Po kolizji na Sienkiewicza trafiła do szpitala

Po kolizji na Sienkiewicza trafiła do szpitala arch.
-Ulicą Sienkiewicza, a więc drogą z pierwszeństwem przejazdu jechał volkswagen passat. Kierowca toyoty yaris - jadąc ul. Żeromskiego - nie ustąpił pierwszeństwa, nie zatrzymał się przed znakiem stop, przez co wymusił pierwszeństwo przejazdu i doszło do kolizji – tłumaczy Grzegorz Klimek, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie.

Kobieta kierująca passatem trafiła do gryfińskiego szpitala. Do zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Sienkiewicza doszło dziś (12 stycznia 2018 r.) około południa w Gryfinie. 

 

 

Artykuł po aktualizacji 13.01.2018 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z przedszkola
z przedszkola 15.01.2018, 21:48
Facet ma szczęście, że nic większego tej pani się nie stało.
Gal
Gal 15.01.2018, 20:38
Miesiac temu tez tam byla stluczka. Widac felerne miejsce i trzeba bedzie rondo zrobic. Tylko prosze, zrobcie KRZYWE!;)
culpa
culpa 14.01.2018, 00:46
I po co te kłótnie. Samochód to tylko rzecz. Najważniejsze, że nikomu nic większego się nie stało.
Joanna
Joanna 13.01.2018, 13:23
To najwidoczniej byly 2 kolizje...jedna zaraz po drugiej. Bo w jednej z nich uczestniczyla moja siostra,ktora jechala passatem razem z dzieckiem,autem ktora w nich wjechalo kierowal mezczyzna...
links
links 13.01.2018, 13:46
A kto dostał mandat? Bo jak nikt, to znaczy, że jeszcze wina nie orzeczona i się może dopiero okazac kto w kogo wjechał..
mundurowy
mundurowy 13.01.2018, 11:00
Od orzekania o winie nie jest żadna redakcja tylko policja czy w bardziej skomplikowanych sytuacjach sąd. Niektórzy chyba o tym zapominają.
graba
graba 12.01.2018, 19:53
Jakby była na dłużej w szpitalu to by był wypadek a nie kolizja.
olaf
olaf 13.01.2018, 00:23
To zależy jak poważne są obrażenia. Jeżeli niewielkie i wyjdzie szybciej niż za 7 dni to będzie kolizja, nie wypadek.
mundurowy
mundurowy 13.01.2018, 10:59
Jak obrażenia są lekkie to nie ma szans aby ją trzymali.
Widzialem wszystko
Widzialem wszystko 12.01.2018, 16:52
.
Kobieta kierowala passatem i to ona z ronda jechala ul Sienkiewicza, pierwszeństwo wymusil mezczyzna jadacy toyota.
Nie wiem skad macie informacje ze trafila do szpitala
Chyba lepiej najpierw lepiej sie "doinformowac"
oko
oko 12.01.2018, 17:01
Przecież to policjant "pisze"!
kropka
kropka 12.01.2018, 17:05
Co do tego, mam duze WĄTPLIWOŚCI
K
K 12.01.2018, 14:46
I co z tego ??
znadprzeciwka
znadprzeciwka 12.01.2018, 14:32
Bo oczywiście każdy dziecko musi odwieźć samochodem jakby nie mozna było przejść te kilkaset metrów!
Rodzic
Rodzic 12.01.2018, 15:24
Znowu nawiedzony sasiad przedszkola sie uaktywnia. G*wno ci do tego kto i jak swoje dzieci odbiera z przedszkola. Idz leczyc swoje kompleksy, zamiast ukladac innym zycie.
blok dalej
blok dalej 12.01.2018, 16:52
Bo jak zajmujecie mu miejsce parkingowe to się nie dziwię. A ta stłuczka niedawno to z czyjej przyczyny była?
Rodzic
Rodzic 12.01.2018, 18:46
Buahaha te miejsca sa ogolnodostepne. Wiec jak mozesz napisac, ze ktos zajmuje mu miejsce? Takie samo prawo ma zaparkowac rodzic po dziecko jak mieszkaniec domku czy bloku. Po co szukacie zwady? Troche uprzejmosci i wyrozumialosci.
A.
A. 12.01.2018, 14:46
Co ma piernik do wiatraka?? Doszło do kolizji i tyle :/ Wina rodziców odbierających dzieci z przedszkola?? Bo nie do końca rozumiem??
Pis
Pis 12.01.2018, 14:58
Maciarewicza wina

Pozostałe