Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Poszło o… pieniądze. Nie doszli do porozumienia z kandydatem na koordynatora ds. komunikacji

  • 6.02.2018, 20:41
Poszło o… pieniądze. Nie doszli do porozumienia z kandydatem na koordynatora ds. komunikacji Skład komisji rekrutacyjnej: Paweł Nikitiński, Tomasz Miler, Beata Blejsz, Ewa Sznajder.
Poważny kandydat był. Spełnił wszystkie wymagania formalne i został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Tam wykazał się dużą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym z zakresu zadań objętych naborem – przyznaje burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn. Jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnej poruszone zostały również kwestie związane z warunkami zatrudnienia. I tu zaczęły się „schody”.

-Z uwagi na wysokie oczekiwania kandydata, tym samym brakiem możliwości ich spełnienia przez pracodawcę, postanowiono o niezatrudnieniu kandydata na stanowisku koordynatora – informuje burmistrz Sawaryn.

Postanowiono o niezatrudnianiu kandydata-fachowca i… ogłoszono kolejny nabór na „wolne stanowisko urzędnicze – współpraca z mediami”. Oferty można składać do 15 lutego 2018 r.

 

Skład komisji rekrutacyjnej podaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,26833,to-oni-wybiora-koordynatora-ds-komunikacji.html

 

O wymaganiach, które powinien spełniać kandydat, napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26773,pojdzie-na-wspolprace-nabor-na-koordynatora-ds-kom

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tak musiało się skończyć
tak musiało się skończyć 9.02.2018, 22:29
A przed wyborami byli razem, a teraz skoczyli sobie do gardeł. Wiadomo kasa!
wysoka komisja
wysoka komisja 9.02.2018, 20:27
Ci fachowcy powinni cofnąć się do okresu z dzieciństwa i bawić się w piaskownicy. A może pracując już tam byli?
tak to
tak to 9.02.2018, 19:22
Oni już tak mają. Bo czym Jasio za młodu nasiąknie tym Jan na starość trąci!
daro
daro 9.02.2018, 15:50
Szanowni Mieszkańcy gminy Gryfino obojętnie kto zostanie burmistrzem będzie lepszym włodarzem niż obecni !
Wolność
Wolność 8.02.2018, 18:53
Niedostosowanie popytu do podaży na rynku nadal występuje, którego cena jest kluczowym czynnikiem. Nawet z urzędami ludzie nie chcą podejmować współpracy, które kiedyś uważano za bezpieczne wobec załamania gospodarki. Nikt już nie chce tyrać na podatki, które coraz bardziej zjadą fundusz nabywczy. Może nasi bracia że wschodu będą bardziej odpowiedni...
brawo Paweł D.
brawo Paweł D. 8.02.2018, 12:15
Osobiście na pół roku też bym się nie zatrudniał bo potem mógłby za mną krążyć wilczy bilet.
ksantypa
ksantypa 8.02.2018, 11:32
za grosze nikt nie będzie twarzą i tego trio nic pożytecznego nie zrobili do tej pory ta potrzebny jest propagandzista
avatar
avatar 8.02.2018, 09:42
Głośno się zrobiło wokół sprawy to się rakiem wycofają, ale jak sprawa przyschnie wrócą do pomysłu. Dadzą zatrudnienie inaczej (już to robili przy kampanii zaraz po wyborach z mieszkańcami, kórzy pierwsi przybyli po wojnie) i kampanię będzie miał im kto przeprowadzić.
polak
polak 8.02.2018, 09:19
za glosno sie zrobilo wokol sprawy wiec trzeba raczkiem sie wyvofac :) zle wplynie na kampanie wyborcza! i sluszmie myslicie nigdy tylu przy***sow nie zostalo zatrudnionych w umig co za tej wladzy !
demencja starcza ubeka
demencja starcza ubeka 7.02.2018, 19:04
Bolesiowi na mózg padło - a znajdź burmistrza, co za taką pensję robi - obojętnie jakiej opcji!
quasi
quasi 7.02.2018, 22:42
A to dlatego prawie nic nie robi, bo małą pensja?
TW Boleś W.
TW Boleś W. 7.02.2018, 18:39
Za to Ewunia zgodzi się na Burmistrzowska pensję - 2 300 zł brutto . Te z Platformy to chytre nie SĄ !!!
No To Co
No To Co 8.02.2018, 09:57
..i jeszcze zrobi dawno wyczekiwaną obwodnicę Gryfina.
dekret Napoleona
dekret Napoleona 7.02.2018, 15:05
Ta ta szopka oczywiście byłaby jednym z elementów dekoracji przedwyborczej ale trudna do ukrycia z finansowaniem.
żal.pl
żal.pl 7.02.2018, 11:03
Pokłócili się o kasę? Żałosne!
wojenka na moście to szczyt możliwości
wojenka na moście to szczyt możliwości 7.02.2018, 10:40
Obecni nawet projektu koncepcji zagospodarowania gotowego nabrzeża nie umieli zrobić przez 4 lata, nie licząc ogarnięcia odśnieżania dróg w strefie...
macius wykopany
macius wykopany 7.02.2018, 10:10
ino tylko jamogem zbafic tem bogatom gminem ot problemuf z nadmiarem kasy kturom tak bardzo potszebuje wienc ta ekipa musi odejsc a nafet otplynonc s portu na cztery statki pasarzerskie i jednego wodolota co im heniek za porzyczone POstawil
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 7.02.2018, 10:23
Pawcio najarany? Znowu swoją śpiewkę, jak pięknie na nabrzeżu było przed remontem? Szkoda że o "buraczanych polach" nie bździsz!!!
perły przed ***e...
perły przed ***e... 7.02.2018, 08:07
Patrząc na te dwie panie z prawej - nic dziwnego, że za mniej niż dycha nie chciał tej roboty:):):)
Maria co kamieniem
Maria co kamieniem 7.02.2018, 06:25
Niektórym broszurom nie potrzebny fachowiec, bo i tak będą kwiczeć wg knajackich zasad -wszystko źle - teraz znowu MY.
perły przed ***e...
perły przed ***e... 7.02.2018, 08:05
"knajackie zasady", "kwiczenie wszystko źle, teraz my" - to było od 2012 roku...
lukas
lukas 6.02.2018, 23:03
Ten partyjno koleżeński układ musi się skończyć dla dobra Gryfina!
złośliwiec
złośliwiec 7.02.2018, 01:16
che che - patrząc na podpis: Paweł wyładniał, Beata wręcz przeciwnie, Ewa wyłysiała. Tylko Tomasz nie do podrobienia:)
winiarz
winiarz 7.02.2018, 10:08
Bo Paweł Nikitiński jest jak dobre wino im....
kiper
kiper 7.02.2018, 10:23
Im starszy tym bardziej ogłupia
gryfinaik
gryfinaik 6.02.2018, 22:55
A na mieście tylko mówi się o zmianie. O zmianie Sawaryna na Muchę. To już chyba ten czas.
Siniak
Siniak 6.02.2018, 22:45
Się jeden z drugim pręży, że aż się z tego prężenia...

Pozostałe