Oddawali krew aby uratować komuś życie

Oddawali krew aby uratować komuś życie fot. TWS
W Ekipowym Punkcie Poboru Krwi w Gryfinie 8 lutego 2018 r., gdzie odbywało się przyjmowanie krwiodawców, już od samego rana był tłok. Tego dnia do EPK w Gryfinie zgłosiły się 42 osoby, krew oddało 38 osób. Nad całością czuwały Aneta Rymsza i Justyna Gębka z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina oraz wolontariuszka z Gryfina Ewa Lewczuk, której nie mogło zabraknąć przy okazji takiego spotkania.

Każdy krwiodawca otrzymywał drobny upominek. W specjalny sposób uhonorowano tych, którzy zdecydowali się na oddanie krwi po raz pierwszy. Nagrody dla krwiodawców sponsorowali dyrektor ds. ekonomicznych PGE Oddział Dolna Odra Rafał Mucha, radny rady Miejskiej w Gryfinie Jacek Warda oraz radna sejmiku wojewódzkiego Ewa Dudar.

Z okazji tłustego czwartku łakocie dla krwiodawców przekazały dyrektor RCKiK Szczecin oraz radna Ewa Dudar.

Radna Ewa Dudar bardzo podziękowała wszystkim krwiodawcom, którzy doskonale rozumieją jak ogromne znaczenie ma każda kropla krwi. Podziękowała również organizatorom akcji.

Następna tego typu akcja zaplanowana została na 24 maja 2018 r.

TWS

 

Fotorelację opublikowaliśmy także tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26962,uroczysta-akcja-poboru-krwi-w-ekipowym-punkcie-pob

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (189)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

duda
duda 13.02.2018, 14:30
Kompromitacja czerepachów.
bzdura bzdurę goni
bzdura bzdurę goni 13.02.2018, 00:09
logika "żenady" powala :)
Ilością, jakości nie zastąpisz :)
żenada
żenada 13.02.2018, 00:26
Ciebie nikt nie dogoni. Zawsze na pytanie o cenę śmieci w gminie można odpowiedzieć o gigadżulach ciepła w spółdzielni...
£
£ 12.02.2018, 17:53
Dla mnie nie jest jasne, wyrwałeś z kontekstu to co ci pasuje! Idiotów szukaj wśród swoich znajomków, tu ludzie potrafią czytać i to ze zrozumieniem !!
funt kłaków:)
funt kłaków:) 12.02.2018, 18:48
Po prostu czerepach nie może pojąć różnicy między wspieraniem akcji promującej krwiodawstwo przez WIELE PODMIOTÓW OD "TEATRU JEDNEGO AKTORA" - URZĄDZANEGO CO MIESIĄC W URZĘDZIE W GODZINACH PRACY:):):)
żenada
żenada 12.02.2018, 23:03
Dlatego dekretem Napoleona uznaje się tylko jednego "wspaniałego" dawcę - a cała reszta to "lanserzy"...
ostentacyjne bogactwo
ostentacyjne bogactwo 12.02.2018, 20:31
Ten, kto poradził Sawarynowi te jego "nagrody" wsadził człowieka na minę! Bo to faktycznie "teatr jednego aktora" w którym najważniejszy przekaz jest, żeby pokazać JA MAM FORSĘ I JĄ DAJĘ PO UWAŻANIU ŁASKI PAŃSKIEJ!!!

W akcji krwiodawstwa mamy do czynienia z upominkami dla dawców krwi.

I PODMIOTAMI JEST PROMOCJA ODDAWANIA KRWI SAMI KRWIODAWCY!

żenada
żenada 12.02.2018, 23:06
bo to jest "teatr jednego aktora" - w którym najważniejszy jest ten, kto daje chwaląc się swoim bogactwem...
smutne
smutne 13.02.2018, 11:48
Niektórym została TYKO KASA
prawda
prawda 12.02.2018, 20:48
ostentacyjne bogactwo, poprzednicy też mieli taką kasą, a pokaż mi jednego, który dzielił się z mieszkańcami swoim wynagrodzeniem.

Wiem, że trudno jest wam to pojąć, że burmistrz Sawaryn nagradza co miesiąc, już czwarty roku ludzi przyznając im nagrody, z różnego tytułu, różnej działalności, czasami z potrzeby wsparcia w różnych sytuacjach życiowych. To piękny gest.
żenada
żenada 12.02.2018, 23:05
Zajrzyj na oświadczenia majątkowe;) I powiedz, czy niejedna emerytka nie wydaje więcej (proporcjonalnie)... I NIE TRĄBI O TYM WE WSZYSTKICH MEDIACH!!!

