Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Nowe oświetlenie zamontowane

  • 12.01.2018, 08:52
  • dost.
Nowe oświetlenie zamontowane
Z końcem 2017 roku Gmina Stare Czarnowo zakończyła prace przy rozbudowie oświetlenia drogowego na swoim terenie. Jaśniej i bezpieczniej będzie teraz w 5 miejscowościach. Na ten cel przeznaczono 35 tys. zł.

To kolejny rok, kiedy władze gminy kontynuują działania związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców.

- Inwestycja ma duże znaczenie w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wpłynie to w znaczący sposób na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Chcemy, by po zmroku piesi byli dobrze widoczni i czuli się bezpiecznie - podkreśla wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Realizacja zadania objęła budowę linii napowietrznej oświetlenia ulicznego i montażu opraw oświetleniowych. Z końcem 2017 roku gmina Stare Czarnowo wzbogaciła się o 9 nowych punktów świetlnych. Punkty zamontowane zostały w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Po trzy punkty powstały w Kołbaczu przy skwerze przy skrzyżowaniu ulic Bogusława i Warcisława oraz w Żelewie (nr 25-26, 40b i 44e). Z kolei z jednego punktu mogą się korzystać mieszkańcy Starego Czarnowa (ul. Słoneczna), Żelisławca (przy cmentarzu) i Kołowa.

dost.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

7
7 1.02.2018, 09:15
podkreśla JEDYNY pracownik gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska - czysta samopromocja oraz artykuł sponsorowany za państwowe (nasze) pieniedze
...łubu dubu łubu dubu...
:D
:D 2.02.2018, 16:30
Dzisiaj przyszłam do pracy.
Wykonałam moje obowiązki w pracy za które mi płacą.

Teraz proszę o brawa...
pod władny
pod władny 2.02.2018, 16:39
Aplauz na stojąco!
alhambra
alhambra 1.02.2018, 09:22
Czysta informacja. nie chcesz? Nie czytaj. Przeczytałeś, odnieś się do meritum. I kolejna zasada: nie rozumiem - niekomntuję!
Żelwiak
Żelwiak 17.01.2018, 17:14
Nie wykluczone, że Pani Wójt weżmie pod uwagę ten ciemny odcinek wskazany pewnie przez mieszkańca Żelewa - pozdrawiam.
Podatnik
Podatnik 17.01.2018, 15:31
Ciekawe czemu dolozyli oswietlenie w Żelewie do posesji nr 40... a pomiedzy pania soltys gdzie jest ostatnia lampa a posesja 38 to jest odcinek ok 150mb brak oswietlenia i czrno jak nie powiem gdzie... Moze wladze wezma to pod uwage w nastepnych najblizszych inwestycjach!!!
Freelancer
Freelancer 17.01.2018, 16:23
"...Punkty zamontowane zostały w miejscach wskazanych przez mieszkańców..."
I tyle w temacie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.01.2018, 12:34
Poprzednikom mieszkańcy nie dziękowali za instalację oświetlenia, a też mieli nasze pieniądze jak piszesz poniżęj - ale im nie przeszkadza ło, że ludzie mają ciemności w niektórych częściach swoich miejscowości - zresztą jak ktoś mieszka w Gryfinie to pewnie miał i ma wszędzie oświetleni i tyle na ten temat.
Co w tym dziwnego
Co w tym dziwnego 13.01.2018, 09:05
Za co tu dziekowac -dlateho ze za nasze pieniadze uzupelnili oswotlenie? Wyglada to tak jakby sami pisali te komentarze.
freelancer
freelancer 13.01.2018, 18:48
Nie karmić trolla.
Co w tym dziwnego
Co w tym dziwnego 13.01.2018, 08:59
Uzupelnianie oswitlenia nalezy do zadan gminy. Tak bylo jest i bedzie bez wzgl. na to kto rzadzi w gminie.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 12.01.2018, 17:59
Do Żeromski - piszesz i sam nie wiesz co - współczuję Ci Żeromski - nie trzyma sie ani kupy ani d... .
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 12.01.2018, 11:13
Świetna sprawa znów coś dla nas mieszkańców - dziękujemy Pani Wójt i pozdrawiamy ........
Żeromski
Żeromski 12.01.2018, 10:07
Rozdziobią nas kruki i wrony
bibliotekarka
bibliotekarka 12.01.2018, 10:26
"Rozdziobią nas kruki, wrony" jak już.
Jacek
Jacek 12.01.2018, 10:49
Raczej Kawki was rozdziobią
freelancer
freelancer 12.01.2018, 11:00
Ich to raczej sępy rozdziobią.

Pozostałe