Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

  • 1.02.2018, 23:09 (aktualizacja 02.02.2018 08:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jean Carlos
Jean Carlos 15.08.2018, 00:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

washington finance
washington finance 12.08.2018, 18:57
Dzień dobry, jestem Panem Chrystusem i chcę poinformować cię, w jaki sposób dostałem moją pożyczkę,
   otrzymałem pożyczkę od Washington Finance w ciągu 48 godzin,
  z zaledwie 2% stawką, chcę, abyś szukał i szukał pożyczki, aby również skontaktować się z Washington Financial i uzyskać pożyczkę bez opóźnienia, co tak bardzo kontaktuje się z firmą bezpośrednio przez e-mail (washingtonfinance511@gmail.com)
Ahmet
Ahmet 2.08.2018, 09:28
Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli potrzebujesz pożyczki, uprzejmie skontaktuj się ze mną poprzez e-mail privatefirm3@gmail.com
Luis Root z
Luis Root z 28.07.2018, 15:37
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem też szukać pomocy z Internetu tylko po to, by spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Moore'owi Robbinson za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych, a pożyczka w wysokości 80 000 USD została mu przyznana przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem Elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z Moore Loan Company poprzez (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +234903555524
Luis Root z
Luis Root z 28.07.2018, 15:34
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem też szukać pomocy z Internetu tylko po to, by spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Moore'owi Robbinson za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych, a pożyczka w wysokości 80 000 USD została mu przyznana przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem Elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z Moore Loan Company poprzez (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +234903555524
info@leoequityservices.com
info@leoequityservices.com 19.07.2018, 12:39
Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, pieniędzy gotówkowych dla studentów, unifikacji długów pieniężnych, itp. Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ubieganie się o pożyczkę to bezpłatny i uzasadniony e-mail tutaj: info@leoequityservices.com
Mobile / Whatsapp: +15187197514
Witryna: http://leoequityservices.com
pan felix duke
pan felix duke 13.07.2018, 16:48
Usługi finansowe i pożyczki @ 3%.

Czy potrzebujesz osobistej lub biznesowej pożyczki bez stresu i szybko?
Zwrot kosztów w dowolnym miejscu na świecie. skontaktuj się z nami przez to
email: felixdukeloanfirm@gmail.com


PODANIE O POŻYCZKĘ

1. Twoje pełne imię i nazwisko
2.Country
3. adres domowy
4. Data urodzenia
5.Sex
6.Twoje zawody:
7. Twoja ważna karta iD:
8.Telefon
9. Twój adres e-mail firmy / osobisty adres e-mail.
10. Kwota pożyczki.
11. Czas trwania.


napisz do nas na adres felixdukeloanfirm@gmail.com
Pan Felix Duke
Kenneth
Kenneth 11.07.2018, 08:39
Witam wszystkich, udzielamy pożyczek wszelkiego rodzaju zarówno krótko- jak i długoterminowych. jeśli potrzebujesz pożyczki, nie zapomnij wysłać do nas e-maila, aby uzyskać więcej informacji E-mail: customercare@kabusinesshome.com

Dziękuję Ci
Annoucer.
Oferta pożyczki biznesowej i osobistej jest już dostępna
Oferta pożyczki biznesowej i osobistej jest już dostępna 5.07.2018, 10:54
Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, wciąż możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na niespodziewane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki, które odpowiadają wszystkim budżetom i wymaganiom: socialfinancelimited8@gmail.com
EUROPA FINANCIAL GROWTH
EUROPA FINANCIAL GROWTH 2.07.2018, 22:25


Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: europafinancialgrowth@gmaIl.com
Witryna: https://europafinancialgro.wixsite.com/euro
Helen Daniel
Helen Daniel 2.07.2018, 20:28
Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki? Jesteśmy najszybszą firmą pożyczkową na świecie. Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej firmy przy oprocentowaniu 2%. Nasze pożyczki są zabezpieczone i gwarantowane. Szybkie pożyczki w ciągu kilku minut. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz obecnie oferty kredytowej. Proszę, wróć do nas, jeśli chcesz skorzystać z naszego adresu e-mail, aby otrzymać pożyczkę: helendanielsloanfirm@gmail.com Zalecamy skontaktowanie się z prawdziwym bohaterem, zaufaną i skuteczną spółką kredytową dla twojej pożyczki. Z zadowoleniem przyjmuję zarówno osoby prywatne, jak i rząd, za naszą ogromną skuteczność. Aby otrzymać pożyczkę, wróć, jeśli chcesz skorzystać z naszego adresu e-mail: helendanielsloanfirm@gmail.com
Pozdrowienia,
Pani Helen Daniel
Abigail Diana
Abigail Diana 2.07.2018, 11:34
Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej:
martinlucianoworldwideloans@hotmail.com.

Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com). myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuła się żywa po złożeniu wniosku Dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, zamiast tego rzucili mnie i wyszli jestem sfrustrowany, dopóki znajomy nie przedstawi mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services (z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com), który obiecał mi pomóc z pożyczką i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia, miał wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam Martina Luciano, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. więc jeśli szukasz legalnej pożyczki lub finansowania swoich projektów, radzę skontaktować się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com i będziesz zadowolony.
Rolland Osborn
Rolland Osborn 1.07.2018, 16:20
Witaj, Czy jesteś w potrzebie pożyczki? potrzebujesz pożyczki awaryjnej? Dynamiczny klub pożyczkowy pomoże Ci uzyskać szybką pożyczkę gotówkową, aby rozwiązać problemy finansowe

Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, niezależnie od tego, czy chodzi o rachunki medyczne, opłaty za szkołę, wypłatę zaliczki, czy niespodziewane problemy z gotówką, Pożyczka dla firm, Pożyczka osobista, Pożyczka gotówkowa i więcej z łatwością, Szybko, bezpiecznie, niezawodnie i bez dłuższego czekania czy stresującego banku Odwiedziny. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokonać transakcji zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Otrzymasz szansę na wybór

- Twoja data spłaty, tygodniowa, miesięczna lub roczna przez okres 1-30 lat

- Brak ukrytych opłat.

Zapytania / skargi / pytania? Zapewniamy całodobową pomoc na poziomie światowym - Wyślij wiadomość e-mail na adres (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku minut.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja finansowa wolność jest w twoich rękach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, napisz do nas (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
EUROPAFINANCIALGROWTH
EUROPAFINANCIALGROWTH 29.06.2018, 07:48
Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami za pomocą tego adresu e-mail Europafinancialgrowth@gmail.com

Pamela Flores
Pamela Flores 20.06.2018, 02:56
Poszukujesz pożyczki na działalność, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, niezabezpieczone pożyczki, kapitał podwyższonego ryzyka itd. Czy masz pożyczkę z banku lub rozwiązań finansowych, albo odrzucono kilka powodów? I Miss Rose, prywatna věřitelka, pożyczam firmom i osobom prywatnym niskie i przystępne oprocentowanie w wysokości 2%. Zainteresowanie? Skontaktuj się z nami, aby przekazać kredyt po 24 godzinach wymiany. Kontakt: pamelarosaflores11@gmail.com
DANIEL
DANIEL 16.06.2018, 20:13
cześć

Zapraszamy do tej firmy w tej firmie Dajemy pożyczki osobiste i firmowe na oprocentowanie 3% Pożyczka od 2 000,00 USD do 50 000 000 USD Jeśli potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby przetworzyć wniosek ok.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (danielsilva59491@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Dzięki.
Pan Daniel Silva ..
Hannah Wood
Hannah Wood 16.06.2018, 19:57
Witaj, szukasz karty kredytowej lub kredytowej, ale czy nie kwalifikujesz się? Czy zostałeś odrzucony przez bank z powodu Twojej złej historii kredytowej? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć nową firmę lub skonsolidować rachunki? Jestem panią Hannah Wood, jestem założycielką "Apex Lending House" i oferuję pożyczki w przystępnej cenie 3%. Oferujemy wszystkie rodzaje pakietów kredytowych. Jestem damą z dobrym sercem i jestem tutaj, aby pomóc osobom potrzebującym stabilności finansowej. Skontaktuj się ze mną teraz za pomocą tego e-maila: (apexlendinghouse@gmail.com).
MR: CHRISTIAN DAVID SONG
MR: CHRISTIAN DAVID SONG 14.06.2018, 07:35
OFERTA POŻYCZKA SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Pożyczki pieniężne osobiste, pilne, natychmiastowe, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, zakupu samochodów, zakupu roweru, stworzenia własnej firmy, dla własnych potrzeb? Już się nie martwisz. Dajemy pożyczki osobiste w wysokości od 5 000 do 15 000 000 EUR, przy 3-procentowym oprocentowaniu kuponu niezależnie od kwoty. Proszę podać w swoich wnioskach kredytowych dokładną kwotę, którą chcesz i datę. Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania osobistych pożyczek: email: infosunloanservice24@gmail.com

       POZDROWIENIA
MR: CHRISTIAN DAVID SONG
wypożyczalnia kredytów hipotecznych
KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com
WHATS-APP KONTAKT +919108281664
Gilbert