Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Będzie konkurs na dyrektora przedszkola. To skutek skazania przedszkolanki

  • 20.01.2018, 21:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będzie konkurs na dyrektora przedszkola. To skutek skazania przedszkolanki fot. Przedszkole w Baniach
Dyrektor Przedszkola w Baniach Edyta S.-M. została skazana. Wyrok dotyczy naruszenia nietykalności fizycznej dziecka. Konkretnie chodziło o „dwukrotne uderzenie dłonią w pośladki i zasłonięcie dłonią ust pokrzywdzonego w celu powstrzymania jego płaczu”. Skargę na ówczesną dyrektorkę złożyła matka na posterunku policji skargę przedszkola w Baniach. Informacją o wymierzaniu klapsów zainteresowała się Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Sprawa 13 czerwca 2016 r. trafiła do sądu. Wyrok zapadł w 2017 r.

Kiedy toczył się proces dyrektorki przedszkola, władze gminy na zastępstwo wyznaczyły bratową oskarżonej. Po pewnym czasie wójt Bań Teresa Sadowska zdecydowała się na powołanie innej zastępczyni. Wreszcie 19 stycznia 2018 r. ogłoszono konkurs na dyrektora Przedszkola w Baniach.

Zainteresowani kandydaci mogą składać oferty do 7 lutego 2018 r. do godz. 15. Konkurs odbędzie się w ciągu 14 dni od zakończenia składania aplikacji.

 

O skazaniu dyrektorki przedszkola napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-186,a,22751,dyrektorka-przedszkola-uslyszala-wyrok.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

med
med 28.01.2018, 10:42
Wójtowa wpadła we własną pułapkę.
Zniesmaczona
Zniesmaczona 21.01.2018, 16:12
do Bańki i innych podobnie myślących. Człowiekiem się jest lub nie.To nie zależy od przynależności do partii, światopoglądu, czy kraju z jakiego się pochodzi. Podobnie z honorem.
Mieszkanka
Mieszkanka 21.01.2018, 14:50
A co z konkursem na dyrektora MCTKiS? Będzie?
Oszołom z Bani
Oszołom z Bani 22.01.2018, 22:17
Nie. po co
Chojnianka
Chojnianka 21.01.2018, 08:40
Do szanownego redaktora - Nie ma takiego zawodu jak przedszkolaka, jest to obraźliwa nazwa nauczyciela wychowania przedszkolnego. Pani (czasem Pan) pracująca w przedszkolu musi takie same studia skończyć jak inni nauczyciele np. Pracujący w szkole.
:)
:) 11.02.2018, 19:31
0ojojoj jaka ujma. Akurat studnia wychowania przedszkolnego każdy może sobie zrobić,to raczej najprostsze studia.
Plapla
Plapla 21.01.2018, 09:14
Czemu obraźliwe? Normalny uniwerbizm. Jak polonistka czy matematyczka. Pracujesz w przedszkolu - jestes przedszkolanką, uczysz matematyki, jesteś matematyczką. Choć oczywiście nauczycielem. O co tu się oburzać?
Co się dzieje z wójtową ?
Co się dzieje z wójtową ? 21.01.2018, 02:44
A czemu dopiero teraz ? Oj, władza w Baniach nad niczym nie panuje.
pewnikiem
pewnikiem 21.01.2018, 10:50
Porządki przed odejściem...
bańka
bańka 20.01.2018, 23:23
Gdyby wójtowa i Ruda miały odrobinę honoru to też by odeszły! No ale gdzie u PO-ów honor?
zachar
zachar 20.01.2018, 22:53
A kogo obstawiają władze na to stanowisko?
gmina w gazie
gmina w gazie 20.01.2018, 21:39
Wskutek podobnego zbiegu okoliczności możemy mieć wkrótce konkurs na wójta.

Pozostałe