Julia Sanecka osobowością roku 2017

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jacek
Jacek 16.02.2018, 08:18
Tak czy inaczej sukces jest i gratulacje się należą!
biegaczka
biegaczka 13.02.2018, 23:14
Brawo Julia! Precz z głośnymi leserami, co tylko klapią dziobami!
Proponuję,żeby tata Marek udostępnił rachunek telefoniczny... :) no śmiechu warte!
Matka grzecha
Matka grzecha 14.02.2018, 20:53
Co żal ci *** ściska że Julia coś osiągnęła w życiu a ty nie
kibic
kibic 12.02.2018, 22:49
Powodzenia Julciu!
Julia Sanecka
Julia Sanecka 12.02.2018, 14:10
Jestem zachwycona odwagą ludzi, którzy się tutaj wypowiadają. Osobiście nie biorę do siebie całej tej ,,konstruktywnej,, krytyki. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia kto zgłosił mnie do tego plebiscytu, ale bardzo cieszę się z faktu, ze ktoś docenił całą moją pracę włożoną w sport. Wierzcie lub nie, ale tata wysłał mi dokładnie 1 SMS:).
Pozdrawiam
Julia sanecka
i tak gratuluję!
i tak gratuluję! 12.02.2018, 14:24
Pani Julio, mądry zrozumie, że to zabawa, głupi będzie zazdrościł. A podły będzie zohydzał wszystko w myśl zasady "najlepiej żeby nic nie było"...
88
88 10.02.2018, 11:38
Dziwny jest ten plebiscyt. Kto nominuje tych ludzi, bo jak przeczytałem
za jakie zasługi mają być wyróżnieni, to w niektórych przypadkach szczena opada z wrażenia i nasuwa się myśl, że osoba jest tak próżna, że sama zgłasza swoją kandydaturę, albo to czyjaś złośliwość aby pozbyć się konkurencji, albo mu dopiec. Ktoś się uwziął na Milerów, ale w jednym przypadku się chyba przeliczył. Co niektórzy, będą mieli wysokie rachunki za telefon.
http://www.gs24.pl/plebiscyty/czlowiek-roku/a/osobowosc-roku-2017-powiat-gryfinski-aktualne-wyniki,12831300/
Ściekowisko ?
Ściekowisko ? 12.02.2018, 14:50
Spec od inwestycji Tomasz Miller przypisujący sobie strefę w Gardnie i jej sukcesy a obecnie twierdzący, że remont ul. Kolejowej realizuje gmina to największy dow***s roku. Lubi podpinać się pod cudze i nawet powieka mu nie drgnie.
nowa piaskownica
nowa piaskownica 12.02.2018, 15:14
Szkoda że nie dokończyli Lużyckiej, bo im się tamta piaskownica znudziła i poszli z łopatką i wiaderkami do nowej ulicy rozbabrać...
antylogika?
antylogika? 12.02.2018, 14:26
W pierwszych linijkach mówisz o próżności i "samozgłaszaniu" - w drugim o.. "Milerach, co się na nich uwzięli i się przeliczyli"...

