś się taki "wrażliwy" zrobił "dyskursie"?
dyskutant
dyskutant 11.01.2018, 23:07
Co za wydumany język? Jak niby można" "żerować na krzywdzie mieszkańców"? Wytłumacz mi to mistrzu prowadzenia dyskusji...
komik
komik 11.01.2018, 21:01
Jak widzę te twarze pozbawione refleksji, a co tym ludziom chodzi.
zapewne
zapewne 11.01.2018, 22:01
O zemstę!
dovicka
dovicka 11.01.2018, 20:52
To się nazywa BRAK KWALIFIKACJI POLITYCZNYCH
karma
karma 11.01.2018, 20:39
Jak chcesz coś załatwisz to schylasz kark i idziesz na listę wazelinka i tyle. Taka karma.
do karmy z godz 20.39
do karmy z godz 20.39 11.01.2018, 21:31
No i właśnie takim ludziom jak TY nie należy ufać,bo nigdy nie wiadomo co myślisz i co zrobisz...
?
? 11.01.2018, 23:07
A ty myślisz, że do szafy Ochódzkiego w Misiu to szczerze śpiewali hymny?
krecik
krecik 12.01.2018, 08:35
? a ty myślisz,że ludzie to krety? To jest życie nie komedia. Jak cię widzą tak cię piszą, czasami warto się postawìć, bo radnym się bywa ,a człowiekiem chyba będziesz zawsze???
koperek
koperek 11.01.2018, 19:12
Wraca średniowiecz: pan z dworem i każdy kto śmie mieć inne zdanie pod topór kata.
pikuś
pikuś 11.01.2018, 18:56
Kochani macie pozdrowienia i morze wazeliny.
https://ibb.co/iSsE7R
3,14
3,14 11.01.2018, 22:06
Pikuś widzę, że robisz za posłańca Pawła Nikitińskiego. Jak miło :).
:)
:) 11.01.2018, 23:08
Ja tam wolę "potężny zastrzyk uniesienia i emocji". Warto upowszechniać:)

