Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018, 05.09.2018

Tajemnicza śmierć Szymona Łozowieckiego na torach. Czy ktoś przyczynił się do tej tragedii?

  • 8.02.2018, 20:31 (aktualizacja 08.02.2018 21:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajemnicza śmierć Szymona Łozowieckiego na torach. Czy ktoś przyczynił się do tej tragedii? fot. dost.
Do dramatu doszło 28 stycznia 2018 r. o godz. 4.40 w Czepinie (gmina Gryfino). Przy stacji kolejowej pociąg techniczny potrącił mężczyznę. Około 40-letni mieszkaniec gminy Gryfino zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego – feralnego dnia poinformował portal igryfino Grzegorz Klimek z Komendy Powiatowej Policji. Wśród lokalnej społeczności krążą różne wersje wydarzeń. Niektórzy sądzą, że do śmierci Szymona mogły przyczynić się osoby trzecie.

Wątek ten badany jest przez Prokuraturę Rejonową w Gryfinie. 

Mężczyzna mieszkał niedaleko stacji kolejowej w Czepinie. Podobno wieczorem z 27 na 28 stycznia 2018 r. widziano go w Gryfinie w towarzystwie kolegów. Jak twierdzą nasi rozmówcy, spotkanie to miało zakończyć się dramatycznie. Podobno pobity kolega Szymona trafił do szpitala. Pytany przez policję o szczegóły, opowiedział o całym zajściu.

Tak policja miała „namierzyć” podejrzanych.

Czy Szymon także został ranny? Jak dotarł do Czepina?

Podobno zanim zginął potrącony przez pociąg, siedział na torach w dziwnej pozycji – jakby przykucnięty.

O informację na temat prowadzonego dochodzenia zapytaliśmy rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

-Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gryfinie prowadzone jest postępowanie dotyczące wypadku w ruchu kolejowym ze skutkiem śmiertelnym – informuje nas Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Pytamy także o bójkę i zaatakowanie gryfinianina, który trafił do szpitala.

-Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzoruje także postępowanie w związku z uszkodzeniem ciała pokrzywdzonego mężczyzny. Odniesione obrażenia nie zagrażają bezpośrednio życiu lub zdrowiu. Trwa gromadzenie materiału dowodowego. Jedna osoba usłyszała już zarzut spowodowania uszkodzenia ciała. Decyzją Sądu Rejonowego w Gryfinie z 30 stycznia 2018 r. podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Sprawdzane i weryfikowane są różne informacje w powyższej sprawie. Gromadzony jest materiał dowodowy. Planowane są kolejne czynności. W związku z tym nie mogę podać więcej szczegółów – mówi portalowi igryfino prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

 

Szymon Łozowiecki feralnej nocy 28 stycznia 2018 r. nie dotarł do swojego domu, chociaż miał tak blisko…

W sobotę 10 lutego 2018 r. o godzinie 12:00 w Kaplicy Cmentarnej w Gryfinie odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego śp. Szymona Łozowieckiego.

 

