Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Gimnazjalista wpadł z narkotykami

  • 7.02.2018, 10:28
  • Admin Admin
Gimnazjalista wpadł z narkotykami
Do zatrzymania nieletniego doszło we wtorek 6 lutego o godz. 17.50 na ul. Sprzymierzonych w Gryfinie. 16-latka miał przy sobie susz roślinny.

Po zważeniu okazało się, że jest to prawie 1 gram marihuany. Nastolatek na komendzie policji został przekazany matce.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zasx
zasx 8.02.2018, 10:19
16-latka czy 16-latek - on czy ona??? Że dopiero teraz zgarnęli gimbusa, a za gimnazjum na górce na polach to rzesze gimbusów chodzą jarają i nic, a służby dobrze o tym wiedzą, ale....
Gumowiec
Gumowiec 7.02.2018, 18:24
Tak mnie rodzice lali palą jak byłem mały, to i tak mi zostało z tym gumowaniem haha :)
0
0 8.02.2018, 08:41
Zero przekazu w tym komentarzu. Zero konstruktywności. Czasami lepiej milczec niz spamowac bez sensu.
charimuanin
charimuanin 7.02.2018, 16:45
Twoj ojciec też gumował twoję matkę ale niestety guma pękła i pojawiłeś się ty gumowcu
Knagulec
Knagulec 7.02.2018, 18:05
Zostaw gumowca parówko
pańcio
pańcio 7.02.2018, 16:29
ale łeb
Król pańcia
Król pańcia 8.02.2018, 09:11
ty sie tam Skop nie odzywaj hahahahaha parówko gryfinska hahahaa
juzik i henias
juzik i henias 7.02.2018, 16:17
My z ferajnom jaramy słome z materacuf muwiem wam ale czad i nic nam nie mogom zrobic a co.
luzik i lenias
luzik i lenias 8.02.2018, 09:10
głupiś jak twoj stary
Ala
Ala 7.02.2018, 14:36
Jeśli alkohol jest dozwolony od lat 18 tu to co z się dzieje z osoba maloetnia która jest pod wpływem alkoholu lub też posiada alkohol? Oczywiście można zamienić słowo alkohol na marihuana lub inne środki odurzające.
Czy rodzice odpowiadają za ta osobę niepełnoletnia?
gogo
gogo 7.02.2018, 14:27
Dobrze że niedługo bezkarnie po 22 nie będzie można kupić w sklepie alkoholu:) nie zdajecie sobie sprawy jak się cieszę:) że będzie mniej elementu wieczorem się szwendało
1998
1998 7.02.2018, 13:55
Łapać i karać wszelką patologię.
Knaga
Knaga 7.02.2018, 13:03
Zmarnował towar ajjjj
Brak
Brak 7.02.2018, 12:55
Ćpuna? Chyba musisz sobie zdać sprawę że alkohol ma większe zagrożenie niż ta trawa.
Prawdziwym przestępcą jest amfetamina.
Racja
Racja 7.02.2018, 14:07
Pomimo iż sama nie pałę ziela (bo mi się nie chce) to 1000 razy wolę napalonoego ziołem człowieka na ulicy niż typowego pijaczka o zapachu wódki i moczu który się awanturuje.
medyk
medyk 7.02.2018, 13:06
Chcesz się licytować kto jest większym ćpunem w zależności jakie narkotyki bierze?
adrianek
adrianek 7.02.2018, 12:33
A my w psedskolu tesz popalamy trafke i co nam srobicie pytam sie co nam srobicie
medyk
medyk 7.02.2018, 12:47
Adrianie i to jest właśnie działanie trawy na mózg - cofacie się w rozwoju.
Export
Export 7.02.2018, 11:54
Jak czytam wasze komentarze to niewiem czy się śmiać czy płakać, Gryfino pełne PiSowców i moherów. Rozumiem jakby chłopak był dilerem czy miał tego tony ale jak można mieć o kimś takie zdanie z powodu że miał przy sobie trochę trawy! To nic nie szkodzi, przecież?
Jakub
Jakub 7.02.2018, 13:14
Jeśli nie cały gram czyli dealer go oszukał i sprzedał niepełną ,,jedynke,, , teraz stracił i towar i kase i jeszcze będzie notowany a i manto w domu , słaba sprawa. Młodzież ma przechlapane.
gosc
gosc 7.02.2018, 12:21
Export ćpuna chronisz? Trochę trawy? A ile miał mieć przy sobie kilogram żebys uznał że to przestępca?
gumowiec
gumowiec 7.02.2018, 11:33
Ten młodzian musi poznać smak gumy. Zrobić mu dobre gumowanie na komisariacie. Wtedy, ten smród zapamięta to do końca życia. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie może uratować ten kraj.
Ence
Ence 7.02.2018, 16:56
Ciebie kretynie to już nic nie uratuje...że ciebie rodzice gumą bili to nie znaczy że tak inni maja robić
Jan
Jan 7.02.2018, 15:43
Twoja matula była gumowana i stary tez
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 7.02.2018, 13:00
Dobrze gdasz gumowiec
yty
yty 7.02.2018, 11:00
I co z takiego narkomana wyrosnie się pytam? Matka to powinna się spalić ze wstydu.
zeta
zeta 7.02.2018, 11:30
Może z matką popalali? Kto wie...

Pozostałe