Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Burmistrz przyszedł do nich z ciastem i pieniędzmi

  • 12.01.2018, 22:54
Burmistrz przyszedł do nich z ciastem i pieniędzmi fot. TWS
Członków Gryfińskiego Klubu Seniora, którzy zebrali się w Klubie Nauczyciela 11 stycznia 2018 r. czekała miła niespodzianka. Burmistrz Mieczysław Sawaryn pojawił się na spotkaniu z blachą pysznego ciasta oraz z nagrodą, którą co miesiąc przyznaje z własnych pieniędzy. Tym razem swoje prywatne stypendium burmistrz przeznaczył gryfińskiemu klubowi. Wręczając pieniądze przewodniczącej Zofii Rudyńskiej podkreślił, jak bardzo ceni sobie działalność tego klubu.

- Swoją nagrodę każdego miesiąca wręczam osobom, stowarzyszeniom czy klubom, tym którzy swoją postawą, swoim działaniem w pełni na nią zasługują. Bardzo podoba mi się to co robicie, wasze pomysły na to, żeby nie siedzieć w domu, prowadzić aktywne życie, pomagając sobie i innym - powiedział burmistrz Mieczysław Sawaryn.

Prawie przy każdym tego typu spotkaniu burmistrz podkreśla potrzebę założenia fundacji. Mówi o tym, że w Gryfinie jest trochę ludzi mających „grubsze” portfele, a których pomoc bardzo by się przydała. Niestety, jak dotychczas odzewu na tę propozycję nie ma.

Spotkanie, trwające dość długo, przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Rozgadało się seniorskie towarzystwo. Poruszano wiele spraw i problemów dotyczących wczorajszego i dzisiejszego dnia. Nie każdego dnia zdarza się okazja aby przy kawie porozmawiać, pożartować czy powspominać z burmistrzem. Seniorzy byli zainteresowani sprawami swego miasta, jego zmieniającym się wyglądem oraz brakami i potrzebami.

Burmistrz jak zawsze podkreślał służebną rolę pracowników urzędu wobec społeczności i zawsze otwartych drzwi urzędu. Z wypowiedzi uczestników wynikało, że bardzo sobie cenią takie bezpośrednie spotkania z burmistrzem i za nie dziękują. W klubie, bez działalności którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie Gryfina, jak zwykle „czuwała” Ela Smirnow.

