Tomasz Miler zapowiada odejście ze stanowiska. Kiedy rekonstrukcja władz Gryfina?

Tomasz Miler zapowiada odejście ze stanowiska. Kiedy rekonstrukcja władz Gryfina?
-Tymi problemami zajmie się już mój następca – tak Tomasz Miler, wiceburmistrz Gryfina zwrócił się do swoich pracowników, gdy zaczęli omawiać problemy dotyczące oświetlenia Gryfina. Sprawa doświetlenia i nowych lamp przy przejściach dla pieszych to sprawa priorytetowa, ponieważ dochodzi do wielu zdarzeń drogowych, bywa, że śmiertelnych.

Tomasz Miler w układzie stworzonym przez burmistrza Mieczysława Sawaryna zajmuje się inwestycjami. Jednak wieloma sprawami inwestycyjnymi zajmuje się wiceburmistrz Paweł Nikitiński (np. żłobek, stadion, targowisko miejskie, Platan czy sala gimnastyczna przy ul. Niepodległości).

Nie wiadomo czy rekonstrukcja ma nastąpić już teraz, czy to tylko plan po ewentualnej wygranej w tegorocznych listopadowych wyborach samorządowych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (238)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gyros
gyros 18.01.2018, 22:29
Ma chłopina parcie na wybory. Ha ha ale może sobie tylko pomarzyć.
ociec prać
ociec prać 18.01.2018, 19:28
Kończ waść wstydu oszczędź!
K
K 17.01.2018, 19:42
Juz nikt na was nie zaglosuje lachmany
zniesmaczony
zniesmaczony 17.01.2018, 15:40
do jechać z 15.27: Trolle teraz mają za zadanie prowokować? Jaki to wicek biedny?
Paweł Nikitiński
Paweł Nikitiński 16.01.2018, 15:55
Szanowni internauci, ponieważ wielokrotnie na tym portalu, w różny sposób, przypisuje się mojej osobie wpisy o treści naruszającej normy prawne, obyczaje, elementarne zasady kultury, także pod adresem byłych władz, w tym wobec pana Macieja Szabałkina, informuję, że nie są to wpisy mojego autorstwa. Przyjmuję je z niesmakiem i uważam za niedopuszczalne. Jednocześnie zwracam uwagę, że pomawianie mnie o zniesławianie jakiejkolwiek osoby, będę od tej pory traktował bardzo rygorystycznie. Proszę nie zaprzestawać krytyki, proszę nie zaprzestawać formułowania opinii, są one częścią systemu demokratycznego, ale jednocześnie proszę o nienaruszanie moich dóbr osobistych. Komunikat będę publikował przez miesiąc, dając tym samym możliwość pomawiającym mnie osobom wycofania się z tego procederu.

Z wyrazami szacunku
Paweł Nikitiński
Jechać dziada
Jechać dziada 17.01.2018, 15:27
(...)
Radzę przyjmij jeden nick. Komentarz usunięty. administrator
zniesmaczony
zniesmaczony 17.01.2018, 15:45
A dlaczego usunięte? Niech widać będzie te ich prowokacje!
Orest
Orest 17.01.2018, 13:13
"Uderz w stół a nożyce się odezwą."
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:28
A nie prościej było panie Nikitiński CHOCIAŻ RAZ POD WŁASNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM POTĘPIĆ KONKRETNE WPISY? PRZEZ CZTERY LATA NIE PRZESZKADZAŁO?

Kto sieje wiatr, zbiera burzę...
Piotr
Piotr 15.01.2018, 12:24
Zawirowań ciąg dalszy, a w tle za pewne polityka PiS znowu.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.01.2018, 12:53
Zajmujecie się tym czy odejdzie, kiedy, który gorszy, kto zaciera łapki z uciechy, kto doniósł itp. – ale dlaczego zamontowanie dodatkowych lamp przy przejściach dla pieszych na Chrobrego to problem nie do załatwienia?
