Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Wyznaczono nagrodę za informację o włamywaczach

  • 24.01.2018, 22:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyznaczono nagrodę za informację o włamywaczach Fot. Policja
Przewidywana jest nagroda pieniężna za informację, która doprowadzi do wskazania lub ujęcia sprawcy/sprawców włamania z kradzieżą do mieszkania przy ul. Pionierów w Gryfinie. Włamania dokonano między 13 a 20 stycznia 2018 r.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat włamania z kradzieżą proszone są o kontakt z gryfińską policją pod nr tel. 91 432 6811 lub 997 albo 112.

Zapewniamy anonimowość.

 

O włamaniu z kradzieżą napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26755,okradl-mieszkanie-z-wielu-cennych-rzeczy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 20.02.2018, 14:26
Pobierając nagrodę , automatycznie zostajesz tajnym współpracownikiem Policji. Jak objawi się nowy Macierewicz za parę lat to ujawni nazwisko tajnego współpracownika. Poza tym, niech Policja i Prokuratura, zagwarantuje publicznie ,że informator nie zostanie zmuszony do wystąpienia w Sądzie jako świadek.
mieszkanka
mieszkanka 20.02.2018, 13:30
w koncu wykonuja taki zawod i zato otrzymuja wynagrodzenie ale gryfinska policja sobie lekcewazy .sa znajomosci a na dzielnicowego niema pomocy ta komende w gryfinie cala do wymiany uklady sa spotkalam sie z taka sytuacja dzielnicowy zamiast pomoc to stoji po stronie bandziora bo broni syna konfidenta poco skladaja przysiege .zeby bronic obywateli czy ochraniac bandziorow
Sąsiadka
Sąsiadka 27.01.2018, 09:56
Na pewno ktoś z okolicy. Zaczęłabym od okolicznych złodziejaszków i ćpunków.
!
! 27.01.2018, 23:30
Może gang spod NETTO.
Nieudolność.
Nieudolność. 27.01.2018, 02:31
Brak monitoringu w mieście. Te władze pochodzą z epoki przed komputerowej. Nieudacznicy.
Ciekawe czy na policji działa monitoring czy też jest tak jak wszędzie
Kundel
Kundel 25.01.2018, 18:12
Tez pytałem o wysokość nagrody ale cisza
łowca złodziei
łowca złodziei 25.01.2018, 17:04
Czy mogę dostarczyć złodziejaszka żywego albo umarłego?
Duńczyk
Duńczyk 25.01.2018, 16:01
Jak nagroda będzie wyzsza niż te badziewiaste fanty to sam się zgłoszę
znak
znak 25.01.2018, 13:59
Pewnie Ukraińcy nieroby!
beka z komentarza znaka
beka z komentarza znaka 25.01.2018, 15:26
Tak uchodxcy co ich redaktory widzialy w zeszlym roku kolo dworca. :)))])))
Fejsbunio
Fejsbunio 25.01.2018, 12:35
Pewnie na fejsbuczku juz od miesisca sie chwalili ze wyjezdzaja zeby Grażyna zazdroscila, a Seba ma fejsbuka i poczytal. Zrobil i zarobil;)
Knaga
Knaga 25.01.2018, 12:07
Wpadną na pewno kwestia czasu to nikt obcy tylko miejscowy
multilak
multilak 25.01.2018, 11:43
Może ktoś ma kamerę samochodową i parkuje w pobliżu. Moja po tygodniu kasuje sama.
monitoring first
monitoring first 25.01.2018, 11:40
I to jest kolejny dowód na zaniedbanie władz, które nie uruchomiło jak dotąd miejskiego monitoringu. Prawdopodobnie dwóch gości włamuje sie przez okno, następnie pakuje skradzione rzeczy do dwóch plecaków. Potem przez miasto idą z tymi plecakami. A wystarczyłyby kamery i sprawa byłaby jasna aby namierzyć tych "turystów z plecakami". Panie Sawaryn kiedy się pan obudzisz?
Odwal się Maciuś id Sawaryna
Odwal się Maciuś id Sawaryna 25.01.2018, 12:14
Nie dwóch - lecz jeden, i nie miał żadnego plecaka bo pakował wszystko do granatowego forda
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 25.01.2018, 11:06
Dokladnie ktos doskonale sie orientował ze wlascicieli nie ma moze jakis podejrzany samochod kręcił sie w okolicy to krotka ulica raczej ktoś powinien zauważyć
niestety
niestety 25.01.2018, 10:56
A już myślałem że wszyscy złodzieje z Gryfina wyjechali.
Cherry
Cherry 25.01.2018, 10:52
Mieszkańcy przebywali poza domem tydzień (między 13-20.01), ktoś musiał o tym wiedzieć. Warto rozejrzeć się wśród znajomych.
kundel
kundel 25.01.2018, 10:47
A ile mozna zarobić to moze troche powęsze w okolicy
Precz z faszyzmem i drelichami w brunatnych koszulach
Precz z faszyzmem i drelichami w brunatnych koszulach 25.01.2018, 10:29
Podobno za PiS mamy ogromna wykrywalność. Według nie policjantów to efekt nie przyjmowania zgłoszeń o przestępstwach. W jedynym publicznie publikowanym rejestrze przestępców rejestrze pedofilów zaskakuje brak co najmniej 56 księży pedofilów skazanych prawomocnymi wyrokami. Dalej uczą religii ?
Dziwnie zachowuje si e też prokuratura w sprawie faszystów z Dumy i Nowoczesności. Na razie wzięli się za TVN. Ta stacja telewizyjna ma ostatnio pecha do organów represji.
Himen
Himen 25.01.2018, 00:26
Kulson! On to by k.. usadził każdego!
Też czarownik z tego wyznania.
Też czarownik z tego wyznania. 25.01.2018, 00:15
Policyjny kapelan robi pokropek po włamaniu aby odczarować obrabowane mieszkanie.
Odrobina humoru na ten Nowy Rok.
Jego jasnośc.
Jego jasnośc. 25.01.2018, 02:30
Słoneczko jak u rydzyka.
rozśmieszony
rozśmieszony 25.01.2018, 00:25
Dobre, myślałem, że się herbata zakrztuszę :))))))))))))
Szczerze
Szczerze 24.01.2018, 23:17
Haha wstydu ta policja nie ma będą płacić za to żeby ktoś im dał na tacy
złodziej normalnie śmiech na sali!! A jak nie macie na co kasy wydawać to oddajcie potrzebującym a nie za złapanie złodziej!!! Żenada normalnie
Karina
Karina 24.01.2018, 23:20
To nie policja obiecuje nagrodę. Nie wiesz, więc nie pisz!

Pozostałe