CO WIĘCEJ – „PSIAPSIÓŁKI” TAKIEJ EMERYTKI NIE WYMYŚLAJĄ INNYM, KTÓRZY DAJĄ NA CELE CHARYTATYWNE OD „LANSERÓW”...
brednie
brednie 12.02.2018, 23:57
żenada, co za brednie wypisujesz. Emerytki u ciebie składają te oświadczenia majątkowe? I z jakiego powodu składają te oświadczenia?
czas na leki...
czas na leki... 13.02.2018, 00:25
Choroba psychiczna odbiera zdolność myślenia? Ty byś zmuszał emerytki do rozliczania się ze swoich wydatków na cele charytatywne, bo przecież NIE MOGĄ DAWAĆ WIĘCEJ NIŻ SAWARYN???


prawda Wczoraj, 20:48 poprzednicy też mieli taką kasą, a pokaż mi jednego, który dzielił się z mieszkańcami swoim wynagrodzeniem.

żenada Wczoraj, 23:05 Zajrzyj na oświadczenia majątkowe;) I powiedz, czy niejedna emerytka nie wydaje więcej (proporcjonalnie)... I NIE TRĄBI O TYM WE WSZYSTKICH MEDIACH!!!

CO WIĘCEJ – „PSIAPSIÓŁKI” TAKIEJ EMERYTKI NIE WYMYŚLAJĄ INNYM, KTÓRZY DAJĄ NA CELE CHARYTATYWNE OD „LANSERÓW”...
Angielska droga
Angielska droga 12.02.2018, 21:27
Przecież POprzednicy nie byli głupi i zamiast dawać koperty to brali przy kazdej okazji a nawet bez okazji :-(
żenada
żenada 12.02.2018, 23:07
Trudno brać koperty od „wujciów”...
autostrada do lasu
autostrada do lasu 12.02.2018, 21:33
A jak było z autstradą do lasu?
żenada
żenada 12.02.2018, 23:07
to "dla rolników" żeby mieli dojazd do pól...
rusztowania przy urzędzie
rusztowania przy urzędzie 12.02.2018, 21:31
A ta ekipa to sama szuka okazji.
żenada
żenada 12.02.2018, 23:08
bezprzetargowo...
Duduś
Duduś 12.02.2018, 20:47
Mam dla ciebie propozycje zamiast wypisywać tu głupoty to zajmij się czymś bardziej pożytecznym. A jak chcesz już wręczać te upominki to kup je za swoje a nie obnosisz się gadżetami i to jeszcze nie swoimi. A od Sawaryna to już się odwal znajdź sobie inny obiekt do krytykowania o np. swoich kolesi po fachu. Tam dopiero jest co krytykować a gwarantuję że poczytalność tego portalu wzrosła by dwukrotnie :))
żenada
żenada 12.02.2018, 23:04
Uderz w stół – pomysłodawca nowobogackiej ostentacji Sawaryna się odzywa – i jeszcze WIDZI głosy:)


ostentacyjne bogactwo Dzisiaj, 20:31 Ten, kto poradził Sawarynowi te jego "nagrody" wsadził człowieka na minę! Bo to faktycznie "teatr jednego aktora" w którym najważniejszy przekaz jest, żeby pokazać JA MAM FORSĘ I JĄ DAJĘ PO UWAŻANIU ŁASKI PAŃSKIEJ!!!

Duduś Dzisiaj, 20:47 od Sawaryna to już się odwal
wieloletni dawca
wieloletni dawca 12.02.2018, 20:12
funt kłaków:) Dzisiaj, 18:48
Lepszego teatru jak ty urządziłaś to nikt w tej gminie nie urządził i nie urządzi. AKTOR JEDNEGO TEATRU ZGADZAM SIĘ ALE ZA TO JAKIEGO TY SZUKASZ FRAJERÓW ŻEBY TOBIE DALI ZA DARMO A ON DAJE Z WŁASNEJ KIESZENI. Daj już sobie spokój z tymi pączkami bo tak mi je obrzydziłaś kobieto że ich nie ruszę przez rok. I jak przyjdę oddać krew nie za pączki tylko z poczucia obowiązku lepiej żebym cię tam nie widział bo krew nie woda i na sam widok nie poleci.
żenada
żenada 12.02.2018, 23:09
lepiej być aktorem jednego teatru ALE DOBREGO, niż TEATREM JEDNEGO AKTORA - ale marnego...
cha cha
cha cha 12.02.2018, 21:42
Skopała komuś kobieta dupsko publicznie i gostek dalej sie nakręca. cha cha
żenada
żenada 12.02.2018, 23:10
Akurat na wszystkie nazwiska reaguje tak samo alergicznie:)
dwie prawdy
dwie prawdy 12.02.2018, 21:59
cha cha, "skopała komuś kobieta dupsko"...

Jeśli myślimy o tej samej kobiecie, to raczej się skompromitowała swoją wypowiedzią, i nawet przeprosiła za to. Ale jeśli na kopaniu i przepraszaniu ma polegać działalność społeczna, to średnio to oceniam.