https://ibb.co/hZfJhR
3,14
3,14 11.01.2018, 23:54
No i popatrz Paweł ;):)
powieka
powieka 11.01.2018, 22:24
P. Trolli nie brakuje.
z dolnej ...
z dolnej ... 11.01.2018, 20:12
O tak morze wazeliny szczegolnie kilku radnych. Ale,że p Rubczak to aż mnie zatkało...matrona flaga ,nie chorągiewka idzie tam gdzie może coś zyskać? Czy tam gdzie p a n wyśle ?? W s t y d , baba bez charakteru!! Ale panie wice nikt panu nie życzył choroby czy śmierci,więc co ma znaczyć to oświadczenie?? Lista podana przez pana , plus to 101 to stanowczo za mało, do list wyborczych nie mówiąc o wyborach. No i pytanie ilu będzie lojalnych,którzy zagłosują na pana....mniej buty więcej pokory !
:))))
:)))) 11.01.2018, 19:57
pikuś ciebie cymbale nikt nie pozdrowi a tak byś chciał ale nic z tego ciebie niedługo pozdrowią aż się zdziwisz :))))))
:DDD
:DDD 12.01.2018, 20:14
pozdrawiam pikusia
bareizm
bareizm 11.01.2018, 19:46
Bareja o facebooku nawet nie śnił a szafę Ochódzkiego z "łubudubu" przewidział!
omg
omg 11.01.2018, 19:01
Szok
kotek
kotek 11.01.2018, 19:10
Szok jak potrafią zrobić sobie dwór przytakiwaczy.
piesek
piesek 11.01.2018, 20:00
A do czyjego dworu ty należysz kotek ? Niech no zgadnę :) Już wiem nawet długo nie musiałem myśleć heheheheheheheeheh
nie jestem "dworakiem"...
nie jestem "dworakiem"... 11.01.2018, 23:37
Wyobraź sobie, że nie każdy ma naturę dworaka „piesku”! Idź wyprostowany, pośród tych, co na kolanach...
bareizm
bareizm 11.01.2018, 19:58
Co więcej, te wszystkie "jarząbki" nie dopuszczają, że można nie podzielać ich zachwytu...
macius wykopany
macius wykopany 11.01.2018, 14:56
fszyscy POwinnismy rzondac pszejrzystyh zasad coby bylo wiadome rze piniondze gminy wolno pszytulac ino naprafde godnym fahofcom takim jak ja bo ja POczebuje kasy i kropka
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 11.01.2018, 16:36
Pawcio najarany? Nie radzi sobie, to ucieka w świat innych wcieleń? A czapeczka na bakier;)?
links
links 11.01.2018, 14:01
Może się dodali i dlatego admin mu puszcza takie teksty?
z Gryfina
z Gryfina 11.01.2018, 13:29
Bardzo dobrze nie mam ochoty płacić podatków na nawiedzonych takich jak ten pan,Ewkę, Jole i ich imprezy i chore wizje.
che che
che che 11.01.2018, 14:38
Ale właśnie o to chodzi, żeby nie „wójt Gryfina” decydował wybiórczo, które mu się podobają a które nie – tylko były przejrzyste zasady!
belferka
belferka 11.01.2018, 13:09
Zemsta burmistrzów ewidentna. Przynajmniej jednego z nich. Nie ma żadnych przedstawionych powodów ani pewności, że postępowanie jest jednakowe dla wszystkich organizacji...
ponury żart historii
ponury żart historii 11.01.2018, 18:51
W putinowskiej Rosji rozwiązano związek zawodowy, bo... „nie działał statutowo. Czyli PROTESTOWAŁ PRZECIW RZĄDOWI”. Gorzką puentę napisało życie akurat dzisiaj...
bareizm
bareizm 11.01.2018, 20:00
ponury żart - że putiniki się objawiają ze swoją nie znoszącą sprzeciwu mściwą naturą...
mini mini
mini mini 11.01.2018, 13:17
Za wszystko odpowiada Sawaryn!
:)
:) 11.01.2018, 18:52
może to "nie jego kompetencja"?
mała sowa
mała sowa 11.01.2018, 18:03
A kto był wszystkiemu winien jak jeszcze nie było Tuska?
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 12:34
Ile wynosił nie płacony czynsz za ten lokal?
biedactwo, nie wie:)
biedactwo, nie wie:) 11.01.2018, 13:00
Po czterech latach rządów nawet tego nie wiesz a wypowiadasz umowę, Paweł?
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:32
Jakim paranoicznym psychopatom trzeba być aby w każdym człowieku widzieć Pawła który zabrał koryto POpierdółce :-))))
do użytkownika słów popierdułka i pasiołek:)
do użytkownika słów popierdułka i pasiołek:) 11.01.2018, 14:14
Pawełku - "ą"! PsychopatĄ!!! I jakim "paranoicznym psychopatĄ trzeba być, żeby NAZWAĆ PAWŁA ZŁODZIEJEM "KORYTA"?
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 16:04
POpierdułką Pawełku - "ą"
końcówka "ą" a nie "om"
końcówka "ą" a nie "om" 11.01.2018, 18:21
Głupol nawet nie zauważył, że strzelił byka ortograficznego - siła przyzwyczajenia...

Nemezis Dzisiaj, 13:32 Jakim paranoicznym psychopatom trzeba być
:)
:) 11.01.2018, 23:39
Wytknąć "nieomylnemu" błąd ortograficzny i dodatkowo to, że nie zrozumiał tego wytknięcia? Bluźnierstwo:):):)
konflikt wewnętrzny?
konflikt wewnętrzny? 11.01.2018, 16:36
Nemezis nazywa Pawła „popierdułką” – się porobiło... Konflikt wewnętrzny, czy jak? Monologi?
post factum
post factum 11.01.2018, 13:21
Dokładnie - ile jeszcze pomówień, wyszukiwanych PO FAKCIE argumentów będą podawać "prowójtowe" trolle?

Jakie były powody, przedstawił Nikitiński w wypowiedzi powyżej. I tam nic nie ma o żadnych egzekucjach czynszów!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:33
Najpierw wyPOwiada się umowę ( tak aby zaległości nie rosły) a POtem wszczyna egzekucję zaległych zobowiązań
do użytkownika słów....
do użytkownika słów.... 11.01.2018, 14:16
Che, che - popatrz - a powiat wypowiedział umowę na liceum a wciąż mu chcą wciskać halę...
che che
che che 11.01.2018, 14:40
...bo są równi i równiejsi. I jak sobie wójt Gryfina zaplanował halę, to mu nie przeszkadza rząd, co likwiduje gimnazja i powiat, co wypowiada umowę...