Przecież wystarczyłoby na istniejących słupach założyć niżej dodatkowe lampy. I bezpieczeństwo wzrosłoby a koszt w sumie niewielki?
dodatkowe oświetlenie
dodatkowe oświetlenie 14.01.2018, 13:36
Ale tutaj trzeba byłoby użyć mózgu, a z tym to już gorzej.
juras
juras 14.01.2018, 12:09
p .Miler jak zamierza odejść to niech zabierze co niektórych naczelników nieudaczników np.pani z pod 12-nastki
Ewa
Ewa 17.01.2018, 13:16
Milera ? to osraną mietłą z tego Urzędu nie wygonisz. On jest jak rzep jak się
przyssał do koryta to już koniec.
:)
:) 17.01.2018, 14:07
nikt się nie "przyssał", "mietłek" sam bez żadnych ograniczeń dobrał sobie dwóch współpracowników:)
Tygrysek
Tygrysek 14.01.2018, 11:32
Brawa dla pana Tomasza naszego przyszłego Burmistrza!!!!



Nic dziwnego ze będzie od jesieni potrzebował zastępcy/ców skoro Mieciu i Pawełek idą w wielką politykę
Kama
Kama 17.01.2018, 13:17
Ale cię Tygrys poniosło.
Kola
Kola 14.01.2018, 13:30
Niebywały żart.
ministerstwo dziwnych kroków
ministerstwo dziwnych kroków 14.01.2018, 13:43
Paweł zostanie ministrem atomu, a Mietek ministrerem wolnego czasu.
dobre
dobre 14.01.2018, 13:56
Ha ha dobre. Pasuje do tych typów
:)
:) 14.01.2018, 11:48
A co, Trump rezygnuje? Bo chyba taka "wielka polityka" spełniłaby oczekiwania ego:)
informator
informator 14.01.2018, 10:36
To niemożliwe, a kto Sawarynowi będzie robił gazetę "Gryfiński informator"?
wydział propagandy
wydział propagandy 14.01.2018, 10:58
Che, che - i tu się zdziwisz. Inny były redaktor jest od propagandy...
:)
:) 14.01.2018, 11:49
biblioteka się kłania:)
bibliotekarze górą
bibliotekarze górą 14.01.2018, 13:38
Bibliotekarz z Gryfina gazetka i propaganda na forum i drugi odlam forum wazelina z Pniewa.
guru:)
guru:) 14.01.2018, 15:40
No i ten od alabastrowej figurki:)
to nie jest normalne!
to nie jest normalne! 14.01.2018, 10:16
Po prawie czterech latach rządów ekipy pisać, że "cieszę się, jak odejdzie zastępca bo wtedy będzie normalnie" - TO NIE JEST NORMALNE!
Bo jeśli ktoś uważa, że trzy i pół roku było "nienormalnie" - to wicki same się nie wybrały!
kluk
kluk 14.01.2018, 10:35
Normalnie jak w rządzie, trzeba lepszej zmiany!
wydział propagandy
wydział propagandy 14.01.2018, 11:00
Tylko plagiatować trzeba też z rozumem. Rząd jest na półmetku. A gmina na pół roku przed wyborami.
Adam
Adam 14.01.2018, 10:09
Jak się cieszę, że wreszcie po odejściu Milera może być normalnie. Opowiadał mi kolega jak to wybrał się do niego na początku a ten był dumny jak paw że może zamówić kawę i sekretarka mu przyniesie. I takiemu człowiekowi pan Sawaryn dał urząd!!!! Pomyłka!
Koleś .
Koleś . 14.01.2018, 12:42
Głupota niebywała jak najszybciej pozbyć się takiego nie kompetentnego pracownika urzędu.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.01.2018, 12:55
Jaki pan, taki kram. Mnie obchodzi bardziej bezpieczeństwo na przejściach, niż to, kto ma to zrobić.
do adama wykopanego przez ewę
do adama wykopanego przez ewę 14.01.2018, 11:34
masz racje macieju z lubanowa bo świat jest taki jak ty go kreujesz
:)
:) 14.01.2018, 11:51
i imię i nazwę miejscowości to się pisze wielką literą, ty "najarany" człowieku z niezaspokojoną fascynacją:)
drugi nie lepszy
drugi nie lepszy 14.01.2018, 10:13
Kolega plotkarz. Ale przynajmniej dorosły facet nie odnosi mu kwiatków do samochodu. Ani urzędniczka na sali obrad kawusi nie donosi - jakby sobie sam nie mógł nalać takiej, jaką piją wszyscy!