Mój profesor mówił, nie czyń zła i nie przepraszaj.

A swoją drogą promowanie siebie, za nie swoje... słabe.
"ten człowiek", "ta kobieta" che che
"ten człowiek", "ta kobieta" che che 12.02.2018, 23:11
Z „twojego profesora” został ci tylko brak umiejętności przepraszania. Bo w czynieniu zła jesteś mistrzem. A KOGO I JAK I ZA CO PRZEPRASZAŁA WEDŁUG CIEBIE „TA KOBIETA”???
Bonaparte
Bonaparte 12.02.2018, 22:21
Pawełku, ty jak już powiesz, to już powiesz!
do 20.12
do 20.12 12.02.2018, 20:54
wieloletni dawca? Tylko czego?
Co dajesz ludziom oprócz głupot tu wypisywanych? Ty grzmocie ,w punkcie krwiodawstwa, tylko po co ? I przestań straszyć, bo mogę to wykorzystać i to bez pączków !!
Nie cierpię pączków
Nie cierpię pączków 12.02.2018, 21:24
do 20.12 Dzisiaj, 20:54
wieloletni dawca? Tylko czego?

A jak myślisz ? Przecież nie pączków. Piękna odpowiedź taka na poziomie brawo ! Proszę tak dalej wręcz zachęcam.GARDZISZ PĄCZKIEM JESTEŚ GRZMOTEM. CO ZA KRAJ. CO ZA LUDZIE. Uważaj żeby ktoś twoich komentarzy nie wykorzystał myślisz że jak zmieniasz nicki to jesteś anonimowa?? To jesteś wielkim błędzie.
żenada
żenada 12.02.2018, 23:14
Znowu WIDZISZ głosy? w pogardzie nikt ci nie dorówna
?
? 12.02.2018, 20:44
Czy ktoś zmuszał cię "dawco" do przyjmowania upominków?
:):):):)
:):):):) 12.02.2018, 20:39
Paweł - "aktor jednego teatru" to nie to samo, co "teatr jednego aktora":):):):)
ale czego dawca? Bo rozumu na pewno nie:)
ale czego dawca? Bo rozumu na pewno nie:) 12.02.2018, 20:26
Wiesz Paweł - z ciebie taki dawca jak...

ZE SWOICH? MYŚLISZ ŻE TYLKO JEDNA OSOBA DAJE ZE SWOICH PIENIĘDZY W GRYFINIE NA CELE CHARYTATYWNE?
wspieraj za swoje
wspieraj za swoje 12.02.2018, 19:46
Ty funt kłaków, znajdź bliższych sobie do nazywania...

Sawaryn, to facet z klasą, który czwarty rok, co miesiąc przekazuje WŁASNE środki finansowe na nagrody dla różnych osób i środowisk. Taką złożył obietnicę w kampanii wyborczej i honorowo ją wypełnia.

Nie porównuj osób, które, jak oglądam zamieszczone zdjęcia pod artykułem, promują się, nie angażując własnych środków finansowych.
Ciekawe również, że ta promocja rozpoczyna się w okresie, kiedy niektórzy zaczynają już kampanię wyborczą.

żenada
żenada 12.02.2018, 23:22
inaczej widać definiujemy "klasę", "honor" - i uczciwość...
do 19.46
do 19.46 12.02.2018, 21:52
Sawaryn jest z klasą???? Bo wypełnia daną obietnicę w kampanii??? Dając kasę komu chce,bo go na to stać??? Ty to nazywasz KLASĄ ??? A co z innymi WAŻNYMI dla miasta i ludzi obietnicami, bo duuużo ich było !
żenada
żenada 12.02.2018, 23:16
Dla nowobogackich chełpienie się bogactwem to "klasa". Dla innych - żenada.
Najsmutniejsze jest to, że Sawaryn tego sam nie wymyślił...
ostentacyjne bogactwo
ostentacyjne bogactwo 12.02.2018, 20:33
A skąd wiesz, że "własnych środków nie angażują"? A co, członek rady nadzorczej PGE nie mógł dać gadżetów reklamowych - musiał to robić dyrektor elektrowni?
łowca idiotów
łowca idiotów 12.02.2018, 20:32
A ile Sawaryn dawał na cele charytatywne jak był radnym? W ogóle nie dawał, więc zamknij durną gębę, bo znowu pogrążasz swojego szefa Pawełku.
oj, czerepach, czerepach... "facet z klasą" honor - nie za wysoka nuta?
oj, czerepach, czerepach... "facet z klasą" honor - nie za wysoka nuta? 12.02.2018, 20:15
A wynajmuje salę urzędu, opłaca panie urzędniczki od parzenia kawy, pana informatyka od umieszczania zdjęć na stronie (o reklamie PRYWATNEJ AKTYWNOŚCI NA STRONACH URZĘDU NIE MÓWIĄC)? Przynosił kawę i ciastka z domu, czy brał urzędowe?

