Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.08.2018

Burmistrz zdecydował, że będą podwyżki

Burmistrz zdecydował, że będą podwyżki
Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino działając na podstawie art. 90g ust. 10 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2017 r. poz. 2198) w porozumieniu z dyrektorami szkół prowadzonych przez Gminę Gryfino podwyższył kwotę stypendium za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe ze 120 zł na 200 zł.

O przyznanie stypendium za wyniki w nauce lub za osiągnięcia sportowe uczeń może ubiegać się nie wcześniej niż po ukończeniu pierwszego okresu nauki (semestru) w klasie IV.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podpis
Podpis 19.01.2018, 16:25
Podwyżki? Za co? Z czego? Z naszych pieniędzy (podatków)?
Ktoś się nas pytał czy my damy? Za takie biedne administrowanie gmina?

3.07.2017, 20:20 Sąd w wyroku nakazuje PUK zapłacić ponad pół mln zł (567.562,28 zł wraz z odsetkami ustawowym)
Mam pytanie... Czy prezes lub zarząd PUK'u dostał/dostanie jakieś nagrody lub bonusy w najbliższych latach (dopuki nie zostanie spalcone 700.000 zł) ?
seniorka
seniorka 17.01.2018, 11:16
To dość znamienne pisać o czymś, co nie dotyczy treści artykułu ani komentarzy pod nim... Pan Nikitiński widać uwielbia "ODEZWY, KOMUNIKATY" - bo rozmowa na temat nie za bardzo wychodzi...
król jest nagi...
król jest nagi... 17.01.2018, 12:28
To znak charakterystyczny tego pana odpowiadać na pytania, których nikt nie zadał i nie odpowiadać na zadane...
tylko jeszcze on sam tego nie widzi...
tylko jeszcze on sam tego nie widzi... 19.01.2018, 17:29
Żeby słuchać innych trzeba ich szanować. Lepiej zatrudnić na etat człowieka "od komunikacji" i dalej głosić swoje odezwy i refleksje...
Paweł Nikitiński
Paweł Nikitiński 16.01.2018, 15:54
Szanowni internauci, ponieważ wielokrotnie na tym portalu, w różny sposób, przypisuje się mojej osobie wpisy o treści naruszającej normy prawne, obyczaje, elementarne zasady kultury, także pod adresem byłych władz, w tym wobec pana Macieja Szabałkina, informuję, że nie są to wpisy mojego autorstwa. Przyjmuję je z niesmakiem i uważam za niedopuszczalne. Jednocześnie zwracam uwagę, że pomawianie mnie o zniesławianie jakiejkolwiek osoby, będę od tej pory traktował bardzo rygorystycznie. Proszę nie zaprzestawać krytyki, proszę nie zaprzestawać formułowania opinii, są one częścią systemu demokratycznego, ale jednocześnie proszę o nienaruszanie moich dóbr osobistych. Komunikat będę publikował przez miesiąc, dając tym samym możliwość pomawiającym mnie osobom wycofania się z tego procederu.

Z wyrazami szacunku
Paweł Nikitiński
lekarz
lekarz 16.01.2018, 20:14
O co wickowi tutaj chodzi? Może cofnie się gościu i sam przeprosi za swoje haniebne zachowania na sesjach rady miejskiej w poprzedniej kadencji, kiedy dreptał nożkami by dorwać się do władzy? Nie przekonuje mnie ten obłudny, pełen hipokryzji wpis.
numer!
numer! 16.01.2018, 19:54
I jak zwykle Nikitiński nie na temat. Do którego wpisu pod tym artykułem się odnosi? Ktoś wskaże?
cztery lata za późno!
cztery lata za późno! 16.01.2018, 17:16
Panie Pawle Nikitiński, ZAPEWNI PAN, ŻE NIE ZNA PAN NIKOGO, KTO PISAŁ POD NICKAMI „POCZTÓWKA Z CANNES”, „NEMEZIS”, „LOKIS”, „ŁOWCA BBSU” „PICOLAND”, „BORSUK” ITP. ITD.?
numer!
numer! 16.01.2018, 19:53
„Nemezis”, „Lokis”, „pocztówka”, „łowca bbs”, picoland, „wykopany”, „borsuk” – ALE O KTÓRE NICKI CHODZI;););)?