O tragicznym wydarzeniu w Czepinie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26819,smierc-na-torach-pociag-potracil-czlowieka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszk.
mieszk. 12.02.2018, 11:14
Ładne kondolencje Leszka.
??
?? 12.02.2018, 11:22
gdzie?
konkretny
konkretny 12.02.2018, 13:39
W górnym lewym rogu. I to nie kondolencje, tylko podziękowania.
konstatacja
konstatacja 11.02.2018, 21:32
Życia nie wróci się. Oby żyjących ta historia czegoś nauczyła...
...
... 11.02.2018, 16:47
Bardzo szkoda chlopaka ale nie rozumiem jak pseldo znajomi przyjaciele mogli zostawic go na torach wiedzac ze jest ranny! " Znajomi, przyjaciele" ktorzy z nim byli na stacji w Czepinie na przystanku powinni odpowiedziec tez za to co sie stalo! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
trzepot motyla
trzepot motyla 12.02.2018, 09:25
Jednak każdy odpowiada za siebie! W innym przypadku dochodzilibyśmy do absurdalnych wniosków.
gosc
gosc 11.02.2018, 14:52
Na szczescie Łapka siedzi juz w pudle
!..!...!!!
!..!...!!! 10.02.2018, 09:33
Co wy wgl piszecie?! Jakbycie chcieli wiedzieć to ta dziewczyna pomoła Szymonowi!!! Zwiąsała mu rękę by nie leciała krew!! Gówno wiecie a piszecie że wszystko wiedzieć!! Daj cie sobie spokój bo nawet nie było was tam! Wiecie to co chcecie wiedzieć!
knagulec
knagulec 10.02.2018, 09:48
OOO Biedronki wiedza duzo na ten temat
....
.... 10.02.2018, 15:51
No jak tam byli to wiedza dużo na ten temat. Tylko teraz przez głupia imprezę i psychola nie żyje niewinny człowiek.
lucyfer
lucyfer 10.02.2018, 09:16
okrutna rodzinka
rodzina Adamsów
rodzina Adamsów 10.02.2018, 09:26
Piszesz o swojej rodzine. Musi być okrutna skoro masz taki nick.
...
... 10.02.2018, 09:34
Ty rodzina Adamsów to było w odniesieniu że taka rodzina zadziwi diabła a nie Ciebie
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 08:58
Gdzie są rodzice że dziewczyny w takim wieku się szlajają zamiast w domu spac tego to nie widza tylko u kogoś widzą że ktoś w nocy chodzą i przeszkadzają im w śnie a dziewczyny jak wychodzą w nocy to nie widza. Nie ma kto się zająć rodzinka patologiczna!!!!!
brrrr...
brrrr... 10.02.2018, 09:09
Jakie nagle dziewczyny? O co wam chodzi?
Praworządna
Praworządna 10.02.2018, 09:23
Te o ktòrej mowa w komentarzu z wczoraj o 20.52
Praworządna
Praworządna 9.02.2018, 15:51
3 miesiące sankcji haha u nich jeden wychodzi z więzienia drugi idzie. To dopiero patologia !!!!!!!
Miedz
Miedz 9.02.2018, 20:29
Lysy biedrona troszke sie poprawi w puszce
knaga
knaga 9.02.2018, 15:57
dobrze gadasz
..
.. 9.02.2018, 16:23
No taka prawda widzą u kogoś a u siebie nie widzą w domu
Znajomy
Znajomy 9.02.2018, 09:53
Ludzie nie było was tam nie wiecie co tak naprawde sie wydażyło to po holere takie głupie komentarze. Ogarnijcie sie troche
Kk
Kk 9.02.2018, 12:27
Może nie było ale to tak nie może być że ktoś rani człowieka i nie ma zadnej odpowiedzialności tylko 3miesiece aresztu śmieszne. Jak można ranić kolegę skoro się znali ktoś gada że patologia u kogoś ale u siebie nikt nie widzi że patologia w domu.
Kk
Kk 9.02.2018, 08:30
Powinny wymierzyć karę wszystkim co tam byli bo jak się jest osobą psychiczną i nie wie do czego służy nóż to niech go nie używa. A teraz przed idotę nie żyje Szymon.
×××
××× 11.02.2018, 14:40
On wcale nie jest chory psychicznie matka zrbiła z njego wariata zeby miał jakąś kase i jej dawał a teraz siedzi i medytuje zeby corki jej niezabrali bo 500+ niebedzie
Knagulec
Knagulec 11.02.2018, 19:49
Rodzina Adamsów dobre buahahahaha
PP
PP 9.02.2018, 09:09
Tak to prawda
Edek
Edek 9.02.2018, 09:23
Nie widzę bezpośredniego związku ze śmiercią.
tt
tt 9.02.2018, 05:51
A te okropne dziewuszyska co były z Szymonem na tej imprezie i nie udzielily mu pomocy i zostawiły go na pastwe losu mimo że widzialy że jest ranny nie poniosą żadnych konsekwęcji ?!
×××
××× 9.02.2018, 20:52
TA NAJMŁODSZA NAPEWNO NIE ODPOWIE bo to przecjeź oczko w glowie mamusi tylko co nieletnia dziewczynka robila o tej godzinie poza domem powinny isc do poprawczaka a ten co ranil na 10 lat do ciupy
Miedz
Miedz 9.02.2018, 21:41
I z tym sie zgadzam z toba biedrony tez zaluja ze lysy to zrobil z bratem sie spotka w ciupie
po co?
po co? 9.02.2018, 08:58
A co to? Pielęgniarki czy siostry miłosierdzia?
Knagulec
Knagulec 9.02.2018, 08:54
Okropne dziewuszyska z Czepina wsztscy wiedzą kto to
gryfinianka
gryfinianka 10.02.2018, 09:28
Z tych wpisów to wszyscy wiedzą tylko jaka u was panuje zazdrość na wsi.
Knagulec
Knagulec 8.02.2018, 23:32
Czepino zna tajemnice
bajarz
bajarz 8.02.2018, 23:44
Nie tajemnice, ale legendy jak pisał p. Kwapisz w "7 Dni Gryfina".
Nie to oo
Nie to oo 8.02.2018, 23:28
Wydaje mi się, że to dziwne, aby mieszkając przy torach wchodzić w strefę niebezpieczeństwa które zna się od dłuższego czasu. Nawet osoba nie mieszkająca blisko torów wie, że trzeba się rozejrzeć tu i tam czy nic nie jedzie.
Wiewiórka
Wiewiórka 8.02.2018, 23:19
Zamieszanie są osoby 3.. Poszkodowany w szpitalu i osoba która straciła życie.. Znały się.. Te zdarzenia nieszczęśliwe maja wspólny scenariusz.. Przykre że człowiek stracił życie.. Mam nadzieję że prawda wyjdzie najaw i zostanie ukarany za te dwa czyny..
wuzet
wuzet 8.02.2018, 22:59
Coraz bardziej tajemnicza ta śmierć.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 8.02.2018, 22:53
Alkohol itd nie ma innej opcji
Kk
Kk 9.02.2018, 08:59
Czemu akurat twierdzisz odrazu że alkochol
K.
K. 8.02.2018, 21:39
Znam!
Maria
Maria 8.02.2018, 21:36
[***]
sylwek
sylwek 8.02.2018, 21:23
Mam nadzieję, że wszystko szybko zostanie wyjaśnione.

Pozostałe