NO I CZY OBDAROWANI NIE OTRZYMYWALI GMINNYCH GADŻETÓW REKLAMOWYCH?
ostentacyjne bogactwo
ostentacyjne bogactwo 12.02.2018, 20:34
Gdyby najął kelnerki, catering, salę - a nie robił tego NA KOSZT PODATNIKÓW - w dodatku z bezpłatną reklamą na urzędowych stronach:)
właściwa nuta
właściwa nuta 12.02.2018, 20:31
Burmistrz, jest gościnny i przyjmując mieszkańców, proponuje kawę, herbatę.
Bardzo chętnie kupuje również produkty wytwarzane przez lokalnych rzemieślników, wytwórców ... Jak trzeba kupuje ciasto, aby godnie przyjąć osoby odwiedzające go w gabinecie. To dobry i szczery gospodarz, i jak funduje to za swoje.
łubudubu!
łubudubu! 12.02.2018, 20:38
buchachacha - a czy ci mieszkańcy po tysiaka przychodzą do MIETKA do prywatnej chałupy czy do BURMISTRZA DO URZĘDU?
i wszystko jasne
i wszystko jasne 12.02.2018, 17:46
Za Wikipedią :) "ponsoring jest jedną z najszybciej rozwijających się form promocji. Jego istotą są skojarzenia, dzięki którym pozytywny obraz sponsorowanego przenosi się na sponsora"
I wszystko jasne :)
Za gadżety reklamowe PGE Dolna Odra i Urzędu Marszałkowskiego promowanie siebie.
Czy to uczciwe?
ty nie wiesz, co to uczciwość
ty nie wiesz, co to uczciwość 12.02.2018, 18:20
No widzisz, wreszcie zrozumiałeś, czemu ludzie nie cierpią tej obłudnej autopromocji z urządzanymi co miesiąc w urzędzie gminy żałosnymi jałmużnami z "pańskiego stołu"...

A przy okazji - burmistrz nie wręcza gadżetów urzędowych?
uczciwie?
uczciwie? 12.02.2018, 18:02
.....też się mogłeś popromować przynosząc coś,teraz zazdrość dupsko ci ściska i się tłumaczysz oszołomie?
on nie wie, co to uczciwość
on nie wie, co to uczciwość 12.02.2018, 18:16
To jeszcze inaczej. Wrobił Sawaryna w durne promocje z hecami w urzędzie a teraz wściekły, że inni robią to umiejętniej, lepiej, mądrzej... I SKROMNIEJ!!!
dostawca
dostawca 12.02.2018, 19:58
Sawaryn, co miesiąc, doceniając ludzi i organizacje przekazuje z własnych pieniędzy nagrody. Czyni to od początku kadencji.

Nie porównuj jednorazowej akcji z gadżetami reklamowymi przywiezionymi z Dolnej Odry czy też Urzędu Marszałkowskiego, które mają służyć promocji tych firm, czy instytucji, a nie osób, które je dostarczyły.

Tą czynność można porównać do listonosza doręczającego paczkę. No przecież (z całym szacunkiem dla listonosza), za zawartość paczki ewentualnie dziękujemy nadawcy.
nie porównuj chełpienia się bogactwem od wspomagania krwiodawstwa
nie porównuj chełpienia się bogactwem od wspomagania krwiodawstwa 12.02.2018, 20:17
Sawaryn robi w urzędzie w godzinach pracy PRYWATNE UROCZYSTOŚCI z których relacje umieszcza na URZĘDOWEJ stronie...
dobry przykład
dobry przykład 12.02.2018, 21:05
nie porównuj..., pokaż mi więcej takich osób, które dzielą się z mieszkańcami własnym wynagrodzeniem. A trochę osób równie zamożnych mamy dookoła. A może wskażesz na jakiegoś poprzedniego burmistrza, który podzielił by się swoimi pieniędzmi, nie jednorazowo, lecz co miesiąc, czwarty rok. Złośliwy zazdrośnik z ciebie.
A po co ci pokazywać? Żebyś obsobaczył i wyzwał od lanserów „konkurencję” twojego szefa?
A po co ci pokazywać? Żebyś obsobaczył i wyzwał od lanserów „konkurencję” twojego szefa? 12.02.2018, 23:18
TY NAPRAWDĘ NIE POTRAFISZ ZROZUMIEĆ, ŻE WIELU LUDZI POMAGA INNYM BEZ TRĄBIENIA O TYM JAK FARYZEUSZE?

Że nawet w SPONSORINGU trzeba zachować dobry smak? Bo sponsoring to nie ostentacyjne PRZECHWALANIE SIĘ WŁASNYM BOGACTWEM I rzucanie ułamka swoich dochodów – które dla innych są nieosiągalną kwotą?