Ewa
Ewa 14.01.2018, 10:34
To przejrzyj zdjęcia z sesji to zobaczysz jak pije kawusię.
wydział propagandy
wydział propagandy 14.01.2018, 11:01
No właśnie na jakimś spotkaniu było, że wszyscy z termosów, a Napoleonowi kobieta donosiła "lepszą"...
kpina
kpina 14.01.2018, 00:24
T.Miler się chwali na swoim FB nominacją w Głosie szczecińskim do nagrody za strefę! Pominę fakt, że zwycięstwo można kupić, bo wysyła się płatne sms-y. Co za hipokryzja! Leń śmierdzący jako dziennikarzyna pisał o strefie w swym brukowcu, że to pola buraczane. Zapomniał facet, że pierwszą firmę do strefy sprowadził H.Piłat, a teraz dziennikarzyna wypina pierś do orderów. Wpisy gratulacyjne klakierów, szczególnie elastycznych kręgosłupów są infantylne i żenujące. Panie Miler, wez się pan za wprowadzenie życia na nabrzeżu co wytykałeś poprzednikowi. Gdzie jest ta gastronomia o której pisałeś wcześniej w swojej gazetce? Napisz pan kiedy będą zrealizowane inwestycje w strefie przez firmy, które kupiły działki, bo miasto mówi, że jest z tym problem. Chwalić się czyimiś osiągnięciami jest łatwo. Każdy osioł to potrafi. Gdzie jest harmonogram budowy dróg? Dlaczego jest prowizorka i ciągła budowa dróg z płyt, zamiast budować porządne drogi. Dlaczego nie zbudowaliście żadnego budynku komunalnego, chociaż macie pełne dokumentacje, pieniądze i jest bardzo duże zapotrzebowanie na mieszkania? Zrezygnuj pan honorowo ze stanowiska, bo gmina potrzebuje fachowców, a nie pseudo-dziennikarza krytykanta.
Usunąć miernotę.
Usunąć miernotę. 14.01.2018, 17:00
Znów usiłuje sobie przypisać strefę ? A to kulson jeden. Pierwszy krytyk i wróg przypisuje sobie zasługi śp. Pana Henryka Burmistrza Piłata .Oby karma wróciła do niego. Jestem gorącym zwolennikiem nazwania parku w Gardnie imieniem nieżyjącego twórcy i nadania nazwy ulicy jego nazwiskiem w Gryfinie.
Skandal.
Skandal. 14.01.2018, 09:21
Tak to prawda to żaden fachowiec pogonić nieroba nieudacznika.
trudny wybór:)
trudny wybór:) 14.01.2018, 10:04
Jak mówisz w liczbie pojedynczej, to trudno wybrać największego z tego tercetu!
satyra
satyra 14.01.2018, 00:32
Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Komunalka, nabrzeże to drugi wicek. Więc po prawdzie - cała trójka jest siebie warta!
kpina
kpina 14.01.2018, 00:55
Budownictwo komunalne i rozwój nabrzeża to psi obowiązek T.Milera. Nikitynski jest jeszcze gorszym urzędnikiem.
niestety to nie kpina!
niestety to nie kpina! 14.01.2018, 01:42
Psi, nie psi, ale to gestia wicka od oświaty. I nie pytaj dlaczego bo są lepsze kwiatki podziału "kompetencji"!
fakty
fakty 14.01.2018, 01:02
Budownictwo komunalne? Ten temat od ponad 3 lat praktycznie nie istnieje w Gryfinie.
Wyborca.
