Burmistrz, który sam odszedł na emeryturę

Burmistrz, który sam odszedł na emeryturę UM Mieszkowice
Uwe Siebert, po prawie 28 latach sprawowania władzy na stanowisku burmistrza Wriezen, 5 stycznia br., odszedł na emeryturę. Do Wriezen udała się delegacja z Mieszkowic z podziękowaniami za wieloletnią współpracę.

Na zdjęciu podziękowania Uwe Siebertowi składają burmistrz Andrzej Salwa, sekretarz gminy Teresa Hryniewicz oraz skarbnik gminy Bożena Misiewicz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tadek
Tadek 14.01.2018, 00:23
Fajnie że pamiętali.
były samorządowiec
były samorządowiec 12.01.2018, 12:14
Ładny gest, a Cedynia zapomniała?
gubernator
gubernator 11.01.2018, 17:45
Już miałem nadzieję, jak spojrzałem na zdjęcie, że chodzi o Andrzeja. Jestem roczarowany...
Stasiek
Stasiek 11.01.2018, 17:19
Chryste a już myślałem ze chodzi o Andrzeja.Dzięki Bogu to nie on odchodzi,dzieki Bogu
Izis
Izis 11.01.2018, 14:27
W Niemczech trochę inna struktura samorządów - niemniej gratulacje! Kawał roboty. 28 lat - w wyjątkowych czasach przyszło prowadzić społeczność lokalną!
Nemezis
Nemezis 11.01.2018, 13:26
Można? Można!


Wystarczy nie kraść!!!
Izis
Izis 11.01.2018, 14:25
...powiedział ten, co na każdym kroku nazywa służbę mieszkańcom "korytem"...
Lokis
Lokis 11.01.2018, 14:39
Naucz się skorumPOwany były lemingu odróżniać uczciwą pracę na rzecz mieszkańców od tego co ty robiłeś pasożytując na naszej gminie
uderz w stół;)
uderz w stół;) 12.01.2018, 05:47
Trudno się tego nauczyć patrząc na twoją...
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 12.01.2018, 08:25
W swój pusty spasiony łeb się uderz skorumPOwany pasiołku.

:-)))
do gryfińskiego pasiołka
do gryfińskiego pasiołka 12.01.2018, 11:41
Paweł - ani w Mieszkowicach ani we Wriezen nikogo nie obchodzi twój światek! Nie rób siary, uszanuj temat!
podziw
podziw 11.01.2018, 13:01
No prosze jaki bohater, u nas nie do pomyślenia by tak dobrowolnie.
marek
marek 11.01.2018, 13:20
Poczekaj Salwa jest dopiero 8 rok jeszcze 20 i sam zrezygnuje
dług
dług 12.01.2018, 09:24
To już chyba same "ruiny" zostaną.
ja
ja 11.01.2018, 15:07
nie max ma 10 lat PiS zmienił dziś ustawę kadencje 2x po 5 lat i koniec, czyli pociągnie 18 latek
Putin i Miedwiediew
Putin i Miedwiediew 11.01.2018, 15:43
Potem Salwa będzie wickiem a wicek dwa razy po 5 lat burmistrzem ;-)

Pozostałe