Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach Zatrzymali go na Grunwaldzkiej

  • 7.02.2018, 09:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach Zatrzymali go na Grunwaldzkiej
Policjanci wręcz nie mogli uwierzyć. Badanie alkomatem kierującego wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zagrożenie stwarzał jadąc ciężarowym busem.

Mężczyźnie (mieszkańcowi naszego powiatu) zatrzymano prawo jazdy, a za jazdę po pijaku stanie przed sądem. Do interwencji policji doszło we wtorek 6 lutego ok godz. 13.10 podczas kontroli drogowej w Widuchowej na ulicy Grunwaldzkiej. Kontrolowali policjanci z posterunku Widuchowa – Banie. Dochodzenie prowadzi Komendy Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mati
Mati 12.02.2018, 11:17
Jak to mówią: licho złego nie bierze.
pijak
pijak 11.02.2018, 13:41
3 promile to jeszcze można przetrzymać!
Knagulec
Knagulec 7.02.2018, 13:11
Ja tam ciagle na bombie jeżdżę od lat i wszystko gra
Zero
Zero 7.02.2018, 16:45
Zero przekazu w tym komentarzu. Zero konstruktywności. Czasami lepiej milczec niz spamowac bez sensu.
bobas
bobas 7.02.2018, 13:40
To zmień sobie pieluchę.
Wkurzona
Wkurzona 7.02.2018, 12:13
Szkoda że nadal nie moga lub niechca zlapac "Pana"ktory od kilkunastu lat bez karnie jezdzi po Widuchowej nacpany pijany i bez uprawnien. I hoiraka struga ze ma znajomosci!
Anonim
Anonim 7.02.2018, 22:18
To na co czekasz ?! Skoro znasz tą osobę to idź to zgłoś a nie piszesz komentarze bez sensu .
Kot
Kot 8.02.2018, 15:08
Było zgłaszane bo kiedyś dziecko prawie mi potrącił. Tylko że trzeba go złapać jak jedzie a tu już jest problem dziwnym trafem zawsze wie kiedy policja jeździ.
Kot
Kot 7.02.2018, 13:45
Chyba wszyscy tego pana znają i wiedzą że jeździ często pod wpływem i bez uprawnień. Ludzie gadają ale nikt nie robi z tym porządku
kto?
kto? 7.02.2018, 13:20
A kto to jest?
Kot
Kot 7.02.2018, 13:50
Pan który jeździ bez uprawnień? Srebrny Mercedes krąży po Widuchowej i pewnie o tego pana chodzi
Anonim
Anonim 7.02.2018, 22:19
Wszyscy widzę wiedzą o kogo chodzi ale nikt tego nie zgłosi ...
Byś
Byś 8.02.2018, 06:09
Niemoralne.
azarko
azarko 7.02.2018, 15:16
Jak dojdzie do tragedii to dopiero będzie wielki krzyk.
Jakub
Jakub 7.02.2018, 13:18
,,Ciężarowy bus ,, , a co to takiego , jakieś nowe prawko trzeba mieć na taki dziwaczny pojazd ? Pierwszy raz słyszę taką nazwę , wiedziałem że są ,,ciężarówki,, i ,,busy,, ale o tym co przeczytałem to pierwsze słyszę .
Czytelnik
Czytelnik 7.02.2018, 11:41
Na weekend niech pojezdza po Widuchowej to ze 30 złapią niektórzy nawet z dziećmi jeżdźą bez żadnych skrupułów
Klara
Klara 7.02.2018, 10:46
Można powiedzieć że policjanci uratowali komuś życie.
Jakub
Jakub 7.02.2018, 13:20
Prawie trzy promile , zdaje mi się że nie jedno życie komuś uratowali a przynajmniej kilka , brawo , łapać pijaków i ćpunów , odizolować i pilnować !!!!!

Pozostałe