Wyborca. 13.01.2018, 23:50
Cała trójka jest tyle samo warta. Zawiedli. Potrafili tylko krytykować poprzednika. Wydawało się, że mają jakieś doświadczenie samorządowe a wyszło, że nie. Trochę popsuli, nowego nic nie zrobili, no może ten żłobek. I to wszystko przez cztery lata. Zawiedli. Nie nadają się do zarzadzania gminą.
lęborek
lęborek 14.01.2018, 00:00
Po prostu są za leniwi według mnie. Jak popatrzeć co zrobili przez tą kadencję to żal straconych lat.
ubaw po pachy
ubaw po pachy 13.01.2018, 19:46
Sawaryn znowu wścieka się na wojenkę wicków. No cóż, widziały gały co brały.
:)
:) 13.01.2018, 21:04
Jeden tępi każdą możliwą i wyimaginowaną konkurencję. To nie wojenka, to obsesja:)
Gryfiniak.
Gryfiniak. 13.01.2018, 16:30
To nie jest wojna tylko bardzo słaby urzędnik.
prawda
prawda 13.01.2018, 17:38
Nie - to całkowicie dobrowolny wybór Sawaryna oba wicki. Zastępcy ani nie odziedziczeni ani nie z konkursu. Wolny wybór i pełna odpowiedzialność...
uważny
uważny 13.01.2018, 13:44
Z tych wpisów to ja odczytuje przede wszystkim wojnę "ludzi" Milera ze "zwolennikami" Nikitińskiego.
:)
:) 13.01.2018, 15:24
trudno tu mówić o "zwolennikach" jednego czy drugiego. Raczej o demaskowaniu "intryg dworskich". A wszystko żeby odwrócić uwagę od kolejnej wpadki z wywalaniem przez zemstę organizacji z lokalu...
czytelnik
czytelnik 13.01.2018, 15:13
Faktycznie tak to wygląda. Miler puścił kaczkę w urzędzie, a Nikita teraz podkręca atmosferę.
:)
:) 13.01.2018, 15:22
takie słowa, które dotarły do "kolegi" stanowiły "potężny zastrzyk emocji, uniesienia, w tych pełnych rozczarowań chwilach".
Nic dziwnego, że sprzedał newsa a teraz Miler się śmieje...
urzędnik
urzędnik 13.01.2018, 11:06
Wicek ni z gruszki ni z pietruszki chlapnął na spotkaniu urzędnikami o następcy i może sądził, że będziemy go wypytywać, żałować itp. itd. A tu nic, cisza spokój. Po twarzach widać, że ludzie przyjęli to normalnie, a może niektórzy z ulgą.
alabaster:)
alabaster:) 13.01.2018, 11:53
czy tego "niektórego z ulgą" to masz na myśli "kolegę"?
Koleś.
Koleś. 13.01.2018, 14:17
Nieudaczników powinno się eliminować natychmiast .
:0
:0 13.01.2018, 15:25
Natychmiast czyli w czwartym roku współpracy? Nie żartuj. Intryga dworska w wydaniu gminnym...
urzędnik
urzędnik 13.01.2018, 12:03
Na tym spotkaniu drugiego wicka nie było.
kapuś
kapuś 13.01.2018, 19:43
Przecież Nikita ma doskonale rozwiniętą siatkę donosicieli i kapusiów.
sowa i przyjaciele:)
sowa i przyjaciele:) 13.01.2018, 12:08
nie szkodzi...
urzędniczka
urzędniczka 13.01.2018, 11:16
Na to wychodzi, że taki z ciebie urzędnik jak z koziej **** trąba! Odejście tego wicka byłoby akurat największą stratą dla urzędu. Szczęśliwie to tylko plotki.
macius wykopany
macius wykopany 13.01.2018, 20:06
czemu muwisz rze plotki jak ja jusz hcialem mietkowi wybaczyc rzeby ino mnie dal ten fotel po gazeciarzu bo kasa siem konczy i bendom zemby f tynk
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 13.01.2018, 20:27
Pawcio najarany? Długo trwało leczenie traumy? "Znowu w życiu mi ni wyszło?"
alabaster:)
alabaster:) 13.01.2018, 11:52
raczej marzenie "kolegi", któremu czego się nie tknie to sp...