Ale w drugą stronę - a to co innego...
gołaś
gołaś 11.01.2018, 12:19
Widzę, że proburmistrzowskie trolle dostały wytyczne nie tylko pieczeń Lewandowskiego upiec. Teraz będa ciagnąc sprawe długu 100 milionów, których nigdy nie było.
śmiech na sali
śmiech na sali 11.01.2018, 10:52
To ten sam pan na zdjęciu który kandydował na burmistrza pod hasłem " natychmiast spłacę 100 mln zadłużenia które zrobił nam Piłat z Szabałkinem"?
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 12:35
Ten sam :-)))
maleństwo
maleństwo 11.01.2018, 16:08
Brawa dla Pana Lewandowskiego za to że nagłośnił POronione działania Piłata i szabałkina dzięki czemu mieszkańcy przejrzeli na oczy.
alabaster:)
alabaster:) 11.01.2018, 16:38
Czyli to dlatego Nikitiński odbiera Lewandowskiemu pomieszczenia? Boi się, że ujawni ich szwindle Z TAKIM SAMYM EFEKTEM? NIEZŁA MŚCIWOŚĆ – NAJPIERW GŁASKAĆ, PÓKI SZARPAŁ INNYCH, A TERAZ ZDYSKREDYTOWAĆ...
prawda
prawda 11.01.2018, 18:25
Jak Lewandowski był potrzebny Nikitińskiemu, był dobry. Jak zaczął krytykować obecne nieprawidłowości - zemsta!
belferka
belferka 11.01.2018, 13:11
Ale to nie ten, kto chce niszczyć dwa boiska - jedyne dostępne na dole miasta poza stadionem, kawał parku i centrum miasta!
I to żeby robić niechciane prezenty powiatowi po wypowiedzeniu przez powiat umowy na prowadzenie szkoły!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:34
Nie ten sam ;-)
ten się śmieje...
ten się śmieje... 11.01.2018, 12:33
Jakby człowiek przejrzał "mam pomysł na" - TO TAM DOPIERO "NATYCHMIAST" WSZYSTKO BYŁO - TARGOWISKO NA PRZYKŁAD!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 12:37
Warto mieć program REALNY do zrealizowania niż się ośmieszać np. pseudo "inwestycjami"
belferka
belferka 11.01.2018, 13:07
czy lepsze są "pseudo" inwestycje czy "żadne" inwestycje - to trudny wybór. Ale z realnością obecna ekipa niewiele ma wspólnego!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:36
Obecna ekipa REALNIE spłaca ogromne zadłużenie po pseudo inwestycjach skorumPOwanych POprzedników
che che
che che 11.01.2018, 14:38
Realnie, bo według planu zostawionego przez poprzednika. I jakoś starcza na dziwne wydatki i nie ma problemów z brakiem gotówki...

maleństwo
maleństwo 11.01.2018, 16:11
jedyne co zostało po POprzedniku to olbrzymie długi i plan wypuszczenia miejskich obligacji na 20 000 000 złotych ( czyli zastawienie wszelkich nieruchomości gminnych,szkół, przedszkoli...)
pójdziesz do szkoły, nauczysz się liczyć...
pójdziesz do szkoły, nauczysz się liczyć... 11.01.2018, 16:39
20 milionów to suma, jaką rocznie obecni chcieli wyprowadzić z gminy z podatku śmieciowego obcej firmie...
20 milionów to prezent dla powiatu w postaci hali.
20 milionów to KWOTA JAKA WPŁYWA ROCZNIE ZE STREFY...

bareizm
bareizm 11.01.2018, 20:03
Dokładnie - tak straszyli "olbrzymimi długami" a sami wielokrotność tej kwoty w rok wyrzucają
20 milionów POpierdółek
20 milionów POpierdółek 11.01.2018, 19:26
Jakim trzeba być POrąbanym kwiczącym prosiakiem aby swoje głupie i bezpodstawne insynuacje zarzucać obecnym władzom?
jedna wystarczy...
jedna wystarczy... 11.01.2018, 20:01
Jeden użytkownik tego słowa wystarczy...
celina
celina 11.01.2018, 18:06
20 milinów to nie starczy na twoje psychiatryczne leczenie kwiczący prosiaku
!!!
!!! 11.01.2018, 18:18
Urząd to nie sanatorium...
do użytkownika słów...
do użytkownika słów... 11.01.2018, 14:17
A propos "skorumpowanych" - przetarg na śmieci rozstrzygnięty?
Typowy POżyteczny idiota
Typowy POżyteczny idiota 11.01.2018, 12:13
Dokładnie :-))))


Pan Lewandowski w swoim programie obiecywał że te sto milionów długów po Szabałkinie i Piłacie spłaci w jeden rok!

