Plany zagospodarowania przestrzennego w cyfrowej wersji

  • 9.02.2018, 12:45 (aktualizacja 09.02.2018 13:31)
  • dost.
Plany zagospodarowania przestrzennego w cyfrowej wersji
Mapy, działki, plany - jednym słowem gminne dane przestrzenne są już dostępne w cyfrowej wersji. To ułatwienia dla mieszkańców, ale także dla osób zainteresowanych inwestycjami w Starym Czarnowie. Urząd Gminy na stronie internetowej uruchomił ogólnodostępną internetową platformę do ich publikacji.

Nowe narzędzie dotarcia do informacji jest bardzo cenne.

- Aplikacja pozwoli w szybkim czasie odszukać i zlokalizować wybraną przez nas działkę. Dzięki intuicyjnej i przejrzystej wyszukiwarce będzie można wygodnie sprawdzić jej przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, a także pobrać stosowny akt prawa miejscowego wraz z mapą – precyzuje zastępca wójta Starego Czarnowa Marcin Krawczyk.

Aplikację znaleźć można w zakładce pod nazwą „Plany miejscowe”. Znajduje się ona w prawej części strony internetowej Gminy Stare Czarnowo.

dost.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 2 dni temu, 12:01
Dobra sprawa P. Wójtowa, że mogę sobie sprawdzić działkę , jakie ma przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego - nawet bardzo dobra - Gmina idzie w nowoczesność - gratulacje
Obiektywny
Obiektywny 13.02.2018, 15:14
Zaradny ale dla siebie , a nie społecznik / jakim powinien być radny/ - nieprawdaż?.
 z Czarnowa
z Czarnowa 13.02.2018, 13:22
Spójrzcie ile Radny J.P. załatwił sobie działek budowlanych na własnych gruntach - za poprzedniej władzy - bo wtedy był uchwalany plan zagospodarowania przestrzennego za Wójta M.W. - ocence sami .
gryfiniak
gryfiniak 13.02.2018, 13:37
Zaradny radny, tylko pogratulowac.
Przeciwkorupcji.pl
Przeciwkorupcji.pl 12.02.2018, 05:21
Ile kosztowało. Ma to znaczenie bo wypis i tak musi byc opieczętowany i podpisany ale skad o tym może wiedzieć średnio bystry Krawczyk. Wydawać nie swoją kasę to łatwo.
qwerty
qwerty 12.02.2018, 15:29
Jeszcze łatwiej nic nie robić i krytykować.
Kolega
Kolega 11.02.2018, 17:05
Do Echo - tylko Ci współczuć .....
Echo
Echo 11.02.2018, 13:27
Każa nam robić wpisu to robimy...zadna przyjemność
snake
snake 11.02.2018, 15:55
Dużo zdrowia w Nowym Roku Echo. Przyda ci się.
pytanie
pytanie 11.02.2018, 13:36
O co ci chodzi?
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 10.02.2018, 15:37
Do popieram jarząbka - tylko Ci trzeba współczuć facet.
Popieram jarzabka
Popieram jarzabka 10.02.2018, 13:11
Łubu dubu pisane przez urzedników skonsultowane z Marzanną
...
... 10.02.2018, 13:42
Ty naprawdę smutny jesteś.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 10.02.2018, 12:10
Ja też chcę sprawdzić działkę w planie zagospodarowania przestrzennego - jakie ma przeznaczenie - więc teraz nie muszę nawet iść do Gminy ?
lipa
lipa 10.02.2018, 12:43
A jak już sprawdzisz, że jest "budownictwo jednorodzinne" to i tak obok developer może postawić bloki, które nazwie "budynkami jednorodzinnymi dwurodzinnymi w zabudowie bliźniaczej" - które nawet w folderze nazywa "czterorodzinnymi" - tak jest w Gryfinie...
Obiektywny
Obiektywny 9.02.2018, 22:12
Beznadziejny ten Jarząbek i jeszcze nawet po polsku nie umie pisać - katastrofa kolego Jarząbek.
Mieszkaniec gm. od urodzenia
Mieszkaniec gm. od urodzenia 9.02.2018, 14:43
Super sprawa - nowoczesność w gminie Stare Czarnowo idzie w każdym kierunku - brawo, brawo P. Wójt i cała Pani wierchuszka.
To jeszcze ja – Jarząbek
To jeszcze ja – Jarząbek 9.02.2018, 15:55
Marzenko, wstaw spobie taka gdańska szafe i się sama tam dla siebie nagrywaj.Każdy wie że to ty sama sobie piszesz te zance pochwały.
...
... 9.02.2018, 16:11
Strasznie smutny jesteś Jarząbek.

Pozostałe