Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Przedsprzedaż biletów na koncert Raz Dwa Trzy na Włóczykiju rusza od 17 stycznia

  • 10.01.2018, 19:09
  • Przemek Lewandowski
Przedsprzedaż biletów na koncert Raz Dwa Trzy na Włóczykiju rusza od 17 stycznia
Jedną z atrakcji w liczącym ponad 130 pozycji programie 12. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij” będzie koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który wystąpi 23 lutego (piątek) 2018 roku, o godz. 21.30.
Bilety w przedsprzedaży pojawią się w Gryfińskim Domu Kultury od 17 stycznia. Posiadacze karnetu na festiwal będą mogli go nabyć w cenie 25 zł. Osoby bez karnetu za 50 zł.

RAZ DWA TRZY należy do klasyki polskiej piosenki. Przez ponad 25 lat swojej działalności przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny po studio im. Agnieszki Osieckiej.

Zespół założony został w 1990 w Zielonej Górze roku przez Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Już trzy miesiące później młodzi studenci wygrali 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, a po roku nagrali swój debiutancki album Jestem Polakiem. W 1992 roku RAZ DWA TRZY wystąpiło na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie oraz wydali drugi krążek To ja. Od tamtej pory kariera zespołu nabrała tempa. Koncerty, kolejne albumy (Cztery (1994), Sufit (1995), Niecud (1998), Muzyka z talerzyka (2000), Złota kolekcja (2001), Czy te oczy mogą kłamać (2002), Trudno nie wierzyć w nic (2003), Młynarski (2007), Skądokąd (2010) oraz Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia (2010)), z których każdy odznaczał się w historii muzyki, wiele nagród muzycznego przemysłu i rzesze fanów w całej Polsce.

Podczas koncertu w Gryfinie zespół wykona swoje największe przeboje.
Przemek Lewandowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Depeszowiec
Depeszowiec 11.01.2018, 15:16
Wjezdzamy tam i rozganiamy tych hipisow. Nie ma takiego grania. Tylko DM!
Infoludek
Infoludek 10.01.2018, 23:55
Ciekawe komu musimy dziękować za taki zespół
juk
juk 10.01.2018, 22:27
Bez jaj, pierwsze słyszę o tym zespole po mimo ich 25lecia...
Sjo
Sjo 11.01.2018, 21:16
Zgadzam się z tobą, to tak jak ja masz. Poza tym nie słucham Rock'a. Straszna muzyka. Głowa boli od takich brzmień Rockowych. Nigdy moja noga nie postałaby na takim koncercie. :-)
???
??? 10.01.2018, 22:42
To gdzie ty żyłeś? Na uchodźstwie?
loko
loko 11.01.2018, 11:47
każdy ma swoje ulubione gatunki/zespoły, gościu może nie lubi słyszeć wrzeszczenia:)

Pozostałe