Aby w jeden rok spłacić tak wielkie zadłużenie po POprzednikach musiałby na rok zamknąć wszystkie szkoły, przedszkola i żłobek. Nic więc dziwnego że uzyskał w wyborach znikome poparcie.

Jego jedyną zasługą było więc robienie POprzednikom czarnego PR - donosy do skarbówki, donosy do prokuratury, hałas w lokalnej prasie i na igryfino....
prawda
prawda 11.01.2018, 18:27
Ta ekipa jest znana ze swojej nielojalności. I pogardy dla wszystkich

Typowy Pożyteczny idiota Dzisiaj, 12:13
SP 4
SP 4 11.01.2018, 12:23
Nic dziwnego że przy takich długach już sam Heniek zlikwidował pierwszą szkołę :(
belferka
belferka 11.01.2018, 13:01
Akurat w kwestii szkół pamiętam przemądrzałych kręcących nosem, że „cztery gimnazja zamiast jednego TO NIEEKONOMICZNE”! A dzięki decyzji śp. Henryka Piłata uratowano wiejskie szkoły, nie zlikwidowano żadnej, co więcej – DZIĘKI TYM DECYZJOM REFORMA OŚWIATY Z ZESZŁEGO ROKU PRZESZŁA W NASZEJ GMINIE PRAKTYCZNIE BEZBOLEŚNIE!
maleństwo
maleństwo 11.01.2018, 16:13
Faktycznie zadłużeni po uszy Heniutek z Maciusiem, chcieli po zlikwidowaniu SP4 zlikwidować podstawówki w Zabnicy i Radziszewie.
weź leki!!!
weź leki!!! 11.01.2018, 16:42
Mściwa gryfińska Herodiada żądna mordu za zwrócenie uwagi TRACI KONTAKT Z RZECZYWISTOŚCIĄ? PIŁAT URATOWAŁ WSZYSTKIE SZKOŁY! I ROZBROIŁ MOLOCHA GIMNAZJUM JEDNO NA CAŁĄ GMINĘ - WBREW DURNYM GŁOSOM OPOZYCJI "ŻE TO NIEEKONOMICZNE"!!!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 12:38
A nowa władza inwestuje w oświatę POmimo kwiczenia
belferka
belferka 11.01.2018, 13:02
To, że władza kwiczy to wiemy, ale z tymi inwestycjami to bez przesady!

Nemezis Dzisiaj, 12:38 A nowa władza inwestuje w oświatę Pomimo kwiczenia
inwestuje i kwiczy:)
inwestuje i kwiczy:) 11.01.2018, 13:16
Belferka, wyłapałaś to że władze kwiczą;) Brawo!

A "olbrzymi wysiłek inwestycyjny", którym chwalił się Nikitiński w tym roku to... wymiana zamka w drzwiach w jednej szkole, cyklinowanie podłogi w jednej sali drugiej szkoły, i wymiana sedesu w trzeciej!!!

Ale zadęcie w tej "olbrzymiej inwestycji" jakby co najmniej budynek szkoły muzycznej zbudowali!
taka gospodarka!!!
taka gospodarka!!! 11.01.2018, 16:46
wylęgarnia drobiu i stołówka dla szkoły muzycznej - gdy gimnazjum zlikwidowane i na Iwaszkiewicza luźno się robi!
A w SP2 z sześciu klas robi się osiem!!!
Lokis
Lokis 11.01.2018, 16:14
Po co kwiczący za korytem prosiaku budować nowe szkoły skoro maleje liczba uczniów?
wyjdź przed koryto i weź leki!
wyjdź przed koryto i weź leki! 11.01.2018, 16:44
Przecież przed chwilą było źle, że przedszkole zrobili na Kościuszki?
KWICZĄCY ZA KORYTEM ŻEBY GO Z JEGO GABINETU NIE USUNĘLI!!!
Lokis Dzisiaj, 16:14 Po co kwiczący za korytem prosiaku budować nowe szkoły skoro maleje liczba uczniów?
prawda
prawda 11.01.2018, 18:29
"po co budować szkoły"... Tym bardziej jeśli są gminne a nie powiatowe...
Niech nie będzie niczego
Niech nie będzie niczego 11.01.2018, 19:29
tym bardziej jeśli są wojewódzkie, regionalne albo krajowe :-)
Logika
Logika 12.01.2018, 12:24
A dlaczego wojewódzkie szkoły mają być budowane z budżetu gminy?
Przecież skoro są dzielone i odpowiedzialność i podatki - to i od powiatu wymaga się innych zadań niż od gminy!
:)
:) 11.01.2018, 23:42
W sumie dlaczego gmina ma nie budować sal przy szkołach w innych gminach czy województwach? Przecież gminne szkoły już mają sale gimnastyczne...
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 17:23
Wejdź POd koryto i spróbuj elektrowstrząsów
perwersja?
perwersja? 11.01.2018, 18:30
To się zdecyduj - "zapraszasz" do tego "koryta" czy odganiasz innych?