Przecież nie zna nikogo;) - a to, że oni znają szczegóły gabinetowe - to czysty przypadek:)
znowu nie na temat...
znowu nie na temat... 17.01.2018, 10:36
PANIE NIKITIŃSKI! DO KTÓREGO KOMENTARZA PRZY TYM ARTYKULE ODNOSI SIĘ PAŃSKI WPIS?
BO TAK JAKBY NIE NA TEMAT...
juras
juras 14.01.2018, 12:15
kupowanie głosów pan .burmistrz jest mimo wszystko dyletantem na każdym polu
po przeglądnięciu postów przy tym artykule ...
po przeglądnięciu postów przy tym artykule ... 16.01.2018, 17:20
Czy pan Nikitiński może wskazać wpis, który przy tym artykule mu nie pasuje? BO NIE WIDZĘ PRZEKRACZANIA NORM - ANI WOBEC POPRZEDNIKÓW ANI OBECNYCH - czy to oznacza, że wszędzie będzie pan śmiecił swoimi "komunikatami"?
numer:)
numer:) 16.01.2018, 19:52
FAKTYCZNIE NIKITIŃSKI PISZE POD ARTYKUŁEM, GDZIE NIE MA NIC Z OPISYWANYCH PRZEZ NIEGO POSTÓW! ALE ZA TO JEST KRYTYKA WŁADZY...
mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2018, 10:58
szkoda że przed wyborami się zdecydował na podwyżkę dla dzieci
panie burmistrzu gryfino już nie da się oszukać przez pana oraz obskuranckiego pawelka który bierze pieniądze podatnika i nic nie robi tylko terroryzuje!!!
Popieram
Popieram 12.01.2018, 21:03
To bardzo dobra decyzja burmistrza. Takie działania motywują młodych ludzi do pracy nad coraz lepszymi wynikami.
Wolność
Wolność 12.01.2018, 19:34
W pierwszej kolejności opłat dla obywateli. Jakoś trzeba wyżywić uczonych. Z pustego to i Salomon nie maleje.
urząd
urząd 12.01.2018, 16:34
Pamiętam, miał być taki etat (przed wyborami ) był obiecany pewnej pani byłej redaktor, ale się rozmyła sprawa, hmmm teraz znowu zbiżają się wybory no i może się ta pani przyda ?? Albo inna ??
amor
amor 12.01.2018, 16:54
Ona juz ma innego wybrańca serca a on nadal jeździ do Świnoujścia.
Picoland
Picoland 12.01.2018, 16:57
Haaaaaaa niech jeździ gdzie chce to jego sprawa haaaaaaa a ty widzę dalej zazdrościsz :))))
strzała haaaa
strzała haaaa 12.01.2018, 19:15
Picoland haaaaa a niech se jeżdzi, jak TO lubi , tylko nie pisz o zazdrosci, bo nie wiesz co to znaczy. , Co do gościa to trzeba być ślepcem haaaa żeby TEGO nie widzieć haaaa
borsuk
borsuk 12.01.2018, 19:25
Czy ty chociaż zrozumiałaś co ten Picoland ci odpisał bo widzę że masz problem :)))) Zajmij się swoim życiem nie pomawiaj ludzi dobrze na tym wyjdziesz :)
#
# 12.01.2018, 20:34
Pikoland = borsuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@
@ 12.01.2018, 20:45
Zgadza się to jest jedna osoba i nawet wiem kto
@
@ 12.01.2018, 19:54
Dopiero wylazłeś z nory? Kto ma problem (z czytaniem?) bo widzę że raczej ty borsuku . Kto broi to sie boi!
borsuk
borsuk 12.01.2018, 20:13
tamten nick był w porządku więc po co go zmieniałaś? Te baby to ciężko zrozumieć :)
numer!
numer! 16.01.2018, 19:55
"te baby ciężko zrozumieć" borsuku:)???
piorun wyborczy
piorun wyborczy 12.01.2018, 20:45
To, że masz niskie mniemanie o kobietach, to wiadomo...
hawana
hawana 12.01.2018, 16:12
