Tajemnicza śmierć Szymona Łozowieckiego na torach. Czy ktoś przyczynił się do tej tragedii?

Tajemnicza śmierć Szymona Łozowieckiego na torach. Czy ktoś przyczynił się do tej tragedii? fot. dost.
Do dramatu doszło 28 stycznia 2018 r. o godz. 4.40 w Czepinie (gmina Gryfino). Przy stacji kolejowej pociąg techniczny potrącił mężczyznę. Około 40-letni mieszkaniec gminy Gryfino zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego – feralnego dnia poinformował portal igryfino Grzegorz Klimek z Komendy Powiatowej Policji. Wśród lokalnej społeczności krążą różne wersje wydarzeń. Niektórzy sądzą, że do śmierci Szymona mogły przyczynić się osoby trzecie.

Wątek ten badany jest przez Prokuraturę Rejonową w Gryfinie. 

Mężczyzna mieszkał niedaleko stacji kolejowej w Czepinie. Podobno wieczorem z 27 na 28 stycznia 2018 r. widziano go w Gryfinie w towarzystwie kolegów. Jak twierdzą nasi rozmówcy, spotkanie to miało zakończyć się dramatycznie. Podobno pobity kolega Szymona trafił do szpitala. Pytany przez policję o szczegóły, opowiedział o całym zajściu.

Tak policja miała „namierzyć” podejrzanych.

Czy Szymon także został ranny? Jak dotarł do Czepina?

Podobno zanim zginął potrącony przez pociąg, siedział na torach w dziwnej pozycji – jakby przykucnięty.

O informację na temat prowadzonego dochodzenia zapytaliśmy rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

-Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gryfinie prowadzone jest postępowanie dotyczące wypadku w ruchu kolejowym ze skutkiem śmiertelnym – informuje nas Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Pytamy także o bójkę i zaatakowanie gryfinianina, który trafił do szpitala.

-Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzoruje także postępowanie w związku z uszkodzeniem ciała pokrzywdzonego mężczyzny. Odniesione obrażenia nie zagrażają bezpośrednio życiu lub zdrowiu. Trwa gromadzenie materiału dowodowego. Jedna osoba usłyszała już zarzut spowodowania uszkodzenia ciała. Decyzją Sądu Rejonowego w Gryfinie z 30 stycznia 2018 r. podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Sprawdzane i weryfikowane są różne informacje w powyższej sprawie. Gromadzony jest materiał dowodowy. Planowane są kolejne czynności. W związku z tym nie mogę podać więcej szczegółów – mówi portalowi igryfino prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

 

Szymon Łozowiecki feralnej nocy 28 stycznia 2018 r. nie dotarł do swojego domu, chociaż miał tak blisko…

W sobotę 10 lutego 2018 r. o godzinie 12:00 w Kaplicy Cmentarnej w Gryfinie odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego śp. Szymona Łozowieckiego.

 