Nemezis Dzisiaj, 17:23 Wejdź Pod koryto
wybory
wybory 11.01.2018, 13:44
w tym roku od inwestycji aż się będzie roiło, wszystko zrobią i z każdym zrobią sobie zdjęcie. Juz zaczęli to robić
do stołówkowego muzyka!
do stołówkowego muzyka! 11.01.2018, 12:30
W swojej nienawiści stołówkowy muzyku nie zauważasz, że dawne i obecne przedszkole koło kościoła było tylko chwilowym rozładowaniem wyżu demograficznego?
I na pewno nie chciałbyś swojego dziecka wysłać do szkoły bez żadnych warunków - o sali gimnastycznej nawet nie mówiąc?
belferka
belferka 11.01.2018, 13:05
Narzekać na to, że przedszkole przy Kościelnej przestało pełnić rolę szkoły może tylko dyletant!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 12:40
Dlatego każdy normalny człowiek popiera potrzebę budowy normalnej sali gimnastycznej przy liceum
tak samo na temat artykułu, che che
tak samo na temat artykułu, che che 11.01.2018, 14:43
„Przypomnę też, że ulica Niepodległości jest także miejscem, które emituje hałas, okresowo jest to hałas wzmożony, a w innym czasie jest to hałas mniejszy. W ogóle generalnie rzecz biorąc nasuwa się taka refleksja, że miasto generalnie emituje dźwięki i te dźwięki będą emitowane w większym stopniu niż na terenach tak mocno nie zurbanizowanych.”
do Pawła N.
do Pawła N. 11.01.2018, 13:38
Powiatowej szkole niech funduje sale powiat. I nie kosztem boisk – bo to ewenement, żeby niszczyć boiska przy szkole!

Wystarczająco miejsca na zwykłą salę jest między szkołą a parkiem.
kompleks rekreacyjny dla wszystkich!
kompleks rekreacyjny dla wszystkich! 11.01.2018, 13:28
"każdy normalny" to jest za udostępnieniem boisk ludziom. Bo to byłby wspaniały kompleks rekreacyjny z już istniejącymi w parku siłowniami i placami zabaw!

I ulicą Parkową - KTÓRA PO POŁUDNIU NIE JEST ULICĄ DLA SAMOCHODÓW, WIĘC MOGĄ SZALEĆ DZIECI NA ROWERACH, CZY ROLKACH!
taka prawda!
taka prawda! 11.01.2018, 13:18
Nikt normalny nie popiera tego projektu, w tej lokalizacji i w tych warunkach!
belferka
belferka 11.01.2018, 13:03
Podobnie jak przy każdej szkole. Ale niech budują je samorządy prowadzące. A liceum to szkoła powiatowa!
gminy gminnym, powiaty powiatowym...
gminy gminnym, powiaty powiatowym... 11.01.2018, 14:20
Po to są wybierani gospodarze gmin, żeby dbali o majątek gminy! A nie robili prezenty powiatowi, gdy gminne szkoły bez są bez sal!
Logika
Logika 12.01.2018, 12:27
W Gryfinie wprawdzie można się rodzinnie pogubić między powiatem a gminą - ale powiat ma swój budżet a gmina swój!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:44
A to dzieci z gminy Gryfino nie POtrzebują sali gimnastycznej w powiatowym liceum?


