Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Adecco 23.09.2018 - 23.10.2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
Artur Nycz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
MIrakowski i Bogacz wybory 2018
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Urbański i jego drużyna
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i Urbański
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Dudar i jej drużyna
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018
Sołtysiak Jerzy wybory 2018

Casting Miss Polski Ziemi Zachodniopomorskiej

  • 10.02.2018, 09:28
Casting Miss Polski Ziemi Zachodniopomorskiej facebook.com
Już 10 Marca 2018 w godzinach 12.00-17.00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu odbędzie się casting do konkursu Miss Polski Ziemi Zachodniopomorskiej 2018.

Do konkursu mogą stanąć panie w wieku 18-27 lat. Przed castingiem organizatorzy proszą o przesłanie portfolio na adres email: wioletta.the.queens@gmail.com

Na casting zabrać trzeba ze sobą strój kąpielowy, szpilki i sukienkę.

Więcej informacji FanPage Miss Polski Ziemi Zachodniopomorskiej. Można też zadzwonić pod nr tel. +48 608 777 293

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jesteś gorsza
Jesteś gorsza 18.02.2018, 12:21
Zdanie: „Cóż, są od ciebie lepsi” oznacza po prostu: „Jesteś gorsza, nie akceptuję ciebie, bo nie akceptuję siebie”. Jeśli często je słyszałaś, będziesz chciała udowodnić,
że to nieprawda, albo pogodzisz się ze swoim losem. I to, i to prowadzi do frustracji.
Porównywanie się z innymi zawsze wynika z niskiego poziomu własnej wartości. Kiedy oceniamy innych jako lepszych, zaniżamy swoją samoocenę. Z kolei kiedy postrzegamy innych jako gorszych, potrzebujemy zatuszować nasze niskie poczucie wartości i często wyparty wstyd. Skrajnymi przypadkami są perfekcjoniści i osoby narcystyczne – ich samoocena jest tak niska, że całe życie koncentrują się na wyparciu uczucia wstydu poprzez dążenie do doskonałości w każdej dziedzinie.
maorys
maorys 11.02.2018, 21:15
A jeszcze nie tak dawno to i w Gryfinie był jakiś bodypainting!
czarny
czarny 11.02.2018, 19:30
No , jakiś kulturalny przegląd ,,inwentarza ,, musi być ...! Niech się dziewczyny - bawiąc - ładnie zaprezentują ! Powodzenia ...
leader
leader 12.02.2018, 08:04
No ale już niedługo, według poufnych informacji, na Żoliborzu trwa dyskusja o ustawie zakazującej takich imprez. Kobieta cnotliwą ma być, skromną i pobożną. A nie takie tam...
czarny
czarny 12.02.2018, 10:29
A wg. moich ,, poufnych informacji ,, - Kobieta niech sama lepiej decyduje KIM i JAKA chce być ...I nie rozsiewaj peowskiej propagandy !
women
women 12.02.2018, 11:30
To raczej PiS chce rozporządzać ciałem kobiety.
Lolek
Lolek 10.02.2018, 13:17
Gryfinianki są ładne więc trzymam kciuki.
Gryfiniuś
Gryfiniuś 10.02.2018, 19:30
Może i ładne ale trzeba im zawsze przypominać aby wymienili słomę w butach bo stara i przepocona nie daje juz takiego ciepełka.Przypominam też im aby przynajmniej raz w tygodniu zmieniali gacie bo jak ich mijam to jedzie od nich jak ze śledziarni
Ego...