Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach Zatrzymali go na Grunwaldzkiej

Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach Zatrzymali go na Grunwaldzkiej
Policjanci wręcz nie mogli uwierzyć. Badanie alkomatem kierującego wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zagrożenie stwarzał jadąc ciężarowym busem.

Mężczyźnie (mieszkańcowi naszego powiatu) zatrzymano prawo jazdy, a za jazdę po pijaku stanie przed sądem. Do interwencji policji doszło we wtorek 6 lutego ok godz. 13.10 podczas kontroli drogowej w Widuchowej na ulicy Grunwaldzkiej. Kontrolowali policjanci z posterunku Widuchowa – Banie. Dochodzenie prowadzi Komendy Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mati
Mati 12.02.2018, 11:17
Jak to mówią: licho złego nie bierze.
pijak
pijak 11.02.2018, 13:41
3 promile to jeszcze można przetrzymać!
Knagulec
Knagulec 7.02.2018, 13:11
Ja tam ciagle na bombie jeżdżę od lat i wszystko gra
Zero
Zero 7.02.2018, 16:45
Zero przekazu w tym komentarzu. Zero konstruktywności. Czasami lepiej milczec niz spamowac bez sensu.
bobas
bobas 7.02.2018, 13:40
To zmień sobie pieluchę.
Wkurzona
Wkurzona 7.02.2018, 12:13
Szkoda że nadal nie moga lub niechca zlapac "Pana"ktory od kilkunastu lat bez karnie jezdzi po Widuchowej nacpany pijany i bez uprawnien. I hoiraka struga ze ma znajomosci!
Anonim
Anonim 7.02.2018, 22:18
To na co czekasz ?! Skoro znasz tą osobę to idź to zgłoś a nie piszesz komentarze bez sensu .
Kot
Kot 8.02.2018, 15:08
Było zgłaszane bo kiedyś dziecko prawie mi potrącił. Tylko że trzeba go złapać jak jedzie a tu już jest problem dziwnym trafem zawsze wie kiedy policja jeździ.
Kot
Kot 7.02.2018, 13:45
Chyba wszyscy tego pana znają i wiedzą że jeździ często pod wpływem i bez uprawnień. Ludzie gadają ale nikt nie robi z tym porządku
kto?
kto? 7.02.2018, 13:20
A kto to jest?
Kot
Kot 7.02.2018, 13:50
Pan który jeździ bez uprawnień? Srebrny Mercedes krąży po Widuchowej i pewnie o tego pana chodzi
Anonim
Anonim 7.02.2018, 22:19
Wszyscy widzę wiedzą o kogo chodzi ale nikt tego nie zgłosi ...
Byś
Byś 8.02.2018, 06:09
Niemoralne.
azarko
azarko 7.02.2018, 15:16
Jak dojdzie do tragedii to dopiero będzie wielki krzyk.
Jakub
Jakub 7.02.2018, 13:18
,,Ciężarowy bus ,, , a co to takiego , jakieś nowe prawko trzeba mieć na taki dziwaczny pojazd ? Pierwszy raz słyszę taką nazwę , wiedziałem że są ,,ciężarówki,, i ,,busy,, ale o tym co przeczytałem to pierwsze słyszę .
Czytelnik
Czytelnik 7.02.2018, 11:41
Na weekend niech pojezdza po Widuchowej to ze 30 złapią niektórzy nawet z dziećmi jeżdźą bez żadnych skrupułów
Klara
Klara 7.02.2018, 10:46
Można powiedzieć że policjanci uratowali komuś życie.
Jakub
Jakub 7.02.2018, 13:20
Prawie trzy promile , zdaje mi się że nie jedno życie komuś uratowali a przynajmniej kilka , brawo , łapać pijaków i ćpunów , odizolować i pilnować !!!!!

Pozostałe