Zginął na torach. Śmiertelnie potrącony przez pociąg to mieszkaniec gminy Gryfino

Zginął na torach. Śmiertelnie potrącony przez pociąg to mieszkaniec gminy Gryfino
Mężczyzna, przechodząc przez tory na wysokości ulicy Andersa w Gryfinie, wpadł pod jadący pociąg. Skład jechał z Kostrzyna do Szczecina. Do tragedii doszło dzisiaj 8 lutego 2018 r. ok. godz. 12.

Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg to 68-letni mieszkaniec gminy Gryfino. 

 

O tragicznym wypadku napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26959,smierc-na-torach

i

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26963,kim-jest-mezczyzna-smiertelnie-potracony-przez-poc

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robol
Robol 9.02.2018, 07:58
Stresująca praca.
smutna prawda
smutna prawda 9.02.2018, 09:29
Należy podkreślić że ową stolarnię prowadzi kumpel Henia w interesach ( np. drzwi do UMiGu za 30 tysięcy złotych) który robi kokosy a pracownicy wegetują
Smutek.
Smutek. 9.02.2018, 15:59
Czy 50 tysiecy zł.
tey
tey 9.02.2018, 18:48
a to będzie w dzienniku? to bez kozery powiem milion...
czerepachowa polityka
czerepachowa polityka 9.02.2018, 09:38
Bydlaku uszanuj temat! Albo wybuduj autostradę w pole. Bo w las już powstała trzy lata temu...
knaga
knaga 9.02.2018, 18:12
ty kundlu zamknij japę
?
? 9.02.2018, 18:25
Boli, bydlaku?
knaga
knaga 10.02.2018, 10:41
japa parówko
odys
odys 9.02.2018, 10:17
Probumistrzowskie trolle wykorzystają chyba każdą okazję aby obsobaczyć poprzednią kadencję. Wstrętne to...
sowa
sowa 9.02.2018, 00:13
Czarna seria trwa...
..
.. 8.02.2018, 22:54
..
ona
ona 8.02.2018, 21:56
A może ten człowiek miał jakieś problemy? Może to po prostu samobójstwo? Tak naprawdę jak ofiara nie zostawi listu to nigdy się nie dowiemy.
Eksmisje na bruk już od 1 marca.
Eksmisje na bruk już od 1 marca. 9.02.2018, 09:18
Nie miał gdzie mieszkać. Nie ma mieszkań socjalnych ani komunalnych. Jest kolejka na kilkadziesiąt lat. Zafundują Polakom z Gryfina getto w Nowym Czarnowie obok krematorium. Chcą usunąć biednych i nieporadnych z miasta.
 24.3 MILIONY
24.3 MILIONY 9.02.2018, 10:00
Nie ma mieszkań socjalnych ani komunalnych bo ni ma pinindzy.

„Budowa Centrum, która wpłynie również na poprawę stanu środowiska naturalnego, będzie kosztować blisko 24,3 mln zł. Zakończyć się ma w grudniu 2018 roku.”

Tak, 24.3 MILIONY na BEZURZYTECZNY projekt. Niech każdy pomyśli czy to centrum które praktycznie oprócz ładnej prezentacji w power point’cie wprowadzi praktyczne zmiany?
???
??? 9.02.2018, 11:10
Jakie "centrum"?
gama
gama 8.02.2018, 21:45
Jestem zdziwiony jak można w taki słoneczny dzień nie zobaczyć pociągu...
krewetka
krewetka 8.02.2018, 21:19
Strzępy człowieka policja przykrywała.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 8.02.2018, 20:59
Szkoda chłopa
mieszkan.
mieszkan. 8.02.2018, 20:35
I czy to naprawdę trzeba tragedii żeby urzędasy zrozumieli i pomyśleli o potrzebach zwykłych ludzi takich jak przejście przez tory?!
Maciej Wizjoner
Maciej Wizjoner 9.02.2018, 09:31
Proponuję zrobić tam tunel aby połączyć ściezkę rowerową po torowisku do Wirowa z osiedlem Południe i ulicami Andersa i Łużycką
czerepachowa polityka
czerepachowa polityka 9.02.2018, 09:41
Bydlaku uszanuj temat. Ścieżek rowerowych lepiej w tej kadencji nie wspominaj, a NIESTRZEŻONE PRZEJŚCIE, ŻEBY CZŁOWIEK NIE PRZEWRACAŁ SIĘ O TORY TO MOGLI POMYŚLEĆ.

Ile kilometrów ma nadkładać, żeby znaleźć się na drugiej stronie torów?
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 9.02.2018, 14:05
Ty tu nie swiruj bo dekiel ci podrywa parówko
Nie kop sięz koniem i gminą.
Nie kop sięz koniem i gminą. 8.02.2018, 20:11
Mocno go odrzuciło.
M.
M. 8.02.2018, 20:17
Jak piłkę...
drabik
drabik 8.02.2018, 20:10
bo tam faktycznie przejścia nie ma
pasażer
pasażer 8.02.2018, 19:58
Niestety byłem pasażerem tego feralnego pociągu i czuć było tylko szarpnięcie...
Piotr
Piotr 8.02.2018, 19:47
Czyżby kolejne samobójstwo w tej gminie wszechobecnej szczęśliwości?
wiki
wiki 8.02.2018, 19:45
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Pozostałe