Wzywasz do "pokazania ci osób" - a jak ci pokażą - walisz i wyzywasz?
łowca idiotów
łowca idiotów 12.02.2018, 21:27
Ile dawał Sawaryn co miesiąc jak był radnym? Też obiecał oddawać dietę na cele charytatywne. Miał nawet pokazać PITa z rozliczeniem i nie pokazał. Kłamał? Nie pierwszy i nie ostatni raz.
troll
troll 12.02.2018, 13:22
Postanowiłem w marcu iść do psychologa, nie nasyłajcie na mnie policji.
;)
;) 12.02.2018, 15:09
Po czterech latach psycholog to może być za mało:)
zasada nr3
zasada nr3 12.02.2018, 12:29
Pamietaj, jak zaczniesz się publicznie chwalić to tak trochę jednocześnie jak byś po cichu wołał o pomoc
numero uno:)
numero uno:) 12.02.2018, 13:12
Ale to jest WOŁANIE O POMOC W POSTACI KRWI! Więc każdy sposób na zwrócenie uwagi, na okazanie szacunku dawcom krwi jest dobry!
A atakowanie tych, którzy sponsorowali upominki przypomina przysłowiowego psa ogrodnika - sam nie dał, i innym też nie pozwala...
:):):)
:):):) 12.02.2018, 12:43
Mówisz o burmistrzu i jego dawanych w urzędzie "nagrodach"?:):):)
zdiwiony
zdiwiony 12.02.2018, 09:37
A ja się jednak dziwię kogo ta udana akcja kłuje w oczy.
czerepachowa pokrętność
czerepachowa pokrętność 12.02.2018, 10:16
Rozdawca czegokolwiek może być tylko jeden! I niech się nie ośmieli nikt kupić najmniejszego pączka nikomu na Tłusty Czwartek!
rykoszet
rykoszet 12.02.2018, 08:46
Czerepachowe trolle chciały dowalić sponsorom upominków dla krwiodawców – i Sawaryn dostał rykoszetem – BO PRZECIEŻ TYDZIEŃ TEMU DAWAŁ TYSIAKA NIEPEŁNOSPRAWNYM INTELEKTUALNIE...
TYDZIEŃ TEMU TO NIE BYŁ „LANS”? TO NIE BYŁO „NA POKAZ”? TO NIE BYŁO NAGŁOŚNIONE?
Ryniu
Ryniu 12.02.2018, 09:34
Tej ekipy nie posądzałbym o refleksje...
prawda
prawda 12.02.2018, 09:48
Ale to ta ekipa rozwala w Gryfinie wszystkich sponsorów - czy to marszu Amazonek, czy innych akcji mniejszych i większych - wyzywając ich od najgorszych i wyrachowanych.

Co przy burmistrzu robiącym comiesięczne hece w urzędzie w godzinach pracy jest cokolwiek komiczne...
meritum
meritum 11.02.2018, 20:35
Tu celem jest akcja krwiodawstwa. Dawcom krwi ofiarowano upominki. Wyjątkowo podłe jest atakowanie ludzi, którzy zasponsorowali upominki!!!
obłuda i fałsz!
obłuda i fałsz! 12.02.2018, 01:51
Bo lepiej żeby "nic nie było", niż żeby było coś od kogoś innego...
pytam
pytam 12.02.2018, 01:15
meritum, ale jak zasponsorowali?
Gadżetami reklamowymi firmy, czy instytucji?
Ile kasy wydali na te prezenciki?

Czy może, to my wszyscy złożyliśmy się na promocję PGE Dolna Odra, czy też Urzędu Marszałkowskiego?

Podziękowania należą się krwiodawcom.
To ludzie, którzy nie dla "prezencików" czynią dobro.


odpowiadam intern.z godz 01.15
odpowiadam intern.z godz 01.15 12.02.2018, 03:46
Ty pytasz ja odpowiadam. Tak, portal igryfino nie pomógł pisząc tak dużo o akcji krwiodawstwa.Nigdy nawet o burmistrzu tyle nie pisali,więc jest problem... Nie 'podlizuj się' krwiodawcom,bo już to co zrobiliście na tym portalu,to gorzej być nie może.Czy to ważne kto co dał i co tam było? Gest się liczy i chęć zrobienia czegoś dla innych. Jak można zohydzić wszystko,nie dając nic od siebie ? Bo mogliście się włączyć do tej wspaniałej akcji ,nie patrząc na podziały. A pensje WASZE też są z naszych podatków i pisanie tekstu j.w jest infantylne.
Babilon
Babilon 12.02.2018, 09:36
Logika 3.46 jak pod wpływem środków - żałosna!
Do Babilon
Do Babilon 12.02.2018, 10:24
Babilon jeszcze ci mało? Prawda aż tak boli ? Za robotę się chwytaj niedojdo. Dalej "pomagasz" burmistrzowi przed wyborami? Gratulacje rób tak dalej ha ha
czerepachowa pokrętność
czerepachowa pokrętność 12.02.2018, 10:20
A jak bez środków zrozumieć akcję hejtowania sponsorów akcji krwiodawstwa i upominków dla dawców krwi?