Przyznam, że nie ogarniam tej pokręconej logiki...
Ja
Ja 10.02.2018, 09:41
Gratuluje! W innych kategoriach tez mamy wygranych ktorzy przeszli do finalu wojewodzkiego...
great
great 10.02.2018, 10:36
Ci wygrani nie mają jednak fajnych tatusiów, którzy zapromują.
Gość
Gość 9.02.2018, 22:14
Gratulacje, wspaniała, pracowita, uśmiechnięta i bardzo pozytywna Dziewczyna. Czego zazdrościcie? Godzin ciężkiej pracy ? Spróbujcie
K.
K. 9.02.2018, 21:04
Przykrosc sprawiacie dziewczynie a nie jej Ojcu.... Zastanow sie jeden z drugim czy chcialbys aby Wasze dziecko tak opluwano.....
lokos
lokos 9.02.2018, 19:56
Gratuluje oby to zaowocowało Powerem który będzie dalej ciebie pchał do przodu. A wy zamiast mozolnie ścierać linie papilarne o klawiaturę weźcie przykład z tej młodej, pięknej kobiety i ruszcie 4 niezgrabne litery.
@
@ 10.02.2018, 20:10
Pięknej ?
biegaczka
biegaczka 15.02.2018, 23:08
a to przepraszam konkurs piękności ?
Feliks
Feliks 9.02.2018, 15:57
Nie gratuluje
twoja stara
twoja stara 14.02.2018, 20:43
Weź gościu sklej łeb
do zawistników
do zawistników 9.02.2018, 15:18
Widać znowu "kto nie z Mieciem, tego zmieciem, kto nie z Pawełeczkiem, tego kijeczkiem" - i nieważne, że te komentarze piszecie o dziecku - w dodatku sportsmence, która ciężką pracą na treningach a nie lansem zdobywa swoje sukcesy...
:):):)
:):):) 9.02.2018, 16:06
A czy to nie ten sam plebiscyt, w którym Miler chwali się strefą w Gardnie?
Normalny
Normalny 9.02.2018, 15:06
Dlaczego ojciec robi z niej IDIOTKĘ ????????????????? Tatuś Panuj !!!!!!
Matka grzecha
Matka grzecha 14.02.2018, 20:46
Gościu idiote to ty robisz z siebie pisząc takie komentarze
ONA
ONA 9.02.2018, 21:06
Karma kiedyś wróci... oj wróci. Póki co udaj się do psychiatry - lecz swoje kompleksy lub manię wyższości.
??
?? 9.02.2018, 15:19
Ty, "normalny" - nie zastanawia cię, że tak dużo "idiotów" widzisz wokół siebie?
TW Boleś W.
TW Boleś W. 9.02.2018, 15:03
Tatuś załatwił te marne głosy.
Matka grzecha
Matka grzecha 14.02.2018, 20:48
Co zazdrość *** ściska
??
?? 9.02.2018, 15:19
W sumie, to mi ciebie żal, "Boleś". Tyle mieć w sobie nienawiści do innych ludzi -to musi być duży ciężar?
Czapielski
Czapielski 9.02.2018, 15:18
Jeśli nawet wysłał SMS, to źle,z ę wspierał córkę? Nie bądź zazdrosny.
Mama kolegi
Mama kolegi 9.02.2018, 14:57
Ciezko na ten sukces pracuje ..Gratulacje
Piłka kopana
Piłka kopana 9.02.2018, 11:59
(....) szkodniki gryfińskiego sportu muszą odejść!!!

Część komentarza usunięta. administrator
Precz z cenzurą!!!
Precz z cenzurą!!! 9.02.2018, 12:29
Przecież napisałem wyraźnie że Nikitiński i inne szkodniki gryfińskiego sportu muszą odejść!!! Dlaczego admin usuwa nazwisko wójta Gryfina? Przecież ( jeszcze) nie jest to wulgaryzm???
Pomysl
Pomysl 9.02.2018, 14:50
Zastanów się co piszesz. Pisać że Nikitiński czy Miler?
Przecież oni nie wygrali w wyborach tylko zostali wybrani i zatrudnieni przez Sawaryna.
Miesiąc w miesiąc, Rok w rok. Każde słowo przez nich wypowiedziane to słowo Sawaryna. To Sawaryn im płaci i to Sawaryn w każdej chwili może ich zwolnić.
Widocznie jest zadowolony i ich pracy skoro jeszcze są w gminie.

Sawaryn jest burmistrzem.
Precz z cenzurą!!
Precz z cenzurą!! 9.02.2018, 15:54
Sam się zastanów co piszesz skorumPOwany lemingu. Ja tylko wytażam swoją opinię i nic ci do tego POpaprańcu
precz z lanserami!
precz z lanserami! 9.02.2018, 21:40
Uderz w stół – od razu widać, kto pisze – ten kto wszędzie WIDZI głosy...
kłótnia wicków