Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Adecco 23.09.2018 - 30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018
Amazon - 01-30.11.2018

Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana

  • 1.02.2018, 23:09 (aktualizacja 02.02.2018 08:51)
Budrys potrzebuje nowego domu po tragicznej śmierci swego pana fot. czytelniczka igryfino
Kochani, sprawa bardzo pilna. Szukamy domu dla tego pięknego psa typu owczarka niemieckiego. Budrys ma ok 10 lat. W stosunku do ludzi bardzo łagodny do psów również. Nie toleruje kotów.

Nauczony do życia w mieszkaniu nie brudzi, zostaje w domu sam pod nieobecność człowieka. Reaguje na różne komendy.

Budrys stracił swojego ukochanego pana, który 28 stycznia 2018 r. zginął tragicznie - potrącony przez pociąg niedaleko Czepina (gm. Gryfino).

-Nie jesteśmy w stanie oddać Budrysa do schroniska, a sami nie możemy się nim zająć, gdyż posiadamy 3 duże psy. Będzie u nas tak długo, dopóki nie znajdziemy mu dobrego i odpowiedzialnego domu. Proszę o udostępnianie lub kontakt telefoniczny 605288311 – apeluje pani Adriana.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bill Johnson
Bill Johnson 2 dni temu, 16:04
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
Adams ruben
Adams ruben 2 dni temu, 03:29
W KOŃCU Z KOŃCEM FINANSOWYM DZIĘKUJĘ FIRMIE ZONAT LOAN (Mrszonatloancompany@gmail.com) lub tekstem przez WhatsApp: +234 (706) 385 7479
Pamela Rosa
Pamela Rosa 15.11.2018, 13:25
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Marian Teresa
Marian Teresa 14.11.2018, 06:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jean Carlos
Jean Carlos 8.11.2018, 19:11
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { creditplusfinance11@gmail.com }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com
Ks. MICHAEL KEVIN
Ks. MICHAEL KEVIN 7.11.2018, 19:20
Uwaga:

Czy poszukujesz PRAWDZIWEJ SPÓŁKI KREDYTOWEJ, abyś mógł otrzymać pożyczkę w wysokości od 10 000 do 10 000 000 euro (w przypadku pożyczki firmowej lub firmowej, pożyczki osobistej, pożyczki mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki na opiekę zdrowotną itp.)
A może odmówiono Ci pożyczki od banku lub instytucji finansowej z jednego lub drugiego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj realną pożyczkę finansową przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy "pożyczkodawcą kredytowym akredytowanym na poziomie międzynarodowym", który daje RZECZYWISTYCH KREDYTOM FINANSOWYM osobom i firmom o niskim oprocentowaniu 2% za pomocą ważnego dowodu osobistego lub paszportu międzynarodowego kraju w celu weryfikacji.
Nasza pożyczka Spłata rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty waha się od 3 do 35 lat.

DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKU O WIZĘ W CIĄGU 2 DZIEŃ ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego adresu e-mail: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com


Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełne imię i nazwisko:____________________________
Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________
Czas trwania pożyczki: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia:___________________________
Płeć:_______________________________
Stan cywilny:__________________________
Adres kontaktowy:_______________________
Kod pocztowy miasta:__________________________
Kraj:_______________________________
Zawód:____________________________
Telefon komórkowy:__________________________

Wyślij zapytanie o natychmiastową odpowiedź na: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com

Dziękuję Ci

C.E.O. Ks. MICHAEL KEVIN
MICHAEL KEVIN FINANCIAL LOAN FIRM
Email: michaelkevinfinancialloanfirm@gmail.com
Pamela Rosa
Pamela Rosa 7.11.2018, 10:00
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
Melissa
Melissa 30.10.2018, 14:42
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy jesteście w porządku ??? Nazywam się Melissa Nicholas, pochodzę z Kansas, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby zapłacić rachunki i wrócić finansowo z powodu mojej obecnej sytuacji finansowej, którą mój bank odmówił żeby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innej możliwości niż szukanie niezabezpieczonej pożyczki przez Internet, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 750 $, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem nadzieje na uzyskanie pożyczki, dopóki nie znalazłem posta online, było to wspólne zeznanie od pana Franka z Charleston States, które świadczy o tym, jak dostał 50 000 $ od Kathy Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Kathy Finance Inc. przez email: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt udostępniony w poście, moja niezabezpieczona prośba o pożyczkę w wysokości 350 000 $ została zatwierdzona w ciągu 72 godzin od mojej prośby, a moja pożyczka została wypłacona na moim koncie bankowym bez żadnego zaniedbania.

Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność i doradzić poszukiwaczom pożyczek, aby byli bardzo czujni, ponieważ istnieje wiele oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych poszukiwaczy pożyczek, więc musicie być ostrożni i czujni .. którzy potrzebują pożyczki Polecam Kathy Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

Dziękuję za przeczytanie mojego zeznania, życzę ci szczęścia.

Twój
Melissa Nicholas.
Davis
Davis 22.10.2018, 15:08
Witaj Czy potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, kupowania samochodów, kupowania motocykli, budowania własnej firmy, dla własnych potrzeb? od 2000 do 10 000 000. Kontakt: davispasicalloanlender@gmail.com

nazwa wnioskodawcy ------------------
kraj-------------------
stan--------------------
adres ----------------------------
numer telefonu -------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------------
wiek---------------------
Trwanie-----------------
stan cywilny-----------------
Oferta pożyczki
Oferta pożyczki 11.10.2018, 03:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Raymond Doison
Raymond Doison 10.10.2018, 10:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

acil kredi
acil kredi 9.10.2018, 14:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sunit Kaensaree
Sunit Kaensaree 9.10.2018, 10:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Vanessa Davis
Vanessa Davis 8.10.2018, 03:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Len
Len 6.10.2018, 19:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pięciorak
Pięciorak 5.10.2018, 04:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

joyce franklin
joyce franklin 3.10.2018, 04:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Christian Barbara
Christian Barbara 3.10.2018, 02:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pamela Rosa Flores
Pamela Rosa Flores 1.10.2018, 19:17
Masz problemy ze zdobyciem Czy gubisz się w ofertach bankowych i innych instytucjach finansowych?
Jeśli masz długi dłużników komorniczych, masz dość windykacji, podejmij z nami działania.
Nasza firma zapewnia pomoc dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
Uproszczone procedury, formalności do minimum. Szybka gotówka na dowód i ten sam certyfikat z dobrą historią kredytową.
Jesteśmy z klientem od początku współpracy do satysfakcjonującego finału. pamelarosaflores11(A)gmail.com
 Carter Collins
Carter Collins 1.10.2018, 12:10