Trzy artykuły o dawaniu krwi. A trolle czerepachowe walą w sponsorów, że się ośmielili dać upominki wszystkim, którzy oddawali swoją krew dla innych!!!

I nie jest dla nich ważne, że to strasznie podłe z ich strony i szkodliwe.
Z psychopatyczną nienawiścią niszczą wszystko, żeby "nic nie było"!!!
rykoszet
rykoszet 12.02.2018, 08:50
Burmistrz robi "imprezy" z wręczaniem nagród "z pańskiego stołu", których jest głównym "bohaterem". Tutaj podmiotem była akcja krwiodawstwa i jej organizatorzy podziękowali sponsorom za upominki.
To, co "czerepachowe trolle" wyczyniają zohydzając sponsorowanie szczytnych akcji odbije się rykoszetem Sawarynowi!

CHOĆBY PRZY DNIACH GRYFINA I WOJENCE NA MOŚCIE!!!
gomułkowska mentalność
gomułkowska mentalność 12.02.2018, 09:07
Jak tak walą w sponsorów, jaki „lanser” i „za pieniądze podatnika” zasponsoruje tercetowi dni Gryfina i wojenkę na moście?
obłuda i fałsz!!!
obłuda i fałsz!!! 12.02.2018, 01:49
Gmina nie rozdaje "gadżetów reklamowych"? TO UPOMINKI A NIE ZAPŁATA ZA ODDANĄ KREW!!!

Atak na tych, którzy zasponsorowali upominki dla krwiodawców uwłacza godności samych krwiodawców sprowadzanych do roli piłeczki w rozgrywkach między gminnym kacykiem a potencjalną konkurencją!

A pisanie głupot o sponsorach akcji dobroczynnych jest wyjątkowo perfidne i szkodliwe dla wszystkich podobnych akcji!
niestety
niestety 12.02.2018, 00:09
Jak zobrzydzą ludziom i sponsorowanie i krwiodawstwo - czy Gryfino stanie się lepsze?
obłuda i fałsz!
obłuda i fałsz! 12.02.2018, 01:50
Nie zawahają się zniszczyć nawet idei sponsorowania - o ile sponsorem nie jest Sawaryn!!!
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 11.02.2018, 21:55
A ile ze swych milionowych łapówek POdarowali w ramach lansu wykopani w ostatnich wyborach POprzednicy?
do milionowego fake newsiarza
do milionowego fake newsiarza 11.02.2018, 22:18
Paweł, weź leki, lanserze...
Luśka
Luśka 11.02.2018, 21:12
Przecież o zniechęcenie im zapewne chodzi.
faryzejska obłuda!!!
faryzejska obłuda!!! 11.02.2018, 21:45
Tylko jak teraz będzie można prosić o zasponsorowanie wyjazdu dzieci, czy o cokolwiek? Jak sponsorów WYZWĄ OD LANSERÓW???
krawat
krawat 11.02.2018, 22:26
faryzejska z 21.45 przecież ludzie wiedzą, że trolle muszą tak pisać bo mają stanowiska i dostają pieniądze.
doktur od troli
doktur od troli 11.02.2018, 21:35
tylko lewatywa pohamuje jego dalsze zapędy
:)
:) 11.02.2018, 19:46
Każdy dar serca jest wazny i bezcenny :) czy to 1000 zl co miesiąc Pana Sawaryna czy pączki pani Dudar
meritum
meritum 11.02.2018, 20:37
ostentacyjne rzucanie ułamka swoich dochodów w godzinach pracy i w budynku urzędu nie może być porównywane z upominkami dla dawców krwi!!!
Marek
Marek 11.02.2018, 19:09
Fajnie dobrze ze komuś jeszcze sie chce organizować takie akcje
meritum
meritum 11.02.2018, 20:38
dziwny jest hejt skierowany na sponsorów upominków. A jeszcze niedawno Sawaryn mówił "nikt nie chce nic dawać innym"...
Albo coś w tym rodzaju...
!!!
!!! 11.02.2018, 19:19
Mnie to dziwi jak proburmistrzowskim trollom chce się tak idiotycznie komentować!
wstyd
wstyd 11.02.2018, 17:41
Innymi słowy, podsumowując wywody trolli proburmistrzowych - NIECH NIKT NIE ŚMIE DAĆ JAKIEGOKOLWIEK UPOMINKU HONOROWEMU DAWCY KRWI!!!

NIECH NIKT NIE ŚMIE PODZIĘKOWAĆ SPONSOROM ZA ICH HOJNOŚĆ W JAKIEJKOLWIEK SPRAWIE!!!

BO DAWCA DATKÓW MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN!!!

