Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

victoria
victoria 8.05.2018, 15:47
cześć

Pochodzę z tej części, aby poinformować, że jestem gotów
udzielać ci pożyczek wszelkiego rodzaju, biorąc pod uwagę, że jestem
we współpracy z bankiem BNP PARIBAS
jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną

kwota pożyczki: .........................?


czas powrotu: .................................?

E-MAIL: luizaaguiero0001@gmail.com

dziękuję

i czekam na ciebie
Mr Barry Mike
Mr Barry Mike 2.05.2018, 00:00
Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Poważnie potrzebujesz pożyczki natychmiast, aby rozpocząć działalność. Jesteś tego winien? To jest Twoja szansa, aby uzyskać osobiste pożyczki, kredyty biznesowe i kredyty dla przedsiębiorstw, a także oprocentowanie dla wszystkich rodzajów pożyczek na poziomie 2%. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem: capitalhomefinance@outlook.com lub mobile +15512497307
OKOHI PAUL
OKOHI PAUL 1.05.2018, 04:12
Jestem OKOHI PAUL WYDAWNICTWEM KOŚCIOŁA CHRYSTUSA
STAN ZJEDNOCZONY AMERYKI. CHCEMY POMÓC TYM, KTÓRYM POTRZEBUJEMY I PROBLEMEM FINANSOWYM, UDZIELając POŻYCZKI OSOBOM, INDYWIDUALNYM, SPÓŁKOM I SPOŁECZEŃSTWEM, KTÓRYM POTRZEBUJE PIENIĄDZE NA CAŁYM ŚWIECIE. ZAPISANE I ZATWIERDZONE POŻYCZKI KOMITET KOŚCIÓŁ, JESTEŚ ZWRACAĆ KREDYT, KTÓRY JEST PRZYZNAWANY W CIĄGU TYLKO 2% KONTAKT Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM EMAIL (desmondelliott@usa.com).
Pan Paul Green
Pan Paul Green 23.04.2018, 21:19
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy finansowe? Rozdajemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe, pożyczki do wypłaty, kredyty mieszkaniowe, kredyty bankowe i pożyczki, aby spłacić rachunki. Jeśli jesteś zainteresowany uprzejmie Skontaktuj się z nami: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )
 
Numer Whatspp: +919066210641
Z poważaniem
Pan Paul Green
Mr Greg Ivanovic
Mr Greg Ivanovic 16.04.2018, 12:44
Czy zostałeś wyciśnięty finansowo w poszukiwaniu pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki inwestycyjnej, pożyczki hipotecznej, pożyczki na samochód, pożyczki konsolidacyjnej, niezabezpieczonej pożyczki i kapitału podwyższonego ryzyka? Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę, aby zapłacić rachunki i poszukaj finansowania, aby założyć własne projekty biznesowe na najtańszej stopie procentowej w wysokości 2%. skontaktuj się z nami przez: unicreditloantransferplc@mail.ru lub Whats App Number +1 (845) 731 5341
Sonia Wilfred
Sonia Wilfred 13.04.2018, 15:53
Jak dostałem żądaną kwotę pożyczki od wiarygodnego kredytu firmy (gilbertaburimenworldloans@yahoo.com)