Co to za kwiczące dzielenie naszych dzieci? Przecież "powiat" ma też tych samych mieszkańców co gmina Gryfino
Logika
Logika 12.01.2018, 12:29
Jakie "kwiczące dzielenie naszych dzieci"? Jakie ty masz pojęcie człowieku o finansach publicznych? Szkoły średnie to zadanie powiatu. Szkoły podstawowe to zadanie gminy. I niech każdy dba o swoje!


che che
che che 11.01.2018, 14:44
A to może niech wójt Gryfina sprawi, żeby powiat wybudował sale przy szkołach podstawowych, a POTEM ROBI PREZENTY INNYM SAMORZĄDOM?
Lokis
Lokis 11.01.2018, 16:20
Może władza niech robi to co robi skoro się na tym (w przeciwieństwie do ciebie) zna i zajmuje się tym mając społeczne zaufanie będące wynikiem demokratycznych wyborów ?
Waterloo
Waterloo 11.01.2018, 18:35
"niech władza robi to co robi, bo się na tym zna" - odezwał się wielbiciel nieomylności geniuszów...

https://ibb.co/hZfJhR
weź leki i ogarnij nieomylność władzy...
weź leki i ogarnij nieomylność władzy... 11.01.2018, 16:49
Tak tak, oczywiście TY SIĘ ZNASZ NA WSZYSTKIM NAJLEPIEJ I NIE MYLISZ NIGDY!

No i nieprawdą jest, że DEMOKRATYCZNIE Sawaryn tyle razy przegrywał... I WCALE NIE PRZESTAWAŁEŚ KRYTYKOWAĆ "DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO BURMISTRZA"????


Lokis Dzisiaj, 16:20 Może władza niech robi to co robi skoro się na tym (w przeciwieństwie do ciebie) zna i zajmuje się tym mając społeczne zaufanie będące wynikiem demokratycznych wyborów ?
gmina dla gminnych szkół, powiat dla powiatowych szkół...
gmina dla gminnych szkół, powiat dla powiatowych szkół... 11.01.2018, 14:19
To może gmina zacznie dokładać do liceów szczecińskich - BO TAM TEŻ "NASZE DZIECI SIĘ UCZĄ"????
I to z "niepojętego powodu" - coraz więcej?
"gospodarność" czerepachowa?
"gospodarność" czerepachowa? 11.01.2018, 13:40
Czy gmina nie ma co robić z forsą? To niech pomyśli o salach przy gminnych szkołach. Albo PORZĄDNEJ HALI WIDOWISKOWO SPORTOWEJ W PORZĄDNYM MIEJSCU!

Zresztą przy SP2 też by się przydała sala. I przy SP1 również...
A powiat niech się martwi sam - na biednego nie trafiło...
Lokis
Lokis 11.01.2018, 16:17
Faktycznie :-) Nie trafiło na ciebie spłukany golasie :-)))
weź leki!
weź leki! 11.01.2018, 16:51
TO ŻE TA EKIPA GARDZI LUDŹMI BIEDNYMI WIDAĆ NA KAŻDYM KROKU - ALE ŻEBY TAK BEZCZELNIE WYZYWAŁA OD "SPŁUKANYCH GOLASÓW"?

gospodarność" czerepachowa? Dzisiaj, 13:40
A powiat niech się martwi sam - na biednego nie trafiło...


Lokis Dzisiaj, 16:17 Faktycznie :-) Nie trafiło na ciebie spłukany golasie :-)))
Albatros
Albatros 11.01.2018, 17:28
weź leki! Dzisiaj, 16:51
Przeczytałem chyba wszystkie twoje komentarze i wiesz co ci powiem? :Leki to ty powinnaś zacząć brać i to jak najprędzej. Taka jest moja rada bo widzę że to się dla ciebie źle skończy a skutki mogą być wręcz opłakane ;)
Psychiatra przyjmie cię za darmo ;)
:):):)
:):):) 11.01.2018, 18:37
A ty swoją wiedzę o psychiatrii to czerpiesz z autopsji, drogi "albatrosie"?
sprostowanie
sprostowanie 11.01.2018, 11:39
100 mln to hasło reklamowe obecnej ekipy z Sawarynem na czele, hasło, które okazało się nic nie mieć wspólnego z rzeczywistością.
wizje i białe myszki
wizje i białe myszki 11.01.2018, 12:25
Nic wspólnego z rzeczywistością to mieli zwykle nawaleni POprzednicy
MŚCIWOŚĆ NIE POPŁACA!
MŚCIWOŚĆ NIE POPŁACA! 11.01.2018, 16:55
Nawalony musisz być ty. Albo na innych środkach jedziesz...
Lokis
Lokis 11.01.2018, 16:22
To prawda - Straż miejska wielokrotnie odwoziła i odnosiła POprzedników do domu. Bywało też że leczyli kaca w godzinach pracy mocząc się w brodziku na Lagunie
rykoszet
rykoszet 11.01.2018, 18:38
A czym wracał Sawaryn po "święceniu" ronda za torami???
MŚCIWOŚĆ NIE POPŁACA!
MŚCIWOŚĆ NIE POPŁACA! 11.01.2018, 16:54
A CO TY ROBIŁEŚ W GODZINACH PRACY, ŻE ICH WIDZIAŁEŚ, MŚCIWY CZŁOWIECZKU?