O tragicznym wydarzeniu w Czepinie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26819,smierc-na-torach-pociag-potracil-czlowieka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszk.
mieszk. 12.02.2018, 11:14
Ładne kondolencje Leszka.
??
?? 12.02.2018, 11:22
gdzie?
konkretny
konkretny 12.02.2018, 13:39
W górnym lewym rogu. I to nie kondolencje, tylko podziękowania.
konstatacja
konstatacja 11.02.2018, 21:32
Życia nie wróci się. Oby żyjących ta historia czegoś nauczyła...
...
... 11.02.2018, 16:47
Bardzo szkoda chlopaka ale nie rozumiem jak pseldo znajomi przyjaciele mogli zostawic go na torach wiedzac ze jest ranny! " Znajomi, przyjaciele" ktorzy z nim byli na stacji w Czepinie na przystanku powinni odpowiedziec tez za to co sie stalo! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
trzepot motyla
trzepot motyla 12.02.2018, 09:25
Jednak każdy odpowiada za siebie! W innym przypadku dochodzilibyśmy do absurdalnych wniosków.
gosc
gosc 11.02.2018, 14:52
Na szczescie Łapka siedzi juz w pudle
!..!...!!!
!..!...!!! 10.02.2018, 09:33
Co wy wgl piszecie?! Jakbycie chcieli wiedzieć to ta dziewczyna pomoła Szymonowi!!! Zwiąsała mu rękę by nie leciała krew!! Gówno wiecie a piszecie że wszystko wiedzieć!! Daj cie sobie spokój bo nawet nie było was tam! Wiecie to co chcecie wiedzieć!
knagulec
knagulec 10.02.2018, 09:48
OOO Biedronki wiedza duzo na ten temat
....
.... 10.02.2018, 15:51
No jak tam byli to wiedza dużo na ten temat. Tylko teraz przez głupia imprezę i psychola nie żyje niewinny człowiek.
lucyfer
lucyfer 10.02.2018, 09:16
okrutna rodzinka
rodzina Adamsów
rodzina Adamsów 10.02.2018, 09:26
Piszesz o swojej rodzine. Musi być okrutna skoro masz taki nick.
...
... 10.02.2018, 09:34
Ty rodzina Adamsów to było w odniesieniu że taka rodzina zadziwi diabła a nie Ciebie
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 08:58
Gdzie są rodzice że dziewczyny w takim wieku się szlajają zamiast w domu spac tego to nie widza tylko u kogoś widzą że ktoś w nocy chodzą i przeszkadzają im w śnie a dziewczyny jak wychodzą w nocy to nie widza. Nie ma kto się zająć rodzinka patologiczna!!!!!
brrrr...
brrrr... 10.02.2018, 09:09
Jakie nagle dziewczyny? O co wam chodzi?
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 09:23
Te o ktòrej mowa w komentarzu z wczoraj o 20.52
Praworządna
Praworządna 9.02.2018, 15:51
3 miesiące sankcji haha u nich jeden wychodzi z więzienia drugi idzie. To dopiero patologia !!!!!!!
Miedz
Miedz 9.02.2018, 20:29
Lysy biedrona troszke sie poprawi w puszce
knaga
knaga 9.02.2018, 15:57
dobrze gadasz
..
.. 9.02.2018, 16:23
No taka prawda widzą u kogoś a u siebie nie widzą w domu
Znajomy
Znajomy 9.02.2018, 09:53
Ludzie nie było was tam nie wiecie co tak naprawde sie wydażyło to po holere takie głupie komentarze. Ogarnijcie sie troche
Kk
Kk 9.02.2018, 12:27
Może nie było ale to tak nie może być że ktoś rani człowieka i nie ma zadnej odpowiedzialności tylko 3miesiece aresztu śmieszne. Jak można ranić kolegę skoro się znali ktoś gada że patologia u kogoś ale u siebie nikt nie widzi że patologia w domu.
Kk
Kk 9.02.2018, 08:30
Powinny wymierzyć karę wszystkim co tam byli bo jak się jest osobą psychiczną i nie wie do czego służy nóż to niech go nie używa. A teraz przed idotę nie żyje Szymon.
×××
××× 11.02.2018, 14:40
On wcale nie jest chory psychicznie matka zrbiła z njego wariata zeby miał jakąś kase i jej dawał a teraz siedzi i medytuje zeby corki jej niezabrali bo 500+ niebedzie
Knagulec
Knagulec 11.02.2018, 19:49
Rodzina Adamsów dobre buahahahaha
PP
PP 9.02.2018, 09:09
Tak to prawda
Edek
Edek 9.02.2018, 09:23
Nie widzę bezpośredniego związku ze śmiercią.
tt
tt 9.02.2018, 05:51
A te okropne dziewuszyska co były z Szymonem na tej imprezie i nie udzielily mu pomocy i zostawiły go na pastwe losu mimo że widzialy że jest ranny nie poniosą żadnych konsekwęcji ?!
×××
××× 9.02.2018, 20:52
TA NAJMŁODSZA NAPEWNO NIE ODPOWIE bo to przecjeź oczko w glowie mamusi tylko co nieletnia dziewczynka robila o tej godzinie poza domem powinny isc do poprawczaka a ten co ranil na 10 lat do ciupy
Miedz
Miedz 9.02.2018, 21:41
I z tym sie zgadzam z toba biedrony tez zaluja ze lysy to zrobil z bratem sie spotka w ciupie
po co?
po co? 9.02.2018, 08:58
A co to? Pielęgniarki czy siostry miłosierdzia?
Knagulec
Knagulec 9.02.2018, 08:54
Okropne dziewuszyska z Czepina wsztscy wiedzą kto to
gryfinianka
gryfinianka 10.02.2018, 09:28
Z tych wpisów to wszyscy wiedzą tylko jaka u was panuje zazdrość na wsi.
Knagulec
Knagulec 8.02.2018, 23:32
Czepino zna tajemnice
bajarz
bajarz 8.02.2018, 23:44
Nie tajemnice, ale legendy jak pisał p. Kwapisz w "7 Dni Gryfina".
Nie to oo
Nie to oo 8.02.2018, 23:28
Wydaje mi się, że to dziwne, aby mieszkając przy torach wchodzić w strefę niebezpieczeństwa które zna się od dłuższego czasu. Nawet osoba nie mieszkająca blisko torów wie, że trzeba się rozejrzeć tu i tam czy nic nie jedzie.
Wiewiórka
Wiewiórka 8.02.2018, 23:19
Zamieszanie są osoby 3.. Poszkodowany w szpitalu i osoba która straciła życie.. Znały się.. Te zdarzenia nieszczęśliwe maja wspólny scenariusz.. Przykre że człowiek stracił życie.. Mam nadzieję że prawda wyjdzie najaw i zostanie ukarany za te dwa czyny..
wuzet
wuzet 8.02.2018, 22:59
Coraz bardziej tajemnicza ta śmierć.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 8.02.2018, 22:53
Alkohol itd nie ma innej opcji
Kk
Kk 9.02.2018, 08:59
Czemu akurat twierdzisz odrazu że alkochol
K.
K. 8.02.2018, 21:39
Znam!
Maria
Maria 8.02.2018, 21:36
[***]
sylwek
sylwek 8.02.2018, 21:23
Mam nadzieję, że wszystko szybko zostanie wyjaśnione.

Pozostałe