I TYLKO ON MOŻE MÓWIĆ, ŻE "NIKT POZA NIM NIC NIE DAJE"...
ogarnięty
ogarnięty 11.02.2018, 19:10
Wsyd - smutna prawda.
rózga
rózga 11.02.2018, 17:13
To do ciebie, niby- Dawco- ' Nie rozmawiaj z idiotą,bo cię sprowadzi do własnego poziomu i pokona własną bronią.'
Dawca
Dawca 11.02.2018, 16:17
Czy ta baba się wściekła. Co ona tu wypisuje. A sama krew oddała? Nie pączki żarla bo od niej za bardzo się pieni:)))
wstyd
wstyd 11.02.2018, 17:42
A to tylko ci, co dają krew mogą sponsorować? Ciekawe podejście. No nikogo z tercetu na fotelach też nie było...
choinka
choinka 11.02.2018, 13:18
Disco polo to stan umysłu dużej części społeczeństwa a potem takie myslenie...
wstyd
wstyd 11.02.2018, 17:43
disco polo i wojenki na moście to takie samo odzwierciedlenie muzyki i historii
rytm
rytm 11.02.2018, 13:38
Może probumistrzowskie trole słuchają tego typu muzyki, pasuje do nich. Tyle, że się trochę pobujają do rytmu.Niestety, reszta dyskwalifikuje ten gatunek, bo nie odpowiada człowiekowi z pewnym gustem, wrażliwością. Reszta, czyli tekst, teledyski, melodia i harmonia muzyczna (bardzo prymitywne na ogół). Teksty wyrażają np.uczucia do kobiet w sposób bardzo infantylny, jakby w głowie zakochanego nadal grzechotał mózg dziecka; albo w sposób wulgarny - jakby był" Trynkiewiczem Kobiet". O umiejętnościach instrumentalnych w disco polo mowy nie ma, ci ludzie grają na poziomie podstawowym lub niewiele wyższym. (Może popularnośc d.polo to efekt zaniedbania ze strony radiofonii, TV, które nie promowały prostszych form, ale muzycznie profesjonalnych, więc" gorszy pieniądz wyparł lepszy" - to jest zasada ekonomii - tu na gruncie muzycznym).
disco polo
disco polo 11.02.2018, 16:03
Rytm, no teraz to faktycznie pokazałaś swoją naturę:)))
Ty lepiej zadbaj o "słomę z własnych butów wystającą". bo dopiero wiocha wyszła z tej twojej rozprawki o muzyce disco polo.
Porażająca pogarda dla drugiego człowieka i jego upodobań. Wstyd.
równanie
równanie 11.02.2018, 13:03
Jak Sawaryn pod kościołem przed wyborami serwował grochówkę to było w porządu trolle?
Równiej
Równiej 11.02.2018, 16:12
Serwowal grochówke i to jaką palce lizać a nie stare pączki z biedry.
wstyd
wstyd 11.02.2018, 17:44
Jak lizałeś palce burmistrza za grochówkę, to nie narzekaj na pączki. I nie gardź ludźmi kupującymi pączki w Biedronce...
:):):)
:):):) 11.02.2018, 23:46
nie tylko palce:):):)
za swoje
za swoje 11.02.2018, 13:28
A czemu mieszasz w temat promowania osób wymienionych w artykule o akcji poboru krwi z Sawarynem?

Poza tym, grochówka w kampanii wyborczej, to nie to samo co gadżety reklamowe firm i instytucji, które jak czytam w artykule sponsorowani konkretni ludzie.

Te gadżety widoczne na zdjęciach sponsorowali podatnicy.
Łukasz
Łukasz 11.02.2018, 11:51
Przecież to nie krwiodawcy czy sponsorzy napisali ten artykuł aby siebie, nie wiem jak to określić, wylansować. To w takim razie zarzut do portalu. Tylko jak można kogoś posądzać o lansowanie idei krwiodawstwa, które służy ludziom?
jeszcze zobaczycie komentarze:):):)
jeszcze zobaczycie komentarze:):):) 11.02.2018, 23:47
Jeśli tam nie ma Sawaryna to jest to złe. Jak przyjdzie w maju - O TO BĘDZIE WSPANIAŁOMYŚLNY I DOBROTLIWY WŁADCA...
uczciwość
uczciwość 11.02.2018, 12:47
Łukasz, wielki szacunek dla krwiodawców.

Jednak, jak poszukasz informacji o szczytnej akcji, i przejrzysz fotorelacje, poczytasz informacje, to pewnie dojdziesz do przekonania, że krwiodawcy w tych przekazach, są na dalszych planach.
Główny przekaz dotyczy "sponsorów" no i jeszcze pomysłodawcy/czyni takiej promocji ( CHYBA BARDZIEJ OSÓB NIŻ AKCJI). Czasami można przesadzić z tym promowaniem.
No i to łapanie krwiodawców przez organizatorów, na te prezenciki, to chyba trochę "MAŁE", i niektórych może obrażać.
Na zdjęciach widać to wyraźnie, no i te prezenciki, którymi obdarowali wymienieni sponsorzy krwiodawców.
Te prezenciki, czyli gadżety reklamowe firm i instytucji finansujemy MY - PODATNICY.