urzędnik
urzędnik 13.01.2018, 11:51
To dlaczego wszyscy w piątek tacy zadowoleni? (A nawiasem mówiąc, to ty Ewa jesteś żoną a nie urzędniczką).
sowa i przyjaciele:)
sowa i przyjaciele:) 13.01.2018, 12:10
Większość ludzi jest zadowolonych w piątek. No chyba że w weekend pracują:)
alabaster:)
alabaster:) 13.01.2018, 12:14
W piątek na forum pokazano mściwość Nikitińskiego i jego wpisy na portalu społecznościowym. Dlatego taka wesołość!
Lokis
Lokis 13.01.2018, 13:26
Ale odjazd, czytałem te wpisy, bardzo sympatyczne, z dystansem, zauważę też jak bardzo ten portal szuka sensacji, burmistrz i jego zastępcy pracują, każdy ma swoje osiągnięcia, gmina rozwija się w szybkim tempie.
macius wykopany
macius wykopany 13.01.2018, 20:10
czeba knuc intrygi i szukac sensacyjnyh afer smieciowyh albo cus bo inaczej to bende mnial POzamiatane po jesiennyh wyborah a pszeciesz taki fahowiec jak ja to sul tej ziemi jezd
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 13.01.2018, 20:28
Pawcio najarany? Knucie intryg, mówisz?
:):):)
:):):) 13.01.2018, 13:47
Che, che - nie udała się intryga, co "kolego"?
Bonaparte
Bonaparte 13.01.2018, 15:16
Napoleon chce całkowicie zdyskredytować i ośmieszyć Milera. I jeden i drugi nie nadaje się do tej pracy, ale z dwojga złego, to z Milerem łatwiej się rozmawia- oczywiście jak ci się to w ogóle uda.
prawda
prawda 13.01.2018, 17:40
To prawda!

Bonaparte Dzisiaj, 15:16 Napoleon chce całkowicie zdyskredytować i ośmieszyć Milera. I jeden i drugi nie nadaje się do tej pracy, ale z dwojga złego, to z Milerem łatwiej się rozmawia- oczywiście jak ci się to w ogóle uda.
kilbil
kilbil 13.01.2018, 11:02
te internetowe trole to głosy na wyborach panie "prawda " i świadczy to o tym że jest coraz więcej głosów na nie dla obecnej władzy:)
kibillo
kibillo 13.01.2018, 13:30
Przecież i tak na nich nie głosowałeś :) to żadna strata :))
łowca idiotów
łowca idiotów 13.01.2018, 15:17
A ty głosowałeś? Kolejny żyjący we własnym świecie?
:):):)
:):):) 13.01.2018, 13:48
Kto głosował na Nikitińskiego i Milera? Bo jakoś nie pamiętam....
macius wykopany
macius wykopany 13.01.2018, 20:11
pewnie ci sami co zafsze glosujom na wickuf
informacja z wewnątrz
informacja z wewnątrz 13.01.2018, 10:56
Tomasz Miler to urzędnik może z ambicjami ale praktycznie bez żadnych większych osiągnięć. No chyba że za niego coś zrobią urzędnicy. Chwycił się jednak urzędu bo nabrał kredytu.
Traktorzysta.
Traktorzysta. 13.01.2018, 19:09
Do pracy Pan Siwek potrzebuje Robotników.
sowa i przyjaciele:)
sowa i przyjaciele:) 13.01.2018, 12:11
Z tych dwóch jednak sam przyznajesz, że przynajmniej słucha innych. Drugi ma przekonanie o własnym geniuszu. I nie znosi odmiennego zdania!
Koleś.
Koleś. 13.01.2018, 11:08
Absolutnie żaden fachowiec to jest fakt .Jak najszybciej się go pozbyć.
sowa i przyjaciele:)
sowa i przyjaciele:) 13.01.2018, 12:12
jak najszybciej? Cztery lata było na to. Teraz niech ekipa wybrana przez Sawaryna zbiera owoce swojego działania!

Pozostałe