I JAK NAWALENI MUSZĄ BYĆ CIĄGLE "W GODZINACH PRACY" OBECNI - ŻE ICH CIĄGLE TRUDNO SPOTKAĆ W URZĘDZIE?
:)
:) 11.01.2018, 23:45
Kiedy są "godziny pracy" burmistrzów? Tak żeby wiedzieć, kiedy leczą swojego kaca w swoich brodzikach zamiast być w urzędzie?
rykoszet
rykoszet 11.01.2018, 18:40
Żeby zarzucać innym leczenie kaca w godzinach pracy to trzeba do tej pracy samemu punktualnie przychodzić...
jeszcze nie poprzednicy... Ale już niedługo
jeszcze nie poprzednicy... Ale już niedługo 11.01.2018, 12:31
Faktycznie obecni często mówią i wyglądają jak nawaleni. A i ich wizje na to wskazują...
pusta kasa panie kochany
pusta kasa panie kochany 11.01.2018, 18:24
Teraz nie chleją - jeden sztywny więc nie ma jak a drugi nie ma za co

Przyjmij jeden nick. adm.3
che che
che che 11.01.2018, 14:45
jeden nawet czerwony. Jak burak:):):)
tak było!
tak było! 11.01.2018, 12:24
Do tej pory nie ogarniają, co to kredyt na inwestycje, które służą mieszkańcom od razu a co to długi karciane. Ale na chałupki dziesięcioleciami nie zbierają, tylko budują na kredyt...
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:46
Sam sobie żenująco zaprzeczasz prosiaku
a gdzie i kto sobie zaprzecza poza tobą?
a gdzie i kto sobie zaprzecza poza tobą? 11.01.2018, 14:22
To, że potrafisz w jednym zdaniu sam sobie zaprzeczyć to wiemy. Ale żeby nazywać się prosiakiem?
rozdwojenie jaźni
rozdwojenie jaźni 11.01.2018, 16:24
To wiecie? Ilu "was" trzeba aby napisać jeden kwiczący komentarz na igryfino???
ty za to w jednej osobości... cesarskiej...
ty za to w jednej osobości... cesarskiej... 11.01.2018, 16:57
Jasne, jasne, bo Nikitiński tu w ogóle nie zagląda, nie pisze, nie używa więcej niż jednego nicka (nawet jak nie pisze;))..

rozdwojenie jaźni Dzisiaj, 16:24 To wiecie? Ilu "was" trzeba aby napisać jeden kwiczący komentarz na igryfino???
my cesarz...
my cesarz... 11.01.2018, 18:41
Pawełek tak się męczy pod różnymi nickami, że wciąż uważa, że tu jest jeden za i jeden przeciw władzom...
Lokis
Lokis 11.01.2018, 17:59
No dokładnie skorumPOwany pasiołku :-)))




Nikitiński tu nie zagląda bo niby po co? Wszystkim już dawno znudziło się to twoje żałosne kwiczenie za utraconym korytem
nie zagląda. W ogóle, buchacha
nie zagląda. W ogóle, buchacha 11.01.2018, 18:42
Uderz w stół... :)
Bemo
Bemo 11.01.2018, 10:44
"–Lokal był wykorzystywany nie tylko do celów statutowych. "

Idąc tym torem myślenia... UMG powinno zamknąć się zdecydowanie wcześniej.
czarny
czarny 11.01.2018, 10:37
Rzeczywiście może to wyglądać na ,, cichą zemstę lub dyskryminację ,, ! Panie Lewandowski ale działać trzeba dalej ! A pan Paweł chyba wie , że UMOWA WYBORCZA też już mu się niedługo kończy i może być różnie

Pozostałe