TWS

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

juras
juras 15.01.2018, 08:35
obiecanki cacanki i tyle
juras
juras 14.01.2018, 12:25
nic się nie robiło jako przewodniczący rady gminy i tak też jako burmistrz a jak się zbliżają wybory to zaczynają się umizgi
papas
papas 14.01.2018, 23:31
jurasie jurasie nie musi się umizgiwać bo spotyka się z ludźmi od początku kadencji a zrobił więcej niż jego poprzednicy razem wzięci
ha, a
ha, a 15.01.2018, 00:26
Oooo taaak... ten pracuś jest największy ze wszystkich poprzedników. Rzadko można go zastać w urzędzie, taki urobiony.
Mieczysław mistrz
Mieczysław mistrz 13.01.2018, 20:55
Mieczysław to jest gość,który dba o ludzi w Gryfinie.
Mieczysław pierwszy szczodry:)
Mieczysław pierwszy szczodry:) 13.01.2018, 21:02
Zaiste - blacha ciasta na tyle osób - ma facet gest:):)
szczodry inaczej
szczodry inaczej 13.01.2018, 21:07
Blacha ciasta z przedszkolnej kuchni?
uczycielka
uczycielka 13.01.2018, 19:29
Powiem wam ze po spozyciu ciasta dostałam bolesnej obstrukcji oraz ze mąż w domu zauważył że mam ubrane majtki na lewą stronę.Oj dział sie działo...
kolo
kolo 13.01.2018, 17:02
"Berbeć " chyba zostałeś zatrudniony w urzędzie że tak sypiesz cukrem, jeśli synu nie rozumiesz problemu bo masz lat 20... to nie dyskutuj
fajnie mieć wokół siebie ludzi głupich bo można nimi manipulować !
kolega berbecia
kolega berbecia 13.01.2018, 20:02
A ty do jakich się zaliczasz? hehehehehe odpowiedź jest prosta
£
£ 13.01.2018, 18:45
kolo - Berbeć -to na pewno nie jest nikt młody
tylko mocno zawiedziony,rozczarowany gosć , bo był pewnien sukcesu tej ekipy ., a tu taka porażka..,reszta się zgadza
prorok
prorok 13.01.2018, 16:59
"Berbec" pracę dostałeś w urzędzie ? jeśli nie rozumiesz problemu to nie wypisuj swoich osobistych przemyśleń
obrońca to chyba płacą mu za pisanie lub dostaje kasę na stowarzyszenie :)
Berbeć
Berbeć 13.01.2018, 16:19
Jak się czyta te czasami głupawe komentarze i wtedy nachodzi refleksja jacy są obłudni ci co wszystkim wszystkiego zazdroszczą a sami są diabła warci.nie chcesz iść do klubu jednego czy drugiego porozmawiać z innymi to twoja sprawa ale bądż człowiekiem i zrozum drugiego który ma inne poglądy, zapatrywania,czy spędzenia jakiejś chwili z drugim człowiekiem,i wcale nie musi być tak jak ty sobie to zmyślasz czy przedstawiasz.
a zresztą co tu pisać, taki tego i tak nie zozumi .
burza
burza 14.01.2018, 09:12
Oj taaaak "Berbeciu" aleś ty biedny, no bo samotny , na własne życzenie. Teraz już za póżno,starość, choroby , podły charakter i nie pomogą tłumaczenia,że chcesz do ludzi pogadać,bo teraz ludzie ciebie nie chcą, prawdziwych przyjaciół poznasz w potrzebie, masz takich? Nie,bo u ciebie jest wszystko na pokaz , pod publiczkę. Wkurzyłeś się, ale przemyśl to! Nie jesteś głupi !
Nie tłumacz tego zazdrością no bo niby czego mają ci zazdroscić?
rozumim:):):)
rozumim:):):) 13.01.2018, 17:33
oj nie "zrozumi", nie "zrozumi" szczególnie jak władza w Gryfinie reaguje na jakąkolwiek krytykę...
blacha ciasta
blacha ciasta 13.01.2018, 15:19
A kto Sawarynowi upiekł ciasto? Kucharki z przedszkola, czy sekretarzowa?
Jasiek
Jasiek 13.01.2018, 13:18
Ach kto tu tak ruszył do komentowania chyba białe róże :))) komentujcie komentujcie zazdrośnice wam ktoś inny przyniesie :))))
Małgosia
Małgosia 13.01.2018, 15:45
Teraz Jasiek a był ,borsuk i picoland ? Oczywiście , że nam -przyniesie ktoś inny cha cha
Elo
Elo 13.01.2018, 12:30
Zośka ma gadane cwaniara!
Gryf.
Gryf. 13.01.2018, 12:20
Zośka ma gadane cwana na swój sposób!
dama
dama 13.01.2018, 10:45
szkoda że tak późno panie Miecio :) my już zapomnieliśmy o panu jak pan o Nas i na wyborach pójdziemy w innym kierunku ......trzeba przestać kłamać i odsunąć chorego pawla od berła !!!
Obłuda
Obłuda 13.01.2018, 09:39
To nie żaden klub Seniora tylko nielegalne biuro podróży na którym zeróje pani Rudynska i jej rodzinka próbowała podszyć się pod Związek Niewidomych nie wyszło , pod Związek Emerytów nie wyszło więc zwabił a sobie kilka ludków którzy z których ma korzyść i to z ich pieniędzy jeździ że swoim Stasiek na wycieczki ! To nie ten typ człowieka co robi coś za darmo.Ma badane kobita. Seniorzy w biurze podróży ,,Rudyńska" Otwórzcie oczy!!!!!
senior
senior 13.01.2018, 13:11
Och ty zazdrośnico :))
alabaster:)
alabaster:) 13.01.2018, 11:50
Takie zdanie o organizacjach pozarządowych jest znane. Tylko że nikt tych seniorów na siłę tam nie trzyma. Skoro wszyscy zadowoleni - to w czym problem?
Bajka
Bajka 13.01.2018, 08:57
Taaaa...na bank z wlasnych pieniedzy ????????????
Bajka
Bajka 13.01.2018, 08:55
Taaaa... na bank z wlasnych pieniedzy ????????????
żenująca Bajka
żenująca Bajka 13.01.2018, 13:12
A co ty mu dałaś ?
Carlos
Carlos 13.01.2018, 03:59
Kiedyś wpadłem potańczyć z Seniorami w Świnoujściu. Super atmosfera, wspaniali ludzie, wiecznie uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni. Mam nadzieję, że uda mi się to powtórzyć. Pozdrawiam WSZYSTKICH, a szczególnie Panią Zosię:)))
Pp
Pp 13.01.2018, 03:53
Ten facio wygląda KOSZMARNIE a gada jak porąbany
Pracownik nie sługa
Pracownik nie sługa 13.01.2018, 03:40
Ja pierdzu, znowu pokazówka. Chcesz dawać, dawaj chłopie, ale w ciszy, a nie w blasku fleszy. Poza tym ta durna gadka o służebnej roli urzędników. Urzędnicy w urzędzie nie służą, bo to nie folwark tylko pracują dla lokalnej społeczności. Jako urzędnik wypraszam sobie!
służba publiczna
służba publiczna 13.01.2018, 10:00
Szkoda że o "służbie" mówi w odniesieniu do innych. A sam na "sługę" nie wygląda razem z zastępcami...
młody
młody 13.01.2018, 03:28
"Służebna rola pracowników urzędu wobec społeczności i zawsze otwartych drzwi urzędu...." no to nas ubawił p burmistrz, przed wyborami ?!
służba publiczna
służba publiczna 13.01.2018, 10:02
Urzędnik jest pracownikiem a nie "sługą". Chociaż niektórzy z tercetu uważają inaczej...
To burmistrz z zastępcami "służy" mieszkańcom. Pracownicy urzędu wykonują obowiązki określone przez zwierzchników...
rozczarowana
rozczarowana 13.01.2018, 01:13
Ciasto... Ciasto! A co z flaszką?

Pozostałe