Zdecydowano też o nowym etacie w UMiG i to jest dopiero hit :) będzie rzecznik prasowy, to jest pomysł :):)
gazeciarz
gazeciarz 12.01.2018, 18:44
Dla Milera.
łowca idiotów
łowca idiotów 12.01.2018, 18:17
A co Sawaryn z urzędu robi ministerstwo? Nikita takie genialne pomysły podsuwa? Brawo Antoni!
????
???? 12.01.2018, 16:44
To Tomasz Miler już nie wystarczy?
plagiat rządowy czerepacha?
plagiat rządowy czerepacha? 12.01.2018, 16:56
Tomasz Miler robił za "piorunochron". Taki plan czerepacha. Od pisania w internecie to jest on sam...
Agata
Agata 12.01.2018, 17:03
Co to znaczy, ze T.Miler robił za piorunochron?
piorun wyborczy
piorun wyborczy 12.01.2018, 20:43
Na kilka miesięcy przed wyborami pozbyć się go i powiedzieć, że pozostali są super, tylko przez tego jednego im nie wyszło...
rodzic
rodzic 12.01.2018, 15:01
Super decyzja !
szkoła
szkoła 12.01.2018, 16:09
Noooo, zdążył przed wyborami...może zagłosujecie ponownie,to za kolejne 4 lata znowu coś tam skapnie hi hi hi..
też szkoła
też szkoła 12.01.2018, 16:51
Nie przesadzaj z tymi złośliwościami zrobił dużo dla gminy nie czekając na wybory. Co gul ci skoczył ?? :))
szkoła
szkoła 12.01.2018, 19:31
"...gul mi skoczył ?" Ze burmistrz spełnia swoje marzenia naszym kosztem? Durne wojenki , bo polata w mundurku żołnierzyka ? Że w jednej szkole zrobił dwie i ma w d....ie warunki nauki dzieci i pracy pedagogów? To jest złośliwość? Ty to nazywasz osiągnięciem? NO TO WSPÓŁCZUJĘ
ha ha
ha ha 12.01.2018, 18:18
A co niby zrobił dla szkół? Nic!
borsuk
borsuk 12.01.2018, 19:30
Po co się pytasz i pawiana strugasz. Zapytaj admina o wszystko wie najlepiej :))) 
piorun wyborczy
piorun wyborczy 12.01.2018, 20:44
Jeden wszechwiedzący w urzędzie wystarczy na tą biedną gminę...
?
? 12.01.2018, 14:38
*W klasach 4
?
? 12.01.2018, 14:37
*W klasach 4
?
? 12.01.2018, 14:35
Dlaczego w klasach 47 w SP1 w Gryfinie dzieci nie otrzymały stypendium za wyniki w nauce za ukończenie 1 semestru?
mama ucznia SP1
mama ucznia SP1 12.01.2018, 15:18
otrzymały..
Mama
Mama 12.01.2018, 16:21
No chyba jednak nie!
termin
termin 12.01.2018, 16:45
Dyrektorka za późno zgłosiła uczniów do nagrody?
Jaa
Jaa 12.01.2018, 16:47
Ależ otrzymały stypendium. Widać to w relacji i na zdjęciach na stronie szkoły.
Mama 2
Mama 2 12.01.2018, 18:33
Nie otrzymaly. Chodzi o klasy czwarte. Relacja i zdjęcia na stronie szkoły to dyplomy za wyniki w nauce, konkursy i nagrody dyrektora szkoły. Radzę wnikliwiej obserwować...
Mama 3
Mama 3 12.01.2018, 22:03
Uczen zeby dostac stypendium musi miec ponad 5,25 średnią ocen. Przeczytac proszę regulamin
Tata
Tata 13.01.2018, 14:13
Nikt tu nie mówi o innej średniej. Dzieci z klas 4, którym przysluguje stypendium, tego stypendium nie otrzymały. I koniec polemiki. Co do regulaminu droga mamo, proszę podać do niego link...
Xxx
Xxx 12.01.2018, 14:21
Super !
działacz
działacz 12.01.2018, 13:19
dobry ruch!
sportowiec
sportowiec 12.01.2018, 13:22
Lepiej późno niż wcale.

Pozostałe