Lukasz, ten artykuł, poniżej w tym samym temacie - nie wiem czyjego autorstwa, bo nie podpisany, cyt. "Przecież to nie krwiodawcy czy sponsorzy napisali ten artykuł aby siebie, nie wiem jak to określić, wylansować".

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26962,uroczysta-akcja-poboru-krwi-w-ekipowym-punkcie-pob

Jeszcze raz, należą się ogromne podziękowania dla krwiodawców.
a co ty wiesz o uczciwości???
a co ty wiesz o uczciwości??? 11.02.2018, 23:51
Tydzień temu Sawaryn dał tysiaka wszystkim niepełnosprawnym ze Szczecińskiej! Po ile na osobę wyszło?

To nie wybrzydzaj, że upominek dla krwiodawcy to "obraza"!!!

uczciwość Dzisiaj, 12:47
No i to łapanie krwiodawców przez organizatorów, na te prezenciki, to chyba trochę "MAŁE", i niektórych może obrażać.
urząd
urząd 11.02.2018, 13:48
To jest " uczciwość"? ja uważam,ze HIPOKRYZJA. Wiedzieliście ( UMIG) o akcji, info czytane było przez przew RM na sesji. Olaliście dawców, bo nigdy was ten temat nie interesował i myśleliście,że będzie klapa !A ZE BYŁ SUKCES to szukacie winnych swojej pomyłki, bo elektorat znowu się kurczy? Zresztą tak jest zawsze !!!
trochę rozsądku
trochę rozsądku 11.02.2018, 15:54
urząd, i może dzięki temu, że rozpropagowano informację, m.in. w urzędzie więcej osób dowiedziało się o akcji i oddało krew.

BO PRZECIEŻ NIE DZIĘKI ROZDAWANYM PĄCZKOM. NIE KPIJ Z KRWIODAWCÓW.

Nie brnij kobieto dalej, bo się pogrążasz.
I czemu, każdy wpis który nie odpowiada treściom jakie chciałabyś przeczytać, adresujesz w stronę UMiG?
To niezdrowe i źle świadczy o tobie.
???
??? 11.02.2018, 23:52
Urzędnicy z gminy poszli oddawać krew, bo na sesji rady usłyszeli? I TY MASZ NICK "ROZSĄDEK"?
odp do 15.54
odp do 15.54 11.02.2018, 16:50
Co ty tu piszesz? Kto z kogo kpi? Przeczytaj komentarze swoich kolegów lub swoje np " nie wierzę" ,Ewa, AYA. Masz problem z czytaniem ? czy nie pojmujesz treści ? Trafia człowieka takie szachrajstwo. Wstyd mi za was !!
AYA
AYA 11.02.2018, 11:48
"....To jest pączek na skalę naszych możliwości. My tym pączkiem otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie to jest nasz pączek przez nas wykonany i to nie jest nasz ostatni pączek !..."
haaaaaa
haaaaaa 11.02.2018, 11:42
do 11.12 no i już się niemoto wydało o co ci chodzi i jeszcze " dawca" ha ha żal dupsko ściska
do burzy
do burzy 11.02.2018, 11:12
Ja to określę jednym zdaniem.
NASZA KAMPANIA BĘDZIE PRZEBIEGAŁA POD HASŁEM "PĄCZEK" :))
:):):)
:):):) 11.02.2018, 23:53
Ty w Tłusty Czwartek dałbyś choinkę z placu Barnima?
stop proburmistrzowskim trollom
stop proburmistrzowskim trollom 11.02.2018, 11:52
Proburmitrzowski trollu "do burzy" zaprzestań kompromitacji swojego guru.
powidło
powidło 11.02.2018, 13:19
Stop ..., opanuj się, poza tobą nikt tu nie pisze o burmistrzu.
Skup się na ocenie promowania konkretnych osób wymienionych w artykule, przy okazji szczytnej akcji oddawania krwi.
krętactwa czerepachowe
krętactwa czerepachowe 11.02.2018, 23:15
Pewnie dlatego, że Sawaryn nie sponsorował, to ta akcja jest zła. Jak tydzień temu dał niepełnosprawnym tysiaka - TO BYŁO SZLACHETNE I BEZINTERESOWNE. A ZDJĘCIA TYLKO PRZYPADKIEM WYPŁYNĘŁY...
:):):)
:):):) 11.02.2018, 23:55
Oczywiście - burmistrz daje swoje nagrody po cichu, i ucieka przed fotografami:):):)

Pozostałe