Witam wszystkich, mam na imię Sonia Wilfred, jestem z Houston Texas, United State, jestem tutaj, aby świadczyć o tym, jak mam moją pożyczkę z Gilbert Aburimen World kredyty usług finansowych {(gilbertaburimenworldloans@yahoo.com)} po tym, jak stosowane dwa razy z różnych pożyczkodawców pożyczki kto twierdził, że kredytodawców tutaj to forum, myślałem, że ich kredyty były prawdziwe i stosowane, ale nigdy nie dał mi pożyczki, aż mój przyjaciel wprowadzają mnie do Gilbert Aburimen World pożyczek usług finansowych, który obiecał mi pomóc z pożyczki z mojego pragnienia, a on naprawdę czy jak obiecał bez żadnych form zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie wykorzystać wierzyć. Nigdy nie myślałem, że nadal są wiarygodne kredytodawców pożyczki, dopóki nie spotkałem Gilbert Aburimen, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców tam, ale chciałbym poinformować, szukasz wiarygodnego pożyczkodawcy pożyczki skontaktować się z Gilbert Aburimen World pożyczek usług finansowych, jego troski i zrozumienia. nie wiem, czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki również lub chcesz finansowania dla projektów, więc prosimy o kontakt Gilbert Aburimen World pożyczek usług finansowych dzisiaj. jego adres e-mail jest (gilbertaburimenworldloans@yahoo.com)
Phillip
Phillip 11.04.2018, 03:55
Cześć,
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć firmę lub spłacić rachunki? Jeśli jesteś zainteresowany, wróć do nich dzisiaj (...)
Komentarz usunięty. To nie miejsce na reklamy.
Interpol
Interpol 8.04.2018, 21:59
Kto tu próbuje wyprać kilkadziesiąt narkotykowych milionów euro rozprowadzając nielegalne kredyty?
Chris
Chris 8.04.2018, 21:46
***
Pani Laura Palmer
Pani Laura Palmer 5.04.2018, 08:50
Czy pilnie potrzebujesz POŻYCZKI? Zapewniam wszelkiego rodzaju pomoc finansową. Mogę ci pomóc z prawdziwą pożyczką, która zaspokoi Twoje potrzeby finansowe. "Zapewniamy przystępną pożyczkę osobistą bez żadnych kłopotów". Złóż wniosek teraz i uzyskaj pożyczkę prywatną lub biznesową w ciągu 48 godzin.
- Stopa procentowa: 3% rocznie (bez czeków kredytowych !!!)
- Brak weryfikacji wynagrodzenia.
- Natychmiastowa akceptacja.
- Brak zabezpieczenia.
- Konkurencyjna stopa procentowa.
Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji
Pani Laura Palmer
☎ +1 (518) 460 6250
Email: angelfunding.net@gmail.com
OFERTA POŻYCZKI
OFERTA POŻYCZKI 31.03.2018, 19:15
Oferujemy pożyczkę wszystkim potrzebującym przy bardzo niskim oprocentowaniu 3% bez zabezpieczenia, będziemy mogli dać Ci dowolną kwotę od 5000 $ - 5000000 $ oprocentowanie do negocjacji, przy spłacie dozwolonej od 1-20 lat, jeśli zainteresowany, skontaktuj się z nami już teraz via ***
Mark
Mark 16.03.2018, 13:14
OFERTA POŻYCZKI!!! Jesteśmy DIAMENTOWĄ FIRMĄ DIAMENTOWĄ, która zapewnia zarówno finansowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Oferujemy bezpieczne i poufne pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2% rocznie, pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, kredyty korporacyjne, kredyty edukacyjne, pożyczki mieszkaniowe i pożyczki z dowolnego powodu! 
(....)
To nie jest miejsce na reklamę. administrator
XXXV
XXXV 6.02.2018, 19:48
Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz 12 w gryfinie
Chris Young
Chris Young 5.02.2018, 23:32
Uwaga!!!

Ramsa Hil Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę zadłużenia;

Ramsa Hil Finance Plc Loans Omówienie:

Obecnie pożyczki wahają się od 5 000,00 USD do 4,5 miliona USD; maksymalny okres dojrzewania wynosi 18 miesięcy; w przypadku większych pożyczek prosimy odwiedzić sekcję MŚP *

Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych *

Elastyczne uzgodnienia dotyczące zabezpieczeń w zależności od wielkości kredytu (artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt biznesowy, towary w magazynie, pojazdy, nieruchomości itp.) Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji *

Wieloletni klienci o nienagannej spłacie kwalifikują się do kolejnych rabatów na oprocentowanie i jeszcze szybszego przetwarzania pożyczek * Prosimy pamiętać, że wszystkie aplikacje poddawane są ocenie na miejscu przez jednego z naszych agentów przed podjęciem decyzji w sprawie komitetu.

Ramsa Hil Financ Plc Dane kontaktowe:

Dziękuję za poświęcony czas, życzę wszystkiego najlepszego ...

Z poważaniem,
Chris Young
Oficer ds. Reklamy
Ramsa HillFinanc Plc
SZEREGOWY
SZEREGOWY 17.04.2018, 20:32
CO TO JEST ??????
oficer od spraw głupoty
oficer od spraw głupoty 5.02.2018, 23:36
Dziękujemy i spadaj!
Beti
Beti 5.02.2018, 18:45
Ludziom, którzy przygarnęli Budrysa chciałabym tylko powiedzieć PAMIĘTAJCIE DOBRO WRACA i osobiście życzę Wam dużo szczęścia.
Ksenia
Ksenia 5.02.2018, 15:39
Budrys ma już domek :) trzymajcie kciuki za niego
Małgorzata Radlmacher
Małgorzata Radlmacher 28.03.2018, 21:19
czy dobrze trafił? udostępniałam i rozpytywałam znajomych. Bardzo mi szkoda Pana który zginął i psa.
owens
owens 5.02.2018, 13:37
I czy wiadomo już kiedy pogrzeb?
dog
dog 5.02.2018, 09:34
Pies zawsze tęskni za zmarłym panem.
Majka
Majka 4.02.2018, 15:00
Wzruszająśca historia...
j
j 2.02.2018, 11:12
Kiedy pogrzeb Szymona ? Czy ktoś coś wie ?

Pozostałe